KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.04.2014, 20:57 hod.

Xenter: spíš záleží, co padne, než preferuju :-x :D

Jasný, máš pravdu, ale prostě se mi ty šedesátky nepodařilo zatím předropnout. Dokonce i ta moje 2h je pořád nejlepší, věř nebo ne. Už jsem ji nahrazoval mnoha a pokaždé se k ní vrátil.

Skill dmg zkouším měnit na opasku a stále marně. A pak mám pěknou Andarielu s Holly, ale mám málo "brimů" (momentálně žádnej) na pokus o změnu na fire. Skoro spoléhám, že by mi mohla s fire spíš padnout. Už mám dvě Holly a Andariely mi padaj často 8-)

Jedu hard, protože Normal to je už naprosto o ničem. Navíc je na hard o 1% lepší šance na lege matroš. No neber to :wave:



T1 s Crusaderem zvládám, myslím, že i s barbem po přegearování. Ale je to hodně pomalý a nenabejvá matroš, šutry, nic. Takže zatím valím DPS a nížší obtížnosti, aby bylo na nějakej ten craft a hlavně Mystica, bez kterýho to nepůjde..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 04.04.2014, 21:17 hod.

Pravda, to s tím matrošem jsem si neuvědomil.

Jinak s Mysticem je to jak říkáš, zrovna dneska mi padla na Crusadera zajímavá 2H - hlavně bonus, že Heaven's Fury má další 2 paprsky, ale socket se tam nedaří udělat a už nemám za co zkoušet dál. Chce to hol zvážit, co se vyplatí a co ne. Některé věci se mění krásně, ale jakmile máš trefit socket a je tam dalších 6-8 možnotí, tak to leze pěkně do "peněz".

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 05.04.2014, 05:29 hod.

Mluvíš mi z duše. A zejména ohavné od Blizzu je, jak s každým pokusem roste cena :ble: :D
Já už tak odepsal dvě zbraně. Prodělal jsem na nich balík i "brimy" až jsem je rozložil na matroš, protože už to za další pokusy nestálo. Pro barba mi padla brutální 2H mighty w. ale už druhej pokus stál přes 100k goldů a v měněné položce mám asi 15 variant mimo Socketu. :-|

Koukám, že na víkend je 50% EXP bonus >:D Tak to půjde wizna na 70 :wave: ..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 05.04.2014, 05:55 hod.

Taky mě napadlo, že aby se průběžně ojevila nějaká novinka ve Follower Specialu, že bych vyhlásil "anketosoutěž" o Followera zabijáka. (v Sekci "Obecně") Protože nám hooodně posílili a valstně z nich zmizel MF, tak už sloužej spíš svejma skillama a DPS.

Jen jsem ještě neměl čas se důkladně zamyslet, jakým propočtem vyhodnotit toho "nejsilnějšího". (poměr DPS/Tuhost) Vzít jen DPS by bylo zajímavý, ale pak je všichni nastrojej na DPS a budou to máčky... Druhá varianta by byla dva žebříčky Follower Tank a Follower zabiják. Docela by mě zajímalo, jak vysoko se dá dneska Follower vyšroubovat :wave:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 12.04.2014, 21:34 hod.

Tak na SC doděláno co jsem chtěl, tak se do toho pomalu pustím zde na HC. První dojmy z SC jsou pozitivní. Pokud bude štěstí na drop, tak si myslím, že by to T1 postupně šlo :). Začnu jak jsem psal dříve s Crusaderem, vytáhnu ho na 70 a zkusím vymyslet nějaký build co mě bude bavit. Na SC jsem si za něj chvíli zahrál, ale zatím nemám moc představu co pojedu, takže se rozmyslím za "pochodu".

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.04.2014, 21:41 hod.

No hlavně dávej bacha :)
T1 umí docela pozlobit. Obzvlášť v Riftech jsem občas potkal i 4 packy úplně u sebe a stačilo jen aby chodily a toho bordelu po zemi,..škoda mluvit :ble: :D

Ale je pravda, že já se na SC pohybuju vždycky na tenčím ledě, než budeš ty na HC 8-)



Já zatím mám co dělat udržet DrSmáka na T1. Crusadera úplně v pohodě i s dvojkovou výbavou od barbara. Je to výbornej držák..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 12.04.2014, 21:59 hod.

Mě na SC nejvíc chytla Wizka (neplést s Whiska :P), padla mi hůlka Wand of Woh, k tomu jsem doladil build a výbavu na redukci poškození + DMG do elitek, a i přes mezery ve výbavě jsem dával elitkám crity na jeden tik za 15-20M při cca 500K DPS, solo s tím dám Rift T3, T1 jako po másle. Mít na to ideální výbavu, tak to snad pokosí s klidem i T6. Dotáhnout ještě solidně redukci na cooldowny, abys mohl ten Explosive Blast spamovat a je to k nezastavení. Ale tohle zrovna by na HC nebylo to nejlepší, takže tam to budu hrát trošku jinak.

Hlavně se těším na ubery, aby to nebyla akorát uber death. Dneska jsem byl na T1 na diablovi ve dvou a jak do toho vyvolává další bosse, tak je to celkem radost.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.04.2014, 22:17 hod.

Já myslím, že budu na T1 dost dlouho kempovat. Ale bude záviset na každým jednom dropu. Dobře to znám, jeden povedenej item může udělat posun klidně o dvě obtížnosti dál..
Jdu okouknout tu tvoji Whizku. :green:
edit: jo ty už je máš zase všechny nahatý :D

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 13.04.2014, 06:31 hod.

Jo SC už mám dočasně zakonzervováno :).

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 18.04.2014, 15:25 hod.

Dokončil jsem s Crusaderem celou hru a pomalu jsem se pustil do bounties. Aktuálně mám level 50, ale jde to vcelku pěkně nahoru, takže jak bude čas a chuť dojedu si to na 70 a zkusím pomalu skládat vybavení na T1. Zatím jedu pouze na Normal.

Ještě pořád ladím build a bude to ještě trvat než ho dovedu k dokonalosti, ale nejspíš pojedu nějakou verzi "hammerdina". Zatím mi padlo asi 18-20 lege, grál se pomalu plní, ze začátku to jde rychle.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 18.04.2014, 19:45 hod.

kladivář je jistota 8-)
dokonalý to přece nemůže bejt nikdy :)


Já kempuju na T1. Už jsem ucraftil dokonce dvě lege a jeden set. Ale lege matroš a plánky jsou zatím trochu problém....zatím je mi to ale úplně buřt, protože se zatím dobře bavím pouhým střídáním riftů a bounties 8-)
(nějaký whimsy, nebo HF ringy teď neřeším, na to bude čas později..)

Celkově pozoruju, že je prostě potřeba nachodit lege s dobrejma spec afixama a dobrej set. Krom těchhle vlastností mi přijdou všechny itemy statama na jedno brdo a po úpravách ještě tuplem..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 18.04.2014, 20:32 hod.

Tak tak, časem se dostaneš do bodu, kdy je už těžší najít upgrade. Výbavu na řekněme rozumný hraní T1 najdeš celkem rychle a další vylepšení už je pomalejší, ale pořád tam ta možnost je a díky lege affixům i celkem slušná. Fajn věcička je například Ring of Royal Grandeur na snížení počtu kousků v setu + craft může pěkně pomoct. V RoS máš alespoň z nepoužitelné legendárky užitek na enchant, takže alespoň něco, ve vanille tě ty nepoužitelné legendárky akorát tak naštvaly, že co to zase padlo za nesmysl.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 18.04.2014, 23:04 hod.

Ten prsten už jeden mám a jsem rád.
Sice ne se STR, ale jeden kousek už se mi podařil. Ale momentálně je můj úplně nejvíc nejlepší kámoš Maximus. Si na něj až moc zvykám a začínám se bát, že pokud ho zas nasadí moc lidí, tak ho zase nerfnou..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 19.04.2014, 16:01 hod.

YES! >:D >:D >:D
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 19.04.2014, 16:50 hod.

GZ :) Vytouzene botky padly.Takove stesti nemam :D Asi malo hraju :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 19.04.2014, 16:58 hod.

Ale ne. Ony nejsou teď až tak úchvatný. Potenciál ukážou jen se setem. Ty tři skoky jinak musej jít hned po sobě a pokud chceš Leap s útokem, stejně toho moc nepobiješ, Leap je slabej, nebo 3x stun a než dohopsáš, tak jsou první zase vzhůru :lol: Ale potěšily, díky.

Mám hlavně radost, protže až schrastím set, budu už mít botky nachystaný a za druhý se dají použít k pohybu, což je pro mě momentálně asi největší přínos..
PS: teď už mají místo regenu +100AR :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 19.04.2014, 18:02 hod.

Jasne no :) Vsak urcite prijde jejich cas plneho vyuziti :) Ten Earth set je spica.Po nem pujdu,teda podle toho jak to bude padat :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 19.04.2014, 18:20 hod.

No, já mám právě obavy, že je tak špica, až bude každej barbar hopsat brzo jako žabička..
Mě to jako nevadí, ale známe, jak se k tomu obvykle staví kluci z Blizzu,.. :-|

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 19.04.2014, 18:35 hod.

Vypada to hezky :) Cely set a to hopsani je parada.Tesim se na 1 drop jakekoliv casti toho setiku.S mym obcasnym hranim je to cesta daleka :) Ale za to me ceka moc fajny cil :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 19.04.2014, 19:00 hod.

Tak držim palec :)

Já zatím jen rukavky a ještě nic moc, ale pro začátek je hlavní mít jakýkoliv aspoň 3 kusy, aby se mohlo začít hupkat se zemětřasem 8-)
http://www.jpeg.cz/images/2014/04/17/x8ZQR.jpg

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“