Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Graveyard

Příspěvek od Kolmen1 » 17.04.2014, 16:33 hod.

Tak jsem právě zrakvil svého Archon wizze a stačilo opravdu málo :-( T2 rift moby z a5 a elita s jailerem a arcanou. Dostal jsem jail prímo na středu 2 arcanu, měl jsem zrovna archona, jenže díky velkému počtu buffů jsem ho neviděl v ikonách a nemohl ho shodit :-( Stejnak nevim zda se jde s jaileru teleportnout. Byla to otázka max 3s a hp na 0, pasivka a během ani ne vteřiny o5 0 hp a smrt :-(
Škoda, už byl docela vymazlenej, archon cd mezi tím když skončí a znovu ho můžu nahodit byl 12s a to jsem ještě neměl red cd na zbrani a 1 ringu + dalsí rezervy na vybavení. Mrzí mě akorát ring na sety a rukavice na shrine.
Zásadní problém byl v tom, že jsem u Magic Weapon dal runu Force Weapon místo obvyklé Deflection :-( Jo hold chybka, kterou si člověk pro příště zapamatuje, tak znovu a lépe :lol: :wave:

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Graveyard

Příspěvek od Darkness » 17.04.2014, 16:42 hod.

RIP :(

teleportnot se da odevsad, jen ne kdyz jsi frozen ...

nejvetsi chyba, je si myslim, ze hrajes archona bez teleportu, ani deflection by ti pravdepodobne nepomohla, mozna s velkym stestim
Naposledy upravil(a) Darkness dne 17.04.2014, 17:00 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 17.04.2014, 16:45 hod.

RIP chlape...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Graveyard

Příspěvek od Kubizek » 17.04.2014, 16:53 hod.

rip
Obrázek

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Graveyard

Příspěvek od Kolmen1 » 17.04.2014, 19:08 hod.

Díky pánové, dnes farma krabiček - potřebuju ten ring na sety, bez něj to nepostavim...o5 bezúspěšná až přímo směšná :-/
Darkness: No rád bych jel archona s teleportem, ale bohužel bych se díky těm 20s které jsem měl díky té jiné runě nedostal na těch 12s, ale byl bych někde okolo 30s a to je zatracenej rozdíl. Zásadní problém byl ten, že jsme měl nabranejch moc shrine a buffů a toho archona jsem neviděl v baffech - což od blizzu dost dobře nechápu, že tam je tak málo míst (někde jsem četl, že by to snad měli navíšit, tak uvidíme). Samozřejmě první co bylo, že jsem se ho snažil co nejrychleji shodit a použít teleport.
Měl jsem v plánu do toho zakombinovat ještě vyr set, ale to je běh na dlouhou trať a zatim jsem sehnal pouze kaťata. Ale i to za měsíc intenzivního hraní beru jako velké +, alespoň je stále co farmit a nenapadá to vše během 100h.

Duality
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Duality#2491

Re: Graveyard

Příspěvek od Duality » 18.04.2014, 08:52 hod.

RIP Kolmene. Mě to málem potkalo včera před půlnoci taky. Jeli jsme s roxim, krekem a jeho bráchou T2 uber Diabla. Na T1 to byla pohodička, ale T2 celkem překvapila. Když už tam byli 3 bossové, po nějakém čase D vyhodil partu fanatiků (aspoň myslím, že to byl on), nahodil jsem okamžitě spirit walk, chvíli poté co došel, obklíčil mě ten zelený sliz od Ghoma, nemohl jsem se ani hnout a HP jelo dolů a dolů, naskočila pasivka, cooldown na walk opět naskočil a jen díky tomu jsem zdrhnul a tak min 5 vteřin jsem s pasivkou kličkoval mezi vším co tam bylo. No na infarkt. Už jsem se s ním pomalu loučil. Jediné štěstí bylo, že jsem večer shodil 200K z DPS (z 1260 unbuff na 1050) a s Ashearou, kterou jsem večer testoval dal 200K raději do HP, jinak jsem už rip. Tady platilo, že DPS není vše :) Tak zase večer, čus

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Graveyard

Příspěvek od tomisco » 18.04.2014, 15:37 hod.

RIP. Málem jsem vyskočil z kůže dnes krátce po půlnoci, kdy mě postihl několikaminutový výpadek O2 netu. Zrovna když jsme byli s partou v riftu u Lacuni šampión packu na T1. Vyděšeně jsem zjišťoval na mobilu, jestli je postava živá. Naštěstí to byla jen moje záležitost a parta mě zachránila. Sólo bych zase zkapal, protože mi prý života už moc nezbývalo, než mě hra odpojila.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Graveyard

Příspěvek od Ride » 18.04.2014, 16:19 hod.

to je neskutečný, kolik tech DC ripu v posledni dobe je :-( RIP

me hra blbla kdykoli se nekdo jen prihlasil z F-listu. takže jsem to vypl a tvaří se to ok. Ale zas nevím, když de nekdo on. pred posledni upravou jsem to nemel

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Graveyard

Příspěvek od An7yk » 25.04.2014, 13:06 hod.

http://diablo3.infantry.cz/Screenshot075.jpg

Už je to dávno :D
25.8.2012 , wizard 60 lvl http://www.diabloprogress.com/hero/an7y ... a/16745077

Kámoš byl ve hře a farmí si, já se akorát připojil na TS a zapínám Diablo, on jé hele pack a už je mlátil, já jsem se joinul do hry a portnul rychle na něj, aby mi něco neuteklo :D ... ale tenkrát jsem ještě neměl SSD disk a po zapnutí D3 se mi to silně sekala ta hra no a nějak jsem se seknul za tim sloupem a nebyl schopný v těch swapech co mi PC dělalo hejbat a pak jsem už jen viděl nápis :D

ponaučení - neuspěchat začátek hry na slabších PC ( ohdledně RoS hlavně port do Riftu je megadlouhý! ) a neportovat se na někoho kdo bojuje s packem :D
a když se podívate na diabloprogress, vidíte správně, nemám UA a mám glass cannon :D

pokaždé když jdu v Cementárce v jedné z kobek a potkám místo podobné tomumto, tak si na to vzpomenu a pokaždé když potkám Impi tak je zabíjim a vykřikuju u toho " Zabte všechny ty zk***** děti ! " :D

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 26.04.2014, 06:05 hod.

http://mrtvolky.milanknop.cz/deaths/1.jpg
http://mrtvolky.milanknop.cz/deaths/2.jpg
http://mrtvolky.milanknop.cz/deaths/3.jpg


další přibude zanedlouho :lol: včera jsme se picnuli a začli běhat t6 :lol: . Festering jsme vyčistili téměř celý, ale z riftu nás vyhnal jeden hnusný pack champů ;)
Naposledy upravil(a) Frozen dne 26.04.2014, 19:15 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Graveyard

Příspěvek od Darkness » 26.04.2014, 15:55 hod.

Supr, akorat skoda, ze na tech obrazcich neni nic videt
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 26.04.2014, 19:18 hod.

reupload na větší
Obrázek

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Graveyard

Příspěvek od Still-Alive » 28.04.2014, 13:16 hod.

Tak dneska můj Crusader Constantine RIPnul na 54lvl.... Frozen + Arcane + teleport zpět je zlo.. Nepomohl ani kuň, ani "teleport".... Ach jo :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 28.04.2014, 13:31 hod.

rip, já už mám před frozen fakt respekt a naučil jsem se pomalu koukat na afixy...
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Graveyard

Příspěvek od mdmT » 28.04.2014, 14:04 hod.

... hulku nosíš špatný topánky :-)) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 28.04.2014, 14:24 hod.

jj ale ne a ne je najít ... neprovokuj, ani kadala mi nedala
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Graveyard

Příspěvek od Fru-fru » 28.04.2014, 16:07 hod.

A to je známá svoji rozdavačností ;) ..Kadala dá totiž každému (nic, mám dobrou náladu, že jsem dorazil z práce domů ;) , tak mě neberte vážně )
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: Graveyard

Příspěvek od Džema » 11.05.2014, 17:10 hod.

Tak dneska po dlhe dobe RIP.Barbar, uz som ho mal krasne vytuneneho a public T2 sa mi stal osudnim.Nacitavalo sa dalsie patro v rifte a bol som tam 1 a vybafla na mna elitka s krasnou kombinaciou waller, arcane a frozen.Dvaja sa hned stiahli a jeden DH sa ma snazil zachranit ale vzdal to lebo aj on by exol.No skoda.Ale je to moja chyba tak ma to tak nemrzi ak by to bola chyba blizzu(DC, lagy a pod)S tou postavou som mal okolo 100hod to zamrzi a zabudol som si ju dat do siene slavy.No co uz...

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Graveyard

Příspěvek od An7yk » 11.05.2014, 17:54 hod.

jej :( no tak to RIP

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Graveyard

Příspěvek od Marast » 11.05.2014, 18:49 hod.

Public. Klasika. Každopádně víš jak se to říká Džemo. Znovu a lépe. ;) No a hlavně klídeček.
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“