Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169
Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Stanley » 17.04.2014, 08:09 hod.

Obecne sanci na lege nezvyšuje, má pouze on sám (ten goblin) sanci na drop lege. Jednu už jsem viděl, ale pokud nebude mít srovnatelný staty s top ringama, tak bych ho nenosil... Obzvlášť pokud budeš chtít někdy craftit lege a schánět bílé věci, tak ho asi budeš sundavat.

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od moon » 17.04.2014, 09:03 hod.

včera mi padly dva puzzle ringy (kadala a drop) rollnuty tak nějak průměrně, ani dobrý ani špatný. po přerolování by se z nich dal udělat lehce nadprůměrný ring. a otázka zní, je opravdu ten legendární bonus tak dobrý, abych se smířil s horšim ringem? aby se na tuto otázku dalo rozumně odpovědet, tak by to chtěl znát šanci na drop legendárky z toho prstenu. jinak tady můžem spekulovat jestli to z něj padá líp nebo hůř než z normálního dropu. tohle bych ještě doplnil o druhou otázku, která zní: padá opravdu hodně bílých věcí, aby se ho vyplatilo nosit a čekat na legendárku? co mam tak ozkoušeno, tak bílých itemů padá hodně málo. ano je pár map, kde je hodně stojánku na zbraně a brnění, ze kterých v 95% padne bílý předmět, ale řekněme si to na rovinu, zas tak často se tam nechodí. chodit tyhle mapy cíleně, že mam goblina se mi jeví jako nesmysl s ohledem na to co jsem psal na první otázku.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 17.04.2014, 09:09 hod.

No, měl sem ten ring snad na každé postavě a už není ani na jedné....od lootu 2 mi z něho padla 1 lege (stejně rozklad), což prakticky vůbec nezvýší normální drop....a vzhledem k tomu, že enchant a craft je hodně užitečný, za chvíly ti bude chybět bílej matroš....podle mě je výhodnější mít lepší prsten (na staty) mež puzzle.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od babacho » 17.04.2014, 13:12 hod.

Kdyz date k rozlozeni item s gemem tak se rozlozi na craft matros a gem a nebo zustane jenom ten matros a nebo to vubec nejde. Jestli s tim jdou usetrit goldy za vyndani gemu z itemu pokud si jsem jisty ze uz ten item nebudu potrebovat.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Stanley » 17.04.2014, 13:17 hod.

Rozloží se na materiál a gem. Ušetříš, ale dvakrát měř a jednou řež :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 17.04.2014, 13:29 hod.

Úplně nejlíp jsem to udělal já...aneb jak ztratit téměř TOP roll během pár minut.....
1. Droply mě nový Inna gatě na monka....lepší staty než stávající,2 díry, hodnoty v zeleným, skoro TOP rollnutý staty (rozsahy).
2. Utratil jsem asi 12 mega za Diamond a Emerald...
3. V inventáři (u kováře) jsem do nových gatí nasázel ty gemy a po minutovém rozhovoru na TS úspěšně rozložil....
Uvědomění toho co jsem udělal bylo strašný :D, reakce spoluhráčů na TS kulervoucí :D smích za stálého potlesku....rozložil jsem věc, která by mě asi po týdnu konečně boostla :D :D
aspoň ty gemy zůstaly :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kuki10 » 17.04.2014, 13:34 hod.

To moc dobře znám.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Stanley » 17.04.2014, 14:16 hod.

Tak nejsem jedinej blb :lol:

Nejhorší je to u rare itemů, protože nemají to potvrzovací tlačítko (nevím jestli to zrušili oni nebo jsem to někdy někde vypnul :)). Si pěkně salvaguju, koukám, hele to je dobrý, tak to chci postnout a furt mám aktivovaný salvage a je to v řiti :lol:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 17.04.2014, 14:21 hod.

No jasně :D. Ale tak ty rare (pokud nejde o brutalní amulet) jsou ještě v pohodě...ale rozložit si takovej Thunderfury meč nebo něco z Marauder setu...to už pořádně bolí :D...to se mi stát, tak to odinstaluju :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Stanley » 17.04.2014, 14:23 hod.

To se mi nemůže stát, protože mi nic takového nepadá :lol:

Narkotix
Quill Rat
Příspěvky:1

Skilly

Příspěvek od Narkotix » 17.04.2014, 16:06 hod.

mam otazku ohledne skillu, kdyz se podivam k jinemu hraci treba co pouziva za sklilly.. tak ma kombinaci kterou ja nemuzu dosahnout jelikoz mam treba 2 skilly v jedny kategorii.. jak je to mozne?

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Skilly

Příspěvek od Kuki10 » 17.04.2014, 16:15 hod.

Options elective mode a pak si to prehazej jak chceš.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od maja » 18.04.2014, 07:32 hod.

vrátím se k otázce, nevíte jak funguje Mythic Rhythm pasivka a kdo ji testoval v praxi, díky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 18.04.2014, 08:06 hod.

docela jednoduše :). každej 3 hit tvého jakéhokoliv spirit generátoru(FoT,DR atd.) zvýší DMG spirit spenderu (Wave of light,LTK atd.). ale pozor když používáš 2 spirit generátory ! opravdu to musí být 3. hit jednoho a toho samého generátoru tzn. 360 stupňovej hit u Crippling wave atd. Pokud 2x hitneš s CW a jednou s DR tak se nic nestane..... Otestováno, funguje.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od maja » 18.04.2014, 08:28 hod.

díky Sete za vysvětlení, teoreticky by mi to mělo fungovat včera jsem začal kombinovat jednotlivý skilly a pasivky, ale nějak jsem nepřišel na to, zda se tato pasivka vyplatí
Naposledy upravil(a) maja dne 22.04.2014, 07:41 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 18.04.2014, 08:38 hod.

No já ji nepoužívám...místo toho mám radši OWE a DMG ženu jinak....ale koukám k Tobě a mám pár věcí...
1. omg wtf mcbp :D :D těžká závist ohledně Thunderfury....čekám na to jak panic na první m.r.d :D
2. A tady si právě nejsem jistej tím SW vs. Mythic Rythm....připadá mi totiž, že bonus z pasivky MR zbytečně vyšumí v tornádech....tzn. dáš 3. hit a těch 40% navíc prostě procne na SW,což je úplně k výkalu.... tohle nemám ověřený,ale připadalo mi to tak...
3. Pasivka Combination strike?? funguje jen s jedním generátorem?? tzn používám jeden a prakticky furt mám 10% dmg navíc?? dík....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Septiker
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:Septiker#2967

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Septiker » 18.04.2014, 08:53 hod.

Zdravim, mam trochu estetickej problém.

Změnil jsem si vizualní vzhled na setovej gatich (viz profil) a kdyz sem to chtel dat zpet tak se mi ty puvodni v nabidce neobjevily (resp. v nabídce byly jen základní modely + asi dvoje jiné legendarni a setove gaťky) - dá se nějak zrusit změna vzhledu (aby byl zase původni bez transmog.) na předmětu nebo tam je nějakej bug nebo sem slepej a přehlídnul sem to

Dikes za pomoc

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 18.04.2014, 08:59 hod.

čau. některý sety jsou na transmogu buglý a to právě tak, že nejdou vrátit zpět, určitě Marauder set co vím a možná ještě něco....takže bug.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Septiker
Quill Rat
Příspěvky:19
BattleTag:Septiker#2967

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Septiker » 18.04.2014, 09:04 hod.

oki - hold si bud muset počkat na nějakej hotfix - tenhle bug tedy můžu potvrdit i u The Legacy of Raekor setu (resp. určitě u kalhot)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Seton » 18.04.2014, 09:09 hod.

bohužel no....ale tak lepší,než kdyby byl buglej enchant :D. btw,tady jsou teda sety o kterých víme, že nejdou, tak ať je lidi nemění ;-).
Marauders set
Firebird set
The Legacy of Raekor set
Akkhan's Set
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“