Drop FPS v riftu

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
david123
Gorebelly
Příspěvky:296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:davidcz#2414
Bydliště:Praha
Drop FPS v riftu

Příspěvek od david123 » 15.04.2014, 10:02 hod.

Zdravím lidi když hrajem baunties tak mě to beži naprosto suprově,když založíme rifty tak se to trhá a padají hodně fps dolu.
Má stím více lidí problémi?
Obrázek

Kvejkr
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kvejkr#2656

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od Kvejkr » 15.04.2014, 10:03 hod.

Jojo taky s tím mám problém navíc v riftech padají opožděně na zem dropy a celé se to laguje při otevření invu nebo když někdo získá archievment nebo je online atd....

Uživatelský avatar
Speedy.hvr
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od Speedy.hvr » 15.04.2014, 10:15 hod.

Mohu potvrdit včera to byla síla kill monstra pak kafčo a ejhle drop :o) a co mně drtí nejvíc že se vrací tendence že mi padá z elit modrý crap na T1 což nebylo...
čímž si nestěžuju na drop celkově, včera během 25min 2 set věci pro monka ale to jen naokraj.

Uživatelský avatar
david123
Gorebelly
Příspěvky:296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:davidcz#2414
Bydliště:Praha

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od david123 » 15.04.2014, 10:18 hod.

my tu řešíme fps ne dropy omg
Obrázek

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od smajli » 15.04.2014, 10:20 hod.

Tasky tak nějak. Ale není to trvalé, někdy se to projeví, a za pár vteřin to zase jede normálně. je to záhada.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od Seton » 15.04.2014, 10:57 hod.

už jsem si začínal myslet, že je to jen můj problém. ok. jsem na tom stejně a nejvíc mě vytáčí ten opožděnej drop....vidím,jak to s brutální rotací vyletí z truhly,dopadne na zem a ...NIC :D. až třeba po 5sec se to objeví.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Kvejkr
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kvejkr#2656

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od Kvejkr » 15.04.2014, 11:00 hod.

5 sekund je ještě dobrý já včera stál třeba 15 vteřin než se to ráčilo na té zemi objevit jako zdržovačka největší...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od HELLERcz » 15.04.2014, 11:05 hod.

Mam dobry pocitac co utahne kdejakou hru v pohode... A d3 blbne proste posledni tydny... Dropy fps mam na dennim poradku. Ve hre je mnoho míst kde k dropu dochazi jiz od vydani vanilly a oni to ne a ne opravit. A míst pribyva... To beru jako dost velky problem a stvou me v tomto ohledu.

@tabletofon
Obrázek

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od cabes » 15.04.2014, 11:06 hod.

to ja mam tiez.ale valim dalej a na konci pri vchode do dalsieho lvlu skontrolujem mapu ci nesvieti hviezda:D

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od Darkness » 15.04.2014, 15:19 hod.

Mam po upgradu slusnou grafiku, tak jsem mel nastaveno vsechno na max pri rozliseni 1900x1200. Ale kdyz bylo v parte par lidi s vysokym AS, tak mi FPS pri vysoke hustote mobu hodne padalo dolu, rozliseni jsem nechal, ale snizil jsem vsechno v nastaveni grafiky na low a jde to.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
david123
Gorebelly
Příspěvky:296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:davidcz#2414
Bydliště:Praha

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od david123 » 15.04.2014, 15:32 hod.

myslíš nastavení ve hře?
Obrázek

Housac
Fallen Shaman
Příspěvky:66
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Housac#2471

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od Housac » 15.04.2014, 16:13 hod.

já měl tohle taky, pak jsem si pořídil flasku do USB 3 jak mi tu někdo radil a bylo to znatelně lepší.
ale poslední týden mi přijde že se to nějak zhoršilo a je to už na stejný úrovni jako když to pustím normálně z disku.
je to nějaké divné

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od Darkness » 15.04.2014, 16:22 hod.

jj,myslim nastaveni grafiky ve hre, zkusit snizit detaily grafiky
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od Gold Eagle » 15.04.2014, 17:48 hod.

Njevíc mě exkrementuje to, jak vypadne na zem předmět a zobrazí se po 2 - 10 sekundách! To je na pěst.

Uživatelský avatar
david123
Gorebelly
Příspěvky:296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:davidcz#2414
Bydliště:Praha

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od david123 » 15.04.2014, 20:05 hod.

vždy jsem hrál na full detail a ted hraju na low mě dělá ten 5 akt a na forum si nato stěžuje dost lidi
Obrázek

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od Guru » 15.04.2014, 20:24 hod.

Pred patchem jsem mel problemy pouze v Oaze a ve stokach A2, ted napric celym A5 a riftech s mapami podobnymi A5 o Pandemoniu nemluve.

Na opozdeny drop z truhel necekam, v pripade dropu legend se na minimape objevi hvezda drive nez stihne vyletet do vzduchu ;) .
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Discel
Quill Rat
Příspěvky:15
BattleTag:Discel

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od Discel » 16.04.2014, 08:28 hod.

Měl jsem problém s náhodným dropem fps už od patch 2.0.1 a už jsem fakt neviděl co s tim, vyzkoušel jsem všechno možny a furt nic nepomáhalo. Potom jsem ještě zkusil dvě věci a to zapnout vertikalni synchronizaci ve hře a pouštět diablo bez přihlášeni na battle net. (tzn vaše přihlašovací údaje vyplníte až přímo ve hře) Jedna z těchto dvou věcí mě pomohla. Předtim se to skoro nedalo hrát vždycky to běželo plynule a pak z ničeho nic fps na 30 a obraz se sekal. Ted už mam problémy s fps jen v 5 aktu, což skoro všeci, ale to je problém na straně blizardu. Takže 5. akt nechodím a když je zrovna v riftu lokace z 5 aktu tak to nějak vydržim no.

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od SilverHandCZ » 16.04.2014, 11:23 hod.

Hodně pomůže vypnout vyhlazování. V rozlišení 1900x1200 už to stejně skoro nepoznáte a je to i hezčí, není to tak rozmáznutý. Pak vypnout odrazy - reflect, to je novinka v RoS a ač jsem zkoumal velmi pečlivě, nikde jsem to moc neviděl, takže v tom bordelu při hře to není poznat už vůbec. Taky pomůže snížit kvalitu zvuku. Ty zvuky, zvlášť v partě žerou dost procesorovýho času a ty záseky co to dělá, nejsou ani tak grafikou jako výpočtama (grafika mi jede na max 60% výkonu). Mám to takto nastavený a FPS mi nejdou pod 50 (max. 60 kvůli Vsynchru) ani v těch nejvíc bordelovejch scénách v plný partě.

Ještě pro úplnost v Nvidia jsem pro Diablo natavil:
Režim výkonu více GPU na: Režim výkonu jednoho monitoru - pokud hrajete jen na jednom je to slušně poznat
Maximální počet předem renderovaných snímků na: 1 - tohle na Nvidii zlobilo vždycky
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Uživatelský avatar
Cortyx
Quill Rat
Příspěvky:46
BattleTag:CORTYX #2588

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od Cortyx » 16.04.2014, 12:27 hod.

To: Silverhandcz jde to takhle nastavit u kazdy nvidiacky grafiky, pripadne kde jsi to konkretne nastavil. Diky

Ps. Me treba ovladac cas od casu tak na 4s spadne a hned se obnovi,bohužel co jsem se dočetl to dela dost ovladačů od nvidie ( grafika je ok ) s timhle se tu nekdo setkal ?

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Drop FPS v riftu

Příspěvek od Kuki10 » 16.04.2014, 12:40 hod.

Jj ale tohle už myslim fixly poslední drivery.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Obecně“