Creeping Eaters - a jeho modifikace

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825
Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Snowfist » 14.04.2014, 12:22 hod.

já jel T1 to byla možná chyba každopádně to zkusim na T3 a doufám že to bude rychlejsi...uvidíme dneska. Právě ten bonus dvou věcí s prsteneme je luxusní...

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od maja » 14.04.2014, 12:43 hod.

Yaka píše:Během víkendu jsem tím strávil cca 3 hodiny, výsledkem bylo 10 kousků. Poměr kvalita/výkon je tragický nicméně ten set sám o sobě stojí za to. Musíte holt doufat, že to rolnete na max dva pokusy každý item..

Já zatím musím být co se rolování ticho - jediný item, který se mi nerolnul na méně než 5 pokusů byla hlava, ale vzhledem k tomu, že to je BiS item došel jsem až k momentu, kdy mě jeden pokus stál 2 miliony, pak se rolnul 6% crit a je klid.


Maja - předpokládám, že tvoje reakce je na funkčnost WD jako takového. Na jednu stranu je potřeba mít opravdu dobré itemy, na stranu druhou je pravda, že ta postava když se na ní týden zaměříš je co do rychlosti i co do výše Torment obtížností v současné chvíli na vrcholu žebříčku. Ale jen v klidu at dál lidi hrajou wizardy:)
zajisté nic proti tobě, jen si to brilantně poskládal a využil mezery tvořivosti blizzardu, sem si jen tak povzdechl :wave: , škoda, že mě wd ani Wiz nikdy moc nezaujal, hraju a hrát i budu monka, přesto že se na něm blizz postupem času podepsal, což je pro mně tak trochu výzva :)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 14.04.2014, 12:57 hod.

Tak ono to je na všech postavách podobné. Lidi dneska farmí jako o život:

bounty normal - protože jim někdo na youtube řekl, že z beden "můžou" padnou rukavice na shriny a ring na setovky
T1 - protože jim na youtube řekli, že je to nejefektivnější způsob farmení všeho a všude

a pak většina brečí, protože nic nepadá a umírají s tím občas i na tom T1.

O setech se toho nikde moc nepíše ani nemluví, občas někdo někde něco zkusí craftnout, ale nic moc. No a - sám si to napsal - vzal jsem to, co je ve hře relativně nejdostupnější a pomocí set bonusů jsem poskládal postavu na úrovni zřejmě nejlepších charů (nebudu říkat na světě - dost se mi to příčí - ale asi to nebude moc daleko od pravdy)...

O tom, že mi chybí BiS itemy není potřeba mluvit, kukri dager, ring na -1item setovky, ruce na IAS petů, Stone of jordan +20% physical. Radši si ani nepředstavovat - co by ten WD s tímto equipem předvedl na T6 kdekoliv...

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Tyckin » 15.04.2014, 06:11 hod.

Mohu potvrdit, že ten bonus u Gidbina je trochu podvod - všim jsem si že vyrábí fetišáky chcípáky (malinké), nic nevydrží a crity fakt asi nedávaj jak tu někdo píše, jsou spíš na okrasu. Řek bych že je to nefér - nikde se tam nepíše že bude vyrábět fetiše zmetky :D
Já ho nicméně zatím nosím páč jinou lepší zbraň stále nemám :roll: A můj AS 1.71 má k ideálu taky dost daleko, holt špatnej drop :twisted: Taky helmičku s bonusem na fetišárnu ne a ne najít, ani v gamble se nedaří :-|

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 15.04.2014, 09:53 hod.

První dotaz - mám 1,4 milionu DPS
+55% physical dmg
+45 % dmg vs. elite

Chápu, že současný dmg fetishů se počítá jako:
1,4*1,55 tedy výsledné DPS pro výpočet fetishů je 2,17 milionu

A výsledné DPS do elit se tím ještě násobí, nebo se procenta jen přičtou?

Druhý dotaz
- vztahuje se crit chance na fetishe, nebo mají dále zastropováno 15%?

Díky pokud někdo ví..

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Guru » 17.04.2014, 23:49 hod.

Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
TwiCe
Quill Rat
Příspěvky:22

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od TwiCe » 19.04.2014, 22:16 hod.

tak už jsem se do něj taky pustil, jedu pety a musím teda potvrdit že to je slušná mela :) štěstěna stála při mě a hned druhej den po dodělání lvlu mi padly dvě luxusni věcičky , neudržím se a musím se pochlubit :D
Obrázek
PS: mojo musím ještě poladit

edit: moje rift
Naposledy upravil(a) TwiCe dne 19.04.2014, 23:06 hod., celkem upraveno 1 x.

Tbro
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Tbro » 19.04.2014, 23:03 hod.

Mask of Jeram tahate z kesky nebo drop? Nemuzu ji stale splasit :(
fetišisticko netopírovitý wič doktor z jížní Srílanky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyt- ... o/44594241

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od cabes » 20.04.2014, 06:49 hod.

mne mask of jeram dala kadala za shardy.teraz skusam rukavice

tuskerr
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tuskerr#2785

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od tuskerr » 20.04.2014, 16:01 hod.

Me dala Kadala rukavice a hlava padla z elity.

Tbro
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Tbro » 20.04.2014, 21:40 hod.

Konecne dneska Kadala dala :)
fetišisticko netopírovitý wič doktor z jížní Srílanky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyt- ... o/44594241

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Snowfist » 22.04.2014, 07:22 hod.

kolik shardů jste za to již utratili? já tak určitě zatím 7k a zatím nic....dmg mám slušnou, ale bez masky a rukavic cítím že dmg není optimální.To s wizzem bych to dával zatím asi rychlej...no těším se až mi dropne co to udělá:)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 22.04.2014, 07:57 hod.

Je to o štěstí jako všechno v diablu.

Helmu jsem měl za dva dny gamble a hned nad 90% což je úspěch.
Ring za bounty mě stál cca 20 bedniček od chvíle, co jsem ho začal cíleně farmit.

Zkoušeli jste někdo gamble na offhand zunimasa?

Jinak s tou rychlostí zkoušel jsem t1-t4 a časový rozdíl je minimální, na t4 mě více méně nejvíc zdržuje nutnost přehazování wristů u shrine:) na t1 a t2 už je ani nepřehazuju a chodím s nima, i když mi ubírají set bonus a spoustu dmg. Odhaduju, že v momentě, kdy se zadaří ten zunimasa offhand budu schopen "efektivně" farmit t4 - t5 rifty i bez rukavic.

Ač je to divné, doporučuju se držet okolo 1M DPS a od tohoto bodu spíše tlačit toughnes, pro rychlé farmení vyšších tormentů je nutné spawnovat fetishe a to Vás bude nutit stát na místě, což bez dostatečných resistů je trošku problém od t4 výš. Se současným gearem jsem se dostal na 1,1M DPS a 10M toughnes, 590k life, all resist 1650+ s tím, že physical 1850 a ani na t4 riftu mi to už nic moc nedělá.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Tyckin » 22.04.2014, 14:11 hod.

Yaka to myslím mám promyšlené pěkně, se taky inspiruju. Co jsem získal z gamble Mask of Jeram (s 96% na pety :P ), tak už je pro mne Zuni set vlastně zbytečný, fetišárnu už vyvolávám pouze pasivkou. Cesta na vyšší tormenty vede přes kupení elementárky (+physical dmg) a bonusů do elit (Stone of Jordan), rukavičky TaT (rychlost petů) + ty sety jak má Yaka daj fakt taky dost, zítra jdu na lov materiálu :D Bohužel SoJ mám mizerný a navíc s bonsuem na poison, holt potřebuju lepší, celé je to běh na delší trať ;)
Mimochodem z Kadaly jsem vytlouk 13 hnědých hlav a teprve ta 13. byla ta správná, je to mrcha, takže trpělivost :)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Yaka » 22.04.2014, 14:36 hod.

Ještě co se týče farmení shardů na gamble, tak jsme od minulého týdne s kamarádem zavedli lehce nový způsob farmení. Chodíme dva na t3 a každý běhá samostatně po patře někde jinde s tím, že se sejdeme jen při průchodu do dalšího patra (těsně před tím je potřeba prohlédnout mapu, zda nemáte někde hvězdičku s lege:). Je to hodně rychlé, hodně efektivní a rifty jdou opravdu hodně svižně. Potřebujete na to dva přibližně stejně a poměrně kvalitně oblečené lidi, jinak jste odsouzeni toto praktikovat na T1.

Včera jsem utratil přes 1000 shardů a z toho všeho jsem měl jeden lege offhand naprosto tragický, který jsem disnul.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Tyckin » 24.04.2014, 06:40 hod.

Tak jsem nacraftil sety a docela i obstojně pro začátek :)
Jinak si pohrávám s myšlenkou nahradit Ashearu dvěma kusy Blackthorne a/či případně do toho namíchat i Iceclimbers botky až někdy budou. Mimochodem ty imunity na nich se vztahují pouze na mou maličkost a nebo i na mou havěť? Se obávám že pouze na mne že :roll: Ačkoli i tak by bylo fajn nezmrznout :)
No uvidíme časem, až ty věci budou a otestuju jak si stojím na vyšších tormentech - toughness jsem vytáhnul na 9,5M, dmg 1,2M, nějaké bonusy, ale pořád mi chybí SoJ a TaT rukavičky, to teprve bude boost ;)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Tyckin » 24.04.2014, 14:04 hod.

Yaka, kde jsi sebral tu zbraň (Gift of Silaria) - craft, drop a nebo bounties? Docela se mi líbí :D

tuskerr
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tuskerr#2785

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od tuskerr » 24.04.2014, 19:10 hod.

Tyckine ja si teda nemyslim ze by ful zuni set byla zbytecnost. Ty fetishove z fetish army se daj jeste boostnout z bonusu k tomu skillu na itemech a to muze bejt taky hezkej boost pro ty prtouse. Navic jich tam bude ve vetsine pripadu vic nez kdyz mas jen tu pasivku. Ja si myslim ze se teda urco vyplati mit full zunimasu. Taky by me zajimalo jestli se pocita crit chance postavy k petum nebo maj porad tu fixne danou 15% nebo kolik to bylo.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od Guru » 24.04.2014, 22:00 hod.

Jaky nejvyssi torment jste schopni s temi physWDcky farmit ? T2 beham stylem, ze o elitach nevim, ale na T3 to pizlam uz dlouho a i kdybych to poladil coz prostoru je spousta ve finale nezbyva nic jineho nez se modlit at padne Zuni(Fetish) set nebo Jade(Dot) set ... Nepatrim mezi ty nejstastnejsi na drop a na reroll uz vubec ne, ale zkritizovat postavu mi samozrejme muzete: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Guru ... o/28240706
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Creeping Eaters - a jeho modifikace

Příspěvek od fuxicek » 25.04.2014, 03:29 hod.

nemam mask of jeram a do te t5 se to jakztakz da, az mi spadne, bude to rachot, paradox je, ze jsem mel dve tyhle masky a obe rozebral, pac jsem si rikal, kua ty pejskove maji stejne malo dmg a kdyz budou mit dvakrat malo, tak je to furt o nicem.......

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“