Nevím jak dál.

Goodmann
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Prosím o radu

Příspěvek od Goodmann » 12.04.2014, 17:02 hod.

Prosím o radu ohledně nastavení skillů a run, totál v tom plavu... :(
Stěží dávám v adventuru v T1, a kill bose je tak na čtvrt hodky :(

http://eu.battle.net/d3/en/profile/good ... o/36715137

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Brum » 12.04.2014, 18:49 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Brum ... o/23649816

Mě baví můj build, tak ho třeba zkus. Težko takhle obecně radit, když pořádně nic nenapíšeš, co tě baví. Mě přestal bavit WW, tak jsem zkusil čistou HoTa. Zatím neřeším +elemental damage. Vše je založeno na vysokém crit proc koeficientu u HotA: The Devils Anvil a Overpower, u které se snižuje cooldown za critical hits. S dostatkem potvor kolem se to da spammovat. Výhodou je že build funguje stejně dobře proti elitkam, proti tunam bilych, nebo i solo bossum. Rozdil tam je, ale neni tak dramaticky.

Frenzy - generuje fury - dopln runu dle tvoji ele damage treba

HotA - runa The Devils Anvil mela s patchem 2.0 zvýšenou crit proc. Netuším pokud to je pravda, ale funguje to stále pěkně. Zase si zkus klidne upravit rune podle ele dmg.

Overpower - zvysena cetnost kvuli procum HotA. Ja používám Revel, protože dává největěí pecky

Ground Stomp - slusna dmg. Používám runu Trembling Stomp ze stejného důvodu jako Revel u Overpower. Obě jsou navíc fire /hint Používám to buď jako DPS filler k HotA a Overpower, nebo jak ostarter u potvor co mají tendenci utikat. Nebo jako stun v pripadě potřeby defensivne. Cooldown je poměrně nízký. Na T1 co chceš hrát, tak můžes v 0,5 vteřine odpálit HotA, Overpwer i GS naráz. Z bílých mobek to přežije málo co

Battle Rage - DPS buff. Používám Bloodshed zase kvuli aoe DPS

WotB - klasika - God mode

Pasivky jsou klasika. Pozor u Weapon MAster pasivky - dej si primary tu zbraň, jejíchž bonus chceš využívat. Ja v tomto buildu určitě +5 crit chance.

Jediné na co musím myslet je tvoje postavení vůči potvorám kvůli hitování s HoTA. Není tak úplně AFK záležitost jako perma WW

Reeki
Quill Rat
Příspěvky:27

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Reeki » 24.04.2014, 07:13 hod.

Může mi nějakový zkušený barbar poradit jak mám z této postavy http://www.diabloprogress.com/hero/titu ... us/1630861 ještě více vymlátit, popř co změnit k lepšímu, nebo doporučit nějakový build, jelikož můj build je takový nemstný neslaný zkoušel jsem i jiné, ale bylo to jen horší ! Při full bufech mám dmg 1,35kk a toughness 11,5kk sám dokážu solovat T3, ale přijde mi, že je to málo, chtěl bych farmit alespoň T5, jenomže to je s tímhle jaksi nemožné.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Prosím o radu

Příspěvek od hulkxxxl » 24.04.2014, 07:35 hod.

ahoj vše pěkné jen bych přidal elemental dmg na itemech neprojeví se to přímo na čisle dps ale na výkonu ano... pak nebudeš mít 900k dps ale třeba 1500k (koukni ne mě jestli to funguje)

build v pohodě hraj co tě baví, stackuj element + bonus ke skilu co je tvuj hlavní dmg dealer

bohužel nejdou profily tak jen to co jsem viděl na dprogresu

na t5 bych asi nechal dmg (přidal ty elementy) a poladil víc ehp aby jsi neumíral

S: pak je na čase sehnat ring z cache a1 a skládat sety aby jsi měl bonusy
Obrázek Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“