Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Kvejkr
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kvejkr#2656
Re: Graveyard

Příspěvek od Kvejkr » 02.04.2014, 12:14 hod.

Mělo ale už na to vydali hotfix a opravili to podle toho kde ta krabička padla.

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Graveyard

Příspěvek od Zaljan » 04.04.2014, 10:17 hod.

2 dny zpatky dostal Blizz i moje WD... valime si kolem pulnoci celkem v klidu rift na T2, vecerni lagy (mj. nas to koplo vsechny z T3 riftu, ale nastesti jsme byli prave na zacatku) uz jsou vicemene minulosti. Vidim pack elitek, klasicky do nej nabehnu, hazim totem, MC, trochu je poskadlim pres vysavac a jak se na zemi zacne objevovat bordel, tak zapinam SW a chci se stahnout na kraj a s klukama to dorubat... no ani nevim, jestli se mi pravdu zapnul, protoze nasledoval 5-6 sec lag a pak DC... po relogu uz jen mrtvolka. Podle videa, co tocil Leo jsem se z toho chumlu nedostal, procla pasivka a pak hotovo...

WD 750k dmg (s pasivkou PtV, bez bonusu z elementu a +dmg z batu), 8.5m thoug uz odpociva v pokoji... par slusnejch kousku vybavy uz mel, ale zas takova tragedie to nebyla. Protahnout z 1 na 60 jde na T6 za pul hodiny a v bedne par veci zbylo, takze papirove dmg cca jako drive (chybi 15 procent z 30 do batu) a thoug 7m (ale mam vic armoru nez puvodne). nejvic zamrzi snizeni redukce na cooldown z cca 34 na 26, ale to se za par dnu srovna

s dalsim RIPem by si mel ted dat blizz trosku na cas neb dosly goldy, sutry a lege matros na enchanty :)

EDIT: jo par sekund po me RIPnul (kombinace DC a CC) jeste docela nabusenej barb, takze parta mela ztraty 50 procent :(

Moon77
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moon#2597

Re: Graveyard

Příspěvek od Moon77 » 04.04.2014, 15:50 hod.

Zaljane, ty jsi totiž jako Fénix. Pokaždé, když padneš, vzejdeš z popela silnější než předtím :). Každopádně je to škoda, zemřít kvůli Blizzardu. Kdyby alespoň fungovalo to, že napíšeš Game Masterovi, který se podívá do logů, zjistí, že jsi skutečně zemřel vinnou třetí strany a postavu ti vrátil k životu.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Graveyard

Příspěvek od Darkness » 04.04.2014, 17:01 hod.

zaljan: ten druhy rip byl wizard, akorat ten hrac nedavno ripnul s barbem se kterym predtim mel asi 900 hodin na HC, tak se ti to trochu popletlo

Moon77: on je fakt problem vetsinou spis na strane hracu nez blizzardu - mam s tim vlastni zkusenosti

vetsinu mojich smrti na HC na zacatku zpusobil muj 5 roku starty "pomaly" comp, hlavne grafika (a ze jsem nejdrive zkousel hrat z linuxu) - hra pak neslape jak ma, a kdyz jsem zacal testovat PTR, tak jsem videl, ze uz muj comp ROS neda (nastesti shorel a musel jsem upgradovat :)

a Zaljan ma trochu problemy s vykonem a s netem, to same ten nemec, co s nama byl, obema padl client

Moje teorie je, ze to bylo zpusobene jen tim, ze tam bylo vic mobu po kupe, a jak tam zacali wizardi kouzlit narocne spelly na vypocty a grafiku, blizard, frozen orb (mraky hitu za sekundu na velke plose), tak to jejich compy nezvladly zpracovat a client pak spadl

ja mel pocit, ze mi to taky chvilemi jemne laguje, i kdyz se mi latency ani FPS nehlo (jako ze odezva obcas drhla)

Bohuzel to tak je, ze na vykonu pocitace hodne zalezi pro hratelnost ....

(dokonce jsem asi pred pul rokem nekde cetl, ze nekomu se vyrazne zvysilo po upgradu compu realne DPS, vyrazneji nez upgradem itemu)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Graveyard

Příspěvek od Zaljan » 05.04.2014, 00:41 hod.

nehrajte pod vlivem, spatne to dopada...

PS: to se tyka dneska a blizz s tim nema nic spolecneho - jen vino a moje blbost :-)

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Graveyard

Příspěvek od SilverHandCZ » 05.04.2014, 23:11 hod.

Darkness píše:...(dokonce jsem asi pred pul rokem nekde cetl, ze nekomu se vyrazne zvysilo po upgradu compu realne DPS, vyrazneji nez upgradem itemu)...
JJ a čím víc jader na procáku tim větši MF... :wave:
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Uživatelský avatar
Davos
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kodlak#2557
Bydliště:Písek

Re: Graveyard

Příspěvek od Davos » 06.04.2014, 09:34 hod.

Já HC nebudu nikdy moc hrát, po HW stránce žádný problémy nejsou ale ty lagy :D :D Netvrdím že je chyba u Blizzu ale u mého poskytovatele, jakmile se setmí, tak většina paketů jde na pivo. Takže to vypadá tak že moje průměrná odezva je 1000ms :D a přes den jsem v práci takže většinou hraji večer.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od dawemorraless » 07.04.2014, 15:51 hod.

Neví náhodou někdo kolik dává ta velká lightning koule dmg?(orbiter afix??) já včera s monkem s 670K hp 1870 all res a cca 11K armoru prcnul pasivku ani ne za 1s na T1 :shock: bylo to 5 championů... je fakt že sem těch velkejch koulí schytal asi 5 naráz ale fakt nevim kolik přesně okamžitě červeno a stačil sem akorát zdrhat pryč :shock:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Cortyx
Quill Rat
Příspěvky:46
BattleTag:CORTYX #2588

Re: Graveyard

Příspěvek od Cortyx » 10.04.2014, 10:52 hod.

jdu si takhle na pohodu t1 riftik s mým mazlikem DH a kde se vzal, tu se vzal waller,arcane,frozen,jailer a do toho druhej s horde,poison,lifelink a ještě nějaká cípovina, mno a co čert nechtěl, tak mi do toho lagnul internet a voala a už mi hra jen gondolovala ... asi začnu crusadera, abych měl něco co aspoň vydrží..

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Graveyard

Příspěvek od tomisco » 11.04.2014, 02:44 hod.

Tak jsem se "dočkal" první smrti na DC. Ve full partě v T2 riftu mě to postihlo u elit s arcanem. Jsem jen bezmocně koukal, jak mi zdraví letí dolů, přestože to vypadalo, že lasery jsou stranou, a pak mě hra vykopla. Po nalogování jsem mnišku mohl už jen hodit do archívu. Docela šok pro mě. Aspoň ostatní z party přežili.

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Graveyard

Příspěvek od Zaljan » 11.04.2014, 12:30 hod.

Dekuji blizzu za dalsi DC rip. T3 A1 farma a pak uz jen klasika, kdy jsem se na monitoru hybal uz jen ja (takze pro zmenu nikoli me oblibene ROS DC v podobe crashe klienta)... a to jsem vcera nasadil BT 4set, takze surviabilita nebyla zla...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 11.04.2014, 12:38 hod.

R.I.P. tyhle dc ripy jsou k nas*ání, horší než umřít na vlastní blbost

škoda setu, to jsi musel shánět hezky dlouho... já mám snad jen jeden setovej kousek
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Graveyard

Příspěvek od An7yk » 11.04.2014, 12:56 hod.

To mi mrzí chlapi, blizzard mě s tim taky pěkne se*e. Jenom včera, běžíme T2 a kolega zařve že mu to spadnulo do windows :D Prý že battlenet client chtěl restartovat po nainstalování aktualizace, vrátil se do hry a s červeným obrazem a my okolo něj behajíc a hledajíc globy, utíkal pryč a přežil naštěstí ( opět se mi vnukla myšlenka, že bych na tyhle situace nasadil koně s řetězy )... Já o 30 minut později dostal dva velké lagy naštěství mimo dosah monster a pak ve městě discconect a po restartování hry jsem také restartovával klienta ... pěkná sra*čka ... škoda že snad nejde vymyslet herní mechanizmus, který by zabranoval DC smrtím a zároveň se nedal zneužít k záchraně postavy :(

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Graveyard

Příspěvek od Kubizek » 11.04.2014, 13:21 hod.

Jo, to byla to síla, byli jsme v riftu "blood marsch" a naháněly nás 2 packy a kupa debufferů na armor a all res. Ale měl jsem připravenej ignore pain, ještě to bylo ok :lol: . Lumík by neumřel, však všecko vydodguje :D ne, vážně, kdyby mu to padlo, tak bylo ještě IP a snad by napadaly globy, ale byla tam toho fakt kupa. A ti koníci jsou určitě na zvážení...

edit: akorát se Anťas těším, jak budem s crusaderama tahat těch 100 mobů od někoho pryč :D

edit2 : RIP Zaljane...
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Graveyard

Příspěvek od An7yk » 11.04.2014, 13:29 hod.

ono to pobere tušim max 5, takže jeden elitepack akorát :-D

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Graveyard

Příspěvek od Kubizek » 11.04.2014, 14:26 hod.

Máš pravdu, je to 5 kousků. To může být docela problém, když se na nás sesype půlka mapy. hledej pak ty packy mezi tunou bílých :-) Ale jeden, dva nejbližsí z packu v takové situaci tím určitě odtáhnout půjdou.
Obrázek

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Graveyard

Příspěvek od Zaljan » 11.04.2014, 16:13 hod.

hulkxxxl píše:R.I.P. tyhle dc ripy jsou k nas*ání, horší než umřít na vlastní blbost

škoda setu, to jsi musel shánět hezky dlouho... já mám snad jen jeden setovej kousek
Pasek, boty a gate od Kadaly... chestka z dropu... ale tech FS na enchant, nez to slo obliknout...

Ale zajimalo by me, za jak dlouho me to skutecne odpojilo. Nemel jsem spatny AR a armor, pak templar s plnou palbou (mel lege na vsechny skilly tj. vcetne healu , regenu a dalsich def skillu) a samozrejme SV muselo na konci procnout. A to ani nemluvil o par pidizvikach fetisech kolem.... zadna elitka v dohledu snad nebyla...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 11.04.2014, 16:20 hod.

Je dobrý kdyz mas DC natvrdo zavřít rychle hru nebo tvrdej restart co nejdřív to jde...
Každopádně RIP...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Graveyard

Příspěvek od Kubizek » 11.04.2014, 17:07 hod.

nevím ,jakou jsi měl tough, nevím, v jaké situaci jsi měl to dc a bt set beru, ale myslím si, že DC na T3 v blbé situaci (hodně mobů + nějaký pack) nepřežije nejspíš nikdo, kdo to T3 chodí. Jasně, lze mít 30 - 50m tough, ale to je pak o ničem s damage. Ale asi je to jedno, jaký torment se solo chodí. Já chodím solo jen T1, ale nedělám si iluze, že kdybych měl dc s jakýmkoliv z mých charů, tak že by to rozdýchal...každopádně ještě jednou rip, jakéhokoliv charu, který měl trochu slušnej gear je škoda...
Obrázek

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Graveyard

Příspěvek od Zaljan » 11.04.2014, 17:19 hod.

2kuki: ja to zavrel asi 2 sec pote, co se mi to stalo, resp. pres vypinac na prodluzovaku vypojil sestavu z proudu

2kubizek: mam vyzkouseno, ze par vterin na T3 vydrzim bez jakekoli akce (mam kolem sebe cca 10 klamnych cilu, heal a regen) a pak by mela procnout pasivka a dat mi nejay ty hp a chvilku bezpeci.... vcera jsem to pakrat testoval a pasivka procla v prumeru za 5 az 10 sec. A kdyz jsem mel nahozenej armor z horrify, tak i pozdeji. Myslim za "normalni" situace, ne na diskotece nebo po debuffu. Proto jsem ostatne farmil A1, i kvuli abilitkam monster.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“