Patch 2.0.4

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od HELLERcz » 10.04.2014, 10:37 hod.

Obrázek

opickacze
Quill Rat
Příspěvky:47
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Opickacze#2645

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od opickacze » 10.04.2014, 10:44 hod.

a ještě byh se rád vyjádřil k nerfu wizárda, je fakt že to dmg FO zredukovali vidím to hlavně na plošnosti té dmg,ale já nikdy nehrál wizarda ,protože byl jak všichni píšou OP,je to prostě moje nejoblíbenější postava,včera jsem zkoušel buildy které by FO nahradili a věru moc jich není a to ani po Nerfu FO se dá pořád hrát jen se nesmí nesmyslně střílet kamkoliv :) jediné co mi přišlo jako celkem dobrá náhrada bylo disintegrate s runou chaos nexus ale stejně věřím ,že se časem vrátím k FO.co mě překvapilo byla obrana před patchem se mi life na T1 nehýbal,včera jsem měl co dělat a musel jsem se fakt soustředit :) podotýkám že hraju jen HC,na sc bych nerf wize vůbec neřešil :)

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od manusky11 » 10.04.2014, 10:50 hod.

No osobne hrávam 3-4 hodky denne,ked decká zaspia(áno koli D3 ponocujem :) ).Sety mám len craftené a dva kusy Blackthorne kúsky a chcem taktiež nové sety,ale nemám štiastie(Ale zase setové plániky mám už 4ks).Mal by som uvítať zvýšenie šance na drop,ale prečo?Chcem mať oba TOP sety mesiac po vydaní?Nie,čo by som potom robil.
Na druhej strane si treba uvedomiť že je to LEGENDÁRNY/SETOVÝ drop,nie žiadny common.....
RARE už dávno stratili význam toho slova a teraz to robia aj legendami...
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

susa
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od susa » 10.04.2014, 10:50 hod.

tady neco smrdi...nebude to samochvala :D:D. Ale jinak gratuluju :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od DrSma » 10.04.2014, 11:18 hod.

Mě to přijde ujetý povídání. Jedni vykládaj, jak má hra odměňovat Emhyry, kteří tomu nakádaj a hodně makaj. A když to tak je, přijdou jiní, (záměrně nejmenuju, abych nebyl nařčen z flame) kteří chtějí mít za hoďku denně taky TOP gear.

Nekálíme si tak trochu do vlastního hnízda? Pořád se reje, jak to Blizz amatér ubohej dělá blbě. Ale v globále je zkrátka vítězem. Bez naprosto zbytečnýho pitvání nepodstatnejch blbostí - Kdo hraje hodně a na vyšších Tormentech má lepší gear, než ten, kdo hraje málo. (a možná ještě do teď vojíždí Normal, bo stále věří, že je nejefektivnější, když to všicí říkali >:D ) Třeba HELLER s Emhyrem jsou jasnej důkaz. Kdo chce mít stejnej gear, musí zabrat. Kdo hraje v pohodě a klídku pár hodin denně, bude ho mít +/- taky. Ale v 2016 8-) To je snad fér, ne??



Emhyre, HELLERE, snad se neurazíte, že jsem Vás vzal jako příklad hráčů, kterým se tu stále předhazuje klišé v podobě nolifer a podobný nesmysly. Je to normální závist 8-) Když Vás to baví, perte to tam pod tlakem >:D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Kuki10 » 10.04.2014, 11:23 hod.

Tak já tomu dal týden po vydání 12-15 hodin denně a mám dvoje boty z new setu, jedny padly nedávno tak nevím.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od HELLERcz » 10.04.2014, 11:25 hod.

Já myslím, že nemusím neustále vysvětlovat mojí zdravotní situaci a jak se co kolem mě má ... A uražen nejsem :) je potřeba to vše brát s nadhledem.
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od DrSma » 10.04.2014, 11:25 hod.

Kukíno, vždyť jsme to chtěli hrát všichni roky, né tejden o dovče :D ...Tak koukej zabrat >:D ..nebo bude set ve 2016 :P

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Kuki10 » 10.04.2014, 11:30 hod.

2020 to jisti.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od DrSma » 10.04.2014, 11:36 hod.

Tolik roků zábavy za 8 stovek :love: :love: :green: ... 8-)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od HELLERcz » 10.04.2014, 11:39 hod.

To teda ! :)
Teď mě baví Barbar jako nikdy přetím :) Might of the Earth full-set je boží ! teď jdu hledat a pilovat vyšší tafnes páč jsem takový papírek no tak trochu :D
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Gold Eagle » 10.04.2014, 11:45 hod.

To jistí HC, tam papírci na 70 levelu nejsou. Odnesla je Darwinova cena. :D

NONORMAL
Fallen Shaman
Příspěvky:83
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NoNormal#2841

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od NONORMAL » 10.04.2014, 11:47 hod.

No teorie je hezka, ale bohuzel jsem nucen nesouhlasit

Mame 2wd jeden hraje denne tak 4 a vice hodin legendarky na sobe z vlastniho dropu ma 2 a to jeste bych nerekl nejaky top, druhe wd hraje tak hodinu denne a to ne vzdy, drop mu zavidi kde kdo

Ja osobne byl nan nemocenske 14dnu, tak od vydanu jsem se sice slusne oblikl v prvnim cca tydnu pak to prestalo padat a hruju stejne jako ostatni a vsichni uz me pomalu dohani a ja nemam uz 14dni zadnej boost a to hraju taky x hodin denne

Takze tam ma bohuzel I podil nahoda

Uz jsem tak zoufalej ze jsem vymenil gem v hlave na mf, takze v parte mam nejvic a proto vcera ve hre kde jsme byli 3 ostatni meli za pul hodky vice nez 4legendarky (sice na diss, ale byly), ja za hodinu jedinu jedinou, uz jsem na ts prohlasoval, ze zacnu snad chodit v ascended geearu, aby se hra slitovala :D

Odesláno z mého GT-P5100 pomocí Tapatalk
Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od marian_r » 10.04.2014, 11:52 hod.

Guru píše:Kazdy enem o legendarkach a ja se uz dva tydny modlim at mi padne BILA KNAJFA at konecne muzu ukraftit tu ceremonialku pro WD :-x ...
To som hľadal dva týždne, potom som týždeň v partii somroval aby mi to dali ak uvidia... Nakoniec som vycraftil legendárku ktorá išla okamžite na rozloženie.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Kuki10 » 10.04.2014, 11:54 hod.

Nonormal to chce zkusit esi se slituje.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od skyrim1988 » 10.04.2014, 11:55 hod.

HellerCZ : Jj urcite zas cosik dame :) aspon jsem vcera nabral dost materialu :D

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Dava_C » 10.04.2014, 12:23 hod.

DrSma píše:Mě to přijde ujetý povídání. Jedni vykládaj, jak má hra odměňovat Emhyry, kteří tomu nakádaj a hodně makaj. A když to tak je, přijdou jiní, (záměrně nejmenuju, abych nebyl nařčen z flame) kteří chtějí mít za hoďku denně taky TOP gear.

Nekálíme si tak trochu do vlastního hnízda? Pořád se reje, jak to Blizz amatér ubohej dělá blbě. Ale v globále je zkrátka vítězem. Bez naprosto zbytečnýho pitvání nepodstatnejch blbostí - Kdo hraje hodně a na vyšších Tormentech má lepší gear, než ten, kdo hraje málo. (a možná ještě do teď vojíždí Normal, bo stále věří, že je nejefektivnější, když to všicí říkali >:D ) Třeba HELLER s Emhyrem jsou jasnej důkaz. Kdo chce mít stejnej gear, musí zabrat. Kdo hraje v pohodě a klídku pár hodin denně, bude ho mít +/- taky. Ale v 2016 8-) To je snad fér, ne??



Emhyre, HELLERE, snad se neurazíte, že jsem Vás vzal jako příklad hráčů, kterým se tu stále předhazuje klišé v podobě nolifer a podobný nesmysly. Je to normální závist 8-) Když Vás to baví, perte to tam pod tlakem >:D
V těchto případech to není klišé. Jinými slovy říkáš "Dejte výpověď a na všechno se vykašlete, pokud na toto nepřistoupíte, ani si Diablo nekupujte". Vtipné :wave:
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Seton » 10.04.2014, 12:28 hod.

Dava_C píše:
DrSma píše:Mě to přijde ujetý povídání. Jedni vykládaj, jak má hra odměňovat Emhyry, kteří tomu nakádaj a hodně makaj. A když to tak je, přijdou jiní, (záměrně nejmenuju, abych nebyl nařčen z flame) kteří chtějí mít za hoďku denně taky TOP gear.

Nekálíme si tak trochu do vlastního hnízda? Pořád se reje, jak to Blizz amatér ubohej dělá blbě. Ale v globále je zkrátka vítězem. Bez naprosto zbytečnýho pitvání nepodstatnejch blbostí - Kdo hraje hodně a na vyšších Tormentech má lepší gear, než ten, kdo hraje málo. (a možná ještě do teď vojíždí Normal, bo stále věří, že je nejefektivnější, když to všicí říkali >:D ) Třeba HELLER s Emhyrem jsou jasnej důkaz. Kdo chce mít stejnej gear, musí zabrat. Kdo hraje v pohodě a klídku pár hodin denně, bude ho mít +/- taky. Ale v 2016 8-) To je snad fér, ne??



Emhyre, HELLERE, snad se neurazíte, že jsem Vás vzal jako příklad hráčů, kterým se tu stále předhazuje klišé v podobě nolifer a podobný nesmysly. Je to normální závist 8-) Když Vás to baví, perte to tam pod tlakem >:D
V těchto případech to není klišé. Jinými slovy říkáš "Dejte výpověď a na všechno se vykašlete, pokud na toto nepřistoupíte, ani si Diablo nekupujte". Vtipné :wave:
Tak tady souhlasím s DrSmem.....ta odpověď na to je podlě mě naprosto lichá....nikdo neříká aby ti lidi rezignovali, ale uvědomili si, že když to hold hraju 1hod/4dny v týdnu, tak nemůžu čekat, ža za měsíc budu napakovanej legendama a na kontě 40 bambiliónů, to je vše ;-)

EDIT: teď to čtu znova....no i tak, kdo na to prostě má víc času, hraje to víc tak dřív dostane to co chce....jde jen o to kdy...někdo za měsíc, někdo za rok...alespoň máš rok co hledat :D ;-)
Naposledy upravil(a) Seton dne 10.04.2014, 12:30 hod., celkem upraveno 1 x.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od maja » 10.04.2014, 12:30 hod.

přestaňte tlachat nesmysly a raději hrajte

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Hamman » 10.04.2014, 12:30 hod.

V tom byla vyhoda aukce :D I lidi, ktery na to tolik casu nemaji, si ten dobrej gear mohli poridit

Ale bez ni je to stejne lepsi ;)

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Obecně“