Patch 2.0.4

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Kuki10 » 09.04.2014, 16:32 hod.

No lol co je na tom nehratelnyho?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od HELLERcz » 09.04.2014, 16:39 hod.

Nechapu co brecite omg? Jste se zblaznili ne? Jsem to musel zkusit a nic moc zmeny ve frozenu nevidim no :-D

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Kuki10 » 09.04.2014, 16:40 hod.

Asi tak.
Crity tam litaj furt za 12m do elitek, jen plocha je menší, žádná tragedie.:-)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Alfajk » 09.04.2014, 16:57 hod.

proste blizzard style,ten frozen orb byl vsechno,jenom ne buglej,tak jak se choval predtim,se choval i na prezentacnim videu minulej rok na blizzconu a taky v bete,zjistili ze je to moc silny,tak to nerfnou,klasika...healing potion je taky moc op,healuje celejch 60% hp,tak proc ho neodstranit taky,zejo?

hlavne ze buglyho crusadera jeste boostnou....

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od babacho » 09.04.2014, 17:01 hod.

Také jsem to zkoušel, sic jen asi 2 minuty, zrovna jsem narazil na dvě elitky a byl jsem s nima vyřízený běhěm minutky. Žádná tragedie.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Darkness » 09.04.2014, 17:04 hod.

Nemuzu dobre posoudit je-li to pravda, protoze jsem v ROS zatim hral jen wize, ale podle toho co jsem cetl, tak je na tom wizard ze vsech postav skoro nejhur. Se zakladni vybavou je na tom mozna nejlepe, ale pro endgame, ma nejhorsi sety.

T6 pry nejsnadneji dava DH, pak WD, barbar a monk, az pak wizard a Crusader je povazovan v tuto chvili za nejslabsi postavu. A z toho co jsem zatim ve hre videl, bych s tim asi i souhlasil.

A vubec nejde o frozen orb, ten je smesny v porovnani s dmg, kterou davaji jine classy, s vyuzitim legendarek, setu a svych skilu.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Bit » 09.04.2014, 17:09 hod.

mno z toho co jsme na HC viděl (T2 max) tak nejlíp dmg dáváj DH a barbaři... na rychlost a tankování je monk ideální... crusaderů jsem viděl hromadu chcípnout a to i s 40mtough na master... wizz ? mno to jediný efektní na pohled i dmg mu vzaly nevím proč ale zdá se mi že toho změnily víc... T2 sem chodil celkem bez problémů ted se mi HP začly hejbat i na T1 a je razantní rozdíl s tím jak jdou dolů elitky... Podle mně to nerfly rapidně
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 09.04.2014, 17:17 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:41 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Kuki10 » 09.04.2014, 17:22 hod.

Minulosti? No lol

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

George
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od George » 09.04.2014, 17:25 hod.

Pravda neresim HC (kvuli lagum momentalne nehraji)- beru tedy dojmy hlavne ze SC - ale musim jit proti proudu koukam...

Ja naopak povazuju wizze za krute prestrelenyho, jejich dmg u skillu je mnohem vetsi nez u ostatnich trid, i s prumernym equipem pri trose opatrnosti behaji T5-T6 a jsou schpni v rozumnem case sundant elitku. Naopak treba monk (ktereho rad hraju) je na T5-T6 nehratelny ani pri slusnem gearu. Chary na blizku musi jit cestou ehp, nikoliv dmg, proto jsou T5-T6 pro naprostou vetsinu soucasnych postav na blizku nehratelne. Ruku na srdce, balanc u dmg wizze by mel byt mnohem radikalnejsi...

Warclo
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#1542

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Warclo » 09.04.2014, 18:52 hod.

Tak když si pročítám toto fórum nestíhám kroutit hlavou. Osobně hraji primárně monka a musím souhlasit s firdečkem, že monk je značně podceňovatelný. Osobně si harvím bez sebemenších problémů T1 ( sólo rift 9-14 minut dle lokalit ) a troufám si říct, že rychleji než mágové, ale hrát víc jak T4 s partou je věc jiná. Wizzny to tam sundávají a já se snažím přežít a trochu jim pomoct.. Osobně jsem nerf "prskavek" očekával a vlastně i uvítal..

Paja1986
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Paja1986#2735

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Paja1986 » 09.04.2014, 19:01 hod.

Já teda hraju za Wizze a používam Orb a Electrocute a moc velkej rozdíl nevidim. Akorát jak nerfli Prodigy, tak arcane power přibejvá pomalejš.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Baglik » 09.04.2014, 19:28 hod.

Já myslím že není ani tak problém v jednotlivých charech, skillech, nebo u Blizzu, ale spíš u některých hráčů pro které je neřešitelný problém upravit si svůj buid, který jim blizz nerfnul protože byl moc OP, už to tolik nekrájí a nejde už za tu postavu hrát. Jako to bylo u ww barbara to bylo nářků když ošklivý blizzard jim toto sebral. přitom kámoš hraje za barbara dál a hraje se mu stejně dobře jako dříve s ww jen se nebál zkoušet. V RoS máme daleko více možností než ve vanile. spoustu skillů si můžete posílit díky nalezené výbavě případně upravené mystikem, nemusíte mít super velký dmg abyste dávali i vyšší tormenty. Tak přestaňte brečet a nebojte se experimentovat. Hrát se dá za každý char.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Guru » 09.04.2014, 20:02 hod.

At se na mne nikdo nezlobi, ale orvat se CD a DMG a cas travit v OP skillu u mne neni build kdyz se pak musite modlit at nedojde na krizovku nebo vsechno lehne driv nez se dostane k vam ... stejne tak hodnoceni charu, kdyz musite ctyri behat jako jeden a vzajemne si zprostredkovavat DMG,TUCNES ci HEALING ... Nemam nic proti temto stylum hry, ale mluvilo se o variabilitach buildu ... kde jsou ?

Vsechny chary s novymi nebo nakombinovanymi sety jsem nevidel, ale musim dat za pravdu hodnoceni Darkness i kdyz po tom co Crus dostal 15% redukci na tom bude asi o neco lepe nez ten jeho druhy barevny kolega bez stitu :wave:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od fuxicek » 09.04.2014, 20:09 hod.

hele, kde jste prisli na blbost typu, ze crusader je nejhorsi postava?? hraju crussadera na T3 a svisti to jako po masle a co je hlavni, on to v pohode ustoji, klidne bych hral i vyssi torment, ale limituje je nizka dmg, jinak co se tyka rychlosti zabijeni, je rychlejsi nez kterakoliv jina classa, ale zalezi co hrajete, ja hraju vysoky block chance(mam 76 pct) a thorn, na T3 mi staci se postavit mezi mobky a ony se o me zabiji do tri vterin samy, kdyz k tomu pripoctu dmg, ktere tika pres 3 mega, je to brutus a rychlost zabijeni je proste suprova, zaver je takovy, ze kdo pise o crusovi tyto blaboly, pravdepodobne ho vubec nehral.

Uživatelský avatar
diamondcz
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yondashimo#2674

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od diamondcz » 09.04.2014, 20:15 hod.

Musím přihodit taky do mlýnku. Totalní nasranost kvůli frozen orbu a regenu arcane za označení slova bug a následný nerf. Nemluvím o věcech, do kterých jsem vrazil XXXXX mega kvůli tomu, abych si vyšperkoval build frozenu ke svému obrazu a teď musím zase měnit věci affixy, kvůli tomu, že se každý používal frozen orb ??? Aha, takže to vidím tak, že během pár dnů zase bude frčet jiná věc u wizze, kterou bude hrát buildově 80% lidí, označí se za OP a zase to Blizzard nerfne?? A komu tím prospějete? :lol: Každý char má prostě nějaký ten nejlepší build, který se bude hrát a lidi budou vždycky brečet, že ten je OP a ten je OP. Nekupoval jsem si D3: ROS, *abych měnil co týden skilly kvůli tomu, že menšině nelibí, že většina používá stejný build. Mě je úplně jedno kdo co používá a jakým stylem hraje. Je to hlavně přece o zábavě!! Abych to nějak zakončil ve zkratce. Jsem nasráný, proto, že jsem nucen změnit build a nebo item věci do kterých jsem narval tolik mega, jen kvůli ostatním hráčům, kterým se nelibí furt stejný build. Rád experimentuju s buildama a rád zkouším nové věci, ale nejsem rád, když mě k tomu někdo nutí násílnou cestou. Každopádně už jsem vychladl, změnil build a hraju dál.

P.S. : Hraji HC, takže tuhle změnu pociťuji podstatně tvrději.
*Tuhle větu berte s nadhledem ;-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Still-Alive
Doom Knight
Příspěvky:548
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:StillAlive#2220
Bydliště:Praha/Vsetín - klasická náplava :)

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Still-Alive » 09.04.2014, 20:19 hod.

Jj, Wizz je OP, a když ho nerfli a už není tak OP, tak lidi začnou kvičet, jak je k ničemu :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Kuki10 » 09.04.2014, 20:22 hod.

Tvle dyt je furt stejnej, jsem nepoznal rozdil, jen je potreba trochu premyslet kam ten orbu hvizdnu....

Uživatelský avatar
diamondcz
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yondashimo#2674

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od diamondcz » 09.04.2014, 20:28 hod.

Kuki: Když jsme dneska jeli v partě rifty, tak to bylo pro mě znatelně pomalější to zabíjení. Jak díky nedostatku arcane tak díky slabšímu orbu. Každopadně je to hodně ovlivněné affixy ve věcech, pokud máš arcane on crit a měl jsi to už předtím udělané tak, abys nevyužíval prodigy, tak chápu, že ti to přijde stejné.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Patch 2.0.4

Příspěvek od Kuki10 » 09.04.2014, 20:34 hod.

Jako jedinne ta mana je trošku horší a nedává to takovej plosnak, ale dmg je furt stejná, takže zustavam u coldu.:)
Me krasne doplňuje ap magic missile (strilim,3)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Obecně“