HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976
Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 07.04.2014, 09:02 hod.

Jasné v klude ja keď prídem z práce tak sa to toho expenia s ním pustím.K tej kapelke pôsobil som tam cca 2 roky nejaké tie koncertíky teraz už len hosťujem nakoľko neni na nič čas.No a k víkendu, hold som Lucky boy(o) asi rukavice dropli iba mne :))) No a Teamspeak pokec na nezaplatenie, dúfam, že to nikto nenahráva :lol:

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 07.04.2014, 10:35 hod.

Tak koukám, že jsem včera o hodně přišel. No dneska jsem už doma, tak večer někdy po 20h snad dorazím i na tsko. Noví členové jsou kdo vlastně? Moc jsem na to nekoukal, tak předpokládám, že je to Bagr aspol?
No pánové, ať nám to dnes v práci utíká. Hej Joy. Jupí jej... 8-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 07.04.2014, 12:17 hod.

díky hoši za včerejšek, dost mě to pomohlo
jinak tenhle týden mám hodně práce, takže se mnou nepočítejte
dawe: taky sem si říkal že by to chtělo změnit, dělat na tom ale začnu až příští týden
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 07.04.2014, 15:40 hod.

přišel si o dost :green: :green: bagr a spol se neozvali takže s nima už nepočítám přidal se elesde a trhač (trefa to má nahnutý :ble: :green: :green: ) x zlanařil šváru kterej to koulí zatim na softu a jeho hunter vypadá na SC teda brutálně...ale jakmile ochutná HC tak se veze :twisted:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 07.04.2014, 16:52 hod.

HUNTER??? ať se klidně přidá, ale ať taky nezapomíná, že hlavní hunter tohohle klanu sem JÁ!!! :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 07.04.2014, 17:50 hod.

Lemur ucítil ohrožení výsadního postu ;) ... Každopádně co mám říkat já, když už jsme v klanu 3 bařeny... :(
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 08.04.2014, 06:06 hod.

mám pocit že jede barba :green: ale vzhledem k zomu že sem zase málem chcípnul s monkem a zase na orbiter tak asi pojedu crus + hunter monky nechám odpočívat.. pokud teda rozjedem tu akci co sme se domlouvali večer :green: :green: ts o5 super...jinak gratz mistrovi k jeho 1,1M Dmg :ble: >:D
edit crus 54 lvl :green: a toho odyna dostane křižnice zitra bude patch kerej mi boostne lightning spell o sakra víc :shock: to budou nuky :twisted: :twisted:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 08.04.2014, 08:11 hod.

Ani mi to neříkej, já měl radost, že mám asi 520 unbuffed a on má přes mega... Já snad budu plakat :grin:
Ale jinak si myslím, že příští týden bude pomalu čas oťukávat t2...:shock:
Jinak včera mě TSko taky pobavilo. Dobré kecy máme a je vtipný jak se ještě po hlase nepoznáme. Občas to bylo fakt funny. Škoda jen, že Dark není schopen poznat jediného Slováka v klanu... Snad na sobě zapracuje, kluk jeden šikovná:grin:

Jinak dneska nevím jestli budu,v práci to vypadá na velmi dlouho... Takže uvidíme...

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 09.04.2014, 08:19 hod.

Sou to nuky maso celkem ten fissure je bombička dobře sem zvolil už sem na 65 tak to snad dneska (pokud uber nezmění plán) dotáhnu >:D jinak sme se domlouvali že by sme překopali topic v podstatě založili new one páč je nás 12 (dál už bych moc nebral)... tož co vy na to? Jinak bych nominoval na leadra KryOna prej bude streamovat :green: :green: a furt se vzteká když zmíním na ts že sem to já (navíc měl strašnej menzes včera furt nevěděl co že to vlastně chce dělat) :green: já nepotřebuju funkci já potřebuju EXPIT :!: >:D jinak rip elesde barba je škoda :(
edit ....vzhledem k tomu že fru má konexe tak by nám mohl vyčmuchat Wulfa? :cry:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 09.04.2014, 09:16 hod.

Koule, vcera jsem byl na pivo, vyvencit kamosku s benefity ... no, jak to ctu, uz ted me stve ze jsem nebyl radeji ve hre, protoze skoda toho RIP, nevidel jsem to :D

No nic, tak dneska ...
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 09.04.2014, 09:21 hod.

1.Topic - súhlasím s Dawe(om), starať by sa mal o to niekto kto sem chodí aspom raz za deň podľa príspevkov usudzujem (Dawe,Lemur alebo ja)
Každopádne nie som básnické črevo, takže podľa mňa by sa mal stručne každý člen v krátkosti predstaviť a to by bolo vše. (Čisto môj názor)
2.Počet členov (12 aktívnych hráčov myslím dostatočné)
3.Stream - jedine s Parental Advisory Explicit Content :)
4.Wulfa som nepoznal, ale pošteklíme Fru(a)
5.RIP Elesde - ani som ten dead nepostrehol, zrazu bol Healt Bar prázdny - vyexpíme :)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 09.04.2014, 09:25 hod.

novej topic? to se vám tenhle už nelíbí? :lol: jak chcete, je mi to jedno, ale pokud bych ho dělal já, tak s novejma básničkama nepočítejte ;)
Elesde: škoda, příští barbar ale bude ještě silnějí a mocnější
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 09.04.2014, 09:29 hod.

Ale prd velebnosti, krámy jsem měl už minulý týden a s tou funkcí si tě dobíram, tak nestraš, že to budu dělat já :o), protože je to vlastně dobrý jenom na machrování (hlavně to nedávejte Trefovi!). Když někdo v demokracii řekne, že je leader tak mam husinu - z vlastní práce mi sere, že jsem vedoucí, snažim se to co nejvíc tutlat a držet lajnu pro všechny vč. sebe stejnou :o).

Ten Wulf se odmlčel ze dne na den, nezašel ani na forum, pátral jsem po něm na netu a až na pár příspěvků v jiných fórech s elektronikou jsem o něm nic nenašel. Pracoval v Praze jako statistik pro nějakou firmu která dodávala elektrotechniku (vadný kusy, reklmace, výkony), vystudoval ČVUT elektro, bylo mu tušim jako mě kolem 33ceti, bydlel ve Strašnicích v bytě v nějakym baráku (ve staré části Strašnic). Myslim i jméno by se z jeho starých příspěvků tady dalo vypátrat. Nechci sýčkovat, ale něco se muselo stát, protože ve hraní měl přijít, na další dny před vánoci i na vánoce jsem s nim byl domluvenej, dost jsme spolu v chatu kecali, plánoval RoS, pravidelně přispíval na forum, jeho přítelce diablo nevadilo, na net i na forum chodil z práce každej den, takže minimálně aspoň by se zalogoval do fora, ale ani to neudělal. Posílal jsem mu PM, nepřečetl ji... Takže se něco muselo stát :o(...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 09.04.2014, 09:36 hod.

Založte někdo stránku na facebooku, dá se tam dobře plánovat akce atd. a tohle máme všichni .. taky se chci podívat na ty vaše ksichty! Hlas mate jak b*zny ... :D
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 09.04.2014, 09:53 hod.

Kromě hlasu maguse, ten má prej podobnej jak já... Facebookovskej fanda moc nejsem, používam to zřídka, ale můžu si založit nějaký šílený alterego...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 09.04.2014, 09:55 hod.

FB zrušený.
Naposledy upravil(a) xpandelx dne 09.04.2014, 12:53 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 09.04.2014, 11:15 hod.

Sorry pánové ale FCB nevedu. Profil tam nemám a popravdě po něm ani netoužím... Tak ale však se můžeme potkat na pivku - tedy v Praze, jak jsem řekl, pas mi propadl a tak mě do Brna nepustí... Stejně nerad jezdím mimo EU, natož na Balkán... :lol:
Jinak Wulfiho hledat bez znalosti jména je skoro nereálné... Natož od stolu... Takže to chce jméno...

Jinak k novému topicu, to se mi moc nechce. Přijde mi škoda přijít o tu minulost a tak vůbec. Jsem pro velkou aktualizaci... Lemur úvodní post udělal hezky a po aktualizaci může sloužit dál...

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 09.04.2014, 12:09 hod.

Asi bych to tak viděl, sem na forum člověk stejně leze nejčastěji a já mam fejs jen jako záznamník... Jsem pro upravovat úvodní příspěvek se stavem členů klanu a krátkým představením jednotlivců. Básnické střevo dobrovolné ale nenutné, neboť z poetů se nám stejně staly koule :o). Koulim, koulim... (hlavně na začátku vysvětlit proč vlastně pořád koulíme, abychom se nestali clubem gayů, což už z poloviny asi stejně sme, když vás někdy poslouchám holky: já například zjistil, že dostávam menzes. Kdybych nebyl drsnej chlap, co si takový nařčení nebere, tak bych vás zmlátil svojí kabelčičkou... Zdar a sílu
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 09.04.2014, 12:57 hod.

Súhlasím FB som zrušil.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 09.04.2014, 13:51 hod.

Ouch, teď až jsem si všiml, že LSD zařval. RIP chlape

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“