Omluva

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Lumik
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumik #2584
Omluva

Příspěvek od Lumik » 07.04.2014, 07:36 hod.

Dnes rano som zapol Diablo že sa iba kuknem do klanu či niekto neripol alebo, niečo pokne nedropol. Hned som dostal SPAM inv do hry od isteho MichalaCZ bez toho aby niečo napisal. Samozrejme som ho zrušil a napisal že nejdem hrat a išiel som sa naranajkovat. Nato my podakoval označil ma za ignoranta a vymazal si ma z priatel. Týmto by som sa chcel omluvit za svoje ignoranstvo k spamom a dufam že si ma zas nebude chcet dat mezi priatelov.
Obrázek

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Omluva

Příspěvek od manusky11 » 07.04.2014, 08:47 hod.

:D No pekne,ludia sú ludia s tým nič nenarobíš,ale myslím že daná persona tvoje "ospravedlnenie" nepochopí tak ako by mala :wave:
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Omluva

Příspěvek od Javurek » 07.04.2014, 16:58 hod.

Každopádně pobavilo :)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Omluva

Příspěvek od Gold Eagle » 07.04.2014, 17:05 hod.

Kokám, že se tam snad k vám přidám, abych o podobný "srandičky" nebyl ochuzen. :O

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Omluva

Příspěvek od fuxicek » 07.04.2014, 17:49 hod.

tak to je sila, nevim, jestli bych to rozchodil, nedavno se tady nekdo hroutil z vulgarismu a ted tohle??? zacinam mit pocit, ze hraci diabla se rekrutuji z rad nafintenych homoklad.......

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Omluva

Příspěvek od Gold Eagle » 07.04.2014, 19:35 hod.

Průměrné IQ je kolem 100:
Průměrná inteligence. Dokáže složit maturitní zkoušku, v práci se uplatní ve středním postavení.

Nevím co by jste si tak představovali. :D

Lumik
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumik #2584

Re: Omluva

Příspěvek od Lumik » 07.04.2014, 21:06 hod.

Neviem čo tu rešiš IQ tu je otazna skôr uroven spoločenskeho spravania .
Obrázek

Uživatelský avatar
Černý vlk
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ngwathorgoth#1668

Re: Omluva

Příspěvek od Černý vlk » 07.04.2014, 21:58 hod.

fuxicek píše:tak to je sila, nevim, jestli bych to rozchodil, nedavno se tady nekdo hroutil z vulgarismu a ted tohle??? zacinam mit pocit, ze hraci diabla se rekrutuji z rad nafintenych homoklad.......
úplný psycholog...jestli žiješ podle svých chorých domněnek, tak tě celkem lituju... už i svůj skrytý strach z homosexuality dáváš do komentářů k diablu.

JInak k příspěvku: jsem rád, že jsou i lidi, co drží základní společenská pravidla živá :)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Omluva

Příspěvek od Gold Eagle » 07.04.2014, 22:58 hod.

Lumik píše:Neviem čo tu rešiš IQ tu je otazna skôr uroven spoločenskeho spravania .
Sorry byl jsem línej tam napsat taky EQ to je to co popisuješ. A spíš ano jde v tomto o EQ než IQ.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Omluva

Příspěvek od Reve » 08.04.2014, 05:04 hod.

fuxicek píše:tak to je sila, nevim, jestli bych to rozchodil, nedavno se tady nekdo hroutil z vulgarismu a ted tohle??? zacinam mit pocit, ze hraci diabla se rekrutuji z rad nafintenych homoklad.......
Asi tak...kdybych mel zalozit topic kvuli kazdymu spamu tak nevim jak to tady vypada..asi potreboval utesit:)


Sent from my iPhone using Tapatalk

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Omluva

Příspěvek od fuxicek » 08.04.2014, 06:16 hod.

Reve to pochopil spravne, zakladat topic kvuli takovymhle blbostem je proste mimomisu

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Omluva

Příspěvek od maja » 08.04.2014, 07:06 hod.

to je zase informační nadílka s tématem nutriční hodnoty a oduševnělých myšlenek :-x, poslední dobou nabírá úroveň fóra nějaký špatný směr, jen tak dál :!: , kromě vulgarismu, úrážek a přehlídky inteligence některých, je tu užitečných informací o diablu stále méně, úroveň fóra je odrazem úrovně lidí, až sem zavítá admin, prosím ho tímto o zvážení možnosti založení zvláštní sekce "žumpa" pro druh lidí, kteří se v ní budou cítit jako doma a mohou si ulevit jinde, chodím na fórum proto, abych se něco dozvěděl.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Omluva

Příspěvek od Fru-fru » 08.04.2014, 08:26 hod.

Pánové, nic ve zlém, ale já bych to tolik neprožíval. Co je proti pravidlům, případně nějakému morálnímu kodexu moderátoři vždy včas zarazí. Co je na "hraně", je prostě na hraně, ale nežijeme v totalitě (díky za to) abychom postihovali kdejaký výlev. Navrhuji uplatnit právo svobodné volby a číst pouze to co mě zajímá...

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Omluva

Příspěvek od Seton » 08.04.2014, 08:44 hod.

Přesně, je potřeba to neprožívat :D ale to právě platí i o událostech,kvůli kterým vzniklo tohle téma ;-). No tak ho pošlu někam a hotovo a hraju dál :D.
Dnes mě v šalině vytočila nějaká blbka, mám to napsat na fórum DP ? nemyslím :D. Svobodná volba čtení toho co chci(jak píše Fru), je samožřejmě užitečná a je řešením :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“