MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.04.2014, 00:28 hod.

Tak jo lidi, dva měsíce utekly jako voda a konec runování a hledání předmětů je ze náma.

Nejprve bych chtěl poděkovat všem, kteří se této akce, byť jen minimálně účastnili :) V dobách, kdy tady vládne D3 byla účast opravdu skvělá. Dále bych rád poděkoval raisen, která se mnou spolupracovala na tvoření bodovací tabulky.

Teď pár slov jak to vlastně bylo se mnou...Ještě před turnajem jsem byl tak přemotivovanej, že jsem vlastně nevěděl, co budu hrát za build. Původně to měla být Blade Fury Assa, ale začal jsem se Zeal Sosou. Nutno dodat, že než turnaj začal, tak jsem snad co hodinu měl chuť rozjet někoho jinýho. Nakonec jsem rozjel tu Zealerku, která zařvala v Mausoleu na Hell. Po ní jsem rozehrál Light Sosu, ale jakmile jsem s ní došel do Arcane Sanctuary, kde mělo být moje cílové působiště, tak mě přestala bavit. No a pak začala moje dead jízda s Trapama. Popravdě ani nevím, kolik jich riplo...3 nebo 4...? Než jsem rozjel tu, která přežila až do konce, tak ještě před ní jsem rozjel tu Blade Fury Assu, se kterou jsem to dotáhl do 5A Normal a pak mě přestala bavit. Po ní jsem rozjel Fana Paladina, ale ten začal nudit už ve 2A Normal. Asi ve mě ještě kolovala frustrace z Trap ripů. Nakonec jsem stejně sáhl po blesky házící Assce a s ní konečně udělal nějaké ty body. Jen škoda, že s tou poslední...závěr mohl být totiž víc zajímavej. Takhle už více méně dlouho předem bylo jasné, jak vše dopadne. Výslednej dojem z turnaje mám lehce smíšenej. Na jednu stranu jsem rád, že jsem našel 5 grailerů a na druhou stranu jsem zklamán, že jsem jako vítěz předloňského MF turnaje nezopakoval 1.místo.

Konečné výsledky:

Kód: Vybrat vše

 # Nickname            Build                   SC/HC     Score
--------------------------------------------------------------
 1.Xenter          Javazon                       SC      1005
 2.Neposunuse      Blizzard Sorceress            SC       802
 3.Dark_Deamon     Trap Assassin                 HC       404

 4.ZOMB            Blade Sentinel/Fury Assassin  HC       300
 5.IGNI            Javazon                       SC       291
 6.raisen          Frenzy Barbarian              HC        98
 7.Obter!vr        Fire/Summoner Druid           HC        91
 8.Kisuvka         Holy Shock Paladin            HC        63
 9.Zedrak          Berserker Barbarian           SC         7
10.Cirdan          Hammerdin                     HC         5
11.Fraxinus        Fire Amazon                   HC         3
12.Mia             Hammerdin                     HC         1
Všem gratuluji k jejich výsledkům. Speciální gratulace pro Xenter, který pokořil hranicí 1000 bodů a ZOMB, který dosáhl na prvního Guardiana.

Jak jsem psal na začátku turnaje, tak jsou tu k mání i nějaké ty ceny. Xenter po mě může chtít 3 itemy a Neposunuse 2 itemy. Pokud této možnosti využijete, tak mějte na paměti, že i já mám své limity, tudíž nemůžu sloužit vším, co hra nabízí. Další věc je to, že hraju pouze HC, takže všechny itemy mám na HC chary a zrovna vy dva jste asi SC pařani.

Co se týče itemů globálně, tak jsem rád, že toho zase spoustu popadalo a bylo na co koukat a co obdivovat. Když to shrnu, tak kromě Ber, padly všechny runy, což je paráda. TC87 (Steel Pillar, The Grandfather, Ghostflame, Gargoyle's Bite, Death Cleaver, Stormspire, Crown of Ages, Steelrend, Griswold's Valor, Bul-Kathos' Sacred Charge 2x, Bul-Kathos' Tribal Guardian 3x) se sem tam taky nějakej našel, takže jako kolektiv myslím, že skvělá práce :) Bohužel, Tyrael's Might opět zůstalo utajeno v hlubinách Diabla.

Ještě jednou díky všem za účast a třeba zase někdy někde při nějakém lovu :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od raisen » 03.04.2014, 12:01 hod.

Pěkně napsané a i zorganizované, děkuji za turnaj :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Zedrak
Fallen Shaman
Příspěvky:89
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Česká Třebová

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Zedrak » 03.04.2014, 13:40 hod.

Byl to povedený turnaj, gratuluji vítězům a čest poraženým, včetně mě :D, docela se divím, že nejsem úplně poslední... :lol: Škoda, že jsem neměl víc času na hraní, no. :roll:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Fraxinus » 03.04.2014, 14:22 hod.

Také děkuji za turnaj.
Můžeme toto vlákno použít k diskuzi o dalším turnaji?
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.04.2014, 14:59 hod.

Díky a nemáte zač :) Turnaj jsem pořádal hlavně proto, aby se zas něco v hojnějším počtu našlo, pro utužení D2 komunity a aby se třeba našel nějakej další "šílenec", co začne sbírat grál :)

Fraxinus: Já bych spíš založil nové téma, protože hádám, že to nebude mít s MF moc společného :) Když se to chytne, tak s tím tématem už můžeš dál pracoat...do prvního příspěvku dát pravidla, přihlášený lidi atd. Nebo se to může pořešit v D2 kecání.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Fraxinus » 03.04.2014, 15:36 hod.

Spíš by mě nejprve zajímalo, zda to lidi budou chtít hrát. Mluvilo se o tom před 2-3 měsíci, ale názory a preference mohou být už jiné. A to lze myslím už tady. Detaily samozřejmě by se řešily až v novém tématu
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.04.2014, 15:48 hod.

Ok, jak chceš ;)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Xenter » 03.04.2014, 21:04 hod.

Také jsem se rád zůčastnil a znovu se díky turnaji vrátil k DII. Co se týče výhry, tak ji přenechám do případného dalšího turnaje - HC zatím nehraji a pokud se do něj někdy v budoucnu pustím, pokusím se ty předměty najít sám, člověk má pak z toho i větší radost.

Samotného mě překvapilo, že jsem se dostal na první místo, kdyby nebylo těch RIPů určitě to dopadne jinak nebo by to mohla být ke konci slušná přetahovaná, ale všichni víme jak je to s tím KDYBY. Navíc bych řekl, že jsem měl až moc velké štěstí na drop, protože zase tak moc času jsem u toho nestrávil, spočítáno to ale raději nemám :D.

Nakonec chci poděkovat za pořádání turnaje a třeba se někdy v budoucnu zase na nějakém sejdeme.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Neposunuse » 03.04.2014, 21:18 hod.

Já úplně nechápu, jak to je s tou odměnou a jaký je problém s kombinací věcí nalezených v HC či SC hře. V každém případě jsem sám chtěl najít všechny předměty, takže rád svoji "výhru" přenechám jiným, jsou-li tací, kteří ji využijí.

Ledaže bych tě poprosil o zaslání éterické kolosální voulge se 4 sockety, jak jsme se o tom posledně bavili (tuším, že na infinity), na můj mail. Zatím jsem našel jen jednu éterickou, ale bez děr, takže ani za použití receptu by to nemuselo vyjít. :roll:

See ya all in next tournament :wave:

Edit:
Fraxinus: Co jestli budou lidi chtít hrát? Už jsem ztratil přehled, o čem přesně je řeč.
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Fraxinus » 04.04.2014, 07:23 hod.

DD: Díky ;)

Neposunuse: půjde o to, že dle náhodného losu by všichni jeli STEJNOU postavu se STEJNÝMI skilly (celkem za 60 bodů, ostatní body pak lze rozdělit libovolně) a se stejným žoldákem. Byla by to taková sondáž, jak by se dařilo lidem se stejnou postavou:

- Každý by používal jiné předměty, co by našel
- Každý uplatňuje určitý osobitý styl hraní se všemi klady i zápory
- Osobně bych si to představoval jako single pass (vyčistit lokace jen jednou) a rip od 1. aktu nightmaru dále by byl konec turnaje, rip před 1. aktem nightmare by byl buď konec, nebo by byl umožněn nový start nové postavě. Kdo by se dostal nejdál, vyhrál by. Případné bodování za předměty a tak ponechám na diskuzi.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Ferek » 04.04.2014, 09:17 hod.

Dark_Deamon: takisto veľké díky za usporiadanie turnaja, bavilo ma to neskutočne a to hlavne z toho dôvodu, že ma to konečne dokopalo rozbehnúť bowazonku, ktorú som mal v pláne už skôr, ale nejak som sa k tomu nemohol donútiť to preto, že nerád hrajem twink postavy (prestanú ma rychlo nudiť).

Čo sa týka ďalšieho turnaja, rád sa zúčastnim ale u mňa bude fakt rozhodovať žreb, lebo ak sa nepodarí a postava má nebude baviť tak to potom nebude ono.

Plány: Rozbehnúť ešte nejaké untwik postavy hlavne Rabies/fury druida (jedného som minulý týždeň ripol, šťastie, že to bolo ešte na normal), poison necra a cold/fire amu :) na Guardianov s tým, že po dosiahnutí titulu si môžem veci prehodiť (použiť respec) a usilovať sa v rámci možnosti zdokonaliť postavu čo najviac a dotiahnuť ju aspoň na lvl 90. No a samozrejme nazbierať čo najviac vecí. :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.04.2014, 11:20 hod.

Xenter píše:Co se týče výhry, tak ji přenechám do případného dalšího turnaje
Ok, budu na to myslet :)
Xenter píše:HC zatím nehraji a pokud se do něj někdy v budoucnu pustím, pokusím se ty předměty najít sám, člověk má pak z toho i větší radost.
Zlatá to slova :)

Co se týče umístění, tak s celkovým pořadím jak říkáš hodně zamýchal ten nespočet ripů. Je to škoda, mohlo to být na konci víc zajimvý. Jako mě nevadí, že jsem zkončil na 3.místě, spíš mě vadí, že s tak nízkým počtem bodů. Mnohem líp by to vypadalo, kdyby byl člověk třetí, ale třeba s 900 body. Ale co už, třeba bude příště líp :)

Neposunuse: Jde o to, že když bych ti nějakej item posílal, tak by byl na HC postavě, protože SC a HC postavy mají své oddělené truhly. A jelikož já v menu nemám jedinou SC postavu, tak bych případné itemy mohl posílat jen na HC postavách.
Ethereal 4 soc Colossus Voulge mám 2x, takže klidně můžu jednu darovat. Buď se spojíme přes Hamachi a dám ti ju ve hře nebo ti ju pošlu na e-mail. Akorát ani jedna není superior.

Fraxinus: Jestli tomu teda rozumím správně, tak je to něco na způsob RHCT, akorát že by se teď losovala jen jedna postava pro všechny...? Předem doufám, že se nenalosuje nějakej Druid, to bych byl v kelu :D

Ferek: Tak ať se teda dál daří a je co nejvíc Guardian's a spoustu nalezených předmětů ;)

Jsem rád, že Vás turnaj bavil. Byl to jeho cíl :) Když by se tu ještě někdo našel, tak by se něco podobného mohlo uskutečnit třeba na podzim. Buď opět MF turnaj nebo nějaká jiná varianta turnaje. Možností je spousta :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Fraxinus » 04.04.2014, 12:39 hod.

Dark_Deamon: Přesně tak. Jenom bez těch drsných pravidel o equipu. Postavu bych losoval těsně před startem soutěže. A že to bude druid, je šance 1 ku 7. :)

Ferek: Bude mi potěšením.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.04.2014, 12:48 hod.

Tak já bych ty equip pravidla klidně nechal :D Aspoň by to byl ten pravej nářez :twisted: Doufám, že HC mód je samozřejmností :)

Edit: Nebo hodit pravidlo, že by se mohli používat jen unique, set a craft itemy.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od raisen » 04.04.2014, 13:05 hod.

Dakr_Deamon: Nebo můžeš přepnout v configu možnost, aby měly HC a SC postavy společnou truhlu, věc hodit SC postavě. Případně to tak může udělat ten druhý. Tohle problém není :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.04.2014, 13:48 hod.

raisen: To máš pravdu :)

Takže jestli někdo z výherců opravdu něco co mám chce, tak ať dá vědět :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Fraxinus » 05.04.2014, 13:14 hod.

Dark_Deamon: To mě právě taky už napadlo. Předmětem losu by byl i způsob, jak to dohrát:
1) Magic only
2) Rare only
3) Unique only
4) Set only
5) RW only (+crafted tam, kde nelze dělat RW - rukavice, boty, prsteny, amulet, pásek)
6) Gambled items only.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Neposunuse » 05.04.2014, 21:04 hod.

A tohle v praxi znamená "bez těch drsných pravidel o equipu"? :shock: :D

Mňo, nějakými super dropy to příliš nesmrdí, ale sranda by mohla být. Pokud se připojí více lidí, I'm in! Count with me! 8-)
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Fraxinus » 05.04.2014, 22:01 hod.

to byla jen úvaha ;) Tentzo los předmětů tam samozřejmě nebude.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3 - konečné pořadí

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.04.2014, 17:19 hod.

Fraxinus: Proč nebude? Já bych to tam klidně mrskl, ať to má pořádný koule :D A vztahovalo by se to i na merce. Jen si nedovedu představit situaci, když by se nalosovala nějaká bow Ama a k tomu set items. Už vidím, jak by 1) někomu padl Vidala's nebo Arctic luk (M'avina's leda ve snu :D) a 2) jak to s nima někdo kvedlá třeba přes Guided Arrow :green:

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“