Zacina vas RoS nudit?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
pns
Gorebelly
Příspěvky:213
Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od pns » 02.04.2014, 10:18 hod.

Thulle píše: To je obecné klišé a není to pravda. Děti nejsou konkrétně v diablu 3 majoritní skupinou. U MP a MMO vývoj dráží to, co chce majorita.
a pro koho, to tedy je ?

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Thulle » 02.04.2014, 10:32 hod.

Nemám k dispozici blizzardí statistiky, ale dle mých zkušeností a úsudku bych si dovolil tvrdit, že cílová skupina je mezi 16-25 lety. Je nutno podotknout, že D3 není free-to-play a právě f2p hry jsou v dnešní době skanzenem hráčů nižší věkové kategorie.

A dále děti nepovažuju za někoho, kdo "ničí" hry, protože to je samo o sobě absurdní.
Obrázek

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od pns » 02.04.2014, 11:17 hod.

hmm. no ja bych rekl, ze d3 je absolutni skinner box, z cehoz se da usoudit, ze neexistuje majoritni skupina pro kterou to bylo vydano...

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Thulle » 02.04.2014, 11:31 hod.

Máš pravdu, neřekl bych, že marketing department cílil diablo na nějakou věkovku, ale zcela logicky je urč. kategorie zastoupena více (viz tu co jsem zmínil).

Navíc bych řekl, že se věkový průměr EU serverů od US liší.
Obrázek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Yaka » 02.04.2014, 11:42 hod.

Já myslím, že jste se trefili všichni....

Řešení je přitom lehké:
1) Při smrti na SC -10(15)% z exp daného paragon levelu
2) Na každém tormentu o fous lepší lege nebo o fous větší šance na lege nebo o fous dřívější spuštění zvyšování šance na lege

Bohužel jak je tady krásně vidět dle komentářů tak:

20% lidí by s výše uvedeným souhlasilo a vítalo by takovou změnu
80% lidí vyhovuje současný stav a naopak by toho mohlo padat ještě více jak jsem pochopil

Takže opakovat původní větu týkající se dle čeho je ta hra nastavená není nutné.
Tak nějak to vypadá i podle komentářů tady, natož podle komentářů na BN foru, kde ten poměr je řekněme 5% : 95% samozřejmě.

Hra mě baví - nebaví mě, že jsem nucen (všichni jsme) chodit low obtížnosti a točit je dokola co nejrychleji, abych zvýšil svoji šanci na nějaký slušný drop což je pro mě za trest (asi podobné, jako točit cryptu kvuli expení paragonu). Nejlepší cesta k rychlému omrzení....

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Lucifer » 02.04.2014, 12:23 hod.

reseni:
1.) ano
2.) ano, ale ne "na kazdem tormentu", ale "na kazde obtiznosti" - musi mit nejaky smysl hrani kazde obtiznosti - ne jen T1 - T6. V tuhle chvili nema. Stejny drop stejnych veci na jakoukoliv obtiznost je hovadina, nijak neomluvitelna.
Obrázek

dais
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dais#2318

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od dais » 02.04.2014, 12:46 hod.

Souhlas... kdyby kazda obtiznost napr pridala +10 k maximalni rollu INT / STR / DEX to by se mi libilo a byla by motivace chodit vyssi torment

susa
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od susa » 02.04.2014, 13:06 hod.

Yaka píše: Hra mě baví - nebaví mě, že jsem nucen (všichni jsme) chodit low obtížnosti a točit je dokola co nejrychleji, abych zvýšil svoji šanci na nějaký slušný drop což je pro mě za trest (asi podobné, jako točit cryptu kvuli expení paragonu). Nejlepší cesta k rychlému omrzení....
no to nevím...já teda nucen nejsem a řekl bych že je tu dost takových lidí jako já ..chodím pořád a jen torment ne nějaký normál, nemusím se hnát dopředu jen kvůli tomu že někdo má lepší věci než já. Tady už to závisí na tom jak k té hře přistupuješ. Radši budu chodit to co mě baví i s tím že tam stejně padá to samé než chodit něco co mě nebaví. Jo Diablo je o dropu, ale nenutí tě dělat něco co nechceš.

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od marian_r » 02.04.2014, 13:26 hod.

Lucifer píše:reseni:
1.) ano
2.) ano, ale ne "na kazdem tormentu", ale "na kazde obtiznosti" - musi mit nejaky smysl hrani kazde obtiznosti - ne jen T1 - T6. V tuhle chvili nema. Stejny drop stejnych veci na jakoukoliv obtiznost je hovadina, nijak neomluvitelna.
Prečo? Každý si vyberie obtiažnosť aká mu vyhovuje. Vôbec nemám ambície hrať T6 ak to znamená rok farmenia. Mám aj iný život.

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Lucifer » 02.04.2014, 13:37 hod.

Ano, vybere si obtiznost jaka mu vyhovuje, a dle ni at je i odmenen. Nemas ambice hrat T6 - ok, tak ale taky nemas mit sanci na veci lepsi nez z T5 (nebo z T-cokoliv - misto T6/T5 dosadit libovolne jine obtiznosti) Stejny drop stejnych veci na ruznych obtiznostech je chujovina - nulova motivace.
Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od marian_r » 02.04.2014, 13:42 hod.

Ak nebudem dostávať na Tn drop aby som mohol hrať Tn+1, tak Tn+1 nikdy hrať nebudem. Logické, nie?

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Lucifer » 02.04.2014, 13:48 hod.

Ano, logicke. Neni v zadnem rozporu s tim co pisu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Alaman
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alaman#2223

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Alaman » 02.04.2014, 15:33 hod.

@Yaka : To jsi masochista, že se dobrovolně hlásíš o tresty?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Zacina vas RoS nudit?

Příspěvek od Javurek » 02.04.2014, 16:08 hod.

Tady nejde o to komu co vyhovuje, podlě mě jsou současná herní nastavení naprosto debilní ale co z toho? Blizzard to stejně nezmění. Nebo změní, ale dojde mu to zas za půl roku, kdy už od toho spousta lidí odejde a oni nebudou chápat proč .)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“