První dojmy z Crusadera

Odpovědět
pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573
Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 01.04.2014, 06:14 hod.

Templář je opravdu hodně dobrý na léčení, zkus třeba tyhle skilly - http://us.battle.net/d3/en/calculator/follower#0101, výborné na zmíněné léčení. Já zase chodím z Enchantress, kvůli navýšení Attack Speed...

susa
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od susa » 01.04.2014, 06:32 hod.

ja chodim crusika spis takhle na burst dmg http://eu.battle.net/d3/en/profile/susa ... o/38599442 zkousel jsem uz snad vsechno ale todle me bavi nejvic...kladiva sou fajn ale jsou takovy neohrabany. Sice je to narocny na cooldowny ale tak da se to.

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od v0kurka » 01.04.2014, 12:45 hod.

Ta Condemn runa se mi zdá jako asi nejhorší. Proč používáš zrovna tuhle? Chápal bych to leda tehdy, když po každém zapnutí zabiješ všechny kolem. To je pak ztráta času těch pár vteřin čekat :D

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 01.04.2014, 14:01 hod.

Já používám taky Condemn - Unleashed, je to taková dorážečka, jak říkáš, okamžitě zabiješ všechny kolem :D

motorharley
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od motorharley » 01.04.2014, 19:04 hod.

Pavlas nova zbran mam nechat nastavis me skill....dekuji predem

http://eu.battle.net/d3/en/profile/moto ... o/38672222

Pokud nemam nechat napis prodam ji...

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 01.04.2014, 19:55 hod.

Bylo by dobré vyměnit Fist of the Heavens za Sweep Attack, protože cep co máš, ti generuje 4 Wrath za každého zasaženého nepřítele...

motorharley
Fallen Shaman
Příspěvky:53

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od motorharley » 01.04.2014, 20:24 hod.

Posles me to zase co mam nastavit ale klesne damage to vím jistě...dikec

susa
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od susa » 01.04.2014, 21:41 hod.

v0kurka píše:Ta Condemn runa se mi zdá jako asi nejhorší. Proč používáš zrovna tuhle? Chápal bych to leda tehdy, když po každém zapnutí zabiješ všechny kolem. To je pak ztráta času těch pár vteřin čekat :D
sak prave proto :) davam tim 12-15mega takze vsechno male na tormentu lehne...jak bude set tak vymenim snad za championa :D ale ten set nez bude tak je to na dlouho

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Predy » 02.04.2014, 06:47 hod.

Kluci chci se zeptat používám kladiva s runou limitess s touto runou zůstávají kadiva holy skill ale při použití pasivky holy cause mě neléčí je tam psáno že za zásah holy skillem mi doplní 1% hp takže by to mělo působit i když kadivo projede 10ti nepřáteli nebo ne? Zásah to je a i kdyby se to bralo jako jeden zásah tak ani to jedno procento mi to nedoplní nevíte jak je to možné?

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 02.04.2014, 07:39 hod.

Ono je to s pasivkou Holy Cause všelijaké... V popisu je, že by měla navyšovat poškození a léčit na základě Holy DMG ze zbraně... Tudíž, jestli není nutná zbraň s Holy DMG... Už tu tento dotaz byl. dokonce jsem dával odkaz na Blizzardí fórum, kde taky diskutovali, osobně jsem myslel, že automaticky navyšuje a léčí, pokud používáš jakýkoliv Holy sklil, přesně jak píšeš ty. Asi to ale bude jinak.

EDIT: Počti si, ale sám z toho nejsem moc moudrý... http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12249565194

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Grca » 02.04.2014, 08:54 hod.

toto mě nezkonale sere u blizzu. Hráč má docházet na to, jak to vůbec funguje

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Predy » 02.04.2014, 09:27 hod.

Já sem si to myslel že to asi bude zbraní ale v tom případě nechápu proč dělali to rozdělení skillů že jedna ruda dává fire jedna poison a třetí holy fakt nechápu tuhle demenci tak zkusím sehnat nějakou zbraň s holy a pak řeknu ale díky za pomoc

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 02.04.2014, 09:47 hod.

Je to dementní, s tím souhlasím, člověk má popisek jak blázen - HOLY, FIRE..., logicky si pak dosadí, že právě se zmíněným DMG v daném skillu pak fungují i ostatní, provázané pasivky, potažmo...

susa
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od susa » 02.04.2014, 10:54 hod.

chce to otestovat..jak prijdu z prace tak se na to zkusim mrknout. ja mel celou dobbu za to ze se to bere ze vsech holy skllu bez ohledu na to jestli mas nebo nemas holy dmg na zbrani. kdyz si sundas vsechny veci a nechas si jen zbran a zrusis si vsechen heal z paragonu tak bys to mozna mohl poznat jestli to nejak funguje ...ja mam zbran bez elemental dmg tak uvidim

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od Seton » 02.04.2014, 11:10 hod.

nepřijde vám, že block amount na štítech je velice malá? jako hodnota 20k-28k block amount na T1-Tx je přeci úplně směšná! nebo se k té hodnotě na štítu připočítává ještě nějaký atribut??(STR nebo tak něco?).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od moon » 02.04.2014, 11:57 hod.

tak jsem měl možnost trochu otestovat holy cause pasivku. padl mi sunkeeper, který ma holy dmg. když jsem si zbran nasadil bez pasivky, tak mi to ukázalo nějakou dmg v statech. poté co jsem zapnul pasivku se mi dps v statech zvýšila. z toho bych učinil závěr, že zvýšení dmg je bráno pouze na zbran, která má holy dmg. takže to co píše pasivka, že zvyšuje holy dmg na zbrani je opravdu ta holy dmg na zbrani. tudíž to nenavyšuje dmg všem holy skillům.

to jak to healuje jsem nezkoušel.

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od pavlas » 02.04.2014, 12:19 hod.

Moon, díky moc za vyzkoušení. Je to teda trochu hendikep, ale co, počkáme na nějakou pěknou Holy zbraň a využije se hned... :)

moon
Wraith
Příspěvky:135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:moonwraith#1913

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od moon » 02.04.2014, 12:27 hod.

kdyby to zvyšovalo skill, tak by to byla si myslim hodně silná pasivka :-)

susa
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od susa » 02.04.2014, 12:37 hod.

no ale kdyz zvysuje jen 10% elemtal dmg na zbrani tak je zase celkem dost slaba

Necituj předchozí příspěvek - Kuki

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: První dojmy z Crusadera

Příspěvek od casperdeluxe » 02.04.2014, 12:48 hod.

Tak hlavně je tu i passivka 20% justice a bleesed hammer. A já si myslím, že to udělá dost těch 10%. To je cca 100-150 dmg navíc ne?

Odpovědět

Zpět na „Crusader“