MF turnaj vol.3

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Neposunuse » 29.03.2014, 16:01 hod.

Dark_Deamon píše:Tak to byl fakt pech. Mohl jsi hodit Decoy za sebe, kde se oživujou ti saláti, ale po bitvě je každej generál. Občas mám s Assou podobnej problém. Když člověk vběhne k Pindlovi, tak je určitej bod, kde tě ti za tebou ještě vidí a kde ne. Já mám výhodu, že když za mnou někdo ze zadu dokulhá, tak ho pošlu zpátky přes Mind Blast.

Jinak já se pokouším o stíhací závod na 3.místo (1. a 2. flek je už v nehodhlednu), páč mě celkem rve srdce, že jsou na bedně 3 SC lidi :D

Edit: Aktualizovaná bodovací tabulka.
A tys čekal něco jiného? :-) Podle mě je HC untwinked hra sama o sobě příliš těžká na to, abys dosáhl velmi slušných výsledků v MF. Člověk je rád, že proleze Nightmare, natož Hell a ještě u toho něco sbírat... >:roll:

V každém případě klobouk dolů před těmi, kdo se do toho pouští a mají 100 bodů a více... Já jsem s různými postavami chcípnul tuším dokonce 2x už na Normal a jednou na Nightmare, než jsem přešel na SC. Asi holt nezvyk... 8-)

Aktualizované obrázky zde. Je tam pár pěkných kousků, jen mě mrzí, že zatím žádný grailer :OXO
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 29.03.2014, 19:28 hod.

Neposunuse: Popravdě? Čekal jsem hodně něco jinýho. Za 1) jsem nečekal, že během těch 2 měsíců chcípnu víckrát, jak za poslední 2 roky, ale to asi bylo dáno tím, že jsem se furt hnal kupředu jak magor. Kdybych to hrál tak jak tu poslední postavu, tak bych měl tolik bodů, že by mě nikdo nedohnal, i kdyby dropl všechny runy :D Za 2) jsem celkově čekal lepší výsledky od HC hráčů, kteří už tachometr prohraných hodin mají 3x přetočenej :) Asi ale u většiny zafungovalo zklamání z ripu a nechuť opakovat ten začáteční nudnej proces. Já sám se divím sobě, že ještě vůbec hraju. A za 3) kdyby byla jiná konstalace hvězd, tak mi věř, že o první tři fleky by se právě prali HC hráči, bohužel tentokrát na to nedošlo...třeba příště. Tím jako nechci nijak shazovat SC hráče. Jen píšu, co si myslím :)

Jako jasný...hra bez přehozu není lehká, ale taky nehrajem Single Pass (až na Fraxe), takže nasbírat na NM hračky, se kterýma se dá fungovat na Hell není problém. Problém je trpělivost a vědět, kam si pro ně dojít :D Já třeba s poslední Assou, která ještě žije, tak jsem šel na Hell s 75 all rezama a merc s 45% Damage Reduced, takže pohoda.

Třeba ale předbíhám a někdo ještě překvapí :) I když 3 dny už nejsou moc, tak se pořád může stát lecos. Někomu třeba padne Zod, Tyrael's Might, Asteron Iron Ward a Death's Web a má za den 160 bodů :green: :green:

Jinak na to tvoje album se moc pěkně kouká, fakt. 2x jsi měl pech = Scourge + Legendary Mallet. Zas ale Steelrend, The Grandfather, Crown of Ages, Gargoyle's Bite ... to už jsou pěkný kousky + ty runy :) Já měl dneska kliku a do grálu jsem dropl Spike Thorn, takže spokojenost :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 29.03.2014, 22:16 hod.

Mě dnes konečně dropnul Gheed's Fortune (28% MF)... takže alespoň o trochu MF jsem se posunul... potřebuju ho jako sůl (nyní mám 165%)
Chtěl bych do pondělka pokořit hranici 300 bodů, tak uvidíme :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.03.2014, 00:46 hod.

Já Gheeda dropl včera a má 34%, což se divím, protože většinou když už je to terno, tak se to vyšplhá na 25% :D Jinak furt běhám Mefa, kterej mi to Shako nedá asi ani za zlatý prase :{ MF mám 176%, takže taky žádná hitparáda. Když už je Mef fakt trapnej, tak skočím na Pindla, ale ten je to stejný v bledě-modrým. Ani nepadá nic, co by stálo za zmíňku...samý krámy. Jen mě potěšil Messerschmidt's Reaver, kterej byl grailer :) Takže dneska 2 kusy do sbírky. Aspoň něco :) Jinak jsem se procpal na 3.flek :green:

Aktualizovaná bodovací tabulka.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Neposunuse » 30.03.2014, 02:08 hod.

Dark_Deamon: Ty jsi teda pěkná stíhačka... :green: :green: :green: Gratuluji k pokoření hranice 300 bodů. Asi se budu muset začít ještě bát o výsledek 8-)

Jo, rozumím. Je vás tady spousta velezkušených, chápu, že byste mohli mít hromadu bodů, kdyby bylo víc času a někdy i toho štěstí. Naprosto souhlasím s tím, že když člověk ripne, že pak chybí motivace začínat od píky. Ten začátek bývá otrava, když člověk nic nemá a chce co nejvíc. Ale je to bludný kruh: není equip :arrow: není damage/life/resist/MF :arrow: nejsou dropy :arrow: není equip :arrow: není damage...

A pak, je to jak jsi psal. Člověk se soutěživě žene dopředu za nějakým tím reprezentativním výsledkem, a pak Pic! a je to. Jen ne epic. >:roll:

Good luck to all of you, jsem zvědavý, s čím ještě kdo přijde 8-)

ZOMB: Ať ti vyjde ta 300! Hlavně dopadnout lépe než Sparťané u Thermopyl... 8-)

Edit: Jinak ten pech jsem měl 3x, 2x jsem dropl Horizon's a jednou to špatné kladívko :OXO Ale těším se alespoň z těch dalších věcí, které jsi vyjmenoval ;)
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 30.03.2014, 07:43 hod.

Dark_Deamon: No to mi povídej... to Shako ne a ne padnout :)
Já běhám střídavě Mepha, Pindla, a Pity (i když včera večer jsem si dával taková kolečka act5 superunikátů - Pindl, Shenk a Eldritch)
A pamatuj... hlavně bezpečně ;)

Neposunuse: To mě ani nenapadlo :lol:
Tak snad dopadnu lépe jak Sparťani :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 30.03.2014, 09:49 hod.

Ono je to o tom hnaní kupředu. Když se jel turnar RHCH tak nebylo tolik ripů jako teď tady...člověk totiž hraje s vědomím aby se dostal co nejdál a dropy nějak neřeší...hraje opatrně a ví co si může dovolit. tady se ripalo s buildy jako Wind Druid, Trap Assa, Bow Ama s valkou apod...to je mimo rozum přece :-D myslím že to je celý o podceňování situace a pocitu že to člověk pevně v rukou :-D

Líbí se mi že i těm nejzkušenějším dokáže D2 pořád dát pecku mezi oči se vzkazem "...nemáš, chlapče..." :-D

tím se nechci nikomu vysmívat, to určitě ne, spíš jen že se umírá pořád a pořád bude :-D

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 30.03.2014, 11:32 hod.

Člověk si musí pořád dávat bacha, to jo...

Já jsem právě dosáhl svých krásných kulatých tří set bodů, na kterých už končím :)
Ovšem těsně před posledním dropnutým unikátem (Que-Hegan's Wisdom - z bosse u Shenka) jsem málem zařval... a zase to byly ty neviditelné střely (klasika - máte kolem 1000 life, nic nevidíte, a najednou máte 750-500-250 a i když nevíte odkud to jde, rychle pijete fullku a utíkáte pryč...)
Přeju hodně štěstí a hlavně opatrně ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Welwet » 30.03.2014, 15:07 hod.

tak jsem se dokopal k tomu pokračovat na dva poslední dny turnaje moji hydra+ fo sosso, co čeká v 2 aktu NM..snad to zvládnu na hell a do pitu bo mefa ať vám SCčkářům taky trochu hoří koudel u zadku..
jinak R.I.P všem hrdinům ..tenhle turnaj nebyl beze ztrát..pro nikoho no.. :wave:
a zároveň gratulace všem k nálezům..

snad společne já a deamon zachráníme čest HC :twisted:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.03.2014, 15:41 hod.

Neposunuse: Díky, ale tebe už asi nedoženu. 400 bodů za 2 dny je nereálný.

Welwet: Tak makej, ať ty body lítaj :D

Já dnes dokázal takřka nemožné. S Trap Assou jsem vyřídil Über Diabla. Nebo spíš ho vyřídil merc s mou mini pomocí. Album fotek je zde. Na switchi jsem měl Life Tap hůlku a merc vychlemtal celou stránku fullek :D Jen ten Anihil mohl mít lepší roll :roll:

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 30.03.2014, 17:06 hod.

Dark_Deamon píše:Jen ten Anihil mohl mít lepší roll :roll:
Ale samozřejmě jsi za ty dary z nebes, resp. pekla rád :twisted:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.03.2014, 17:15 hod.

Tak určitě :) Přeci jen 1 all skills je 1 all skill. I ta trocha rezů a statů bodne. Víš ale dobře, že mě na něm nejvíc zajímá až ta poslední položka :) Jinak je celkem funny dmg toho luku, ve kterým jsem měl Edge, což byla mimo jiné rada od Welweta ;) Nic lepšího po ruce nebylo...horší už to totiž být nemohlo :D
Teď už vesele běhám Pindla. Jen by to chlapec mohl pochopit a začít to sázet na zem :D Zatím jen klasika...2x Hydra Bow :green:

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Smilee » 30.03.2014, 18:25 hod.

Dark_Deamon: Tojono asi má nějakou úchylku na ty luky :D
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 30.03.2014, 22:02 hod.

Hoši a holky, omlouvám se za déletrvající absenci, vynucenou nutností řešit jisté existenční problémy; také změnou režimu v novém zaměstnání a v neposlední řadě jedním ripem, ne toho v diablu, ale skutečný - blízké osoby. Proto jsem po rozjetí nové postavy nemohl dále pokračovat a než se věci pohnuly, bude již za chviličku s turnajem konec.

Takže mám body jen za tu první postavu...

Nejúspěšnějším lovcům předmětů samozřejmě srdečně blahopřeji.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 31.03.2014, 01:13 hod.

Smilee: Už jsem si zvykl. On mi to s tímto lukem dělá pravidelně :D

Fraxinus: Promiň, ale obávám se, že budeš mít 0 bodů. Je to psáno v bodě 3. Člověk přece nemůže mít nějaké body, když umřel. To je hold riziko HC.

Aktualizovaná bodovací tabulka.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Xenter » 31.03.2014, 19:51 hod.

Nahodil jsem poslední update ve výsledcích. Pokusil jsem se překonat tu tisícovku a nakonec se podařilo, ale dalo to vcelku zabrat. Běhal jsem hlavně Pindla (P8 cca 300x) a Mefa (P4-5 cca 100x), Pindl ke konci hodil Death Cleaver. Jinak to byla všeho všudy bída, nakonec to zachránil Cow Level a Normal Sety co mi chyběly zkompletovat.

Pokud by bylo potřeba zaslat nějaké foto, tak stačí říct, ty zajímavější kousky jsem se sem snažil dávat; nafoceno bych měl mít vše.

Pokud bude ještě někdo poslední hodinky hledat, tak přeji hodně štěstí a gratuluji k dosavadním dropům.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Neposunuse » 31.03.2014, 23:23 hod.

Už jsem si myslel, že mi nepadne žádný grailer a nakonec mám 2 :love:

Tohle jsem našel dnes u Pindla.

A tohle včera a asi neuhodnete kde. Tak jsem si říkal, že ten staroch je tam chudák tak sám, nikdo ho nerunuje, tak se mi ho zželelo, že jsem ho šel navštívit a polechtat po hrudi a on mi na první pokud hodí tohle >:D

A Councilové u Mepha byli taktéž dajní. :love:

Dneska jsem chtěl pokořit hranici 800 bodů. Problém nastal, když se okolo 23:30 na kompu objevila hláška, že se Diablo Clon prochází po zemi >:o
Inspiroval jsem se Dark_Demonem (díky! :wave: ), honem jsem sháněl life tap hůlku a nějaký luk. Našel jsem jen low quality battle bow, tak jsem ho pomocí receptu upravil na normal, a pak dalším receptem přidal runy a vyšel hned první pokus - 3 sockety - tak jsem do něj navalil RW Edge a valil na Diablíka. Byl to závod s časem, ale 23:57 jsem ho nakonec umořil s Blizznou ovládající luk >:D

800 nakonec pokořena nebyla, zůstal jsem na počtu 794 bodů. Holt když člověk nenajde Zod runu... 8-)

Xenter: Gratulace k prvnímu místu, výsledkům i Death Cleaveru, ten ještě nemám stejně jako tu Zod, ale snad to jednou přijde :D
Dark_Demon: Děkuji za parádní turnaj, který jsem si opravdu užil a příště už třeba i já v HC stylu... ;)


Edit: Tak všechno je malinko jinak. Zjistil jsem, že ta jinak excelentní tabulka nezapočítává do konečného výsledku body za charmy, a jelikož jsem našel Gheed's Fortune (+ 3) a Annihilus (+ 5), tak mám celkem 802 bodů :green: :green: :green: Podívejte se do vašich tabulek, jestli to něco udělá, když smažete body za nějaký charm...
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 01.04.2014, 17:53 hod.

Vyhodnocení výsledků přesouvám na zítřek a to z důvodu, že možná ještě někteří nestihli skrz časovou zaneprázněnost doložit získané body. Zítra už ale budu pracovat s tím, co tam kdo bude mít.

Co se týče chyby v charmech, o které se zmiňuje Neposunuse a která se tu řešila již před měsícem, tak tento problém by měl být jen v excelu 2003+.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Neposunuse » 01.04.2014, 19:17 hod.

Oj, teď jsem se veřejně doznal k tomu, že jsem pečlivě nečetl celé fórum. Mea culpa. Tak snad nedopadnu ve stylu Monty Python and the Holy Grail: "She's a witch! Burn!" >:D
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 01.04.2014, 19:32 hod.

Dark Deamon: úplně za 0 to nebude, ale žádná hitparáda to taky není.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“