Reaper of Souls

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: Reaper of Souls

Příspěvek od HELLERcz » 25.03.2014, 18:17 hod.

Potvrzuju, že HUDBA ožila :) a je to radost poslouchat !

A obtížnost, no těším se, až si dám T2 .. i T1 je zatím dost těžké, než mi padnou nějaké lepší věci.
Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od Brum » 25.03.2014, 18:31 hod.

@Gold Eagle - ja se k tobě do party taky necpu. :) Jedu to napoprve solo a koukam po vsem kolem. Nechce se mi slevovat z T1, pac se tesim na nove lege, ale hlavne jedu ted na SC. Pokud budu moc chcipat, tak to holt budu muset stahnout, ale pevne doufam v nejaky povedeny drop, ktery by me na T1 udrzel.

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 25.03.2014, 18:53 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:42 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Ivoš155
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ivos155#2730
Bydliště:Praha

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od Ivoš155 » 25.03.2014, 20:09 hod.

Tak mám taky dohráno T1 je docela těžký,na Malthaela jsem musel dokonce lowerovat..Drop slušnej,nová helma,rukavice,ring a dokonce i zbraň padla hodně slušná ale nevzal jsem. Gemy padaj jak zblázněný. Hratelnost je dobrá,muzika je skvělá, škoda, že je to tak krátký :D
http://eu.battle.net/d3/en/profile/ivos ... o/17743718


"Even in the heart of heaven,angels can still feel fear...."

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od Gold Eagle » 25.03.2014, 20:09 hod.

EmhyrVarEmreis:
Koukám Witching hour z vanilly budou lidi nosit i za rok.
EHP 1,2 mil. to s tím běháš na experta. :D Sorry, mám už tik z HC, tam je mi EHP 8 mil. málo.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od Gold Eagle » 25.03.2014, 20:10 hod.

Gemy jsou OK až ty nad marquisema - imperial tuším - hned stat 100.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od HELLERcz » 25.03.2014, 20:57 hod.

Já konečně narazil v Riftu na stádo goblinů :D bohužel jsem je ale nepozabíjel .. rozutekli se mi a chytil jsem maximálně tak 1 nebo 2 .. ale jak budeme v partě tak to bude švanda.
Obrázek

Jandy81
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JandyCZE#2669

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od Jandy81 » 25.03.2014, 21:02 hod.

Zdravím komunito :)
Mám takový malý dotaz. Když si koupim RoS - místo US, múžu si to aktivovat a hrát na EU účtu?
Diky moc za odpověď

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od Reve » 25.03.2014, 21:20 hod.

tak hudba se me libi...jak vypada okoli atd. taky..., ale bohuzel musim rict, ze to bliz zase trosku odflakl...prijde me, ze to je vanilla v novym kabate..NApr.. ADRia = Cydia....spoustu lokaci napr. Blood March = field .... akorat misto zelenych bouchacich veci ze stromu jsou cerveny fleky na zemi atd...atd..atd...
Naposledy upravil(a) Reve dne 25.03.2014, 21:34 hod., celkem upraveno 1 x.

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od Baglik » 25.03.2014, 21:27 hod.

Jandy81 píše:Zdravím komunito :)
Mám takový malý dotaz. Když si koupim RoS - místo US, múžu si to aktivovat a hrát na EU účtu?
Diky moc za odpověď
Samozřejmě zakoupením RoS máš přístup na všechny servery.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od skyrim1988 » 25.03.2014, 22:59 hod.

To je proste narez gamesa :D Jo a ty lepsi gemy mi uz teda zacly padat ;)

Uživatelský avatar
homeles8
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Homeles#2261

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od homeles8 » 25.03.2014, 23:58 hod.

Je to fakt dobrý :) Právě jsme se dostali do pátýho aktu a se mi líbí. A Crusader mě taky baví :wave: Drop je nerovnoměrnej, někomu to padá víc a někomu (mě) míň :OXO Ale nejvíc mě stejně baví ta naše partička :) (zdravím Prestiga a smajliho :D )
něco

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od Grammator » 26.03.2014, 06:42 hod.

tak 5. akt jsem šel 4,5 hodiny za Crusadera a říkal si jak je to krásně dlouhý, pak sem vzal wizzarda proběhl to rychleji jak act 3... záleží jak to člověk jede prostě no :) každopádně se na tom fakt vyblbli....

Reve: dycky bude na co nadávat, ale myslím že act 5 je vážně pěkný, že se vyblbli s prostředím i hubou a dodali několik originálních prvků, což je v dnešní době už docela složité, třeba démon-dungeon mě docela dostal :)
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od dohny777 » 26.03.2014, 06:54 hod.

Paty akt super
projeto za 8 hodin :) pekne sem prolizal a procetl kazdy kousek mapy a vychutnaval novou atmosferu :)
Cele jsem to dal na t1 solo a na maldika sem si prehodil 2 veci abych mel 500k hp a napoprve sel dolu :) je neprijmny ale slo to.
hodnoceni zatim 10/10

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od Tyckin » 26.03.2014, 07:10 hod.

Pátej akt je fakt moc hezkej, správě temnej, líbí :D Šel jsem to s WD na T3, postupně to spadlo na T1 a final boss už šel na normal :lol: Ono s 60lvl gearem už to šlo ztuha, zatím jsem vyměnil akorát 66lvl pásek a nasadil nějakou šílenou žlutou hlavu, ale až povýším kováře na 12. úroveň a něco vydropuju (i matroš), bude lépe ;)
Dneska asi zase zdrhám z práce dřív - na píchačkách si dám důvod odchodu "další soukromé překážky" :lol:

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Reaper of Souls

Příspěvek od Reve » 26.03.2014, 07:10 hod.

Grammator - to neni ani tak nadavani...atmosfera fak super, akt peknej, ale kdyz udelaji tri bosse tak by meli byt poradne..a ne kopie starych..neprijdou ti nektery spelly bossu a celkove ten fight az napadne podobne vanile?uzreal-butcher, adria-cydea, malthael-diablo...uz to prostredi u nich je skoro stejny...a to stejne lokace a i mesto..jako me to zase tak nevadi..stejne to dam jednou a pak uz to budu znat, ale jde videt ze se bliz stale spoleha na to ze jim proste lidi koupi vse...me jde hlavne o adventure mody a itemy atd..a to snAd bude super

Jen me udivuje, ze jsem bud jedinej kdo si te podobnosti vsiml a nebo si to ostatni nechteji priznat:)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od Milion » 26.03.2014, 07:37 hod.

Včera za odpoledne jsem celý V akt projel (5-6 hodin). Začátek jsem hrál na T2 a zhruba od lvl 63 na T1 až do konce. Pak jsem dostal výprask od Metha a porazil jsem ho na Master. Drop 1 zajímavá zbraň!

V akt je fakt promakaný. Ale asi ho designoval nějaký masochista. Místama na mě ty mrtvoly padaly ze všech stran... :shock: Atmosvéru to má tu pravou diablovskou. Konec V. aktu mi hodně připomíná D2, krása.

Chce to ale více času najít si lepší výbavu a prozkoumat nové možnosti.

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od Ghann » 26.03.2014, 07:48 hod.

Reve : Nejsi ediný :) Já to říkal už včera kamarádovi na TS , že mi některé lokace hrozně připomínají Vanillu . Např . ty kobky před Adriou vypadaly jak z 2 Actu ten dung před Zoltanem . Ale to jsou malé věci . Zatím mě to baví nehorázně , takže neřeším . Běhám to na Experta tuším 2 lvly pod Tormentem , jelikož skoro nic nezabiju s mojím Barbem s DPS 80k :D Dlouho jsem to nehrál , ale nějak mi příjde že Barb dostal Nerf jako prase . Pořád mám Fury na 0 . Kdyby někdo byl tak hodný hodil mi do PM nějaký hratelný build , moc bych to ocenil :)

Uživatelský avatar
Zed23
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zed23#2434

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od Zed23 » 26.03.2014, 08:17 hod.

Já jsem začal včera ve 4 po práci, vzal jsem svýho DH a v klidu prošel celej akt sólo, skoro všechno prolez - zabralo to 5 a půl hodiny. Z gearu jsem vyměnil jenom zbraň, wristy, chestku, a helmu, víc nic. Padlo mě asi 5 legendárek a 1 setovka, použitelný z toho jen 2. Pak jsem zkusil bounties a rift, nakonec na hodinku Crusadera. V 1 v noci spát. Všeho mám dost, jen je strašnej nedostatek Deaths Breath. Kováře ani klenotníka ještě nemám na max. Gemy z vanily jsou na vyhození a materiály jsou asi taky k ničemu. Jinak jsem z datadisku nadšenej, pátej akt se mě moc líbí, je to super. Takže dneska dřív z práce a do konce týdne dovolená =)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reaper of Souls

Příspěvek od Alfajk » 26.03.2014, 08:31 hod.

to probihate nejak rychle,ja hral od 1 do 11 s malejma prestavkama a jeste furt nemam A5 celej,prolejzam teda kazdej dung a event,ale i tak me prijde fakt dlouhej,mapy jsou rozsahly,eventu hodne a torment obtiznost pro 70 lvl je fakt vyzva,treba Adriu na torment jsem proste nemohl dat,ani kdybych se rozkrajel,jediny co me na tom nesedi,je asi hudba,treba ta co hraje ve stokach je primo strasna,jinak celkove atmosfera super,jen me prijde,ze je uplne fuk,na jakou obtiznost to hrajete,kamos jede jen na experta,ja prosel skoro vse na torment a equip mame pri nejmensim uplne stejnej,legendarky padaji taktez uplne stejne(za tech 10 lvlu mam 3 lege + 1 set)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“