Otázky a Odpovědi

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Bochnik_chleba
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bochnikchleb#2410
Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Bochnik_chleba » 21.03.2014, 16:46 hod.

zdarec, může mi někdo vysvětlit co se tu furt řeší s křídlama? Někdo píše že už je má atd. tak by mě zajímalo o co vůbec jde...

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od skyrim1988 » 21.03.2014, 16:49 hod.

Jedna se o Wings of Valor.Takove zlute co ma Imperius myslim.A dostanou je vsichni co maj predobjednanou digitalni verzi.A ti co budou mit krabicovou verzi a aktivuji si do 31.3. tak je taky dostanou :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od DrSma » 22.03.2014, 08:49 hod.

skyrim1988 píše:A ti co budou mit krabicovou verzi a aktivuji si do 31.3. tak je taky dostanou :)
Víš, například podle Vanilly, jak se to dá aktivovat? Mám už dlouho předobjednanou krabici a křídla bych si do zálohy taky rád vzal..

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kuki10 » 22.03.2014, 08:53 hod.

Tak křídla jsem mel 5 minut a stačilo.
S nima nevynikne jedinečnost a ladne křivky me kundi...:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od DeathHero » 22.03.2014, 09:02 hod.

@Kuki10 krasny jmeno :wave:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kuki10 » 22.03.2014, 09:05 hod.

Dík, ale to ještě počkej co přijde.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od DrSma » 22.03.2014, 09:07 hod.

Kuki: souhlas. Já je chtěl právě jen mít a mít možnost třeba sem tam nahodit pro změnu. Na barbara jsou stejně moc teploušský >:D

EDIT: ještě jeden dotaz (vyhledávání nepomohlo) - Pool of Reflection - Na wiki jsem našel, že EXP bonus se stackuje až 10x. (na PL stupnici je stále 25%)
A. 10x25%=+250%, nebo B. se dá pouze 10x prodloužit trvání 25% EXP bonusu? (myslím, že B. je správně)

Uživatelský avatar
Jurman
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Jurman » 22.03.2014, 10:16 hod.

Pool of reflection ti stakuje jen bonusovou sumu expu kterou dostanes. Takze jedna ti proda 25% bonus do expu pro 30M exp a dalsi to jen rozsiri o dalsich 30M. Kdyby se scitaly i ty procenta a ne suma tak to mas vyplacane hned a kdyby se scitaly jak procenta tak sumy tak je to uz moc velkej reward pro nekoho kdo muze mit stesti a najde jich napr 5 v jedne hre. Ja nasbiral 10 poolu pri farmeni achievu a pak jsem o ne prisel pri blbem tormentu I kdyz sem pullnul 2 frozne elity s arcane a frozne bouchal kazdy jinak takze jsem se nemohl hnout ze 3 arcane sentry :)
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od DrSma » 22.03.2014, 10:37 hod.

Jurman: no, já o tom moc nepřemejšlel, protože 10 stacků už mám několik dní. Ani už nepamatuju, kdy jsem naposledy zhebnul. Tak mě to tak napadlo.
S tím souvisí i mírné zklamání z toho, že jsem si myslel, že bude mít opravdu cenu neripovat i pro SC hráče. Já dělám pro přežití (na poměry SC) co se dá, ale pooly ostatní motivovat nebudou. Jedna studna se najde raz dva a než pool vyprší, máš klidně další 3. Škoda, nápad to byl opravdu dobrej, ale provedení je moc soft..
Díky za potvrzení.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od HELLERcz » 22.03.2014, 21:55 hod.

Chlapáci, jen se chci ujistit, než budu nadále proklínat Blizzarďáky ...

Už momentálně jede po celý den na EU serverech vše oK ? bez lagování, žádný vysoký ping, rollbacky, vše je opraveno ?

POkud ano, musím si posvítit na moje slavné O2 ADSL a trochu ty O2 Guru zdrbat. Možné je vše, donedávna problémy s přehráváním na YT a Twitchi ... je možné, že má O2 nějaký zádrhel v tomto ohledu online hraní, ale jinak mi jede vše cajk, jak stahování na plné kule, tak svižné prohléžení, tak i sledování HD streamů a videí.

Ale když hraju poslední dny D3, tak:

od cca 22:00 hodiny pohoda, latence kolem 65ms ... vše jede do dopoledních hodin pohodově dá se říci
od cca 13:00 hodiny se to začne kazit a zážitek z hraní je dost na pikaču. Vystřelující latence až na 1000ms, padání hry, logouty,. ... není to furt, ale umí to překvapit. HC bych určitě nechtěl hrát...
Obrázek

Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Vendetta » 22.03.2014, 22:46 hod.

Zdar....nic som nenasiel k mojmu dotazu iba ze by sa to malo riesti s prichodom RoSu ide o to ze mi poslednu dobu pada hodne legend 2hand zbrani a prstenkoch no ale ide k tim 2handom su uplne zalostne v porovnani co pada do jednej ruky a to ze tam je dva krat sila alebo vitka a su 3 x pomalsie...a dps rovnajuce sa 1hand a niekedy aj horsie dost bieda... staty si vynahradim offhandom uplne vpohode ...takze blizzard planuje zrusenie 2hand zbrani alebo caka nas v dataci bost ?
Dakujem a prijemne hranie prajem ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Kuki10 » 22.03.2014, 22:48 hod.

Hoj chlape, v ros by to melo bejt OK, tady nevím kerej pi.... To tak udělal

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od ZOMB » 22.03.2014, 23:08 hod.

Zdravím :)

Teď jsem si procházel nové legendy a sety (které budou až v RoS) a pro DH jsem našel tento zajímavý set: http://eu.battle.net/d3/en/item/marauders-spines (odkaz na ramena)
Zajímavý je nejen bonus ze 4 věcí "Companion calls all companion types to your side." ale hlavně bonus z celého setu "Sentries cast your equipped Hatred spenders."
To by se dalo skvěle využít do doby, než to nerfnou... pokud na to totiž vývojáři nemysleli, Sentry je také Hatred spender :)
Takto by se Sentries šiřily geometrickou řadou, nemluvě o tom, jaký by to byl nářez v kombinaci s runou Chain of Torment :twisted: (od nového patche totiž mají pasti řetěz i vzájemně mezi sebou)
Zajímalo by mě, zda by to někdo neotestoval, utrácet 40e za toto se mi opravdu nechce...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Piglampa
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Piglampa#2909

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Piglampa » 23.03.2014, 02:06 hod.

To je stejne jako u monka, u ktereho bude pouzitelny 1build : lightning.
Nove setovky davaji bonus k lighning damage , lightning teleport, zbrane Thunderfury lightning skill, opasek Thundergod dalsi lighning skill,Odyn son chain lightning,..
A bonus lightning skills se zapocitava i na procy zbrani,set,opasku s lighning skillem a neni problem si udelat i prez 100% lightning bonus.
Mohli aspon udelat, at je sance narolovani i jineho nez lightning skillu,terba fire,apod,...

Jinak 40e za to davat nemusis,staci si to prepnout na US a poslat si kod jako gift a budes to mit za 40dolaru.

paradaplegik
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:icheius#2846

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od paradaplegik » 23.03.2014, 11:08 hod.

Nemáte v posledních pár dnech někdo prblm s battle.net appkou?často se mi nedonačítá a nejde mi spustit Diablo a když ji odinstaluju a zkouším reinstall tak se mi to zasekne na 1/3 a dál nic ...Nevíte co a jak ?

pepe.kep
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:pepe#2764

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od pepe.kep » 23.03.2014, 17:54 hod.

zdravim, chcem sa spytat, preco su na veciach pred vlastnostami oranzove a tmave kosostvorce? dik

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Lemurman » 23.03.2014, 21:01 hod.

ZOMB: to nebude fungovat. Sentry ti sice budou vytvářet další Sentry, ale co budou střílet, když místo střelby budou vytvářet další Sentry?
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od ZOMB » 23.03.2014, 21:49 hod.

Jde o ten řetěz mezi nimi (runa Chain of Torment)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Relic » 24.03.2014, 07:37 hod.

mna by tiez zaujimalo to co pepekepa co znamenaju tie kosostvorceky oranzove a tmave ???

Uživatelský avatar
Jurman
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Otázky a Odpovědi

Příspěvek od Jurman » 24.03.2014, 07:39 hod.

pepe : Oranzove kosoctverce oznacuji vlastnost itemu ktera se nepromita primo do tabulky s dmg a tohugnes napr. Cold skill deals 20% more dmg.
Cerna jsou normanli staty ktere jdou predelat pak u mystika
Svetle modra (nebo neco zariveho) stat ktery uz jsi u mystika rolloval a uz nemuzes jiny na tom itemu menit, vzdy musis vybrat tenhle a menit ho na dalsi
Naposledy upravil(a) Jurman dne 24.03.2014, 07:43 hod., celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“