AH... Budete něco kupovat ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353
Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 18.03.2014, 13:32 hod.

ja nevim...ja bych nechal diablo diablem..a netahal sem veci z wowka(a to jsem mel wowko rad)

ted jsem koukal na ten replay...a co uz z toho delaji..to je desny..

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od zahadum » 18.03.2014, 13:34 hod.

Reve súhlas..tiež budem rád ak hrateľnosť wow a diabla bude o niečom inom...nechceme kópiu wow v iných farbách...zatiaľ moc pozitív nevidím v clanoch...uvidíme časom...
Reve aký repley myslíš ?

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 18.03.2014, 13:36 hod.

myslim, ten porad na CT jak tady nekdo postoval ten dil o diablu tak to dal pokracuje wowkem...ze si tam budes stavet nakej barak a vesnici a takovy sr...y

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 18.03.2014, 13:38 hod.

proste klan je neco na trosku lepsi zblizeni urcite casti komunity..nevim co by jste tam porad vsichni chteli za vyhody...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od HELLERcz » 18.03.2014, 13:44 hod.

Udělejte na hlavní stránce anketu ... jestli jsou rádi lidi nebo nejsou, že skončila aukce :) mě zajíma poměr ANO vs NE :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 18.03.2014, 13:46 hod.

no jestli jsem se vyjadril nejasne tak ja jsem 100% rad...

priznam, ze vydelek na RMAH me lakal a taky jsem si cca7k vydelal, ale hre to jen a jen prospeje a vic zblizi komunitu kdyz budes muset kseftovat face to face..

edit: a vic lidi zase okradou :D
Naposledy upravil(a) Reve dne 18.03.2014, 13:47 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od zahadum » 18.03.2014, 13:47 hod.

aha viem..kukal som to...Garrisons...alebo ako sa to volá....proste Blizzardcia koncepcia Housingu :))) ale zatiaľ to vyzerá zaujímavé :)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od DeathHero » 18.03.2014, 13:48 hod.

@Reve sam si to vydeo videl bylo tam jasne receno ze ani tradovat nepujde :roll:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 18.03.2014, 13:48 hod.

nevim podle me wowko melo byt o expeni, dungach raidech a PVP...a ne o nejekym valcenim s petama jak pokemoni a stavenim baracku....to muzes hrat sims :)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 18.03.2014, 13:50 hod.

DeathHero píše:@Reve sam si to vydeo videl bylo tam jasne receno ze ani tradovat nepujde :roll:
vYdeo ? :D...

fakt? to jsem asi trosku spatne pochopil..myslel jsem, ze s itemy(ne vsemi), gemama atd..pujde...

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od DeathHero » 18.03.2014, 13:53 hod.

Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 18.03.2014, 14:03 hod.

ja to chapu jinak...ja si myslim, ze to bylo mysleno tak, ze neplanuji neco jako AH...a nebo tradovani vsech itemu, ale pravdu muzes mit i ty..je to takovy nejasny z toho...

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Yaka » 18.03.2014, 14:27 hod.

Zajímavá diskuse....

Ukončení aukce způsobem, který byl zvolen, hře samozřejmě neprospěje a opravdu nechápu, kam na takové nápady chodíte. Celkově se usmívám nad tím, jak v pravidelných intervalech nejen tady, ale i na jiných fórech lidi plakali nad existencí aukce a ted oslavují její konec, slintají nad D2 offline modem, buší se hrdě do prsou a brečí nad návratem všeho z D2 do D3 (některé věci by bylo super implementovat, ale určitě ne vše).

Aukce jako taková je pro hry typu diablo poměrně nezbytnou součástí v dnešní době a to hlavně z toho důvodu (kdo neví - jde hlavně o finanční výnos pro blizzard), že pracující lidé = tedy lidé, kteří mají peníze, které jsou ochotni do té hry investovat = a tedy lidé, kteří nemají čas hrát 24/7 a dokonce ani 2/7, ale hrají jednou za uherák, si tuhle hru chtějí taky zahrát a chtějí si zkusit po nějaké době vydání hry/datadisku její endgame fázi. Takže Gold aukce podobná tomu, co je dnes ve wow by bylo ideální řešení. Než se tu někdo zase rozpláče nad tím, že by mu to kazilo hru = online hry jsou o tom, mít hodně možností a z těch si vybrat tu, která mě baví a ideálně nekazit hru někomu jinému, koho baví zas něco jiného...

Account bound itemy jsou konečně naprostou debilitou a výmyslem jakéhosi divného mozku v blizzardu. Celý systém komunity a klanů totiž postrádá smysl ve chvíli, kdy znemožníte této komunitě/klanu, aby si ti lidé mezi sebou mohli pomáhat vyměňováním itemů, craft materiálu, pomáhat si s goldama atd... Ve hře jako je diablo zavedení klanů bez klanové chesty je už snad přímo výsměch:) Takový klan pak z valné části ztrácí jakýkoliv smysl i když je fajn mít 40 lidí se společným TSkem z nichž vždycky si někdo zahraje s Váma a nemusíte řešit public, kde nevíte - koho potkáte.

Blizzard má tu obrovskou výhodu, že celý tento "komunitní a klanový systém" má už vymakaný ve wowku a jediné, co po této hře každá normálně uvažující skupina lidí může chtít je = vzít funkční osvědčený systém a s drobnými úpravami ho implementovat do diabla. Nic víc - nic méně. S aukcí je to úplně stejné.....

Pro jedince, kteří se tu teď rozvášní s tím, že by to všechno kazilo hru a že to není wowko a podobné kecy uvedu, že vždycky je lepší si vybírat z mnoha možností tu, která mi vyhovuje (a to i ve hrách) než mít nalajnovanou jednu a do té natlačit násilně všechny ať chtějí nebo ne = což se právě teď děje...

BTW: i do této chvíle jste mohli hrát offline hru sami se sebou bez jakékoliv aukce, pokud jste chtěli... Takže Vám hru nikdo nijak nekazil - kazili jste si ji jen sami:) Nikde není napsáno v manuálu ke hře:
Krok č. 1 --- pust diablo
Krok č. 2 --- jdi na aukci a utrácej

Teď můžete pokračovat v oslavách zrušení aukce:)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 18.03.2014, 14:42 hod.

no tak si myslim, ze ve spouste vecech nemas pravdu...o jaky end game mluvis? Na torment se dostane aji clovek co je fakt totalni casual jednoduse....ten kdo to nehroti a hjraje jednou za cas nepotrebuje hrotit T6..kde nic novyho nepotka..takze nevidim duvod proc by k hrani potreboval AH...

jak uz jsem psal..tradovani v clanu je k cemu? akorat by to vedlo k tomu, ze budou clany jen na tradovani apod...porad by jste sem cpali neco z wowka..tohle je diablo a ne wow....

ty pises, ze te tlaci Blizz ted do neceho? To stejny muzu rict a pouzit tvuj priklad...ze Blizzard prave predim nutil casualy do aukce aby si zahrali end game jak to nazyvas..pac bez toho by na to nemeli cas...

takze si par veci mozna jeste trosku ujasni at si neprotirecis..

jinak, ze je aukce dobra ti vyvracet nebudu, protoze na to neni odpoved..kazdy na to ma svuj nazor a pohled...a zadny neni spatny..jen kazdej chce neco jineho...

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Hamman » 18.03.2014, 14:44 hod.

Presne jak Yaka napsal, nemam cas hrat X hodin denne, abych si to poradne zahral a ne se jen placal a umiral, takze se aukce fakt hodila.. nakoupil jsem goldy, koupil gear a uzival hru. Za celou dobu mi stejne nic pouzitelnyho nepadlo (mam tam koukam cca 200 hodin odehrano).

ALE zase na druhou stranu mit nejlepsi gear byla otazka dne v praci, 10 minut na aukci a hra zacinala bejt nudna, protoze bylo na 99.99% jisty, ze upgrade nenajdu.. takhle budu mit treba ne tak dobrej gear (zdaleka), ale i po roce bude duvod si to zapnout, protoze budu mit sanci, ze najdu neco lepsiho... A nebo taky nenajdu vubec nic a holt se na to vyseru :D

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Reve » 18.03.2014, 14:48 hod.

hlavne ted ten gear bude mnohem lehci nasbirat kdyz nebudou padat az takovy crapy...na ten zacatek je smart loot dobrej...samozrejme zase zacne faze kdy jen tezko budesnachazet lepsi itemy, ale stim co najdes rychle si myslim, ze si zahraje slusne i casual..

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Příspěvek od Hamman » 18.03.2014, 14:53 hod.

Az nastane ta faze, tak je tu jeste dalsich x classu, za ktere muzu delat to same a znova se bavit. Mit na hlavnim classu miliardu dps bude fajn, ale pak uz k nicemu, tak sup na jinou a "zabava" zacina znova

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Wishmaster
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nemo#2937
Bydliště:Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Wishmaster » 18.03.2014, 15:02 hod.

Diablo nebolo nikdy o aukcii.. Neni o tom, ze ked sa mi nedari, tak idem na AH a poskupujem best of itemy a aha aky som boss, davam vsetko na prvu ranu. Alebo nahananie sa za dps.

To tu placu a nariekaju nad zrusenim aukcie, co predtym D1-D2 vobec nehrali a hrali ine pay-to-win hry.

A ako pise Hamman, Ked uz to prestane byt ako taka zabava na jednom chare, tak tu je este dalsich 5 charov :)) (pocitam uz aj crusadera)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Alfajk » 18.03.2014, 15:22 hod.

HELLERcz píše:Udělejte na hlavní stránce anketu ... jestli jsou rádi lidi nebo nejsou, že skončila aukce :) mě zajíma poměr ANO vs NE :)
rekl bych,ze to vyjde tak cca 80:20 pro zruseni...podobna anketa byla na blizz foru

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Seton » 18.03.2014, 15:27 hod.

souhlas s Wishmasterem...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“