MF turnaj vol.3

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.03.2014, 23:11 hod.

Tak jsem zase ripl. Tentokrát u Mefa. Celou dobu jsem ho běhal na p1. Teď jsem nahodil na p3, protože mě už maximálně vysíralo, jak to pitomý Shako nechce padnout :OXO Hned první run dopadl excelentně. Přimotal se tam Council s konvou, Mef hodil Blizzard a bylo hotovo. Měl jsem 445 bodů...škoda, mohlo to být ještě zajímavý.

Teď už v turnaji pokračovat nebudu...nemělo by to smysl. Ať se daří všem, kteří ještě hrají.

Za poslední 2 měsíce se mi solidně zhnechutila Trap Assa :{

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 14.03.2014, 06:40 hod.

No to snad ne... :cry:
Konva je zabijácká, to ví každý... to já když ji vidím v DoH lvl 3 tak okamžitě save and exit...
Znechutila se ti trap assa? Tak vyzkoušej jinou assassinku :)
Já už mám v hlavě plán na vytvoření unarmed (neozbrojené) assassin :D

Jak to tak vypadá, hájit čest HC hráčů bude asi na mně... měl jsem teď kratší pauzu, ale zase se k tomu vrátím :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 14.03.2014, 07:48 hod.

Dark_Deamon: Tak to je mi líto :cry:
HC grál: 537/516 (-21)

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Ferek » 14.03.2014, 08:45 hod.

Dark_Deamon: škoda, je mi to ľúto. :(

Ináč mne sa včera podarilo uštvať Diablo clona a urvať si Annihulus, výsledok 13-16-7 mohol byť lepší ale furt lepšie ako nič :). Paráda nato, že som mal len lvl 80.
Ja to ešte nevzdávam, času je pomerne dosť, len či bude aj na hranie je otázne.
Momentálne mám za sebou 1 polovicu 2 Aktu hell.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 14.03.2014, 09:53 hod.

Tak to je fakt smůla.... ČTP (čest tvé památce)
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 15.03.2014, 02:46 hod.

Díky všem za kondolence.

Celý dva dny mi ten rip ležel v hlavě a neskutečně mě štval. A výsledek? Dneska jsem založil další Trapu. Tato už ale bude spíš symbolická, protože konec turnaje je už skoro za dveřmi a nerad bych jako pořadatel končil s 0 body. Xenter už může defacto slavit první flek :) Nicméně se aspoň někde zadařilo...Dodělal jsem Normal a řekl jsem si, že budu běhat Cow Kinga, dokud nepustí poslední normal unique item, kterej mi chybí do grálu. No a asi na pátej run se slitoval :love: Paráda.
Další zastávka bude nejspíš u NM Mefa, kterej by mohl konečně pustit Snowclash a Arreatku. Je to celkem sranda...chybí mi už jen 3 Class-Specific itemy a mezi nima tato čepica. I SoJ by mohl darovat :)

Jo...jinak u mě na webu můžete zahlasovat v anketě: Druid skills.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Xenter » 15.03.2014, 08:02 hod.

Dark_Deamon: Tak to je škoda, ale jak vidím jedeš dál :). Alespoň že ti popadalo pár Grailerů a ať se s nimi daří i nadále. Já mám teď pro změnu pauzu.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 16.03.2014, 20:46 hod.

Dark_Deamon: Že mě to nepřekvapuje :green:
Hodně štěstí s další trapkou ;)

Já jsem trochu postoupil, osvobodil Anyu a pro dnešek jsem skončil u Pindla... dal jsem celkem cca 250 nájezdů, ovšem drop bídný, velmi bídný...
Za zmínku stojí jen bacátko z Immortal king setu a Draculky :)
Alespoň jsem naexpil na level 87 :)

Velkým strašákem jsou pro mě ancientové, na které se pomalu ale jistě chystám... CoS mi totiž bude k ničemu (hra spadne), na který spoléhám jako na žádný jiný skill... no uvidím...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Ferek » 18.03.2014, 08:13 hod.

Ahojte. Tak v nedeĺu sa mi podarilo s mojou Strafe Amkou dosiahnuť Guardiana na lvl 84, radosť obravoská. :)
V súčasnosti mám lvl 86 a moje najčastejšie ciele sú Andy, Eldritch a Thresh Socket, Chaos Sanctuary a Pity lvl 1 a 2. Sem tam zbehnem Countess (už mi dropla IST a to som spravil max. 15 runov) a takisto raz za čas skočím aj do Cow levelu.
Rozmýšľam či mám behať aj Mephista, ale to by som si musel vygenerovať dobrú mapu, uvidím ak bude cez víkend čas tak do toho asi pôjdem.
Moje doterajšie najlepšie nálezy čo za niečo stoja sú:
1. runa JAH (padla po ceste za Guardianom vo WSK myslím lvl2),
2. Bul-Kathos' Sacred Charge z Tresh Socketa
3. The Reaper's Toll (padol 2 krát jeden z Stormtrea a druhý v Pit 1)
4. Carrion Wind našiel som ho v Ancient tunnels.

Všetky fotky dodám až na konci turnaja.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.03.2014, 19:44 hod.

Ferek: Velká gratulace k Guardianovi ;)

Hmmm...Jah...ta potěší vždycky :)

Já bejt tebou, tak bych běhal jenom Pit. Monstra tam nemají moc life oproti CS nebo WSK. Je to i nejvíc bezpečné z těchto tří lokací. Minimálně na p3 by něco mohlo padnout. Třeba Windforce :) Na Eldritche a Threshe bych se vybodl. Je to ztráta času, když můžeš alvl 85. Jestli máš tu možnost, tak bych doporučil nosit amulet Atma's Scarab. Hodně to ulehčí zabíjení.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Kisuvka » 21.03.2014, 08:50 hod.

Sakra, já vždycky doufal, že tu Zodku z Pindla dropnu první já :D gratuluji velmi a přeju ještě pět dalších :D
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Ferek » 21.03.2014, 10:47 hod.

Dark_Deamon: díky, po pravde čakal som, že to bude horšie, ale je pravda že som mal celkom luck na drop :).

Ta JAH možno pôjde do RW Faith, ale kým najdem dobrý Grand Matron Bow tak to budem mať aj na 2x Faith.

Čo behať, záleží na uhlu pohľadu. WSK nechodím tam je to o hubu a pomalé, ale ak mám porovnať CS a Pity tak v priemere mi to vychádza, že za jeden CS spravím tak 2X Pit lvl1 a 2, lenže čo vyhráva u mňa je samotný Diablo, preto radšej volím CS hoci to trvá 2x dlhšie.
Tak WF môže padnúť aj vo CS, ale tomu veľmi neverím :).
Atma´s Scarab nemám ale AD mám z upnutého Witchwild String :).

Ináč včera: Doombringer (Pit1), Azurewrath (Diablo), Medusa's Gaze (Diablo), M'avina's Embrace (Diablo).

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.03.2014, 13:14 hod.

Kisuvka: Víš jak...když nehraješ, tak ju nemůžeš dropnout a už vůbec ne jako první :D

Ferek: I tak bych preferoval Pit runy. Už proto, že jak píšeš jich naběháš víc, než uděláš jeden CS run. Navíc Diablo i přes vysokej mlvl může dropnout vesměs prd. TC87 ti nedá, což mi přijde jako krok zpět. Navíc v Pitu je víc monster, takže zase vyšší šance, že padne nějaká high runa nebo celkově cokoliv. Jediný plus na CS bych asi viděl expy. Ale záleží na tvé chuti, že jo :)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Xenter » 22.03.2014, 15:09 hod.

Tak jsem si po delší pauze zaskočil pro Annihilus a na desátý pokus se namíchal vcelku pěkně.

Jinak gratulace k Jah a ať se nadále daří.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.03.2014, 23:37 hod.

Hodně slušnej Anihil a pěkná zásoba fullek :)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Neposunuse » 23.03.2014, 17:22 hod.

Ahoj, po střenědobé odmlce se opět hlásím, a koukám, že jste nelenili :-) No ale ta Zod, to by mi asi komp nevzal a explodoval by :D Gratulace k dropům a soutrast těm, co se odebrali do věčných lovišť. ;)

Já jsem se navzdory svému nicku posunul kupředu. Důležité je ale říci, že má původní představa, mít na tento turnaj HC postavu, se ukázala jako silně naivní. Takže jsem zvolil jistotu, podobně jako Vanessa Mae na sjezdovce v Soči, a začal jsem hrát obyčejný SC. Zřejmě u mě ještě čas na HC neuzrál, rozhodně ne na selffound. Tak jsem zvolil osvědčenou postavu - Blizznu - která si všechno poctivě odběhala (a samozřejmě mnohokrát ripla, že...).

Zřejmě jsem dřív příliš přivykl teleportu, protože při každém hraní mě teď vytáčela tupost mého merce. Vždycky se někde šprajcne, místo aby běžel za mnou. A nejvíc mě dostávaly situace, kdy já bojuju co to jde, krvácím, a borec stojí za rohem a čumí do zdi. :OXO Evidentně by merc potřeboval nějaký item s alespoň +100 do intelligence, jinak to nevidím. :!:

Do souvisejícího vlákna jsem nahrál mé výsledky, řekl bych, že v tuto chvíli se jedná o prefinální skóre, které dozná už jen kosmetických úprav. Ty nejslušnější dropy jsou dostupné na http://neposunuse.rajce.idnes.cz/MF_turnaj_vol._3/. Pokud by se někdo dožadoval nějakého dalšího obrázku, dejte vědět, a lupnu ho tam. Měl bych mít v záloze všechny.

Ať vás provází síla :D
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.03.2014, 20:42 hod.

Neposunuse: Pěkné dropy napříč celou hrou :) Ať se daří i dál, pokud bude možnost.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 24.03.2014, 07:37 hod.

Kdyz to tady clovek tak trochu sleduje, tak si rika, ze jsem snad nejvetsi smolar, co se tyce run v historii, pac se na vsechno vzdycky strasne nadru...Jako aby mi nejaka vysoka runa padla pri questeni, to je proti pravidlum fyziky tohoto vesmiru :roll:

Chci rict, gratuluju, skouknu i konecne vysledky, az budou, ikdyz asi moc prekvapek nebude ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 24.03.2014, 18:46 hod.

RIP: Ta hra totiž ví, že jakmile by ti padla Jah, tak bys hned udělal Enigmu, hodil ju na Zerka a vybral bys celej Pit :D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 24.03.2014, 19:13 hod.

Ferek: Gratuluji k Jah :) Je super, že ty runy na turnaji padají.

RIP: Tak mě, když hraji, ty runy taky kdoví jak nepadají, takže v tom nejsi sám :D

Neposunuse: Moc pěkné dropy 8-)
HC grál: 537/516 (-21)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“