AH... Budete něco kupovat ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825
Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Ragnarok » 17.03.2014, 14:19 hod.

Co se tyce financniho uradu: Prave z toho duvodu jsem zminil zruseni RMAH. To je vec, kterou podporuje temer kazdy. Navic dopad na zbytek AH by byl jen pozitivni. Zmizela by vetsina BOTu ze hry...

A co se tyce te zabavnosti AH, tak to je hrozne subjektivni pocit. Nekoho nudi treba cele Diablo samo o sobe a take pise, ze by to chtel jinak. Pro nektere je AH zabavne, pro jine nikoli. Osobne bych v tomhle spise videl cestu vlastni volby. Diky mysticovi a lootu 2.0 si myslim, ze by AH mnohem lepe mohla fungovat v ramci cele hry. Bohuzel si lide na forech vybreceli vypnuti celeho aukcniho domu a tak se take stalo. Je to stejne, jako si za par mesicu vybreci snizeni obtiznosti a vylepseni itemu. Asi kazdemu je jasne, ze nebude trvat dlouho a Torment VI budeme hrat s prstem v nose. Holt spokojeny zakaznik je spokojeny zakaznik. A pokud vic jak 50% hracu bude chtit hru lehci, tak to tak bude.

Takze zitra naposled trosku komfortu, pak dojde k informacni tme a prohlizeni itemu ci celeho gearu se presune na diabloprogress. Tomu se rika: "vyvoj" :)))
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od zahadum » 17.03.2014, 15:11 hod.

ale ale...a na čo je armory ? a nevieme čo prinesie nový ladder...nevieme nič o featurach ktoré prinesie RoS...možno nie hneď ale isto v prvých patchoch pridajú takéto " serepetičky " ..... a kchodili " plakať " na fóra aby vypli AH...tak treba chodiť " plakať " na fóra aby dali možnosť prezerať si a porovnávať GEAR tvoj ako aj druhých hráčov..čo pokladám síce za zbytočnú vec ale verím,že pre niekoho praktickú....
Torment na 60 lvl a na 70 lvl bude podľa toho čo sa písalo o niečom inom..toto by som si dovolil súdiť až o nejaké tri mesiace po ostrom štarte RoS...
takže ešte dnes a zajtra do obeda strpme ten " tumor " na tele tejto hry a konečne zmizne z povrchu zemského a samozrejme aj pekelného..a presne Ragnarok..tomu sa hovorí vývoj :))) dokonalosť sa rodí postupne :))

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od v0kurka » 17.03.2014, 16:21 hod.

st.ranger píše:...Navíc i u těch gemů budou padat rovnou marquise, takže nižší pro smysl též postrádají.
Co tímhle přesně myslíš? Nejsem moc informovaný, ale vyložil jsem si to tak, že už největší padající nebudou zaoblený kostičky? :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od HELLERcz » 17.03.2014, 16:30 hod.

rovnou padat budou, ale až od Tormentu ne ?
Obrázek

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od st.ranger » 17.03.2014, 16:56 hod.

v0kurka píše:
st.ranger píše:...Navíc i u těch gemů budou padat rovnou marquise, takže nižší pro smysl též postrádají.
Co tímhle přesně myslíš? Nejsem moc informovaný, ale vyložil jsem si to tak, že už největší padající nebudou zaoblený kostičky? :D
Budou padat až na obtížnostech Torment, myslím, že to tam je i uvedeno.

Navíc, kdo dneska nějakou odnoš Torment nehraje?
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od HELLERcz » 17.03.2014, 16:57 hod.

No nevím nevím, ale co jsem testoval betu, tak na lvl 70 jsem se ze začátku ani zdánlivě nepodíval, jelikož si mě mobíci dávali i na Hardu :D
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Alfajk » 17.03.2014, 17:14 hod.

cerstve naexpena 60tka od lvl 1 si ted na 60lvlu torment 1 da jak prd,to urcite zachovaji i do ros,proste doexpis a pujdes torment..

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 17.03.2014, 17:22 hod.

Pokud by to bylo jak v bete tak ani omylem.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Javurek » 17.03.2014, 17:53 hod.

Chyba není rušení AH, chyba je že to nenahradí. Stejně to bylo nejlepší v Diablu 2, prostě obchod člověk vs člověk, prostě si musel komunikovat, smlouvat, různě vyměňovat věci za věci atd.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Guru » 17.03.2014, 18:44 hod.

Zruseni AH je hrozne sexy, ale mam obavy ze bez ni se pro nektere hrace D3 stane nehratelne ... takze pokud uvidite nastavenou pr*el ... lezte do ni ... jeji drop vas muze zachranit :dead:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od lulinak » 17.03.2014, 20:08 hod.

osobne jsem rad ze konecne po dvou letech prisli na to jaky totalni fail byla implementace AH, jak tim vykurvili hru a kompletne zabili jejiho ducha, vetsina hracu misto hrani a uzivani si kazdeho dropu cumeli na AH, protoze tu najednou proste BYL primitivni zpusob, jak nemuset ani hrat a mit uber gear. Ano u D2 to bylo mozne nejak taky, ale mel jsem ho nahrano stovky hodin a nulovou potrebu nekde neco shanet.
Z meho podlehu to bylo jednoznacne spatne a za tohle rozhodnuti doufam polovina managementu vyletela, ale chapu, byznys je byznys, a kdo nemusel, prece do AH nechodil (neznam vsak nikoho takoveho).
Co se tyce dropu bez AH, tak za mych ca 250 hodin mi nepadlo nic, slovy nic, co by stalo za rec (vetsinou inferno MP3), a mit na sobe opravdu jen drop, mam tak tretitnove staty a uz to davno nehraju.
Coz je IMHO dalsi fail, nastavit hru tak, ze ano po stovkach hodin hrani nema hrac dokonale vybavenou postavu, ale asi Blizz zije v jinem svete, nez kde prumerna hra dnes netrva ca 5 hodin a maji pocit, ze lidi jsou fakt ochotni stovky a stovky hodin behat a mozna, MOZNA neco padne.
No nic, na ROS se tesim, jen z duvodu, ze po lvl70 maji padat nejaky ty poradny legendarky, to je asi jediny duvod.
Tak pockejme do pristiho tydne, snad to pojede jak ma.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od DrSma » 17.03.2014, 20:27 hod.


marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od marian_r » 17.03.2014, 20:39 hod.

lulinak píše:osobne jsem rad ze konecne po dvou letech prisli na to jaky totalni fail byla implementace AH, jak tim vykurvili hru a kompletne zabili jejiho ducha, ...

Z meho podlehu to bylo jednoznacne spatne a za tohle rozhodnuti doufam polovina managementu vyletela, ale chapu, byznys je byznys, a kdo nemusel, prece do AH nechodil (neznam vsak nikoho takoveho).
Už to tu bolo asi 100x, AH zrušili federálne zákony o boji proti financovaniu terorizmu. Obchodný model to bol super a menežment nemá problémy.

Uživatelský avatar
Lumpus
Wraith
Příspěvky:150
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lumpus#2123
Bydliště:Tupesy/Brno

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Lumpus » 17.03.2014, 22:09 hod.

Já sem to asi přehlédl, ale jakým způsobem může AH financovat terorismus? :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 17.03.2014, 22:31 hod.

V americe musí byt na kelimkach od kafe ze je horky, jinak vysoudis miliony, takže asi tak.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

jardach85
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:jardach85#2631
Bydliště:Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od jardach85 » 17.03.2014, 22:52 hod.

Lumpus píše:Já sem to asi přehlédl, ale jakým způsobem může AH financovat terorismus? :D
Budes legalne, ne asi nejznas kontrolovatelne a nenapadne prevadet prachy z jednoho uctu na druhy nakupem veci? Uvazuj emericky ;-)
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Gold Eagle » 17.03.2014, 23:35 hod.

Kdepak. Na RMAH si totiž můžeš koupit neznačkovanýho Skorna, Manticoru apod. bez zbrojního pasu a použít je k terorismu! Navíc nejsou vidět na radarech na letišti.

Uživatelský avatar
Anarki
Fallen Shaman
Příspěvky:59
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Anarki » 18.03.2014, 06:45 hod.

Boti asi nezmizí ne? Nákupy se z rmah přesunou na různé fora a stranky.
Klan: Masters of Darkness CZaSK
Profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Anarkicz-2923/

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od DeathHero » 18.03.2014, 07:27 hod.

Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Dava_C » 18.03.2014, 07:47 hod.

Ragnarok píše:Mozna by bylo dobre tady pak zahlasit, az Mempo s 5-6%CC klesne pod tech 10 milionu :))
Ráno jsem koukal a Mempo s 5 CC začínalo na 100m, s 6 CC na 200m, ale jen s 8 AS, za 4 hodiny zavíraj, jestli jsem to dobře pochopil, takže tohohle se asi nedočkáš :). Goldy 3,80e/stack.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Odpovědět

Zpět na „Obecně“