AH... Budete něco kupovat ?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov
AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Bit » 17.03.2014, 04:53 hod.

Má cenu se nějak vybavit ? esence či gemy ? nebo je lepší si nechat goldy (HC cca 62m goldů )
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od HELLERcz » 17.03.2014, 06:21 hod.

A k čemu by ti to tak bylo ? Budeš kupovata hrát datáč ? Podle mě se všeho zbavit, nechat goldy a to je všo :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Jurman
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Jurman » 17.03.2014, 07:43 hod.

Gemy do datace urcite prodat, pokud ches ale treba prerollovat nejakej stat na novem itemu tak si nech trochu crafting materialu. Sice to rychle vymenis ale aspon ti to urychly expeni.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Ragnarok » 17.03.2014, 09:18 hod.

Tak craft material pujde povysit na 61-70 v kurzu 10:1 ne? Takze ten si myslim, ze se vyplati.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Gold Eagle » 17.03.2014, 09:31 hod.

Goldy v RMAH od vánoc 3x zdražili, nyní je miliarda za více než 80 €. Zbavovat se věci, která jako jedna z mála s koncem AH nabývá prudce na hodnotě je blbost. I hráčí bety ROS občas ve streamech utrousili - goldy, goldy, goldy, chce to goldy. I přes nedostatek ostatního materiálu apod. Goldy z vanilly ti totiž umožní rozbíjet nalezené věci primárně na craft materiál a nebudeš je nucenej tak prodávat. Máš jen 62 miliónů. Horší je s náma co máme přes miliardu i na HC.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od HELLERcz » 17.03.2014, 09:35 hod.

Ragnarok píše:Tak craft material pujde povysit na 61-70 v kurzu 10:1 ne? Takze ten si myslim, ze se vyplati.
A půjde to i u Demonic esencí ? :D ty se mi furt nějak rozmnožují v truhle jako houby po dešti ...
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Gold Eagle » 17.03.2014, 09:40 hod.

Copak demonis essence, ty se pomnožily po patchi z ze secret knížek, ale třeba Fiery Brimstone stojí na HC najednou zase 80 000 goldů. nedávno byl pod 20 000 goldů. Těch jsem si měl koupit víc. Pokud teda materiál na craft bude v ROS měnitelný 1:10, ale moc tomu nevěřím, ale i tak to pak chce mooooc goldů na nákup v AH celkově do zásoby.

Tak mempo s critem 5% asílou v SC AH ne a ne klesnou pod 10 mil. goldů, abych si ho koupil - zatím je na 70 000 000. Nwecháme je ještě vycukat. :D

Pro tu srandu se vyplatí si ráno přivstanout. AH skončí někdy kolem poledne našeho času zítra v úterý.

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Ragnarok » 17.03.2014, 09:52 hod.

Nikde jsem nenasel 100% jistotu v tom, ze to pujde promenit. Ale co, proste ten craft material jsem risknul. Mam pres 10 000 modreho a zluteho matrose a asi 5000 brimstone. Pokud to nepujde promenit, tak to holt prodam vendorovi a prijdu asi o 10 milionu. Ale na druhou stranu, pokud by to slo, tak ma clovek alespon usnadnenejsi start.

Jinak nakup a prodej itemu na AH je ted silena loterie. Neveril jsem ale... ve ctvrtek jsem prodal planek Hallowed za 70 milionu. Ktery blazen to koupi, tak to vazne nevim. :)) Podarilo se mi neco preprodat a par drobnych milionu vydelat. Do ROS si beru 200 milionu a predpokladam, ze na start to bude bohate stacit. Sice je jasne, ze materialu bude nedostatek, ale alespon jednu z komodit clovek muze mit vyresenou a nemusi resit pitomosti jako "Gold find".

To s Mempem take nechapu. Chtel jsem si koupit alespon s 5%CC, ale vic jak 10 milionu za nej nedam. Lidi jsou blazni, budou to drzet tak dlouho, az jim vypnou AH a pak se s Mempem muzou dat vyfotit :) Stejne je to i s jinymi predmety. Pokud nekdo chce neco prodat, tak urcite s urcenim Buyoutu a vzdy pod cenou. Jinak jsou veci neprodejne.

Mozna by bylo dobre tady pak zahlasit, az Mempo s 5-6%CC klesne pod tech 10 milionu :))
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Gold Eagle » 17.03.2014, 10:07 hod.

Oni to jen velmi neochotně rolují. U Mempa na HC AH, ale už pochopili a MEpo bez critu je tam od 1,5 mil godů. S critem tam je nějak od 60 melounú, ale nynní tam někdo musel koupit se silou mempo přes 100 mil. To z nabídky zmizelo. NA SC AH je větší sranda jak to klesá a prodejsi se snaží udržet cenu, ale nedaří se a postupně se jakoby zrychluje pokles ceny.

CO ty plánky na griswolda, gehennas a seven sins? Budou z nich jen předměty pro 60 level i v ROS nebo se to tam nějak povýší? Protože v SC AH jsou stále drahý jak prase. Třeba plánek na seven sin ramena stojí stále přes 80 mil. goldů.

Koukám, že Fiery Brimstony v SC AH taky nyní zdražili a jsou za více než 8 000 goldů. Že by lidi počítali s tím nepotvrzeným tvrzením, že se bude moci craft materiál povýšit? Tak to je pánové na pikaču, bo pak pěkně nedostatkověj materiál z bílejch věcí!

Uživatelský avatar
Jurman
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Jurman » 17.03.2014, 10:14 hod.

No jelikoz slednotili materialy na 1-60 a 61-70 tak silne pochybuju ze bude nejaka moznost si to v urcitem pomeru precraftit. Ani na game guide zadne takove recepty nejsou a tou jsou takm RoS recepty. Na puvodni game guide ty recepty zobrazene byly.

Jinak ja treba koupil minuly tyden hallowed set a vubec toho nelituju craftnul jsme si 2x zbran s +-520 STR ,1350 DPS a 1229 DPS oboji se socketem. A diky podobnym craftum muzem s partou behat Torment V a ne jen Torment II nebo III jak pri spusteni patche :)
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 17.03.2014, 10:21 hod.

Nejhorsi je jak zacnu spekulovat co by se mohlo vyplatit a na co se pripravit atd. Ve vysledku pak jen prodelam. Takze jsem se rozhodl neresit to a nejak to dopadne. Goldu mam nakonec dost tak uvidime.

@tabletofon
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Gold Eagle » 17.03.2014, 10:22 hod.

Jurman: Brnění jsi si k tomu měl ucraftit z demons setu, tam se rolují na statech taky pěkný pálky, hlavně ty gatě a někdy brnění. :O

Uživatelský avatar
Jurman
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Jurman » 17.03.2014, 10:32 hod.

Gold Eagle : Zkousel jsem ale bez socketu a bez all ressitu vsechno me nerfovalo :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Ragnarok » 17.03.2014, 10:35 hod.

Pokud ma nekdo na konte stovky milionu, asi ho nejakych 70 mega trapit nebude. Nicmene me to prislo zbytecne. Hraju si Torment IV a vlastne az na prsten mam vsechny veci z Vanilly. Pokud craft material nepujde, tak jedina prenositelna komodita jsou goldy :))
Nicmene risknout par mega si lide dovolit muzou a ja to risknul. Je to stejne jako s tome of secret. Lide take nevedeli co s nimi bude. Kdyby se dopredu vedelo, ze se zmeni na demonic essence, tak cena bude na AH mnohem vyssi.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od SilverHandCZ » 17.03.2014, 10:43 hod.

No na BETĚ nic převádět nešlo. nemyslím si, že by to chystali do plné verze. Materiál do LVL 60 pak využijete už maximálně při expení nové postavy, že si sem tam něco zkusíte ukraftit. Ale zase na LVL 70 padají věci, které mají i -30 level requirment, takže to co vykraftíte stejně bude o mnoho horší. Já jsem si osobně pár materiálu nechal kvůli překraftění věcí LVL 60 a zbytek šel na AH.

Jestli máte cca 200m a víc tak asi peníze řešit nemusíte. Kdo má míň bude se muset trochu hlídat. Páč když budete překrafťovat všechno co vám padne kvůli pár statům navíc tak budete brzo na nule. Když jsem to zkoušel poprvé na betě tak mi 100M zahučelo během dvou dnů. A to jsem nepřekrafťoval legendárky, které potřebují velký šutr na změnu. Ale na druhou stranu 2 mega za prodanej materiál vás nevytrhne - takže bych to už asi neřešil.
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Dava_C » 17.03.2014, 11:25 hod.

Goldů je dost, ale trochu se bojím, abych měsíc nesbíral matroš, abych si mohl narollovat socket do zbraně :roll:
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 17.03.2014, 11:28 hod.

Ty se toho bojíš a ja se na to tesim :-)

@tabletofon
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Gold Eagle » 17.03.2014, 11:31 hod.

Goldů není dost, prtoože na craft legendárek potřebuješ někdy ten nejlepší šutr v ROS a ten než sestavíš, tak to snad stojí kolem 4 mil. goldů ze základním markízu a těch o třídů lepších.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od Gold Eagle » 17.03.2014, 11:33 hod.

Ragnarok píše:Pokud ma nekdo na konte stovky milionu, asi ho nejakych 70 mega trapit nebude. Nicmene me to prislo zbytecne. Hraju si Torment IV a vlastne az na prsten mam vsechny veci z Vanilly. Pokud craft material nepujde, tak jedina prenositelna komodita jsou goldy :))
Nicmene risknout par mega si lide dovolit muzou a ja to risknul. Je to stejne jako s tome of secret. Lide take nevedeli co s nimi bude. Kdyby se dopredu vedelo, ze se zmeni na demonic essence, tak cena bude na AH mnohem vyssi.

Tak to si s těma esencema zaváhal. Informace o změně secret knížek po patchi tady proběhla. Tak jsem jich pár tisíc koupil do zásoby a potom jsem jen koulel očima jak mi ve stashi září nyní ty tisíce demonic esencí, ani jsem je všechny při craftu nevyužil. :D

Uživatelský avatar
smajli
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:smajli#2160
Bydliště:Lubná

Re: AH... Budete něco kupovat ?

Příspěvek od smajli » 17.03.2014, 11:38 hod.

Já jsem na HC zacal po po aktualizaci 2.0 vlastně s čistým účtem, neboli s holým .. V podpisu mam Elviru, můžete se podívat co se dá za těch pár dnů nazbírat a ukraftit.
A čeho je nedostatek? Hlavně slzičky a dále brim.
Takže jestli se chce ještě někdo předzásobit nákupem na AH, tak doporučuji hlavně ty slzičky.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“