KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 09.03.2014, 16:20 hod.

Gefjun:
Tak to gratule! Fakt dobrý! A ten affix na Arcane snad ani není třeba komentovat.

Já jsem zatím asi smolař. V podstatě mě vylepšil akorát jeden prsten. Na to, že jsem do teď jel vždy bez AH, očekával jsem, že vylepšit se s Loot 2.0 bude hračka. Zklamání ale asi hlavně díky očekávání. No, pár krizovek jako Selffound už jsem překonal a naštěstí tu bude za pár dní RoS, kde už bude vylepšení a progres zaručen nejméně cestou na L70,..

Uživatelský avatar
Gefjun
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vegrud#2208

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Gefjun » 09.03.2014, 18:32 hod.

Jo na vymetani lejzrovech šou je ten amulet bomba :) Tak ja vse smazal a zacal znova ikdyz na EU , US mi delalo moc lagy. Pokud mas slusnej equip a to ty mas tak ted je zlepseni jen o nahode stejne dokud nejni postava na 70 tak je to zatim jen takovy klid pred bouri.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 10.03.2014, 12:39 hod.

DrSma cos čekal :?: :green: s tvým gearem to půjde pomalu navíc 2H sou bugnutý malou dmg nečumim ti na profil ale zkus pohledat % do dmg to je pak hodně velký maso např.moje wizzna s 10x11x14% do cold dmg dokáže na tormentu dělat divy i s 90K dmg >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 10.03.2014, 13:12 hod.

Tvle furt pořádně nechapu jak se ty % bonusy počítán, se v tom dycky ztratim.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 10.03.2014, 14:32 hod.

taky nevim není to na ofiku někde?:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 10.03.2014, 15:15 hod.

dawe: jak říkám, padá mi,.....nic. % bonus na fire 15%, ale na amu, kterej mě stáhnul o 25% DPS. Jinak šlus. Čekal jsem posun. Co mám jsem našel na zemi, prakticky všichni jen ohrnovali, že je to šunt. (nebo vždy doplnili poznámku pěkný,....bez AH :D ) A teď to nemůžu přehodit..Takže mi buď všichni lhali a mám tak skvostnej droplej gear, nebo mi kuloví padá, což je asi pravděpodobnější...Najít cokoliv, co mi zvedne DPS se jeví jako sci-fi. Sci-fi je skoro i najít něco, co mi boostne defense a neubere při tom DPS.. :roll:

Jooo, jiná káva je Wiz. Nechápu pochody Blizzardů, protože bez změny gearu vzniknul jen rozdíl! DPS mezi mým barbarem a wiznou 100k DPS :!: (a to má wizna naprosto podprůměrný Echo a barb velice solidní Skorn)...ve prospěch wizny...(šla mi z 230k buffed na 330k! a tuhost barb/wiz se mi při tom vyrovnala.. :?: :?: )

Síla. Jenže wiznu dlabu, protože mi nemůže dropnout prakticky nic pro barba se STR,.. :{


Kuki: někde jsi někomu napsal, že se má čučet na čísla poškození, když rube, když neví, jestli ho něco boostlo. Tak to tak prostě dělám, bo se mi to zdálo nejjednodušší řešení a mám po starostech 8-)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 10.03.2014, 15:42 hod.

To je jasný, ale já musím všechno přesně vědět.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 10.03.2014, 15:51 hod.

Kuki: :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.03.2014, 19:48 hod.

To říkám, že mi teď padaj jen samý kraviny :green: :roll:
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 12.03.2014, 23:04 hod.

ten templář napíchnutej na polearmě to je nějaká nová taktika :?: :shock:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.03.2014, 12:58 hod.

Jasně :!: Musíš dát fatal hit Templářovi a pak z něj vypadnou čtyři kravky :lol: DrSmák prostě nezná slitování :twisted:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od dawemorraless » 13.03.2014, 17:34 hod.

A jo..a já myslel že je to ta area dmg :roll:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.03.2014, 18:30 hod.

Area dmg asi taky bude celkem na prd. Zkoušel jsem to trochu vyšponovat, co to udělá, že by se třeba dalo valit Frenzy nebo Bash, ale takhle je to slaboučkej účinek. Kdyby to mělo 100% šanci a záleželo jen na okruhu účinku za přidaný body, nebo z itemů, asi by to byla fajn věc,...takhle mě to (zatím) nijak neoslnilo..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 21.03.2014, 22:21 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 21.03.2014, 22:16 hod.

Obrázek Tomuhle říkám BIG GUN >:D
Zdá se, že Blizzardi konečně pochopili (znovuobjevili), jak má vypadat barbar :wave:



EDIT:
Dámy a pánové!...je to tu. Na tuto dojemnou chvíli jsem čekal skoro dva roky.

Podle očekávání bez CC a s křížkem po funuse už nenositelné, (nový kombat šátek je prostě lepší) ale přece >:D

Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 24.03.2014, 21:28 hod.

Xentere, doufám, že žiješ a už brousíš sekeru, nebo mácháš šipky v jedu :D RoS čeká! :)
Já, Bohužel, začnu s denním zpožděním až ve středu, protože práce nedovolí dřív. Už se těším, bude to super :wave: ..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 25.03.2014, 08:25 hod.

DrSma: Zatím žiju >:D , ale nijak to nehrotím - až dojde pošta tak se do toho pustím, počítám že nejdřív odpoledne nebo zítra, pokud to bude jako s DIII, kde měla pošta menší zpoždění :).

Jinak nejdřív zajdu v klidu na SC - omrknu co a jak, doexpím postavy, dodělám nějaké ty Achievy, které na HC udělat nelze a potom se do toho pomalu pustím, už se těším.

Do grálu jsem nedávno přidal legendární 1-H meč Shard of Hate, pokud by někdo využíval seznam, tak aby věděl že tam jeden chyběl, aktuálně je tam už vše.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 30.03.2014, 09:43 hod.

Plukovník TITAN podává hlášení :wave:

Vyšrouboval jsem Crusadera na 70 za jeden den. (cca 14h) Použil jsem HF ring(60), marq ruby do hlavy a do 60 nosil Cain´s set.
Skoro polovinu času zabralo 60-70. (slabá výbava 60+)

První pocit z Crusadera je vesměs pozitivní. Nejsilnější pocit, co ve mě zůstal je jedním slovem odolnost. Je to skvělej držák. Asi je to částečně způsobené tím, že Crusader je moje jediná postava se štítem, což hraje svoji roli. Rozhodně to bude moje postava No.2, jak jsem očekával. Jako náhradní melee u mě smáznul Monka na plný čáře. Má to výhodu i nevýhodu. Výhoda je, že mi budou padat itemy se STR pro Barbara, nevýhoda, že se o ně ti dva budou muset podělit :)

Teď se těším na důkladnější průzkum skillů a ladění buildu, které při expení nemělo moc smysl..



PS: padlo u toho 19 lege! :wave:
EDIT: jo a jsem naprosto unešenej, že Crusader má "Leap" :!: :love: :love: :wave:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 03.04.2014, 20:51 hod.

Já ještě zůstávám u SC, poslední dobou jsem měl občas úplný výpadky (Blizz psal že na ně útočí >:D) a to by na HC nebylo nejpříjemnější, takže ještě počkám, až se to ustálí, a pak se do toho pustím. Začnu určitě za Crusadera a uvidíme. Upravil jsem si nakonec i grál - nechal jsem tam čistě jen legendárky a sety a craft jsem vypustil.

Každopádně ať se dál daří a napadá nějaké použitelné vybavení :).

Edit: do grálu jsem ještě přidal 21 legendárek, našel jsem je až teď, jsou trochu schované a přes game guide jsem je nenašel - padají jen z Horadric Cache.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.04.2014, 13:44 hod.

Koukal jsem, žes měl velice rychle všechny SC na 70. Já zatím valil nejvíc Crusadera, ale poslední dva dny jsem se zase vrátil k barbovi. Mám zatím jen 2x70. 8-) O víkendu tomu naložím, mám čas, tak doufám, že už padne něco opravdu povedenýho :)
US valí celkem v pohodě. Lagy byly tak mezi 2-4 dnem po vydání, ale od tý doby si nemůžu stěžovat..

Pořád mám pocit, že mi chybí DPS. Mám na barbovi něco kolem 650k buffed, (s Brawlerem 780k) ale pořád se plácám na Hard. Na expertech to pak prostě nekape, jak bych si představoval...Xentere, jakou obtížnost nejčastěji s barbem farmíš?..

Já z grálu plánuju pouze setovky, lege už by na mě bylo příliš mnoho evidence.. 8-)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 04.04.2014, 20:14 hod.

No s vhodným Buildem jsem byl schopen umlátit i elitky na T1, ale zatím jsem tomu s barbarem právě moc nedal, v podstatě jsem jen naexpil, dodělal achievy a přešel na další postavu.

Ideální po doexpení je nejspíš Normal a pokud seženeš slušné věci, dá se přejít na T1 popřípadě postupně zvedat na Hard - Master, ale pokud vím, není tam zvýhodněn nijak drop, takže je lepší farmit Normal a najít něco, s čím se bude dát už T.

Jinak konkrétně u tvého barba bych se víc zaměřil na poskládání věcí s + skills a + ELE DMG do buildu, který používáš, protože to dává mnohdy víc než CC a postupjně bych se zbavil i těch 60LVL itemů a do socketů vložil diamanty na resy. U zbraně bych volil dvě jednotučky, protože to ti bude rychleji generovat Fury a tím pádem to i rychleji zabiješ, nehledě na to že s nimi dáš i víc poškození, ta 2H co máš v profilu není zase natolik dobrá, aby se vyplatila, dobré je koukat i po affixech na legendárkách, právě u některých 2H zbraní stojí za to a dost pomůžou. Samozřejmě záleží co preferuješ.

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“