Barbar 2.0.1

Uživatelský avatar
barwajz
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:barwajz#2964
Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od barwajz » 09.03.2014, 13:37 hod.

Já hraju BARBARA TAKTO a jsem nad míru spokojený. Je to klasika Cleave/HotA build, kde všechny ostatní skilly (krom Blood Rage) jsou fury generátory, stejně jako dvě pasivky. Fury mi fakt nedojde, snad jen na single target to není úplně ono. Na zdrhání Furious Charge. V podstatě neumřu dokud to výrazně nepo***u nebo nepotkám Frozen elity, chce to Ice Climbery.
Barbar je pořád super char 8-)

paradaplegik
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:icheius#2846

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od paradaplegik » 09.03.2014, 14:09 hod.

Já s tímhle chodím na T1 a v pohodičce to funguje.http://eu.battle.net/d3/en/profile/iche ... o/33737749...

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od Milion » 10.03.2014, 07:55 hod.

Padl mi takový elektrický meč, k němu opasek a nátepníky, které zvyšují lignting dmg. Tak jsem si udělal takového elektrického barba. Líbí se mi, že si vy vybereš skill a ty elementární bonusy doladíš k věcem, které máš. Zvládám T4.
Konečně je tu diablo. Těším se na Ros.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/mili ... ro/1954076

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od HELLERcz » 10.03.2014, 08:32 hod.

Jo jo, Thunderfury je nejvíc :) taky jej vlastním.
Obrázek

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od Milion » 10.03.2014, 08:47 hod.

Heller: Od te doby co jsem ho dropnul jsem prestavel build. Už dlouho jsem se nepobavil u dia tak jako tenhle víkend. Resetl jsem questy a projel jsem celé diablo od začátku do konce. Pak ještě vybrané lokace a myslím že jsem měl štěstí na drop. Padly mi ik ruce, nohy, hlava a pak ještě i palice, ale ta má hrozně slabý dmg tak ji mam v bedně. Tak čekám až mi padne ik pásek, nebo brnčo ať můžu znova překopat build a vyvolat perma ochranku barbarů :))

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 10.03.2014, 12:08 hod.

Jojo. Na IK cekam taky a doufam ze mi padne helma a chestka. Ty anciky bych rad zkusil :-)

@tabletofon
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od Kubizek » 10.03.2014, 16:29 hod.

Zdravím. Toto mi přišlo zatím nejefektivnější a nejrychlejší na běžnou hru. Na SC s tím chodím T3 a na HC momentálně master. Mám rád svižnou hru, pižlat elity déle než 20 vteřin není můj šálek kávy.

left mouse: cleave s reaping swing - základ když je vše na cooldownech/ není fury
right mouse: whirlwind s volcanic eruption - hlavní damage dealer, výborný poměr damage/fury spent
key 1: battle rage s bloodshed - damage boost, multitarget
key 2: furious charge se stamina - damage dealer, movement boost, velký fury generátor; nejužitečnější skill se širokým využitím
key 3 (SC): overpower s momentum - damage dealer, slabší fury generátor
key 3 (HC): war cry s impunity - zatím jsem nezkoumal, jestli není po 2.0 nějaká runa lepší, momentálně používám klasiku
key 4: wrath of the berserker se slaughter - anti cc, damage boost proti těžkým packům/bossům

passive 1: tough as nails
passive 2: weapon master
passive 3 (SC): brawler
passive 3 (HC): inspiring presence

Paragon points utility: area damage - dle mého názoru na softech nutnost, na hc pro již odolné chary taktéž; výborná věc která se stackuje s br bloodshed a dodává hře za barbara potřebnou dynamiku.

Na závěr bych rád uvedl, že výše uvedené se týká hry bez itemů s bonusy k +% damage k jakémukoliv elementu. Dovedu si představit hrát i něco jiného po nějakém specifičtějším dropu - viz ten lightning meč v příspěvcích nademnou vypadá velmi dobře.
Zkoušel jsem i kladivo a na běžnou farmu mi přijde nepoužitelné - hrozně žere fury. Nicméně na bosse stále výborná věc. Možná je to ale jen tím, že s ním běžnou farmu po 2.0 neumím.
Obrázek

Uživatelský avatar
Rumi86
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rumi86#2527

Rady k mému barbaru

Příspěvek od Rumi86 » 10.03.2014, 17:00 hod.

Ahoj lidičky, mám velkou prosbu. Asi tak po půl roce jsem se opět vrátil k Diablu a po novém updatu není můj VW barbar jak byl....tím myslím ohledně doplnování furry....když jsem hrál před půl rokem,tak mi stačilo aby se mi v poho doplnovalo fury lehce přes 50% critical damege a ted už to tak není a fury se mi horko těžko doplnuje a to mám už 52%.....chtěl bych tímto poprosit o rady jak jí mám změnit aby byla to co dřív,popřipadně co je aktuální předem děkuji za užitečné rady a zde je má postava : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rumi ... o/19942291

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Rady k mému barbaru

Příspěvek od Kubizek » 10.03.2014, 17:24 hod.

1. Barbar už není jako dřív a krity s tím nesouvisí.
2. Proč zakládat nový thread, když máš odpovědi zde?
http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 06&t=10195
Obrázek

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od Petros » 10.03.2014, 19:16 hod.

Témata sloučena.

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od limubai » 11.03.2014, 08:36 hod.

Ahoj, tak já jedu bara teď takto http://eu.battle.net/d3/en/profile/limu ... ro/2119908. Na T3 to odsejpá celkem slušně. Na T4 už dostávam od některejch elitek slušně na pr*el. Hrál jsem dříve Hota bara, ale teď to dle mě neni tak efektivní. Dá se to sice, ale už mě to tak nebaví, generování fury na kladiva je moc pomalé a i když to dává hrozný šlupky a elitky s tim jdou rychleji dulu tak na normal farmu mobek se mi líp hraje s tím co mám. Jinak to neni nijak odladěnej uber build, ale jen co jsem si odzkoušel a s čim se mi hraje dobře.

Oglojoo
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Oglojoo#2623

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od Oglojoo » 11.03.2014, 11:21 hod.

Kubizek píše:Zdravím. Toto mi přišlo zatím nejefektivnější a nejrychlejší na běžnou hru. Na SC s tím chodím T3 a na HC momentálně master. Mám rád svižnou hru, pižlat elity déle než 20 vteřin není můj šálek kávy.

left mouse: cleave s reaping swing - základ když je vše na cooldownech/ není fury
right mouse: whirlwind s volcanic eruption - hlavní damage dealer, výborný poměr damage/fury spent
key 1: battle rage s bloodshed - damage boost, multitarget
key 2: furious charge se stamina - damage dealer, movement boost, velký fury generátor; nejužitečnější skill se širokým využitím
key 3 (SC): overpower s momentum - damage dealer, slabší fury generátor
key 3 (HC): war cry s impunity - zatím jsem nezkoumal, jestli není po 2.0 nějaká runa lepší, momentálně používám klasiku
key 4: wrath of the berserker se slaughter - anti cc, damage boost proti těžkým packům/bossům

passive 1: tough as nails
passive 2: weapon master
passive 3 (SC): brawler
passive 3 (HC): inspiring presence

Paragon points utility: area damage - dle mého názoru na softech nutnost, na hc pro již odolné chary taktéž; výborná věc která se stackuje s br bloodshed a dodává hře za barbara potřebnou dynamiku.

Na závěr bych rád uvedl, že výše uvedené se týká hry bez itemů s bonusy k +% damage k jakémukoliv elementu. Dovedu si představit hrát i něco jiného po nějakém specifičtějším dropu - viz ten lightning meč v příspěvcích nademnou vypadá velmi dobře.
Zkoušel jsem i kladivo a na běžnou farmu mi přijde nepoužitelné - hrozně žere fury. Nicméně na bosse stále výborná věc. Možná je to ale jen tím, že s ním běžnou farmu po 2.0 neumím.


Měl jsem už delší dobu v plánu sem napsat svůj build a ty jsi mě v podstatě předběhl :)

Jedu téměř stejný build jen s několika málo vylepšeními kvůli +% fire skills:

left mouse: Cleave s Reaping swing - skvělý fury builder, FIRE dmg, k tomu 1-2 itemy (kalhoty,pasek) +% dmg cleave a dava to slušné pecky
right mouse: Whirlwind s Volcanic eruption - hlavní FIRE damage dealer, výborný poměr damage/fury spent, k tomu 1-2 itemy (helma,boty) +% dmg whirlwind
key 1: Battle rage s Bloodshed - damage boost, multitarget
key 2: Ground stomp s Trembling Stomp - FIRE damage dealer, stun crowd control, fury generátor
key 3: Overpower s Revel - super FIRE damage dealer, fury generátor, k tomu 1-2 itemy (ramena,chest armor) +% dmg overpower
key 4: War cry s Impunity - boost armor+resist all, fajn do party

passive 1: Superstition - elementární obrana a výborný fury generátor, hlavně na elity
passive 2: Weapon master/Bloodthirst - damage/crit/fury gen/healing podle toho co nejvíc schází
passive 3: Brawler - damage boost

Vzhledem k tomu, že všechny skilly jsou Fire damage tak je ideální mít 1-2 itemy (amulet,bracery,Burning Axe of Sankis,Maximus,Magefist...) +% fire skills čímž vyletí dmg opravdu dost nahoru. Já používám sekeru a bracer s celkem +30% a je to dost znát.

Build je hodně založený na +%fire a +%skilly equipu takže si myslím, že je celkem efektivní i při horší výbavě a tak ideální pro začátek, než dropne nějaká ta legendárka a podle ní si to každý vyladí.

Můj aktuální char: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Oglo ... o/33754969

Budu rád za jakékoliv připomínky a názory :)
Naposledy upravil(a) Oglojoo dne 12.03.2014, 13:29 hod., celkem upraveno 1 x.

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od klondaik » 12.03.2014, 12:34 hod.

Mno ja sa momentalne bavim s tymto http://eu.battle.net/d3/en/profile/duch ... ero/526760 . Na nedostatok rage netrpim, na heal v podstate takisto nie a T3 cista farma, T4 trosku zdlhavejsie, T5 len v parte a T6 nechodim, nakolko tam okrem expov nic ine v podstate zaujimave nie je. Rozmyslam ze vdaka bonusu zo shoulderov vymenim wrath of the berserker za overpower....uvidime co to povie

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od Kubizek » 12.03.2014, 12:37 hod.

Oglojoo: jojo, když se dropne ještě +% k fire, tak je to bomba. a díky za ocenění :)
Obrázek

limubai
Quill Rat
Příspěvky:48

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od limubai » 12.03.2014, 13:00 hod.

klondaik - no moc se mi nezdá, že by sis farmil na pohodu T3 na tož T4. Ale zas tak každej za farmu považuje něco jineho. Ale v klidu, nebver to nijak zle ;)

Kvitko
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od Kvitko » 12.03.2014, 14:47 hod.

Sakra já ve wowku složil thunderfury třikrát, celkem 137 runů molten core (137 týdnů) a tady to jen tak dropuje. Těžce zhrozen :D To by tady taky rovnou mohli hodit sulfuras.

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od Milion » 12.03.2014, 14:56 hod.

wow je na diabloforu vulgární slovo, kuki za to dává bany bacha na to :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 12.03.2014, 15:05 hod.

?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od Kubizek » 12.03.2014, 16:39 hod.

thunderfurry a wildwood...no nic, jdu si vyměnit bryndák :D
Obrázek

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Barbar 2.0.1

Příspěvek od klondaik » 12.03.2014, 22:20 hod.

Limubai - No ak nevies ako na to, kludne sa niekedy v hre zastav, dam Ti par rad, za to sa hanbit nemusis ;) ....jo a k tej farme, ano... po 5.tich rokoch hrania D2+D3 tusim co je to farma... 8-)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“