KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 26.02.2014, 17:11 hod.

1. Obtížnosti se posuvníkem nastavují pouze na Torment (I-VI).
2. Pokud vím tak pouze na itemech. Stejně MF už nemá takový vliv, alespoň na drop legendárek.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.02.2014, 17:18 hod.

Xenter: moc dík za rychlou odpověď. Vůbec se mi to teď nechtělo zjišťovat. Drtím Master A1 a zatím jsem ho prošel skoro celej a je to tak akorát. Item jsem nenašel zatím ještě žádnej použitelnej.

PS: úlet je můj Scoundrel - s Mantou má 33k DPS :lol:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 26.02.2014, 18:30 hod.

Lege asi budou libový!!! Tohle je jak kombinace Strongarmů a Lacuni a nutno říct, že INT char mi tohle boostne určitě jak hrom. Je to z Torment 1. :wave:
Obrázek

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 27.02.2014, 15:48 hod.

Zkouknul jsem novinky v patchi a postupně si projdu na SC s barbarem komplet A1 - A4 na T1, abych viděl co je nového. Momentálně jsem před Festering Woods - před tím jsem zkoušel ještě narychlo nějaké bosse a gameplay (udělal jsem asi 1PL). Za celou dobu mi padly 3 legendárky, jeden plánek a nějaký unikátní craft materiál. S dropem jsem spokojen - při mém normálním tempu, kdy procházím v postatě vše, to padá tak akorát. Za tu chvíli jsem vyměnil IK přilbu z vanilly za rare - ale s dobrým gearem to určitě není tak, že se člověk za hodinu převleče - naopak pokud nemáte nic extra, dá se postupně krásně zlepšovat postava. Smart loot funguje taky vcelku příjemně - občas padne něco na míru, ale zase to není tak, že by za chvilku napadalo vše, což je určitě dobře. Zdá se mi, že hra je o něco dynamičtější, než byla před updatem a dodělali plno maličkostí, které zpříjemní hru - ať už občasné vylepšené texury, Pool of Reflection, lepší drop z truhel, mrtvol a podobných věcí, nové affixy nepřátel, Cursed Chesty, systém obtížností, mapa, nový paragon systém (mimo to i rychlost expení - je znát nějaký progres, což je fajn), hustota monster mi zatím přišla taky akorát a některé achievementy budou taky běh na dlouhou trať. Datadisk to potom posune zase ještě o kousek dál, takže zatím u mě spokojenost.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.02.2014, 16:04 hod.

Xenter:
Rámcově musím souhlasit. Já osobně cítím jinak otázku dinamiky. Ta se mi naopak zdá mnohem nižší, vše je takové zatuhlejší, jak se málo doplňujou zdroje. Ale zatím je to o tom, že teprve začínám hledat novej build, protože už není nic, jak bývalo :)

Hustý jsou elitky. Ty teda extrémně zrychlily cast :-x :) U těch je pěknej frmol..
Co jsem kde četl, budou ty 3-4 lege za odpolko na Tormentu asi takovej standard. Zatím jsem nasadil ty bracery..

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 27.02.2014, 16:30 hod.

DrSma: Jo s tím zdrojem to někdy může být těžší, ale u mě to zase až tak nevadí, spíš naopak. Nelíbilo by se mi, kdybych měl hned dostatek Fury na všechno a itemy by mě nijak výrazně nepomohly. Teď to bude snad tak, že se s gearem zvýší efektivita hry. Zatím na T1 jsem s Fury neměl větší problém nikde, sice občas došla, ale pomocí WC a Overpower se dá nabrat zpět, ale faktem je, že elitky umlátím vcelku rychle, až budou mít víc HP (v datadisku), tak to bude asi horší, ale tomu snad zase pomůžou ty itemy.

U elitek se mi ještě líbí větší rozmanitost. Boss může mít jiné miniony a je jich obvykle víc.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.02.2014, 16:35 hod.

Xenter:
jojo, elitky jsou teď jiná vesnice :)
Na mě je to T1 tak akorát. Nenudím se a ani neumírám. Pojedu T1 a pokusím se trochu vylepšit..
Jinak já zatím nevymejšlím s buildem nic extra. Spíš se snažím najít ztracenou Fury pro HotA. To je teď nejjednodušší. Postupně se mi ale build mění už teď chca nechca i tak..jsem zvědavej, jak se zdeformuje do RoS :wave:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.02.2014, 18:22 hod.

Snad se, kluci, neurazíte, že to tu tak tapetuju, ale tohle mě opravdu rozsekalo :love: :love: :love:
To je nářez boost na ringu :shock: :)
Obrázek

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 27.02.2014, 21:48 hod.

Jo ten je pěknej - jak vypadá v praxi ten legendární affix? Mohlo by to slušně fungovat třeba v moltenu nebo desecratoru.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.02.2014, 22:17 hod.

Xenter: Ve Vanille jsem měl asi nejslabší drop právě Ringy. Tak tohle fakt potěšilo. Ten affix není nic moc, ale možná i proto, že jsem dneska dokončil teprve A1, kde není tolik magie. A4 bude možná Fury regen jako hrom. Po A4 to vyhodnotím ještě jednou 8-) (možná se pletu, ale zdá se mi, že na desecrator to nefunguje)


Nepozorností jsem si totiž resetoval questy u DrSmáka. To debilní tlačítko totiž vynuluje úplně všechny ACTy :!:
Takže musím projít celý D3 a pootvírat si lokace :roll: Ale snad nebude zle. Z bossů padaj nový Lega, takže OK..

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 28.02.2014, 14:10 hod.

jo, na desecrator ten affix nefunguje, ten dává totiž fyzický poškození
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.02.2014, 15:40 hod.

Tak se nepletu :green:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 01.03.2014, 00:28 hod.

Xenter: tak bracer affix jsem pozorně sledoval. Podle očekávání pěkně doplňuje fury v A4 (je to poznat) ale extrémně dobrý je to u Butchera. Jak roztopí podlahy, tak mi jede fury nahoru jak blbá. Když jsem to skombinoval s Berkem Chaosákem (teď má life per fury spent) tak jsem na T2 stál na místě a rubal Butchera perma HotA a uhealoval podlahu :love: :D

A4 na T1 je totální pohoda. Je to hodně nerfnutý. Zdálo se mi to lehčí snad jak A3. Diablo T1 totální pohoda a klíčníci jsou taky nerfnutý a jsou na pohodu.
Takže jsem začal A1 na T2 a tam se mi to zdá teď akurát. Pěkně to odsejpá, elitky nejsou úplně snadný a ani jednou jsem nezdechnul :)

No a na závěr hlášení ještě jeden zajímavej affix na prozkoumání: :)
Obrázek

PS: Hustej seznam Itemů. Tos někde vyhrabal, nebo celý vypisoval? :P

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 01.03.2014, 07:24 hod.

DrSma: No bude to s novýma věcma zajímavější :). Vypasal jsem si to sám - ještě právě uvažuju, jestli tam zahrnu i pánky.

Edit: Jinak včera jsem našel u craftu bug - pokud vycraftíš setovku nebo legendárku s nižším levelem (1-59) nestojí tě to Brimstone, ale po salvage dané věci jeden dostaneš.

EditII: Tak jsem do grálu doplnil i ty plánky a craftovací materiály. Hellfire Ring a Staff of Herding tam mám taky, ale do materiálů a plánků jsem jejich součásti nezahrnoval. Možná to v budoucnu ještě upravím, podle toho jak budou padat plánky v RoS, pokud budou plánky pro nižší level padat jen s postavami s nízkým levelem (pod 70) tak ty nižší verze plánků odstraním.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 01.03.2014, 11:37 hod.

Xenter: no, když už jsi to takhle zpracoval, úplně jsem si říkal, že bych začal taky přesněji evidivat. Ale moc se mi do toho nechce. Evidoval jsem celou Vanillu, tak to ještě promyslím. Musím to ale rozhodnout brzo, (nejpozději do RoS) aby mni neujel vlak. Zatím píšu pouze počty lege. Na plánky se já vyprdnu úplně. Nejsem velkej vyznavač Craftu.

S těma brimama je to sranda. Ale asi to stejně moc využít nepůjde, protože brimy brzo budou low-end materiál,..

Já si Topic zatím jen provizorně upravil, ale počítám, že to bude chtít rozsáhlejší překopání. Jen přece se toho hodně změnilo a některý články se staly jaksi nadbytečný a jiný bych zas dodělal. Jen na to musím najít čas,..



EDIT: ten seznam vypadá na dlouhou zábavu :lol:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 01.03.2014, 12:17 hod.

No já to taky s evidencí moc přehánět nechci, je to čistě pro to, abych viděl, jestli se mi povede najít vše. Takže prostě první exemplář od každé věci si vyfotím a pak změním v topicu barvu názvu nalezeného itemu a připíšu počty, to je vesměs vše. To nejzdlouhavější bylo udělat ten seznam :). Napadlo mě i evidovat si kolikrát co droplo, ale to už je zbytečnost.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 03.03.2014, 08:36 hod.

Xentere, chystám úpravu svýho Topicu. Vzhledem ke změnám po patchi už mi to takhle nevyhovuje. Chtěl jsem se zeptat, jestli bych mohl využít seznam Itemů, který jsi zpracoval ve svém Topicu.
Přemýšlel jsem o tom a rád bych si itemy zase evidoval.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 03.03.2014, 08:47 hod.

DrSma: Jasně, není problém. Pokud by se po vydání RoS něco změnilo v seznamu, tak to zase upravím, ale to bych sem dal vědět.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 03.03.2014, 11:35 hod.

OK, díky. :wave: Nějaký věci si z toho teda vycucnu 8-)

Uživatelský avatar
Gefjun
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vegrud#2208

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Gefjun » 09.03.2014, 13:18 hod.

Prvni trochu lepsi leg drop.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“