PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Smelina
Wraith
Příspěvky:115
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Smelina#2454
Kontaktovat uživatele:
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Smelina » 28.01.2014, 16:07 hod.

Mě to na publiku prostě baví. Mám hodinku času, lognu, najdu partu na publiku a zahraju si. Stejně jsem v postatě sólista a jediný důvod proč raději hraju v partě je strach z lagu. Nebaví mě styl jakým momentální parta hraje? "/p bb" a jiná parta. Spoluhráči jsou spotřební zboží a to mi maximálně vyhovuje. Naposledy, když jsem potkal v partě pár starých přátel, tak jsem dostal přednášku, jak jako monk musím v partě používat přitahování mobů na hromadu. Když jsem se pokusil agrumentovat tím, že takovým stylem neumím hrát, a že mi to úplně nabourá resource management, tak jsem byl za debila :-)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Guru » 28.01.2014, 16:33 hod.

Od doby co na HC soluju mi ze hry zmizelo 99% lagu a DC, navic do buildu nezarazuju lagy vyvolavajici skilly jako WW,TR a Strafe. Kdyz mam chut si zahrat v parte rozhodne nevlezu k hracum bez dmg kdy se v pripade lagu budu muset modlit at to ulechtaji k smrti driv nez mi byt jedina zbloudila mobka uhloda Archona za biliony se kterym jsem to prakticky cele tahal sam ... akorat to kvuli tem PETum navic melo ctyrikrat vic zivota :-x
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kolmen1 » 28.01.2014, 16:43 hod.

Publik je dobrá věc. Nehraji ho moc, spíš jen když není zrovna moc lidí online a to buď brzo ráno(jsem nemocnej, dovolená) nebo dost pozdě (jdu z hospy a ne zase uplně na kaši) popř. když napíši vzkaz a nikdo se neozve a to věřte tomu, že i když mám FL full z 95% hráči co hrají HC tak i to se stává.
Na publiku jsem potkal spoustu dobrejch lidí, které bych normálně neměl šanci poznat, které jsme si přidal do FL a pravidelně si s nimi nějakej ten run dám. (nejsem buh ví jakej angličtinář, takže hodně vět si přeložím v překladači ;) )
Co píše Tape...že by radši šel sám...myslím, že už to parkrát udělal a přepadlo ho DC a nikdo mu nepomohl..o tom by mohl určitě vyprávět i Brawler, kterej díky solo hře a DC párkrát už zařval...Takže určitě NEDOPORUČUJU SOLO HRU. Parta pomůže, na solo nemá kdo.

Když se připojím na publik, vždy kouknu na lidi co tam jsou a většinou nikdy nejdu přes vlajku, ale přes portál. Nechodím mp na které nemám sám i když jsou v partě další 3 hráči. Většinou si otestuju partu zda jede "pro partu" tím, že se někde zaspavím a nechám do sebe rubat aby pomalu lezlo HP dolů, když se pro mě nikdo nevrátí na nic nečekám a okamžitě leave i když jsem uprostřed runu.

PUBLIK NENÍ ŠPATNÁ VĚC, JEN SE MUSÍŠ VYVAROVAT SVÝCH CHYB

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Tapeworm » 28.01.2014, 17:16 hod.

Ale jo některý ty důvody co píšete jsou OK.
Dokonce i čtu, že všichni znáte způsoby jak se vyhnout PK a to je jedině dobře.
Když si ale pročtu celé tohle vlákno, tak zjistím, že to co všichni vědí jen málokdo dodržuje.
Trochu mi to připomíná film Obecná škola a část se zmrzlím zábradlím a jazykem.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Darkness » 28.01.2014, 17:39 hod.

:-)

furt se najdou novi na HC co nemaji zkusenost a/nebo nectou forum a nevi
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od bolehlav » 29.01.2014, 09:37 hod.

přimrzlý jazyk

public hraju často, při expení nových postav, při krádkodobém připojení a bez problémů. Mám spoustu lidí z Pb ve FL nějak moc to neřeším. Mrknu, kde zrovna jsou(highland, FoM), pak jsem opatrnější a projedu si profily, jinak se s tím nepářu a hopu skrz vlajku. Tuším, že kdysi dávno jsem byl obětí PK, ale nemuselo to tak být, když ve FoM bylo u teleportu našviháno, ale jinka se mi nestalo, že bych měl s Pb problém. Nadruhou stranu až donedávna jsem se držel v dost bezpečných MP, ale to je na každým z vás. Chcete riskovat MP která sotva dáváte? Pak se může stát, že po RIPu je PK jen vaše domněnka a ne přímo záměr ostatních hráčů. Kolikrát se zdrhalo s proclou pasivkou přes port a holt tam ty mobové čekají, co bude. Jestli se někdo připojí a rovnou hopne do hry, byť skrz port, může být nemile překvapen(to byl tehdy asi můj případ). Však tuhle jsme zdrhali ze hry 4WD s proclým SV a u TP bylo našviháho, že by si klidně mohl nově příchozí myslet, že tam je připravená past.... nebyla. Holt se to tak sešlo. A kdyby někdo potkal mýho monka na vysokým MP s DMGcca 4k, jak za sebou vleču moby ve FoM, mohl by mě obvinit taky, ale já jen hledám kryptu na přípravu a ti mobové mi běží fandit :D ... i když to pak hru otevřu až po přípravě, takže to trochu kulhá :/

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 12.02.2014, 13:06 hod.

Dlouho jsem tu nebyl, tak jsem si procetl, co se tu objevilo noveho :) Bylo tu okolo PK napsano mnohe, takze neni treba otevirat temata jakoze PK je dobre zpestreni hry apod. Zpestreni to muze byt jen pro toho co tuto problematiku dobre zna. Pro nove nebo neznale hrace je toto nocni mura na HC. Smyslem tohoto je rozsirit co nejvice osvetu (bohuzel zrejme jen u ceskych a slovenskych hracu) a tim snizit jejich umrtnost kvuli PK. Cim vice lidi o PK bude vedet a cim vice pak i bude lidi co jim budou nicit jejich praci, tim vice se bude PKackum stezovat jejich dilo - a to je potom cool :)
Co se tyce hrani samotneho HC, ja za sebe rozhodne nedoporucuji hrat solo, urcite hrat minimalne ve dvou. Nevim jestli existuji nejake ofocialni statistiky o tom na jake strane je casteji zpusobeno Lagging nebo DC, zda na strane Blizzardu nebo poskytovatelu internetu (pripadne kvality PC hracu apod). Tak ci onak jiny hrac vam muze nejednou zachranit zivot pokud vas potka DC nebo nejaky sileny Lagging. Podle me nejlepsi Life-saver je kvalitni CM Wizard. Sam ho hraju (nebo spis hral) a zachranil jsem v parte jiz hodne hracu kdyz chytili DC. Diky permantnimu zmrazeni mobu je pak hrac zachranen na cca 90%. Ovsem pokud chytite DC v poisonu od stromu nebo Ghoma nebo neco podobneho tak uz vam horko tezko neco pomuze... (za celou svou herni karieru, jsem nastesti u Ghoma nikdy DC nechytil a rozhodne to nikomu nepreju)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Darkness » 12.02.2014, 13:23 hod.

ja mel DC asi 2x na uberech u Ghoma, myslim tehdy mp6 a v pohode, protoze diky vysokemu HP mi stacil regen z inspiring presence, abych s wizardem prezil a stal jsem v poison, poison ze stromu je daleko horsi
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 22.02.2014, 13:59 hod.

Vi nekdo o tom, ze nekteri PK dokazi nashromazdit kolem sebe monstra a pri tom se u nich (ve meste) nad vlajkou neobjevi bojova ikona? Jde to vubec?
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kolmen1 » 22.02.2014, 15:50 hod.

Nejde, nebo spíš by jít nemělo...ale je možný, že někdo našel bug na mapě v tom bodu je jako by kolem nic nebylo....něco podobnýho se nám stalo v leoricu...vzali jsme tam shrine a kámoš stál asi někde v nějakým hluchým míste a tu shrine prostě nedostal i když byl v lokaci...takovejch bugů je ve hře spousty :-(

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 22.02.2014, 16:23 hod.

No me psal kamarad co narazil na takovehoto PK. Na vlajce nemel bojovou ikonu a kdyz se k nemu portnul tak klasicky vsude byla monstra. Je asi mozne to co rikas, ze existuji nejaka "hlucha" mista. Je teda dost blby ze ani na info z te vlajky se nemuzes spolehnout :( Tez jsem slysel ze jsou i PK co maji scripty na okamzite prehozeni gearu, takze ani na zkontrolovani gearu se nemuzes spolehnout. Jedine co zatim jeste funguje je nehrat public :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kolmen1 » 22.02.2014, 17:38 hod.

Když koukas na jeh profil, tak tam nevidiš aktualní gear!!! Teď nevim jak to přesně s tim zobrazením je, ale myslim, že když opustíš hru třeba v normámním gearu a pak znovu založíš hru a přehodíš se na PK gear, tak v profilu uvidíš ten normální gear a až zase tu hru vypneš s tim PK gearem, tak teprve se ti to ukáže v profilu.....teď nevim zda jsem to napsal srozumitelně :-D Ale nějak tak by to mělo fungovat...proto ti zkušení PK vypadají jako by to byly normální hráči a zjistíš to až když dáš na jeho ikoně Inspect, ale na to musíš bejt u něj :-( Doporučuju zkontrolovat latency při vstupu do hry...někdy se projeví už ve městě zě to tam je nakupený....

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 25.02.2014, 12:12 hod.

Docela by mě zajímalo, jak bude vypadat PK v ROS. Myslím si, že by mohlo být těžší na provádění. Proč si to myslím?

- Youtuber a streamer Diabla shinobi nedávno udělal developers run s blizzardím designerem Andrewem (doufám, že to píšu dobře - pro zájemce můžu na požádání postnout link tohoto streamu, samozřejmě je to v AJ), kde se onen blizzard employee vyjádřil v tom smyslu, že dávají speciálně pouze do hardcoru legendární amulet, který má nějaké afixy a lege afix je, že když máte umřít, tak neumřete, vrátí se vám X % hp a místo smrti se zničí ten amulet.

- V dataminingu jsem viděl ramena, či bracery - už nevím přesně, jejichž lege affix byl, že když kouzlíte port do města, dostáváte o X % menší dmg a port vám nemůže být přerušen útoky mobů.

- hodně lidí bude hrát bounties a rifty, klasické runy se nejspíš, alespoň předpokládám, moc hrát nebudou. Do riftu se chodí přes teleport, nikoliv přes waypoint, takže si myslím, že nebude snadné nashromáždit někde moby. Při bounties to asi půjde, ale nevím, těžko říct.

- zmizí lifesteal, většina lidí bude kromě dps snad i na sc používat i hodně defenzivní staty. Co jsem měl možnost zkoušet ptr a sledovat ros streamy, tak i díky tomu hp lidem neskáče jako šílené z 10% do 100% a zpět. Je dosti možné, že portnutí se někam a následné ik bude o dost těžší, než jak je tomu v současnosti.

Co si o tom myslíte?
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Tapeworm » 25.02.2014, 13:18 hod.

Myslím, že se nic moc nezmění. Ten způsob zůstane stejný. PK vyladí def gear s velkým life regenem, obranou, imunitou na různé sajrajty a k tomu vysoké LOH "nepotřebuje tím pádem velkou DMG" a prostě nahromadí haldu příšer buď to na sebe nebo na WP a nebo v riftu k portálu.

O těch itemech o kterých mluvíš jsem slyšel také, ale nic moc ti neřeší. Snížená obdržená dmg a nepřerušitelný teleport je sice super, ale když skočíš do připravené pasti dostaneš naloženo tolik a za tak krátkou dobu, že to stejně nestihneš.

To stejné bude platit u toho amuletu, pokud tedy bude. Sice ti to dá 1 life navíc, ale pořád budes v tý haldě nastraženejch mobek a elitek a o ten jeden život přijdeš stejně rychle jako o ten první.

Další věcí je také to, jaké další staty se na těchto itemech budou rollovat a jestli to bude vůbec použitelné pro normální hraní.

Co jsem testoval betu, tak nevidím jediný důvod toho, proč by neexistovaly PK ve stejné podobě jako jsou teď. Prostě to bude to samé něco nastraží, otevřou public hru a čekaj kdo jim vleze do nastražené pasti.

Asi nejlepší prevence když už tedy člověk hraje public je ta, aby chodil na takovou obtížnost, kde je schopen umlátit větší množství monster i s elitkama sám. Kor když jde k lidem které nezná.

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od herba » 25.02.2014, 13:29 hod.

Sice off topic, ale aspoň trochu navazuje na předešlé příspěvky... Jeden setový bonus u wizů má mít vlastnost že po smrti přiletí phoenix nebo co a ressurecte tě ( CD pár minut). Wtf??? :D

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 25.02.2014, 13:33 hod.

no ne, právě proto, že ty hp tolik neskáčou, tak mi přijde, že pokud budeš chtít, tak prostě mrtě vydržíš. navíc health pot teď healuje 60% hp a to je dost - použitelnost s itemy, o kterých se bavíme i prostě na survivabilitu jako takovou. ty itemy můžeš mít ve stashi pouze pro hraní na publicu, ale asi je to opruz to přehazovat...a poslední věc je, že pk se hrozně líbilo, že sundali někoho se super gearem a s vysokým paragonem - ztráta spousty času, úsilí i zlata a možná i real money...teď budou moct sundat možná někoho se super gearem, ale taky možná ten člověk bude mít záložní gear při těch dropech. myslím si, že už ta jejich aktivita nebude až tak "big deal", jako je snad ještě nyní.

herba: jestli je to pravda, tak můžu říct jen jedno: "no vida"! :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 25.02.2014, 13:34 hod.

Jj wizz ma vlastně 3 životy.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Tapeworm » 25.02.2014, 14:16 hod.

Kubizek : O paragon nepřijdeš to je pravda, ale s tím záložním gearem to bude sakra dlouho trvat než si ho v bedně nastřádáš. Vzhledem k tomu, že bude dlouho trvat než si vyladíš jeden item k "dokonalosti" a vem si kolik jich na sobě máš. Bude celkem dlouho trvat než budeš mít záložní gear, který bude jen o něco horší než ten používaný.
Z toho co jsem mohl testovat betu, pokud se na rollu nic nezmění v ostrém ROSku tak nebude zas tak jednoduché dát do kupy itemy s tím správným rollem, aby bylo všechno jak má být a jen ta jedna vlastnost co se rozhodnu měnit. Nemluvě o ceně té případné změny a počet pokusů co to bude stát než to padne jak má.
V podstatě bych řekl, že dobrý a vyladěný gear v ROSu bude mnohem větší ztráta než je to teď ve vanile a nahradit ho bude daleko větší problém.

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kolmen1 » 25.02.2014, 14:49 hod.

Opravdu ztráta gearu v ros bude zatraceně bolet...urcite ten gear nenafarmís hned tak a tak i záloha potrva dlouho.

PK stejnak hrajou že se prostě v normální hře už nuděj a nebo je jejich styl daleko víc baví. Jinak taky bude amulet kterej při kástění jakéhokiliv skillu udělá to, že stáhne všechny moby z celé obrazovky na jedno místo a tam kde máte v tu chvíli kurzor. Pro Pk jak dělaný ani nemusej k vám chodit stačí jim jen dokola točit nějakej utok klidně x yardů od vás a stejnak všechy moby budou "cyklonovat" přímo na vás...už se těšim bude to dost sranda :-D

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 08.03.2014, 20:37 hod.

Kolmen1: No a pak si predstav ze ten amulet bude mit i hrac co tam skoci :) To pak ty mobove budou skakat z jedne strany na druhou... :DDD

Je jasne ze pokud prijdes o gear do ktereho jsi mnohe nainvestoval tak to bude bolet v pripade umrti - a je asi vcelku jedno za jakych pravidel to bude (zda tech strarych nebo ted tech novych)

Co se tyce toho "umiraciho" amu co se znici a ozivy postavu, tak je spis otazku jak to probehne. Zda okamzite ozivi postavu na miste (i treba s nejakou nesmrtelnosti na nekolik vterin jako je tomu pri oziveni na SC) nebo se postava obejvi ve meste anebo dokonce az v menu...

Tapeworm: Ano muzes si postavit gear tak abys byl schopen celit vetsimu poctu monster. Tak to i vetsina lidi dela. Ale nikdo (az na velke vyjimky) nestavi gear na preziti PK pasti, pac to uz bys pak musel mit tez PK gear. Kvalitni PK pasti jsou stavene tak ze celis vetsinou nasledujicimu: dlouhy load, laggy a treba i DC a samozrejme ta giganticka hromada mobu se kterou se velmi tezko vyporadava bez PK gearu ve vznikle situaci. Stesti ma ten kdo nema prilis dlouhy load, laggy nebo DC - pak ma vetsi sanci se z toho dostat. Hraci co problematiku PK neznaji, tak jsou navic natolik zaskoceni danou situaci ze maji prakticky nulovou sanci na preziti - tech si myslim umrelo v rukach PK podle me nejvice.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“