MF turnaj vol.3

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Ferek
Wraith
Příspěvky:140
Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Ferek » 17.02.2014, 11:03 hod.

Tak ja začínam takisto od 0. RIPol som ešte vo štvrtok asi hodinu po tom čo som dal quest Andy Hell, skočil do 2. Aktu pre prvý quest, to išlo celkom v pohode akurát ma tam trochu zdržali tri boss packy. Radament bol v pohode, no a potom to prišlo, hovorím si skočím pár krát Cauntess, že mi dropne LEM a 2XKO na Wealth a ak by som dropol dobrý 4x socked luk zložím si Harmony na akt Bossov.
Asi na 5 run to prišlo, vedel som dobre že najväčší problém budú skupinky Wraithov o to horšie ak to bude nejaký bosspack kvôli imunným na fyzično lebo môj magic arrow ich akurát tak šteklil, takže som to musel riešiť obiehaním.
Stopku mi dal boss pack Wraithov s might aurou, na hlavu mi boss hodil amplifu, zahnali ma do rohu, ale utiekol som im lenže tam bola skupinka kozlov, ktorí najprv dali dole merca a keď som chcel utiecť tak 1 ranou som išiel dole aj ja. :cry:
Takže ide sa od začiatku a pôjdem zase Bowazon (akurát budem v inom poradí dávať skill pointy), len ma najviac štve ten začiatok, lebo bez dobrého luku to ide strašne pomaly.

Akurát na HELL potom budem musieť vyriešiť čo s imunnými na fyzično, hlavne čo sa týka Arcane Sanctuary si ani neviem predstaviť čo to bude za humus. :ble:

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 17.02.2014, 11:12 hod.

Všem padlým hrdinům, ať je zem lehká a hodně štěstí do dalších bojů.
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.02.2014, 13:02 hod.

Tak jsem se odvážil kosit Pindla na p8 a hned první run byl jak ze sna :love: :love: Ani nepadl z Pindla. Snad brzo neripnu, protože jsem předtím nosil Duriel's Sheel a ty rezy fakt chyběj...mám to lehce na nulou. Poison dokonce -30 :D

Rest in pís ded hýrous.

Aktualizovaná tabulka ve vedlejším tématu.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 17.02.2014, 13:10 hod.

:) Pěkné :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 17.02.2014, 15:03 hod.

Pedro: Tento pocit dost dobře znám... nedávno mi FE Councila (NM) zabilo jinou HC postavu :(
Hodně štěstí s novou postavou ;)

Attia: Moc pěkné :green:
A jak už asi víš... i raritní věci stojí za to identifikovat ;) (zrovna jsou na tom screenu rukavice)
Asi to šlo trochu pomaleji ne? Když si uvědomím, že Pindl je vždy FE -> vyšší fire resy...

Ferek: Ať je jí země lehká ;)
Cesta ke komtese je dost bohatá na boss packy, a to je dobrá i špatná vlastnost :)

Dark_Deamon: No tak to je parádní :love:
Už bych taky chtěl k Pindlovi :D :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.02.2014, 17:35 hod.

Zajímavá hračka z LK :) Jinak když není nálada na Pindla, tak právě v LK zkouším najít Infinity :lol:

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Xenter » 17.02.2014, 18:25 hod.

Pěkné, jinak už se taky blížím k Pindlovi, tak uvidíme jestli z něj něco spadne.

Z HF mi padla jen Lum, ale předtím hned na začátku AIV to bylo lepší.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.02.2014, 19:36 hod.


Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 17.02.2014, 19:40 hod.

Další assassinka pod drnem? :cry:
Hádám to na charge miniona...
A co bude dál? :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 17.02.2014, 19:56 hod.

Sakra...ono runovat pinďoura asi nebude vždy dobrej nápad... :(
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 17.02.2014, 20:50 hod.

Tak já jsem konečně dokončil třetí akt... nejdřív padl další unikát, a s mým štěstím to byly další Bloodfisty... to abych měl (asi) do zásoby :D
Pak droply pro změnu Heavy Gloves, Sandersky. A ještě Chain Gloves, aby těch rukavic nebylo málo :green:
Ty ale obzvlášť potěšily, Cleglaw set bych chtěl složit a používat (alespoň zkusit)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 17.02.2014, 21:30 hod.

Tak to je mi lito, nerad to rikam, ale mel jsem obavu uz na zacatku....Ona i Black widow na p5 a s 2.5k zivotu tu obcas ma problemy, pokud vcas nezafunguje MB a maji nejakej debilni mod, za tech 5k runu se mi parkrat stalo, ze tim prosli a nadelali hodne skod...Merc je navic v tomto pripade uplnej trotl a vecne se seka u vchodu, ta absence teleportu je strasne znat...

No nic, drzim palce, at se zadari s dalsim charem, co to bude btw?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.02.2014, 21:49 hod.

Hafo mě ten rip štve. Vše probíhalo v pohodě. Minioni padali a nic nenasvědčovalo tomu, že bych měl umřít. Might, Fanaticism, Conviction nebo Cursed jsem už vykilloval mockrát, takže jsem z toho neměl strach. Najednou jsem ale slyšel ten mercův umírající řev a rázem Pindl charge do mě. 3x mě hitl a 3x jsem stihl dát fullku. Po čtvrté už byl rychlejší. Nejvíc mě na tom se*e, že už byl defacto kaput.

Co bude teď, to vážně netuším. Nějak ve mě to nadšení opadlo po těch ripech. Navíc Trapa měla už level 87. Chjo :( Nevím, koho dál...Cold Ama, FO/Hydra Sosa, původně zamýšlená Fury Assa nebo opět Trapa....? Zatím netuším. Škoda toho Skulldera.

Ať se vám všem daří. U HC hráčů to platí dvojnásob.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 17.02.2014, 22:05 hod.

Bylo by pěkné mít po boku další Furysinku, ačkoli bychom měli dost odlišné buildy... o to by to bylo zajímavější :)
Ale to by se asi vyvíjelo tak, že bych chodil Pindla na normalu, a než bych se od něj konečně odpoutal, DD už by dávno jezdil Pindla na hellu :D

Jinak mám dotaz... Teleport se používat nemůže, to je jasné... ale co Dragon Flight? Já jen že jsem takhle prosvištěl ty hnusné bažiny, tak se radši ptám... u Pindla to bude řekl bych dost praktické, protože se merc i shadow teleportujou s assassinkou -> nezůstane trčet u vchodu :)
Akorát se s tím člověk musí naučit zacházet (rychle utéct, Mind Blast, CoS...), jinak ho čeká rychlá smrt :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 17.02.2014, 22:35 hod.

Ja bych rekl, ze v tom problem neni, kdyz je ten skill normalne povoleny ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.02.2014, 22:43 hod.

Dragon Flight je povolen. Funguje trošku na jiným principu jak Teleport. Diametrální rozdíl je v tom, že Dragon Flight neumožňuje přesun přes zeď nebo jinou překážku.

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Xenter » 17.02.2014, 23:07 hod.

Dark_Deamon: Škoda, měl si to už pěkně rozjeté, skoro si tu připadám s tím svým SC hraním blbě. Tak přeji hodně štěstí s novou postavou, stejně tak ostatním HC hráčům.

Jinak mám dnes asi šťastný den, první LK run mi padla IST a asi na patnáctý pokus z Pindla SUR, už abych začal pomalu přemýšlet, co potom z toho poskládám.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.02.2014, 23:33 hod.

Xenter: Nemusíš si připadat blbě ;) Je vás tu víc, co hrajete SC. Navíc každej si moh/může dobrovolně vybrat, jestli HC nebo SC. Hold mě Pindl překvapil. Nebyl to první a určitě ne poslední rip. Celkem by mě zajímalo, kolik jsem těch HC charů za těch 13 let už ripl.

Jinak gratulace k runám. Sur, to je už slušnej nález :) Ať se ti dál daří :)

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od IGNI » 18.02.2014, 01:56 hod.

také jsem chtěl říct, že moje SC hraní je hrůza, když totiž hraju SC tak prostě umírám, je mi to jedno, na pindlovi jsem byl už asi stokrát z toho bych řek tak 20 až 30 ripů, ale hlavně mi z něj nic nepadá, nevim jak to děláte, ale prostě nic, mám na něj celoživotní smůlu asi :) musím se teď připravit na ance, protože bych pak chtěl dělat baal runy a tam mi spadlo vždycky všechno, ale ty ance nevim nevim, zatím sbíram fullky u pindla :)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 18.02.2014, 06:56 hod.

Ok, takže pro úplnost... Leap (Attack) je taky v pohodě? :D
Tady totiž jdou přeskakovat některé překážky :D

Xenter: Sur? Moc pěkné... jen tak dál ;)

Stejně si myslím, že SC hráči nás HC pěkně převálcujou :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“