MF turnaj vol.3

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 09.02.2014, 22:22 hod.

Ach jo... další assassinka pod drnem :cry:
Zrovna u Andy bych to nečekal, protože o ní je známo, že oheň moc nemusí... ale jak jde vidět, byla rychlejší :(
Njn... osobně to byla jako jedna z prvních věcí, co jsem se na HC naučil... "Ta rejuvka se bude hodit jindy, ještě ji nechlastej" "To nějak přežiju" "Už mu zbývá jen trochu životů, to přece dám s prázdným opaskem"...to prostě neexistuje :)
Přeju hodně štěstí s další postavou ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 09.02.2014, 22:41 hod.

@ ZOMB: tak nějak :-D tohle blba smrt z lenosti...nic víc v tom nebylo...ta Andy nebyla nějak moc nebezpečná, jen prostě jsem si říkal že s tou půlkou HPček to dohraju a ušetřím čas tím že nebudu muset lítat do města :-D

@ RIP: problém je v tom co psal ZOMB...:-D "Dyť Andy má -50 fire rezy a ta poslední potionka bude stačit...to dám a nemusím kvůli tomu zbytečně lítat do města přece :-D" stejně tak jako "tak půl HP baru mi sundala pomalu, tzn že ta druhá půlka ještě nějakou dobu vydrží...potionek vychlastám až budu mít míň HP"...:-D prostě problém je v tom že jsem zvyklej z SC víc riskovat a hrát víc zbrkle...prostě "to nějak dopadne" :-D mno a taky že dopadlo...;-)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 10.02.2014, 07:34 hod.

Vždy kvůli takovým věcem lítám do města :D Neexistuje, abych se někde pohybovala jen s jednou flaškou nebo vůbec žádnou nebo mít life orb v půlce :) Tak hodně štěstí a hlavně opatrnosti s další postavou :wave:
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 10.02.2014, 09:40 hod.

svým způsobem všechny tři postavy který jsem teď ripnul tak mrtvý být nemusely kdybych byl jen o něco opatrnější...jen mám nějakej styl hraní a protože jsem převážnou část hrával jen SC, tak ty HC návyky prostě nemám :-D takže něco jako lítání s půlkou HP orbu je na dením pořádku :-D

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 10.02.2014, 10:08 hod.

Však to se změní a zlepší :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Welwet » 10.02.2014, 10:31 hod.

nezmění, nevěř tomu.. :twisted: :lol:

já to dělám pořád ..a vychází mě to :)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.02.2014, 11:34 hod.

Welwet píše:já to dělám pořád ..a vychází mě to :)
Zajímavej ekvivalent pro tvé 3 mrtvé postavy za poslední 2 měsíce :D

Pro mě třeba neexistuje odejít z města s poloprázdným opaskem. Říkat si, že ty dvě fullky v opasku budou stačit, protože ty další dvě se třeba po cestě najdou, to je dobrovolná sebevražda. Stejně tak v případě MF charu neexistuje běhat po Hell s neupgradovaným Goldwrapem. Jak už to ale většinou bývá, tak nejčastějším důvodem ripu je podcenění.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 10.02.2014, 11:35 hod.

Přesně, mnohokrát se mi stane, že ve městě zapomenu koupit láhvičky...pokud se jich na místě, kde to zjistím, jich nenachází dostatek, neváhám a vracím se pro ně do města.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Xenter » 10.02.2014, 12:40 hod.

Podobně to může fungovat i s "určitě mi ještě zbývá dost town portálů" nebo "ten item ještě nepotřebuje opravit".

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.02.2014, 12:55 hod.

Smilee: Koukám, že tady už někdo běhá Pindla nebo Tunely, když dropl Marasa a IK brnění, co? :)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Welwet » 10.02.2014, 12:59 hod.

já si teda coldwrap neupl ještě ani jednou, ani chanceguardy...to je nesmysl, ..takovéhle věci jsou hezké pro zlehčení hry ale rozhodně tě nezachrání.. :shock:
(tím nemyslím ty lektvary..) kvůli tomu co popisuje Attia jsem snad umřel tak jednou, ..ty 3x ripy máš i ty a věřím že kdokoliv tady, ..bylo to něco platné?

dovolím si říct že tu hru umím aspoň trochu hrát a to co popisejte vy, mě učí tu hru hrát ještě lépe..to co mě zabíjí jsou v 90% případů instanty(doufám že někdo chytrej napíše že intstant je podcenění situace ..)..ten zbytek je moje nálada :oops: a taky chyby které dělám a ani o nich nevím,...

ale to asi bude tím že jsem taková povaha a hraju tak tuhle hru od doby co ji znám :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.02.2014, 14:08 hod.

Hurááá!! A trvalo to jen 3 dny :green: Dokonce má i celkem slušnej roll: 30 all rez, 11 MDR :)

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 10.02.2014, 14:14 hod.

Gratuluji :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 10.02.2014, 15:23 hod.

tak to je o zvyku....já jsem zvyklej z sc lítat všude naplno po hlavě...9z10 případů se to vyplácí a šetříš čas, a ten desátej když ripneš tak vemeš tělo a jedeš dál...

U HC je to stejný jen s tím rozdílem že ten desátej rip mě časově vrátí o XY hodin zpátky...nelí XY dnů...takže se to moc nevyplácí...:-D ale vidím na sobě že to je čím dál lepší, takže to že to bude lepší časem, tomu věřím...u mě jde jen o návyky...já jsem nai na SC neměl ve zvyku moc umírat, jen občas jsem zbrklejší mno...

jinak zatím jsem zůstal u fire postav...rozjel jsem další postavu co jsem nikdy nějak moc nehrál...fire element druid...maxovat budu všechno krom armagedonu a ty body místo toho dám asi do oaka...ještě uvažuju jestli nemaxnu místo něj medvěda, tak uvidíme...

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od IGNI » 10.02.2014, 18:42 hod.

Mě třeba naučilo hodně HC na battle netu. Tam to dělám tak, že po resetu dělám jednu light soso za druhou a většinou stačí aby sebrali např ohm runu v LK a pak umíraj. Při hře na HC jsem ve střehu a vyhýbám se třeba i charched boltům od scarabů, nemluvě o udržování opasku a v nepolsední řadě rychlý grif s esc+exit game. Na SC si naopak užívám právě ten styl jet na maximální riziko, když umřu tak co? Každý styl má něco do sebe, obecně ale platí že RIP mě pekně nasere - a to bylo období kdy mě během týdne zabili asi 6 postav kolem 80lvl PK a to nasere teda pěkně. A kdybych měl srovnat ani nevím co hraju raději...

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 10.02.2014, 19:13 hod.

Já zas hraju jedině HC... SC mi pak přijde o ničem, protože mám pořád na paměti takovou myšlenku: "Proč sbírat věci když o ně nikdy nemůžu přijít?" :D
Ale chápu, že ne každý hru vnímá stejně a sleduje stejný cíl...
A btw používání esc za účelem záchrany tady zrovna není in ;)
Tady hrajeme HC HC :D :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od IGNI » 10.02.2014, 19:18 hod.

No když už jsme u toho tak single player HC je taky HC na pováženou, umřít s postavou, kterou můžeš mít zálohovanou je taky něco jinýho než umřít na battle netu, kde nějaká záloha neexistuje. To s těma věcma chápu na SC zase nesbírám věci v průběhu expení postavy, protože proč? Zase na druhou stranu smysl SC je pro mě mít postavu se všema věcma na max a to je taky kumšt. Na HC naopak stačí cokoliv, jen když to má požadovanou vlastnost..:)

edit: navíc pluGy jsou už jiná hra než originál :)
Naposledy upravil(a) IGNI dne 10.02.2014, 19:35 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Welwet » 10.02.2014, 19:34 hod.

myslíš že tu hrajem HC pro to aby se ripla postava a potom dovalila záloha? :lol: :lol:
většina lidí se tu snaží najít na HC ten nejlepší Equip.. :lol: :lol:

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od IGNI » 10.02.2014, 19:37 hod.

Neříkám, že to děláte proč taky? , jen říkám, že ta možnost tam je...

navíc jak říkám nahoře pluGy jsou už krapet jiná hra než originál...
Naposledy upravil(a) IGNI dne 10.02.2014, 19:40 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Smilee » 10.02.2014, 19:38 hod.

Dark_Deamon jj běhám tunely na hell -8 pl- ten mara boží a ten ik brnko sem uplně vyletěl z postele jaka to byla radost zatím se mě hdoně daří tak Gl mě >:D
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“