MF turnaj vol.3

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 08.02.2014, 19:35 hod.

Asi jsem se spatne vyjadril jako dost casto...FoH je velmi zabavny, jde to s nim hrat, ale u pohledu MF najezdu (myslim tisicu, ne par) a z pohledu rychleho levelovani k prdu je, v porovnani s normalnim MF charem jako je treba Blizzna nebo Java, Hammer...Snad ted je to jasnejsi...Jedine, na co se FoHer opravdu hodi je Pindl, to by stalo za zkousku ;) Jinak nechci byt prorok, ale tohle je spis maraton a ne sprint, takze kdo vytrva az do konce, bude mit sanci na supr vysledek, vzdyt mame za sebou jen jeden tyden ;) Takze mym cilem tentokrat neni urvat hafec bodu behem par dni jako minule a pote brecet nad tim, ze jsem skoncil 14 dni pred terminem, ale naopak vytrvale a trpelive shanet bod po bodu...

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Obter!vr » 08.02.2014, 21:14 hod.

Tak jsem dokončil 1. akt NM a teď si dám menší pauzu na andariel :) viděl bych to na takových 100 runů, než půjdu dál :) fotím skoro všechno co padne :) a taky co složím pro sebe nebo pro merce (RW). Vše je v albu, na které je odkaz v druhém tématu :) zatím jsem jenom nevyfotil identifikovaný Cantan´s prsten, tak snad nevadí a budete mi ho věřit :D Tak hodně štěstí do dalších dní ;) a žádné umírání! ;)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.02.2014, 21:32 hod.

Taky zkouším NM Andariel (p3), kvůli Viperovi. Jen je to krapet drahý runování, páč to i přes flašky merc nedává. Zatím padá samej nepotřebnej šrot :( Už hodila 2x uniq ring, ale ten onen se zatím nezadařil.

Obter!vr: Cathan's ring, ti určitě věřit budu, protože to je věc, co ti do konce turnaje padne ještě tak 20x :D

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 08.02.2014, 22:49 hod.

Já zatím 1. akt mocně finišuji....mimochodem hůlka s charges na confuse...zaplaťbůh za ní. U Treeheada, kde se k němu přifařil ještě bosspack extra strong+cursed divoženek, mi confuse zachránilo život. Nebýt toho, asi by mě tam rozporcovali na gril.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 08.02.2014, 23:29 hod.

Tak na mě právě taky došlo :dead:
Byl to LE CE boss, kterého jsem kuchal... LE mi moc dobře nedělalo, tak jsem radši poodešel a přenechal práci na mercovi... ale přesto mě zraňovaly nějaké neviditelné střely (zřejmě blesky) a dodělala nějaká jiná neviditelná střela (vzhledem k tomu, že na screenu je všechno mrtvé to byla asi nova CE bosse)
Čili další smrt, kterou mi nepřímo přivodil merc... a ty neviditelné střely byla teda haluz pořádného kalibru :D
Dám si chvíli pauzu, pro dnešek určitě... ale zkušenost s touto postavou to byla zajímavá, Pindl na normalu dost příjemně překvapil :love:

Přeju vám všem hodně štěstí a hlavně málo ripů ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od DeathHero » 08.02.2014, 23:33 hod.

@ZOMB skoda pojedes zase assku nebo skusis neco novyho ?
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Obter!vr » 08.02.2014, 23:43 hod.

Tak to je škoda :( vypadalo to na nadějný výsledek :) pevné nervy a více štěstí s dalším charem ;)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 08.02.2014, 23:58 hod.

Neee :( Zombe :( Tedy Rip.

Každopádně ten merc ho musel posílat do hit recovery. V tomto stavu nebo ve stavu omráčení pak při každé další inkasované ráně kvůli bugu vyšle boss neviditelnou frost novu, CE nebo blesky, pokud je má. Proto tě to zabilo....z tohoto důvodu, kdybys stál o kousek dál, žil bys. Tohle je nebezpečné obzvlášť když je boss dual enchanted... :dead:

Jinak, 1. akt NM úspěšně za mnou, Andy dropla Spire of Lazarus a Goreshovel.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 09.02.2014, 08:48 hod.

DeathHero: Sice mě assassinka láká (ta nepotřeba nošení klíčů je fakt super), ale pravděpodobně zkusím něco nového...

Obter!vr: No jo no... děkuju a přeju i tobě co nejméně ripů ;)

Fraxinus: Děkuji za vysvětlení toho jevu... už jsem si myslel, že mi to tady neuvěříte :)
I já jsem měl trochu pochyby... nevěřil jsem, že něco takového se mnou může udělat jedna sklenka vína :D
Dobré by bylo se z toho nějak poučit pro příště, ale v tomto případě fakt nevím, jak by se tomu dalo předejít :{
Gratuluju k dokončení prvního aktu na NM a hlavně neumírej ;)

Nemám ve zvyku rozjíždět nějaké profláknuté buildy, ale docela mě láká poison nekro... samotné skilly (bez prereq) mi vezmou min. 70 bodů (60 do poison skillů a 10-15 do LR) takže mám šanci to s něčím vhodným nakombinovat... ještě si to promyslím, a do té doby přeju málo ripů ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.02.2014, 12:00 hod.

ZOMB: Tak třeba bude poisoner ten pravej ;) S ním je to taková nenáročná, odpočinková hra...teda od lvl 30 :D

Aktualizovaná tabulka ve vedlejším tématu.

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od IGNI » 09.02.2014, 12:42 hod.

tak konečně, koukam, že dark aktualizoval až byl zase první..:)

poisonera jsem taky hral a hraje se pěkně, akorat nevim co ten MF ten asi stejně jako u skeletonmancera moc nenavýšíš..

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od DeathHero » 09.02.2014, 12:56 hod.

@IGNI velka gratulace :love:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 09.02.2014, 13:21 hod.

Třeba bude ten pravej :)
To jsem si myslel i o téhle assassince :D

Nenáročná jo?... tak to s tím budu muset něco udělat :D
Nějak vhodně poupravím build, aby to nebylo tak "přímé"...
Takže asi i pár bodů investuju do CE (fire+phys), zbytek golem...
Také jsem si vypočítal průměrné poškození poison skillů za vteřinu (za předpokladu, že všechny jsou vymaxované a mám +1 all skills - pro lepší výpočty :) ):
Poison Dagger: 560,7 dmg / s
Posion Explosion: 1006,2 dmg / s
Poison Nova: 1120,75 dmg / s

Docela mě to zklamalo, protože jsem logicky předpokládal, že Dagger bude mít poškození nejvyšší, mírně za ním bude Explosion, a Nova, jelikož otráví na jedno popužití nejvíce monster, bude mít logicky poškození nejmenší... v tomhle si zřejmě s vývojáři Diabla nerozumíme :D
Nechci z toho mít castera Novy...
Myslím, že by hraní s tímto necrem bylo mnohem zajímavější, kdyby to bylo tak, jak píšu...
Takže vzhledem k mému zklamání z teoretického poisonmancera toho reálného ani začínat nebudu...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 09.02.2014, 13:48 hod.

Pozor, zapomínáš, že i poison daggeru lze upravit délku otravy při zachování síly pomocí poison charmů a podobně + lze využít i bonusové bity s +0,4 sekundy z venomu. A to stojí za vyzkoušení :) Viz můj článek na strábnkách o tom, jak zabít Baala na hell jediným úderem....tam se dovíš, že poison dagger vhodně zkombinovaný s tímhletím nabude síly úplně jiného rozměru než nějaká poison nova :green:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 09.02.2014, 14:41 hod.

Na ten článek se pamatuju :)

Jen teda to s tím Venomem nechápu... chápu to, že zkracuje délku trvání ostatních jedů, ale v případě u tohoto skillu je tomu naopak? Chápu to správně? Tzn. že délka otrávení Venomu se naopak prodlouží, podle toho jak dlouho trvá otrávení Daggeru? Asi nejlepší to bude vysvětlit na příkladu...
Kdybych nosil Treachery, to dává lvl 15 Venom... tj. avg 315 dmg za 0,4s... účinek by se prodloužil, tudíž by Venom poskytoval 787,5 poison dmg / s? Tj o dost víc než samotný Dagger? :D :D
Tak jako frajeřina dobrý, ale nevím jaké by to mělo využití v praxi :D
Navíc nemusím buildy, které jsou postavené na bugu... viz známý Marrowalk :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 09.02.2014, 14:50 hod.

Nene, sečtou se bitové škody poison daggeru, venomu i všech ostatních předmětů s poison damage + se vynásobí +X % to Poison damage (třeba z trangoulek).
Co se týče času, tak v případě kombinace dvou skillů se časy sečtou...takže dejme tomu když má poison dagger trvání jedu 10 sekund, s venomem dá dohromady 10,4 sekundy. A protože venom i tentokrát skrouhne časy otravy u jedů z předmětů na nulu, tak ten čas zůstane na 10,4 sekundy. A jedové škody všech zdrojů se po bitech sečtou....díky časovému účinku venomu na otravu pak bitové škody z předmětů a charmů mohou ve výsledku sílu otravy i zněkolikanásobit oproti neupravenému poison daggeru.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 09.02.2014, 17:11 hod.

Já myslím, že si to raději nechám ujít :D
Jak už jsem psal, nemám v oblibě buildy postavené na bugu (což je tento případ)

Místo toho jsem si řekl, že rozjedu bladesinku - podobnou sentinelce, jen bude společně s Blade Sentinel (20) používat i blade fury (5) a blade shield (1)... společně s 20ti body ve venomu, fade a shadow master, s podporou CoS, Mind Blast a Dragon Flight (5) pro rychlejší přepravu :)
Bude to taková defenzivnější varianta, budu soupeře odpalovat pěkně z dálky :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 09.02.2014, 17:52 hod.

Tohle ale není bug, ale standardní procedura. ;)

Kdyby se jedové škody a časy jen prostě sčítaly, pak bys měl s poison dagger, poison javelin nebo plague javelin taková čísla jako třeba 2000 poison damage over 100 sekund. A takhle bychom to arci daleko nedopracovali.

S Assassinkou hodně zdaru.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 09.02.2014, 21:23 hod.

Začalo to krásně. Assa si to dávala jak po másle...pl8 padalo jako nic, WoF není tak náročný na manu a má velkej rozptyl takže všechno pohodička...dokonce mi cestou k Andy pad pěknej kousek.

bohužel mi moc nepomohl, protože Andyna neustále kecala něco o tom že NEPROJDU DÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL..., takže tak...:-( štve mě to...asi na to pár dní hodím bobka, protože pondělí i úterý mě čekaj v práci čtrnáctky a mezitím si musím promyslet co a jak hrát abych se dostal dál než za normal...:-( a SC se mi vážně hrát nechce...uvidíme jetli se do konce turnaje kouknu vůbec na hell...:-D

svůj problém vidím v tom že jsem nikdy nehrával nijak moc HC...a nemám ještě ty správný návyky...a tak je u mě časté že lítám kolem andy s půl HP barem a je mi líto použít poslední potion abych nemusel do města doplnit opasek s tím, že to ustojím nebo stihnu utéct...mno nestihl jsem...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 09.02.2014, 22:17 hod.

@ZOMB, Attia: Tak to je mi lito, hodne stesti s dalsimi chary

Jinak Attio, SC je v podstate stejny jako HC, jediny rozdil je, ze proste nesmis umrit :lol: ;)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“