MF turnaj vol.3

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Welwet » 08.02.2014, 09:07 hod.

Igni a Frax: Gratulačka.... :lol:

jen k tomu Crescent Moonu, mám takové neblahé tušení že těch -35 li resy od merce, to pro tebe neplatí :lol:

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 08.02.2014, 09:54 hod.

To opravdu neplatí :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Smilee » 08.02.2014, 10:12 hod.

pěkně gratulace mě největši zatím padla pul :) v hell Tunelly (8) players :) nojo za bliznu si tam jedu jako pán expi jedou jak svina mf 150 :)
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 08.02.2014, 10:13 hod.

Smilee: Tak ať padne nějaká ta top TC87 :)
HC grál: 537/516 (-21)

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od IGNI » 08.02.2014, 11:11 hod.

jenže v momentě kdy on bouchá do monstra a já tom pošlu lightning tak potom jo, proto jsem ho udělal do polearmsu s menším damage aby bouchal dýl...já myslím že takhle to funguje..

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 08.02.2014, 11:14 hod.

Igni: Nefunguje.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od IGNI » 08.02.2014, 11:30 hod.

skoda..clovek se pořád učí...:)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 08.02.2014, 11:30 hod.

Tak to vypadá, že SCéčkáři náš HCéčkáře pěkně převálcujou :D
Alespoň pokud budeme pořád takhle umírat :D

Gratulace k dropům a přeju všem příjemný postup hrou ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Welwet » 08.02.2014, 12:15 hod.

ZOMB: kéž by jsi neměl pravdu, můžu jen souhlasit..bohužel :lol: :lol:

Igni: zas taková hrůza to nebude, -35% se ale pořád uplatňuje u samotného merce a na jeho static field, takže pokud narazí na nějaké ty Li imune tak je velká šance že jim dá static..a bude to účinej killer, :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 08.02.2014, 12:23 hod.

Pozor, na LI ne...to by jim musel nejprve imunitu odstranit.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Welwet » 08.02.2014, 13:15 hod.

sorry za offtopic..ale když už jsme u toho..čím lze tedy odstranit, ...líp ''prorazit'' imunitu?

a uvedu hned dva příklady
imunita přirozená (soulové)
imunita nahozená magisresisteant,light ecnhanted..

to jsem zvědavej...?

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 08.02.2014, 14:08 hod.

Imunitu lze v mnoha případech prorazit aurou conviction nebo kletbou lower resist...a v případě immune to physical to jde udělat amplifou nebo decrepify.
Ale bacha,, když je jakýkoliv tamten skill použit proti imunní potvoře, funguje jen na 1/5. Takže třeba amplifou srazíš imunitu jen, pokud má monstrum nejvýše 119% odolnost na fyzično. Podobně je to u konvy nebo u lower resist, kde z odolnosti 105 % uděláš při srážce 50 % ne 55, ale jen 95 %. Pokud by potvora měla 110 %, tak při srážce o 50 % by odolnost zůstala na 100 % a monstrum by zůstalo imunní.

Pokud máš další věci na srážku odolností (cold mastery, facety, předměty srážející odolnosti jako ten crescent moon), tak ty začnou fungovat až po proražení imunity, ale i ty už jen s pětinovou účinností.

Co se týče třeba lightning enchanted, tak k základu odolnosti, co potvora má, dostane navrch ještě 75 %. Pokud potvora byla už předtím imunní, nebo skoro imunní, na prolomení imunity zapomeň.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.02.2014, 14:33 hod.

A proto je Blizz Sorc nejoblíbenější build. To co prorazit nejde, tak buď sejme merc nebo se jednoduše přeportuje :)

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Smilee » 08.02.2014, 16:42 hod.

no jasny ale tady je port zakazany :) jinak jsem myslel ze budu hrát málo tak jsem si udelal blizz abych mohl aspon trochu se zapojit ale dopadloto tak ze jsem pooperaci a lezím tak neni co delat takze notebook a diablo nolife :) trosku se stidim pac vsichni jedou takovi buildy kde je tezke to dohrat a pak stím mf taky neco sehnat... tak přemýšlím ze rozjedu novou postavu a odznova >:D
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.02.2014, 17:07 hod.

Tak jsem si teď ze srandy vyplnil všechny bodované předměty a zjistil jsem, že maximální počet bodů je 2322, tak se snažte :)

Smilee: Já bych to tak nechal. Jsou tu i buildy, který jsou taky velmi přímočaré.

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Smilee » 08.02.2014, 17:34 hod.

Ok tak fajn
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 08.02.2014, 17:44 hod.

DD: Myslím, že by bylo fajn, kdybys už zaktualizoval tabulku, i vzhledem k proběhlým ripům. Třeba nemusíš ještě dnes, ale zejtra už by to bodlo.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 08.02.2014, 17:48 hod.

Fraxinus: Dneska v nočních hodinách to mám v plánu ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od RIP » 08.02.2014, 18:29 hod.

Taky bych mel par komentu :lol:

1) @Attia: Fire trapku jsem hral v ramci GWE turnaje (proste se mohly nosit jen sety, ktere clovek nasel/vygamblil, jeden pruchod hrou atd) a muzu rict, ze bez DS jsi uz celkem dost namydlenej od konce NM...WOI mi prisla horsi nez WOF, a vsechno dohromady horsi nez treba Fissure :lol: :lol: Nerikam, ze to nejde, ale je to hruza pizlacka, a na tento turnaj se nehodi...Tak jako tak GL

2)@ZOMB: Ja bych si nebyl tak jisty ohledne SC vs HC >:D >:D

3)@Fraxi: Ten FoH ma ten muj hammer jen jako suport skill a je to celkem k prdu, na undead dobry, ale jinak na prd

4)@ad Hammer: Ono ty superchvaly o jeho sile jsou na miste, ale od 1.13, kdy ten skill uz neignoruje imunitu u undead - supr potkat treba v AT Plague bearery, spoustu Bosspacku, ktery jsou vsichni imune magic a obcas i physical :lol: :lol: Navic i max resy a max block jsou Vam celkem k prdu, kdyz potkate 2Bosspacky elemental enchanted, oba multishot archeri, a dalsi dva support packy okolo - muj pripad ze vcerejska, rozkladal jsem ten humus snad pul hodiny, ofenzivni sila je k prdu, kdyz Vas muzou sfouknout jako svicku jeste driv, nez se k nim dostanete...A vcera PIT lvl 2 byl taky supr, malem 1hit KO, zase ty podelany strilejici zensky :OXO

Jeste ze neni zakazanej Life tap jako charges na itemech, to uz bych asi dohral, takhle ten merc ustoji dost ;)

Edit: Btw, predem se omlouvam, ze neudelam konkretni update, to si nechavam na dobu, az (pokud) bude Thor Guardian, jedu to v podstate untwinck single pass, takze bude docela zajimave porovnat vysledky s temi Fraxiho, jinak klasika p8/8/3, zatim lvl 80 a ceka me Palac, Arcane sanctuary a zbytek A2 Hell ;)

Edit2: Best dropy zatim Arreats face (grailer), Raven frost a Mavs brnco (jako odmena za trapeni v tech Tunnelech) :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 08.02.2014, 19:27 hod.

RIP: No, je fakt, že je to s foherem poněkud pomalejší....a díky spotřebě many i občas otravné a díky drahotě many u obchodníka drahé, ale neřekl bych, že je k prdu. Kor když využívám confuse, který je pro fohera celkem efektivní. Ovšem hra se pomalinku zase zrychluje, ten FoH je slabý jen do levlu 8, pak jeho síla prudce stoupá. A taky jsem zvědavý, kdo z nás dvou na tom bude po završení putování lépe. :D
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“