MF turnaj vol.3

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.02.2014, 12:52 hod.

Attia: Tak na Fire Trapu jsem vážně zvědavej. Musíš pak podávat info jak to jde, co dmg atd :)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 07.02.2014, 13:02 hod.

uvidím jak to půjde na vyšších levelech...zatím si to dává mnohem víc než light trapa...1) mám nohem větší rádius takže to řeže naprosto perfektně, 2) má menší nároky na manu...ale fakt jsem zvědavý jak si povede později...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 07.02.2014, 13:10 hod.

S fire trappou je celkem prča, ovšem potom později už bude nutný ty pasti kombinovat...
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 07.02.2014, 13:18 hod.

Attia: To jsem na tu fire assu taky zvědavej :D
Kdybych ji jel já, tak bych určitě šel do DS i kvůli +9% dmg do Fire Blastu za investovaný bod, ale každý rád nějakou jinou kombinaci :)

Fraxi: Když jsem jel s Element Lady, tak mi v DoE na NM padly hned dva meče na Spirita :)
Snad budeš mít obdobné štěstí ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 07.02.2014, 13:24 hod.

tak já doufám, že se dočkám už v 5. aktu, kdy si ho u Larzuka vyrobím....a ralku dostanu za barbary.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 07.02.2014, 13:36 hod.

já jsem původně DS dávat vůbec nechtěl, aby mě to na hell nelákalo využívát převážně tuhle past kvůli CE...;-) proto jsem přemýšlel že budu využívat jen WoF a na zbytek kopy+venom...navíc fire blast taky používat nechci protože má další fire dmg stejně jako WoF...ale uvidíme...nejdřív chci maxovat WoF, pak WoI a nakonec FB...podle toho jak se mi bude s WoI pracovat uvidím jestli maxnu i DS...tohle ještě nemám 100% rozmyšlený, uvidíme za pochodu...pokud bude WoF dostatečně účinný tak se na DS vykašlu a maxnu venom na kopy...na druhým wepon slotu bude něco na CB+botky+štít na resy...tak uvidíme...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.02.2014, 13:56 hod.

Attia: Já když dělám postavu, tak na to jdu přesně naopak. Nejprv si určím lokaci, kterou chcu běhat a na kolik players. Podle toho pak naplánuju rozložení skillů a 2 druhy equipu. 1) ten hyper super a 2) ten, co mi dovolí moje truhla. Jelikož jedem untwinked, tak já být tebou naperu všechno do fire pastí + Death Sentry a pokusím se na p8 běhat Mausoleum (H).

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 07.02.2014, 14:26 hod.

Přidávám se a na fire assku jsem také zvědavá :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Attia » 07.02.2014, 15:07 hod.

tak to já bych takhle nemohl...já když si plánuju postavu, tak musím mít vždycky dopředu naplánovaný co jak budu v jaký situaci řešit...je mi jasný že něco půjde řešit hůř a něco líp, ale nemám rád buildy kde jedu na max dmg a zbytek obíhám...třeba light trapa...když ji hraju tak vždycky s maxlým fire blastem na light imune, tzn že mám dva silný elementy a na podporu merc...sosa je to stejný...nejoblíbenější build je blizz+fb a těch pár imune sundá merc...když jedu melee postavy, musím mít záložní plán jak dám psych imune...u barbara berserker, u paladina miluju kombinace 20b holy shock, 20b light rezist, 20b fana, 20b holy shield a zbytek sacrifice (dmg do zealu)+1b smite...

stejný je to s touhle assou. Možnosti jsou dvě. První je max fire dmgs tím, že na fire imune bude čistý dragon talon+DS (CE). výbava bude celá na pasti, jen na druhým slotu bude štít+zbraň s CB...nebo druhá varianta, že pojedu max jen fire masti a jako main skill bude WoF. Na imune bude sloužit čistě jen dragon talon s maxnutým venomem. Takove Fire Dancerka. Equip bude vesměs podobný jen strategie bude jiná. Hlavní equip bude na pasti a jejich dmg, a na kopy budou botky, ideálně uplý Gorky a na druhým slotu zase dobrej štít+zbraň s CB...

Pokud pojedu volbou max fire dmg+max DS (CE) tak se bojím toho, že fire pasti budou sloužit jen jako support a main skill bude DS s její CE...Pokud pojedu druhou možnost, vím že budu muset používat Primárně WoF a na imune kopy. A protože jsem od začátku nechtěl spoléhat na CE, vybral jsem si nakonec venom+D.Talon a k tomu WoF jako main skill na non fire imune...na jednotlivce stejně bude lepší WoI takže se to bude muest kombinovat jak psal Frax...uvidíme...;-) Fire Blast mám jako zálohu ale neplánuju ho nějak využívat...spíš to bude na MB a CoS...uvidíme...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.02.2014, 15:22 hod.

Každej v tom máme koukám jinej systém :) Každopádně...ať se daří co nejlíp a ať tě to hlavně baví ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Welwet » 07.02.2014, 15:29 hod.

já to vidím podobně jak DD, prostě namaxovat svoji nejsilnější stránku buildu a najít nejvhodnější místo - pro mě to teď bude doufám Maggot Lair, uvidím jestli tam bude i fire imune..

ono je hezké mít plnohodnotnou sílu na fire imune, ale kde potom nabrat ''plnohodnotné'' MF? třeba abych já měl dost AR,HP,resy, Phys/fire DMG, tak mě nezbude místo na žádné MF, takže mě to dle mého bude naprd že dokážu vše porubat když nic nenajdu ..

ale krapet jsem zapoměl že trapka asi nemá takové problémy ohledně equipu jak můj medvěd... :shock:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.02.2014, 15:44 hod.


Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 07.02.2014, 15:46 hod.

Jééé, přesně takhle vypadal drop jednoho z koncilů u Mephista. :green:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 07.02.2014, 15:55 hod.

Gratulace k dropu ;) :green:

Já, ač velmi nerad, jsem se už konečně dostal na NM... Baal nic nedal, Cow king dal setovku a unikátní Boots (název stejně málokdo zná :D )
Moje staty u Baala
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.02.2014, 15:59 hod.

Náhodou...Hotspury jsou ideální botky pro Hammerdina s Enigmou do Chaos Sanctuary (H) p8 ;)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od ZOMB » 07.02.2014, 16:14 hod.

Osobně jsem hammerdina nikdy nejel, protože mi přišel podle vyprávění ostatních až moc silný :D
Ale pokud budeš chtít, můžu ty Hotspury věnovat a můžou se stát jedním ze soutěžních předmětů :green:
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od raisen » 07.02.2014, 16:27 hod.

Hotspury jsou fajn botky :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.02.2014, 16:51 hod.

Tak já Hammra taky nikdy nejel. Ani ne kvůli vyprávění o jeho síle, ale spíš si nějak nerozumím s těma kladivama :D Jinak Hotspury už mám tolikrát, že je ani nesbírám :D Nemyslím teď v průběhu turnaje, ale celkově co se týče sběru předmětů.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od Fraxinus » 07.02.2014, 23:48 hod.

Tak normal pokořen. :) Zatím jediný drop, s nímž jsem jakž takž spokojen, je Stormeye. Jen je velká škoda, že tenhle scepter nemá +pala skills, a že má jen +1 k FoH. Nakonec...spirita ještě nemám, protože není do čeho ho udělat.

Jinak je docela sranda dát confuse na hordu lordů...ti se o sebe samé nafrenzej a ani je nemusím zfoherovat. Pozabíjí se rychle sami navzájem :D
Celkem doba normalu 12:52 hodin.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.3

Příspěvek od IGNI » 08.02.2014, 00:30 hod.

tak jsem šel poprvé na hell na Hraběnku a padla mi UM to znamená, že merc už má crescent moon - vítej static fielde a -35 light res, svět je zase veselejší, teď věřím, že jsem zas o něco silnější...:)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“