Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomovous
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lord Najmi#2665
Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Tomovous » 22.01.2014, 20:00 hod.

Nacházíte se někdo se svými postavami na NM nebo na přelomu NM/HELL? Mám monka na lvl 48, který se pomalu blíží k Belialovi. Hrajeme ještě s dvěma barbuchama, ale chtělo by to nějakou dps podporu z druhé linie - když tak si mě přidejte :)
MF Turnaj 5: Bonemancer, 215 bodů
MF Turnaj 6: Poison/Summon Nekro, 110 bodů
MF Turnaj 7: Javazon, 445 bodů
MF Turnaj 8: Wind Druid, 304 bodů
Diablo 2 - MF turnaj

RIP RIP RIP RIP RIP

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od neithusak » 23.01.2014, 03:49 hod.

Poslusne hlasim, ze barbar Macabre dosiahol 40ty paragon. Hral som ho az do 58eho levelu bez craftenia.

Dnes som siel v parte s Leonardom a Zalijanom. Dost casto chodievame kryptu. Tak sme ju nasli aj tuto hru a dokonca nas po vycisteni weeping naslednej krypty prekvapila zahustena katedrala. Bohuzial padali len slabe legendarky. Leovi sa podarilo dropnut zuni mojo, ale malo to tak zly roll ze to Leo vzapati rozlozil na brim. Pamatam si este priemernu Storm Crow, slusny Windforce, Ivory Tower ktory sa mi nepodarilo vymenit za 1x Tome of Secrets ;) nikto na taky obchod nechcel pred identifikaciou pristupit. Knizky su totiz jedna z najvyznamnejsich surovin v tej nasej MP10 challenge.

Za zmienku este stoji, ze som konecne vyriesil problem s lagmi, ktorimi som v poslednej dobe trpel.

Drzte sa vsetci a Mox ty uz by si nas mohol prist navstivit.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 23.01.2014, 06:51 hod.

Výborně, nezahálite. Já ted musím během tohoto týdne chodit nějak víc do hospody. Hořký život. :roll: Včera jsem za váma chtěl přijit cirka po jedenácté ještě, ale blizz mi nejspíš nastavil nějakou ochranu na logování k učtu pod vlivem, protože mě nechtel pustit, error 73. Následující dny to moc nevylepším, nebudu příliš k zastižení.

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od bolehlav » 23.01.2014, 07:59 hod.

to Tomovous:
mám lvl47 WD, tak pokud budete hrát , mrkni po mně

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 23.01.2014, 15:09 hod.

vcera to hazelo vubec nejake podivne chyby, jako ze zvu sam sebe do party, kdyz uz v jedne jsem...??

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

urvutiburvu
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:annihilus#2539
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od urvutiburvu » 23.01.2014, 16:56 hod.

tak rozhodl jsem se taky podstoupit tuto vyzvu , hraju solo ale kdyby se chtel nekdo pridat neni problem! barbar mptennoah battletag Annihilus#2539

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 26.01.2014, 08:44 hod.

Zdarec, po několika denní herní odmlce dorazím řekněme mezi 6-7 večer, chystejte meče a procvičte spelly, dneska TO přijde! :-)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 26.01.2014, 15:06 hod.

PL40 a DarknessX poprve procla pasivka. Hraju s extremne nizkym life (~57k) a desecrator + firechains pali ...

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

urvutiburvu
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:annihilus#2539
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od urvutiburvu » 27.01.2014, 10:49 hod.

ziju :D lvl 22 druhy akt u magdy.. zatím to jde, more to come .-)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Anni ... o/34833994
gl all

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 27.01.2014, 18:17 hod.

muhehe Gargamel VII uz zas řádí jak černá ruka ... dneska se k tomu snad zase dostanu, ale děcka jsou nemocny. Obe. Kdyby jen jedno, tak to obslouzi zena, ale kdyz řvou obe ... sáááákr

urvutiburvu
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:annihilus#2539
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od urvutiburvu » 28.01.2014, 09:53 hod.

zacatek aktu 3 lvl 27 , uz padla prvni legendárka, bohuzel smrdící kalhoty pro lvl 9, tak šly do pece :-D a taky padaj luxusní věci pro DH, skoda ze sem s zadnym nehrál ani nepamatuju :D takze pec...
gl all

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 28.01.2014, 17:09 hod.

SOM ...

https://imagizer.imageshack.us/v2/1716x ... 7/01cw.jpg

RIPOL !

8-) připravování elit, zatímco armada hledal kryptu. Mimo hračskou chybu měly podíl na ripu i COB- o kterých sem nedávno poměrně obsáhle psal, jak jsou nebezpečný- důkaz místo slibů :green: Po procnutí pasivky jsem hnedka utekl ale žadný další life do baňky nenatekl (s plague bats vás to při troše štestí solidně doléčí, někdy i do plna) a já se bál hned bez flasky a SW jit doplnit life na mobky (opět s plague bats na dálku no problem, ale jít face to face k zombíkovi s 15% life a bez pasivky...), mno elitní netopýři mě našli mortarama dřív a ještě mě pro jistotu nějak knocbackli, nevim ani jak se tam vzali přímo u mě, asi měli teleport nevím, chyběla zhruba pulsekunda do SW, což byla určitě i smůla, hold vícekat předtím se mě štestí drželo, ted to nevyšlo. V jeden velmi kratičky moment sem si řikal "dobrý stihl sem to" a pak mi došlo, že pravě s touhle myšlenkou mi WD umřelo. :roll:
Když spadneš z kola, musíš hnedka nasednout a jet dál a toho se držím. Zrevidoval jsem výbavu u barbara a sním dál pokračoval v sekání démonů s parťaky Armadou a Zaljanem jako HOTA. Celkem to fungovalo, ale nemám to tak zažitý.
Výbavu v truhle mám takovou, že bych znova měl WD s dostatečnou obranou a 60K unbuff což jako výchozí číslo velmi dobrý, ale jako vždy po ripu s WD se mi za něj nechce znova hrát a tak se budu snažit si užít konečně barbara v MP10 challenge a aby to byla ta pořádná challenge a nebylo z toho nějaký šmrdlání, hodlám ho hrát WW/REND se skornou 8-) Life je málo a litá hodně divoce, ale zase mi dařilo i solo to pěkně kácet a už žadný frozen ,jailer, nightmarish, knockback strachy :twisted: ( v berkovi téměř 150K dps)

jo a taky mi mimo WD padlo včera sumasumárum 12 legendárek, což je můj absolutní rekord ( 7 s WD , 5 s barbem- a pak že hraje MF roli ! rozdíl skoro 200mf a žadná změna :D když to padá, tak to padá)

edit: vím že s tím barbem velmi pravděpodobně brzo umřu,ale bude to zábava:)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 28.01.2014, 17:53 hod.

velka skoda, RIP :(

ted bychom se mohli zacit snazit neripovat, at to do ROS stihnem ... :) ja taky obcas zbytecne riskuju, a diky toho jsem byl predevcirem podruhe na pasivce... (po desitkach hodin na mp10 ztracim respekt a neni to dobry)

minuly tyden jsem na to myslel, ze dokud to mate s WD stylem, pasivka nekolikrat za run, tak nema vubec smysl zkouset 2.-4. akt ... a bez buffu barbara ani ranu ...

chtalo by to zvysit defense i za cenu dmg, monka s conviction a mela by to byt vetsi pohoda, to se lehce rekne ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 28.01.2014, 19:08 hod.

No ta obcasna pasivka u WD je primarne o te ztrate respektu po tolika hodinach hrani v tomto modu... elitky uz se nesundavaji 20 minut, slusne zbrane s LS pri dps nad 50k bez buffu doleci v radu jednotek sekud...
E
Moje predstava o a2+ (do party) je asi takova: 80k dps, 80khp, 700AR, 4000 armoru

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 28.01.2014, 19:16 hod.

Pižláním v obraněným tanku to nedohrajem. Ty itemy fakt moc festovní nepadají, je potřeba farmit a to na kvantitu, včera z těch 12leg mělo potenciál celkem dost překvapivě, ale nic výraznýho se nepovedlo. Armadovi padlo podobně jak mě a dobrá byla jen Visage, kterou sem za pár hodin pozdej zrakvil :D Pravda je taková, že bez dmg od WDček (který se na dmg mužou soutředit mj. díky skvělé pasivce + mají OP baty) bychom ted ještě řezali skeleton kinga s polovinou věcí z hellu.

do a2 mužeme jit už klidně ted, na tom mp10 už tam moc velký rozdíl není, byl sem tehdy překvapenej, jak v pohodě to procházíme. Jen kulle je zatím stopka, není dps.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 28.01.2014, 19:33 hod.

no chtelo by to cca 100k dmg a obrnene tanky :) asi v dohledne dobe nerealne ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 28.01.2014, 19:34 hod.

Jinak cca po 21 bych mel byt online a urcite bych nejaky ten RUN dal....

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 28.01.2014, 20:03 hod.

ajajaj RIP.

Dneska snad taky budu, neco bych zmostoval.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 29.01.2014, 16:33 hod.

WW/rend gameplay:

výbava je na konci.



Těch katedrál sem takto vyčistil cirka 10 bez problému i světýlko sem viděl, 58lvl ramena:D . Mno ale je fakt, že to sem tam hodilo nějaký ten rollback, v tý katedrále sem to vždycky ustál, nevím proč se to vlasně děje, jestli je to lag nebo to vychází čistě ze samotnýho WW a napomáhá tomu hromada mobů v dosahu. S podobným buildem sem nahral dost a občas se mi to stávalo, i to byl důvod, proč sem hral se svým normal HC barbem furt se štítem a nízký mp, abych je přežil. Mezi těma 60zombíkama v kryptě to nějak nevyšlo,ač skorn odpočíval a štít jsem měl :) Ale mám ozkoušeno a mužu si odšrtknout, věci na tento experiment sem si našel/ ukoval komplet sám a s ripem se počítalo, jen přišel nějak brzo:) Ještě před touto událostí sem začal trenóvat monka, ten nám v partě chybí a zaljan nebo leonardo povolaní asi těžko změní ;-) Za toho se pokusím konečně překročit svůj mončičákovej stín a k tomu patří i seriózní hra:)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 29.01.2014, 16:54 hod.

leonardo meni povolani pomerne casto (na stejnem vydrzi max 3 roky), ale DarknessX ne :)

barb to kosil pekne, skoda ho, RIP
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“