PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od HELLERcz » 22.01.2014, 23:07 hod.

To by mě zajímalo, jak bys to udělal ty ty chytrej :)
Nebo už jsi to někde psal ? si to přečtu, rád.
Obrázek

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Baglik » 23.01.2014, 09:17 hod.

Já bych také na vynášení soudů počkal až po vydání, protože psát názory jak je hra celá zmrvená a jací tam jsou amatéři v beta fázi je o ničem. Kolik vy jste udělali za svůj život her odborníci. :)

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Drakkari » 23.01.2014, 12:28 hod.

Žádnou, ale ptr zmrvený je, to není soud, ale holý fakt. Navíc tohle téma je o tom, co se mi na ptr líbí a nelíbí takže i tyhle názory jsou zde absolutně relevantní. Každý ví, že je to beta a že se jedná o test nehotového produktu. Nicméně stav tohoto produktu mi začíná nahánět strach, protože je to celé zatím absolutně nefunkční, s místo aby hra lákala tak odpuzuje a to zbývá necelé 2 měsíce do vydání. Mám obavy, že prostě nestihnou hru dodělat a vyjde nehotový paskvil, zase... Nebo odloží vydání.

I přes obavy ale věřím, že to stihnou doladit a vydají dokonalý herní klenot, který budeme s nadšením hrát roky! :D
Naposledy upravil(a) Drakkari dne 23.01.2014, 15:17 hod., celkem upraveno 1 x.

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Snowfist » 23.01.2014, 13:04 hod.

zajímala by mě jedna věc a to jak farmit s jednou postavou výbavu pro další chary, protože se současným smart lootem mi nikdy nepadlo nic smysluplného na jinou postavu. Mozna jsem mel jen smůlu, nevím jak na tom jste vy? Aby to ve výsledku nedopadlo tak že pokud chci neco na barbara budu s ním muset pizlat potvory s low equipem. Tímto systémem se pak může stát opět to samé a to že budeme mít chut hrát jen za jednu postavu. Nebo vám už droplo neco imba na jinou postavu?

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od manusky11 » 23.01.2014, 14:18 hod.

Mne na PTR padla jedna leg. pre Monka,hrám Wizza.Ale podla mňa na to aby si vyskladal equip to nie je.
Ale na druhej strane,pri tomto systéme lootu,ten základný gear nazbieraš rýchlejšie na každej postave samostatne.
Z mojho pohladu je to určite lepšie takto,ako to je vo vanile.
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Snowfist
Gorebelly
Příspěvky:320
BattleTag:Shawes#2825

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Snowfist » 23.01.2014, 15:24 hod.

jo tak to každopádně, jde mi jen o to aby tam byla nějaká šance že dropne dobrá lege i na jinou postavu...(např 5-10%)

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od c4llix » 23.01.2014, 15:34 hod.

Ta šance tam je, mě padl štít pro crusadera a hrál jsem za wize. Ono to nemusí být jen legendárka co tě boostne, může to být i dobrej rare předmět díky němu budeš zvládat větší obtížnost a spadne ti pak i lege :)

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Kaplan007 » 23.01.2014, 15:35 hod.

Můj názor je ten, že v PTR prostě zkouší všechno možné, aby měli včas jasno co je dobře a co je špatně.2 měsíce si myslím, že je ještě spoustu času. Rozhodně si nemyslím, že je to banda amatérů, budižkničemů, vyhulenců apod. Blizz mě provází herním světem cca 20 let a všechny jejich hry byly revoluční. Warcraft, Diablo, Starcraft, World of Warcraft... Dokonce i D3 je VELMI povedený titul. To dokazuje množství hráčů a počet hodin, který jste všichni u D3 strávili. Myslím si, že opravdu vědí co dělají. Navíc jsou to opravdoví machři v neustálém oddalování vydání her, což je podle mě výborný marketingový tah.

A mám pro vás asi jedinou radu: Nehrajte PTR!!!

Uživatelský avatar
RedDwarf_Cz
Wraith
Příspěvky:177

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od RedDwarf_Cz » 23.01.2014, 16:31 hod.

Vidíš, a já si zase myslím, že je to banda amatérů, budižkničemů, vyhulenců apod., páč profíci, by nemuseli překopávat komplet celou hru. Nesrovnávej ostatní hry od Blizu, na tom makají úplně jiní lidé. A fakt se už nemůžu dočkat, až vyjde ten "skvost" na jaře.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Alfajk » 23.01.2014, 16:33 hod.

jak muzes porovnavat legendy jako sc nebo warcraft s timhle jejich paskvilem? jediny,co maj ty hry spolecnyho,je zastita blizzardu,ovsem kvalitou je to uplne nekde jinde

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Kaplan007 » 23.01.2014, 18:46 hod.

Asi máte pravdu. Amatéři, kteří prodali 14 000 000 tohohle paskvilu jsou asi vážně budižkničemu. Podívejte se co dneska pouští na trh konkurence. 99% toho všeho jsou sra.ky pro malý děti. Dřív celkově měli hry úroveň. Dneska se to všechno snaží dohnat efektama na úkor hratelnosti a obtížnosti. Mezi tím vším je D3 nadprůměrná hra.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od dawemorraless » 23.01.2014, 18:56 hod.

mno ono to taky spusta lidí během chvilky přestala hrát ...sem hodně zvědavej jak si povede RoS ...navíc docela obdivuju lidi co si od 25.3 berou volno já si určo min měsíc počkám až to bude pořádně zhotfixovaný >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Milion » 23.01.2014, 18:58 hod.

ale to množství efektu v d3 mě fakt začíná hodni vadit. v D2 nas bylo v hre 8 a bylo přehlednějíší než teď ve 2 lidech a to teď přibydou na každý legend nějaké další efekty.
V boji malo kdo vidi svoji postavu. :))

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od dawemorraless » 23.01.2014, 19:01 hod.

a to si eče někdo na ofiku stěžoval proč se to nedá hrát v osmi :green: bordel je tam nehoráznej ideál hrát max ve 3 lidech a to už kolikrát nevim kde sem...na ptr ještě horší
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Kaplan007 » 23.01.2014, 19:08 hod.

I když hraju solo tak kolikrát hledám kurzor :)

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Drakkari » 23.01.2014, 20:08 hod.

Prodali mnohem víc než 14m, paskvil to není, jen nenaplnil očekávání mnohých, prostě nám blizzard trochu spichnul, klidně si sem tam zalže, dělá hodně chyb a hlavně na to, že má neomezené prostředky a hromadu lidí, mu všechno trvá 3x dýl než jakékoliv jiné firmě, jasně kvalita především, technologicky jsou nad ostatníma ale zábavnost a replayabilita tam pokulhává, první projití hry je vždy úžasné dostávají za to8-9-10/10 ale pak hotovo dvacet, frustrace nuda, na to nejsou fanoušci bezchybného blizzardu zvyklí, zvlášť když jsou jejich hry taky dražší, to nemluvím o tom, že kouskují a vydávájí hry po částech a říkají tomu support a expansion packy. Kde jsou doby celých her, ani slavný starcraft nenabízí doteď single player za všechny tři frakce :/
Ted v testovací verzi, dokázali za měsíc opravit jen xp bar a nerfnout skilly monstrům a hráčům a rozdrbat grafiku a drop systém to je uvedení mnohem více problémů než dokázali fixnout za měsíc, profesionální práce hoši tleskám, ale takhle to fakt nestihnete, i když možná jo, co jim nepujde spravit, to ze hry vyhodí, viz cauldron of jordan, pvp, charmy, nephalem trials, crushing blow...:)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Lemurman » 23.01.2014, 20:42 hod.

SC bych do toho netahal, to je něco úplně jinýho, navíc už před vydáním oznámili, že kampaň bude rozdělena na 3 části a já sem za to rád
Obrázek

Piglampa
Wraith
Příspěvky:138
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Piglampa#2909

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Piglampa » 23.01.2014, 20:55 hod.

No ja mam jasno.PO odzkouseni bety TESO , kupuju TESO misto ROS.
A navic mam jeste spoustu her na Gogu,Steamu,Originu a bohuzel par her na Uplay :D .

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Milion » 24.01.2014, 11:00 hod.

Nejvíce se mi diablo 3 líbí úplně na začátku, když si založím novou postavu, je to takové čisté, přehledné, krásné. Mám v ruce meč nebo sekeru a přijdu za tím první zombíkem praštim ho do hlavy. Člověk si vychutná prostředí, se kterým si blizz vyhrál. Ten svět vytvořil opravdu krásně, ale přes všechny ty efekty si ho ani nevšimneš. Koukáš jen na názvy elitek, jaké mají vlastnosti a co všechno z nich může vypadnout (další mrtě efektů). Vůbec si nevšimneš malého klacíku u stromku a vedle nějaký polorozbořený domek, jen kolem něj proběhneš aniž bys registroval ty propracované kulisy. To mě mrzí úplně ze všeho nejvíce.

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Reve » 24.01.2014, 11:07 hod.

Drakkari píše:Žádnou, ale ptr zmrvený je, to není soud, ale holý fakt. Navíc tohle téma je o tom, co se mi na ptr líbí a nelíbí takže i tyhle názory jsou zde absolutně relevantní. Každý ví, že je to beta a že se jedná o test nehotového produktu. Nicméně stav tohoto produktu mi začíná nahánět strach, protože je to celé zatím absolutně nefunkční, s místo aby hra lákala tak odpuzuje a to zbývá necelé 2 měsíce do vydání. Mám obavy, že prostě nestihnou hru dodělat a vyjde nehotový paskvil, zase... Nebo odloží vydání.

I přes obavy ale věřím, že to stihnou doladit a vydají dokonalý herní klenot, který budeme s nadšením hrát roky! :D
Drakkari ty si asi dost nevidis do ust...Nejdriv tady spamujes a mesice prudis vsechny okolo co si dovoli projevit nazor na to v cem diablo dobre neni...delal si znej modlu a ted pises ze udelaji ZASE nehotovy paskvil...coz si absolutne protirecish proti tomu co si psal pred par mesicema....

...ale tak co jinyho cekat :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“