Hearthstone

Všechny ostatní hry...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: Hearthstone

Příspěvek od Lemurman » 20.01.2014, 18:38 hod.

NargarotH: souhlasim, zatim sem do toho nic neinvestoval, hraju to jen pro zábavu. Víc mě baví Arena než Normal mod, i když občas prodělám.
btw, ty legendárky přijdou, to se neboj, já už mám 2 8-)
Reve: teď bych do toho neinvestoval, kdoví, jestli se nebudou resetovat účty, počkal bych, až to vidaj
Obrázek

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Hearthstone

Příspěvek od Prestigo » 20.01.2014, 20:43 hod.

tak říkali že resetovat účty nebudou :) a při minulém resetu každej dostal přepočet E na goldy takže defacto nikdo o nic nepřišel. Hearthstone je silně P2W a ten jejich f2p model bych spíš nazval demem, ten progres je strašně pomalej. na nějaký hodně zajímavý decky je potřeba dost epických a legendárních karet a bez investování je těžký je dostat. pokud je člověk hodně dobrej v aréně tak určitě utratí míň nebo vůbec dokonce vůbec nic. nakonec je to prostě o tom co chcete v hearthstonu dokázat. jestli vám nevadí že se budete plácat v ladderu na lvl 20 tak rozhodně nemusíte investovat, pokud chcete hrát 2až3 hry denně tak taky není třeba, ale pokud chcete být rank 10+, tak je investice nutná.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Hearthstone

Příspěvek od NargarotH » 21.01.2014, 01:11 hod.

@Lemurman
Nvm no, v Aréně zatím 2 legs a z packů žádná, zatím jsem otevřel tak 10-12 packů. Co teď na to přišla řeč na twitchi u Kungena, tak dost lidí nedostalo ani jednu leg z a 30-40 packů, i když se zase našli i takový co našli 3legs v 10ti pacích, takže jestli ten RNG je stejný jak v D3 pro drop tak se mám asi na co těšit ^^
A craftit leg taky moc smysl nemá, 1600 dust je moc.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Hearthstone

Příspěvek od Reve » 21.01.2014, 09:12 hod.

ono aji tezky ted poznat jaky karty jsou dobry a jaky rozlozit...neco rozlozim a pak me to bude schazet :)...tak nevim no..boostite si jedno povolani trebas a zbytek karet rozkladate? nebo si nechavate vse?

btw. jak je na tom mage? Cetl jsem o nejakych nerfech..je srovnatelny s ostatnimi nebo spis slabsi?

edit: nemate nekdo nejaky stranky kde bych nasel slusny startovni balicky? jak to slozit ?

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Hearthstone

Příspěvek od NargarotH » 21.01.2014, 12:41 hod.

U mage nerfli myslím jen ten pyroblast, to je epic karta ke které se ještě nějákou dobu asi nedostaneš. Ze začátku si zahrej všechny classy a splň si ty achievementy ať máš goldy do arény. Určitě je aspoň zezačátku dobré se soustředit jen na jednu classu a investovat hlavně tam, já se třeba ještě nerozhodnul a disenchantuju jen karty co mám 3x a víc, stejně jsou to většinou jen common, takže jen +5 dust, to je úplný nic.

Zkus tenhle web, jsou tam různé druhy decků od basic až po decky různých hráčů. http://www.icy-veins.com/hearthstone-ar ... readsheets
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Hearthstone

Příspěvek od Reve » 21.01.2014, 13:39 hod.

no a da se verit comu rozdeleny karet dle tieru? ze treba vsechny ty BAD muzu rozloziit ? Myslim tim v COMMON....
jinak buildy sem tam nikde poradne nenasel jen par na pravo na boku...

http://hearthstonetopdeck.com/

TAdy bych rekl, ze jich je vice....

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Hearthstone

Příspěvek od Reve » 21.01.2014, 17:44 hod.

tak jsem koupil 15 balicku a bylo vnich:

3x zlata rare (blade flurry,mortal strike, argent commander )
1x zlata normal (spellbreaker)
2x legendary (Lord Jaraxxus,Illidan)
3x epic (lay on hands,big hunter game,molten giant )

Zvlaste ten co jsem otviral posledni se vyvedl...

i.imgur.com/4OplhtY.jpg

Je to dobry nebo spatny na ten pocet balicku ?

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Hearthstone

Příspěvek od NargarotH » 21.01.2014, 22:08 hod.

Reve píše:no a da se verit comu rozdeleny karet dle tieru? ze treba vsechny ty BAD muzu rozloziit ? Myslim tim v COMMON....
jinak buildy sem tam nikde poradne nenasel jen par na pravo na boku...

http://hearthstonetopdeck.com/

TAdy bych rekl, ze jich je vice....
Nj, jenže tam máš jen od hráčů a tam už jsou drahé karty. JInak nevím kde jsi hledal ale jsou tam ke každé classe 4 decky a pak ta jsou taky od hráčů, hlavně streamerů :)

2 lege a 3 gold jsou hodně luck, já skoro za stejný počet našel 0 leg, 1 gold normal a asi 3 epic.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Hearthstone

Příspěvek od Lemurman » 22.01.2014, 09:55 hod.

Reve:to není špatný, můj nejlepší balíček měl 1× epic, 1× normal, 2× rare a 1× gold rare
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Hearthstone

Příspěvek od Reve » 22.01.2014, 10:18 hod.

tak jsem si udelal od prace screeny vsech karet co mam... ze si navrhnu nejaky baliky...a vubec nevim jak zacit...:D

tak jsem zkusil ze srandy slozit nejaky balicek...pujde snim neco uhrat? -:)

Usmudlal jsem to z toho co jsem mel....Schazi tam jeste Gelbin, ale nevim jestli ho tam dat pac nevim presne co dela...

http://www.hearthpwn.com/deckbuilder/dr ... 97:1;633:2;

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Hearthstone

Příspěvek od NargarotH » 22.01.2014, 13:08 hod.

Gelbina si tam dej, ten balík je takový hatla patla, podle mě bys měl začít s něčím co sestavil někdo jiný a po nějákých zkušenostech si sestavit vlastní.
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Hearthstone

Příspěvek od Reve » 22.01.2014, 13:48 hod.

jenze ja prave nemam dost karet...takze sem si nasel balik a predelal jsem tam nejaky karty podobny tem co nemam :)....

Takze spis ted bych hral s hatla patla a pak az budu mit vic karet tak to doladim :)

btw..to Gelbinovo Battlecry asi neudela nic ze? Jen nejaky efekt pro pobaveni podle me...takze se asi vyplati jakoliv jina obycejna karta spis...

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

Re: Hearthstone

Příspěvek od Prestigo » 22.01.2014, 20:26 hod.

koukal sem na tvůj deck a vidím že máš hodně karet po jednom. toho bych se co nejvíc vyvaroval. zkus sestavit deck kde máš co nejvíc karet po dvou. :) co se týče gelvina tak toho 100% neber. on je dost nevypočítavej a nikdy nevíš co přesně přivolá (ze 4 věci co může přivolat je užitečná jen jedna a ta navíc má jen jeden život a jmenuje se homing chicken) ze začátku sem ho hrál ale pak sem se na něj vykašlal z některých her dokázala takhle karta udělat komedii v tom špatným slova smyslu.
Emboldener 3000: (0/4) At the end of your turn, give a random minion +1/+1. This is a stronger invention to summon if the player has more minions than their opponent; note that the Emboldener can target itself, and Gelbin.
Homing Chicken: (0/1) At the start of your turn, destroy this minion and draw 3 cards. The simplest and least risky card, but must be kept alive for a turn to reap the benefit.
Poultryizer: (0/3) At the start of your turn, transform a random minion into a 1/1 Chicken. This is a stronger invention to summon if the player has fewer minions than their opponent; note that the Poultryizer can target itself, and Gelbin.
Repair Bot: (0/3) At the end of your turn, restore 6 Health to a damaged character. This is a stronger invention to summon if the player has more minions than their opponent. The Repair Bot can target any damaged character.

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Hearthstone

Příspěvek od NargarotH » 23.01.2014, 04:42 hod.

hh, tak to jsem ani nevěděl že ty inventions jsou takové crapy, kdyby tam byly specifikace friendly/enemy minion tak už by byl fajn :)
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Hearthstone

Příspěvek od Reve » 27.01.2014, 16:06 hod.

skoda, ze tady neni vic lidi...mohli jsem si pak tady dat takovej malej diablo turnajek v HS :)...

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Hearthstone

Příspěvek od kolij » 27.01.2014, 16:20 hod.

To by nebylo špatný to domluvit... >:D

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Hearthstone

Příspěvek od Lemurman » 27.01.2014, 17:49 hod.

to je dobrej nápad, kolik nás vlastně je?
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Hearthstone

Příspěvek od Reve » 27.01.2014, 18:08 hod.

tezko rict...snad napisou dalsi....vim jeste ze quetak hraje, dejvos a pak dalsi co zde neco psali :)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Hearthstone

Příspěvek od Lemurman » 27.01.2014, 18:13 hod.

ona je už Open beta, takže se může přidat kdokoliv
Obrázek

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Hearthstone

Příspěvek od Reve » 28.01.2014, 08:43 hod.

hele do kolikate urovne je ranked tak lehkej? Ja si slozil balik vcera zacal jsem hrat ranked a snad 10vyher v rade...zatim sem rank20 tak cekam kdy zacne prituhovat pac vse vyhravam docela lehce...

Odpovědět

Zpět na „Další hry“