Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 02.01.2014, 23:49 hod.

Zmenis jen jeden stát ale můžeš si s nim hrát tak dlouho, dokud tam nebudeš mít co chceš.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Petros » 03.01.2014, 00:44 hod.

Dava_C píše:Určitě to někde bylo a asi jsem to i čet, ale v té záplavě infa a změn se mi to nějak vykouřilo z hlavy, lze enchantovat item kolikrát chci a kolik statů chci, nebo můžu udělat změnu jen jednou a po potvrzení už nejde hýbat s tím enchantovaným statem ani s jinými staty?
Jak píše Kukina, vybereš si jeden stat z primárních nebo sekundárních a při jeho první změně se uzamkne. Pak už ti to nabízí k enchantování pouze ten jediný stat. Můžeš ho měnit pořád dokola, ale cena za každou další změnu se postupně zvyšuje (většinou začíná kolem 50k). Je potřeba s tím počítat a mít pár set mega goldů do začátku není na škodu. Pro představu, než jsem na amulet dostal CHD z 12 nabízených affixů, utratil jsem 35 mega. :)
Alfajk píše:a neni ten novej craft material nahodou porad spjatej s tim,ze je buglej ten craft neck od lvl 61 i kdyz by mel zustat 60lvl a tim padem potrebuje stejnej material,jako vsechen ostatni 61+ equip?
Pro hráče, kteří si RoS nepořídí, by měl být craft starého amuletu pořád dostupný na 60 lvlu a za Fiery Brimstone, takže zřejmě dojde ke změně. Ale vybraný stat by měl být po patchi zvýšený, podobně jako u craftu Archon předmětů.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Quetak » 06.01.2014, 18:46 hod.

petros: Jak je to se zbraněma, když bych si teď koupil zbraň co bude mít soket, cd, main stat a třeba loh, je možný ji pak na lvlu70 přeenchantovat affix +xxx-xxxx dmg aby z ni byla zbraň srovnatelná s lvl70 zbraněma?
např. něco takovýho když bych přeenchantil ten +min/max dmg na lvl70 affix tak by z toho mohla být krasná zbraň jakou pak nedropneš s takovym cd+soketem+vitkou
Obrázek

Uživatelský avatar
Jurman
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Jurman » 06.01.2014, 20:00 hod.

@Quetak: Myslim ze kdyz se roluje affix podle levelu itemu tak vetsina 70lvl zbrane budou lepsi nez dobre rollnuta 60lvl zbran ktera musi mit prece jen mensi rozptyl +xxx-xxx dmg .Co jsem koukal na streamy tak maji one handy tak 1,8-2k dps normalne a legendarky dokonce meli i 2,3k+ .Diky enchantingu se da udelat aspon podbna zbran na lvl 70.
Obrázek

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od manusky11 » 06.01.2014, 20:07 hod.

Ja by som sa chcel tiež opýtať nejakého "betistu"či je možné u mystičky zmeniť na wande nejaký stat na APoC,alebo tento affix úplne odstránli,respektíve ostal len v legendárnej rovine(ak vôbec) čo sa týka zbraní.Dakujem
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Quetak » 06.01.2014, 20:08 hod.

Jurman: nejsem si tím jistej, ale myslím že u mystika se affixy rollujou podle levelu postavy, proto hodně nynějších high end itemů se dá používat na lvlu70 po tom co upravíš main stat u mystika.

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Petros » 06.01.2014, 20:32 hod.

Po beta patchi nerfli reroll affixů předmětů z lvlu 70 na lvl odpovídající předmětu. Tudíž z takové zbraně už nevytáhneš DPS podobné 1H zbraním v RoS, ale zhruba 1300-1400 (reroll min-max dmg jsem zkoušel na Echu). Blizzard tedy ví o problému silných vanilla předmětů a zřejmě se jejich vylepšení přes Mystic pokusí co nejvíce omezit.
Ale např. CHD ze zbraní úplně nevymizelo, našel jsem třeba tohle (a v betě určitě nejsou všechny legendárky ;)):
http://i.imgur.com/1tIJAl0.jpg

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Quetak » 06.01.2014, 20:38 hod.

chytrý hoši, že na to přišli :) Už sem měl plán jak si nakoupim nějaký pěkný zbraně :)
CD nevymizelo, ale šlo hodně dolu, když ti emerald v díře dá 4x tolik než affix tak se možná i víc vyplatí si to přerollovat na něco jinýho - vit, LoH, +elite dmg atd.
Díky za info ;)

gulisek
Fallen Shaman
Příspěvky:80

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od gulisek » 07.01.2014, 21:03 hod.

možná už to tu bylo,ale když si ponecham do ROS nějaký legendárky třeba jako Azzurewrath je možnost že by se tam rolnuj nějkaje lepší affix? nebo speciální abilita?

Uživatelský avatar
Jurman
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Jurman » 07.01.2014, 21:07 hod.

gulisek: to jsem taky uvazoval nebo aspon nejakou legendarku prenest do patche 2.0 ale heller po zkousce zjistil ze to nefunguje. Zbran se vygeneruje pri dropu a ten identifikacni proces je jen pro efekt no :)
Obrázek

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ReptileSVK » 08.01.2014, 14:43 hod.

taktika je jasna, predat vsetko co ma este cenu a tesne pred zavretim AH kupit priemerny gear za par tisicok. Aspon bude co vylepsovat a podla mna do jedneho dna vymenite vsetko co na sebe budete mat!

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Alfajk » 10.01.2014, 21:22 hod.

jak muze bejt v dnesni dobe,kdy je to tak proflaknuty,tak strasne dementni a uverit takovy blbosti? ja se jsem si myslel,ze to jen duchodci se nechaji na predvadeci akci obrat,ale jak tak koukam,fungovalo by to uplne stejne i na mladsi...

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od kolij » 10.01.2014, 21:30 hod.

Stačí nabízet jenom to správné zboží ;) nám(mladsim) bys asi sadu porcelánového nádobí neprodal :D

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Dava_C » 18.01.2014, 09:41 hod.

Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Petros » 18.01.2014, 16:05 hod.

Speciální aoe affix je na expení příjemný, především na nižší obtížnosti. Procne často, jednotlivé ohnivé části prstenu prochází nepřáteli a při dw s 2.1k jednoručkami (700k dps) dávají hity kolem 1m. Oproti starému Hellfire Ringu nesrovnatelně lepší a silnější.
http://i.imgur.com/AwXT7iR.jpg

Pár podrobností k farmení Hellfire Ringu:
ACT 1 - Odeg the Keywarden, dropuje Key of Bones
ACT 2 - Sokahr the Keywarden, dropuje Key of Gluttony
ACT 3 - Xah'Rith the Keywarden, dropuje Key of War
ACT 4 - Nekarat the Keywarden, dropuje Key of Evil

Po nafarmení klíčů si lze vybrat, jaký Infernal Machine sestavit (zde je změna, lze cíleně farmit pouze části, které chybí k sestavení prstenu):
Infernal Machine of War (Realm of Turmoil) - Siegebreaker a Zoltun Kulle, dropují Idol of Terror.
Infernal Machine of Bones (Realm of Discord) - Maghda a Skeleton King, dropují Leoric's Regret.
Infernal Machine of Gluttony (Realm of Chaos) - Rakanoth a Ghom, dropují Vial of Putridness.
Infernal Machine of Evil (Realm of Fright) - jak postoval výše Dava, jedná se o novinku. Uberem je stínový klon Diabla, který si na pomoc přivolává náhodné Bosse z celé hry, takže boj s ním je nevyzpytatelný. Na druhou stranu, po jeho zabití všichni Bossové zmizí, tudíž se stačí soustředit pouze na něj. Dropuje Heart of Evil.

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od pavlas » 18.01.2014, 16:28 hod.

Můžu se zeptat, ověřoval jsi, na jaké obtížnosti lze Keywardeny potkat? Jdou potkat i na Normal? Ve Vanille byly pouze v Infernu a klíč dali jen tehdy, pokud jsi měl Nephalem Valor 5. Je zde nějaká změna? NV už v RoS není, jsou tam jen globy Nephalem Glory...

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Predy » 18.01.2014, 16:39 hod.

Ježiš to je nádhera já už se tak moc těším :D ... a jinak díky za ten konečný překlad a opravu skillů u crusadera.

ViniSVK#1668
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViniSVK#1668

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ViniSVK#1668 » 18.01.2014, 17:30 hod.

To je uplne krasne, mozem vsetkz stare Infernal machines zahodit, rovnako ako aj niektore dielce z vanilla helffire ringu

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Petros » 18.01.2014, 17:50 hod.

pavlas: klíčníky jde potkat na všech obtížnostech už při expení, ale klíče dropují až na 70 lvlu. Nyní mají pro testovací účely nastaven 100% drop s malou šancí na další klíč. To platí i pro Ubery a orgány. Později bude šance upravena dle obtížnosti, jako tomu je nyní s MP.

Predy: je to práce především Javůrka. Bohužel mnoho skillů už nyní funguje jinak, protože Křižák prošel výrazným nerfem. Přijde mi, že je po patchi mnohem slabší, nudnější a Blizz se z něj snaží udělat spíše odolného castera, což je veliká škoda. Už jen to, že se na něj nevztahuje 30% redukce poškození jako na Barbara a Mnicha hovoří za vše.

ViniSVK: nespěchal bych s tím, u nového Hellfire Ringu je k nošení požádován lvl 70. Zatím není jisté, zda je to chyba nebo to tak zůstane.

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Predy » 18.01.2014, 18:30 hod.

Javurkovi jsem už děkoval tobě děkuji za dodělání ... ano při procházení jsem našel dost nerfů až mě to překvapilo a jestli říkáš že teď je to ještě horší tak potěš koště. :roll:

Odpovědět

Zpět na „Obecně“