Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902
Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od Quetak » 20.12.2013, 13:09 hod.

Kuki já mám kolektorku takže to zas o tolik levnější nemám když stála 3k :)

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od zahadum » 20.12.2013, 13:10 hod.

ale bavil si sa však ?:D

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od Quetak » 20.12.2013, 13:11 hod.

Královsky :)

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od zahadum » 20.12.2013, 13:22 hod.

tak to je predsa hlavné nie ?:))))

Uživatelský avatar
Swingo
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Swingo#2161
Bydliště:Bohumín

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od Swingo » 20.12.2013, 13:54 hod.

Souhlasím :) Každej si může vybrat do čeho vloží své peníze. Někdo jde radši do hospy, kde si dá 5 piv, vykouří krabku cigaret a uvalí 250Kč za večer. Někdo radši koupí D3:RoS za 1600 Kč a může po zbytek života pařit kdy se mu zachce :D Je to na každém z nás co si vybere.A krom toho nikdo neřekl,
že to "musíte" koupit jde zase jen o rozhodnutí. Ber nebo nech bejt.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 20.12.2013, 14:04 hod.

A ještě chvíli budes,.:-D
Kdovi esi tam nemáš už 3 k hodin.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od Yaka » 20.12.2013, 14:49 hod.

Přečetl jsem si poslední dvě stránky a tak nějak mě napadá, že to co tu někteří píšete je přesně odraz čech a chování lidí jako zákazníků tady v té republice. I proto jsme například co se potravin týče takovým odpadkovým košem - to je taky jen o tom co si necháme prodat respektive co si koupíme a je jedno, že to je humus..

Je to trochu smutný - že i mladší lidi začínají mít tyhle argumenty....

Pohoršujete se tu nad tím, že někdo může za těch 40 euro očekávat i nějakou kvalitu a jako argument slouží, že to nemusí kupovat.... Přepočítávání herního času na poměr cena/čas strávený ve hře už mi přijde úplně ujeté. Pokud hry hodnotíte na základě toho - jak dlouho v které hře jste byli schopni zůstat online - tak těžko na to nějak argumentovat.

Já bych to třeba rád koupil klidně za 60 euro, ale chtěl bych, aby to opravdu bylo dodělané, funkční a s nějakými významnými novinkami/změnami... Nic to nemění na tom, že RoS koupíme všichni a stejně tak to nic nemění na tom, že je to jenom předražený průměrný patch a žádný datadisk.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od mdmT » 20.12.2013, 15:09 hod.

... mě zas přijde smutnej celej ten předchozí příspěvek ( Yaka ) ... cenu jakékoliv zábavně spotřební komodity ( toto píšu schválně, aby sem někdo netahal zdravotnictví a podobný kecy ) by měla určovat poptávka ... pokud jsem schopen udělat hru, datadisk, film, muziku v takové kvalitě, že za ni budou lidi ochotni zaplatit 1500, tak ji budu prodávat za 1500 ... až ji na trh hodím za tuto cenu, neprodám ji a prodělám gatě, tak si můžu říct, že jsem asi někde udělal chybu ... pokud ji za tuto cenu na trh hodím, lidi ji kupují a já vydělám, tak jsem dobrej obchodník ... a pokud jsem schopen toto dělat 20 let, tak to asi dělám dobře ... a že bych chtěl mít taky všechno nejlíp zadarmo, jasan chtěl, ale nevím jak by se mě potom líbilo, že i moji práci po mě chce někdo zadarmo ... a teď prosím do mě:-))) ...

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od TeS » 20.12.2013, 15:20 hod.

no ja si dam 5 piv, koupim karton cigaret a k tomu koupim CE datace :)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re:

Příspěvek od Quetak » 20.12.2013, 15:46 hod.

Kuki10 píše:A ještě chvíli budes,.:-D
Kdovi esi tam nemáš už 3 k hodin.:-D
Si piš že mám :D

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od Fru-fru » 20.12.2013, 16:43 hod.

S obrovskou radostí vysolím 1600,-Kč za ROS DE a už se nemůžu dočkat, že jsem přesunul prachy na bnet balance a až se připíšou, tak hned předobjednám...
Jinak nahráno skromných 400-500h a těším se jak malej - snad mi to odpustíte ;) a jestli ne, Crom nechť Vás potrestá >:D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od spiderer » 20.12.2013, 17:30 hod.

Yaka píše:Přečetl jsem si poslední dvě stránky a tak nějak mě napadá, že to co tu někteří píšete je přesně odraz čech a chování lidí jako zákazníků tady v té republice. I proto jsme například co se potravin týče takovým odpadkovým košem - to je taky jen o tom co si necháme prodat respektive co si koupíme a je jedno, že to je humus..

Je to trochu smutný - že i mladší lidi začínají mít tyhle argumenty....

Pohoršujete se tu nad tím, že někdo může za těch 40 euro očekávat i nějakou kvalitu a jako argument slouží, že to nemusí kupovat.... Přepočítávání herního času na poměr cena/čas strávený ve hře už mi přijde úplně ujeté. Pokud hry hodnotíte na základě toho - jak dlouho v které hře jste byli schopni zůstat online - tak těžko na to nějak argumentovat.

Já bych to třeba rád koupil klidně za 60 euro, ale chtěl bych, aby to opravdu bylo dodělané, funkční a s nějakými významnými novinkami/změnami... Nic to nemění na tom, že RoS koupíme všichni a stejně tak to nic nemění na tom, že je to jenom předražený průměrný patch a žádný datadisk.
Proc si zrovna ty myslis, ze tvuj nazor je jediny spravny? Podle ceho soudis ze RoS je nedodelane, nefunkcni a bez novinek/zmen?? Co je odraz cech na tom, ze si ten datadisk koupi nekolik milionu lidi z celeho sveta? Dost k otazkam, proste mi jen prijde ze si potrebujes na foru obhajit svoje stanovisko protoze se ti zda 60 EUR za datadisk hodne, na to existuje jednoducha odpoved - a co my s tim? :D Nekdy proste nedostatek zkusenosti a sebereflexe nemuzes hodit na ostatni a cekat ze te nekdo poplaca po ramenou, takhle to nefunguje :) Kazdopadne jestli se ti RoS kupovat nechce, tak nekupuj - aspon budou volnejsi servery :D :D

Uživatelský avatar
Talis
Burning Soul
Příspěvky:669
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Talis#2996
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od Talis » 20.12.2013, 18:14 hod.

Nechápu co tu nekteří řeší, bud mi ta hra za to stojí a chci jí, tak si jí koupim, nebo nesouhlasím s cenou, tak si to nekoupim.
Seasonal Hc
Diablo III Collector's Edition.
ROS:Digital Deluxe Edition.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od maja » 20.12.2013, 18:28 hod.

TeS píše:no ja si dam 5 piv, koupim karton cigaret a k tomu koupim CE datace :)
+1 :wave:

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od Alfajk » 20.12.2013, 18:43 hod.

Talis píše:Nechápu co tu nekteří řeší, bud mi ta hra za to stojí a chci jí, tak si jí koupim, nebo nesouhlasím s cenou, tak si to nekoupim.
a jsme u toho,proc jsou cesi tam,kde jsou,vsichni je vsude oj3bavaj az na kost a oni jeste dekuji,pohoda...

ale zaklady mysleni nezmenim,hloupej narod hloupej zustane,s tim se neda nic delat

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od Quetak » 20.12.2013, 18:51 hod.

No hlavně že ty si Einstein :wave:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od HELLERcz » 20.12.2013, 18:54 hod.

Bože, co furt meleš o tom, jací jsou a nejsou češi ? Pokud vím, tak tu je téma o datumu vydání ROS, tak tu nerozšiřuj OT a flame.

A zato ty podle psaní jsi dokonalý člověk :D

Jinak je celkem jasné, že kupovat hry přímo od Blizzu je nesmysl, je lepší koupit jinak, levněji.

A jestli budeš furt řešit, jak je D3 drahé a že ROS je na to, co nabící drahý a nevím co všechno za kydy, tak směle jdi hrát F2P pecku PoE :D a dej už svatý pokoj, ne ?!
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od DeathHero » 20.12.2013, 19:38 hod.

Tak cena mě nepřekvapila když to srovnam s collectorkou SC2 mohla být ta obyč digitální verze levnější jinak co bude všechno obsahovat collectorka RoS ?
EDIT: Jaký budou in game bonusy ke collectorce ??? Tak doufam že mi někdo odpoví někdy se tu řeší takový p*coviny :OXO
Naposledy upravil(a) DeathHero dne 20.12.2013, 20:19 hod., celkem upraveno 1 x.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od HELLERcz » 20.12.2013, 20:18 hod.

Malthael mouse pad, bearing the impenetrable visage of the Angel of Death
Hardback Collector's Edition art book, chronicling the game’s artistic development
Behind-the-scenes Blu-Ray/DVD two-disc set, featuring in-depth interviews with the development team and members of the Diablo III community
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Dátum vydania Diablo 3: Reaper of Souls 25.3.2014

Příspěvek od DeathHero » 20.12.2013, 20:23 hod.

Takže nebudou žádný in game bonusy nebudou ? Tak to do ní nejdu koupím si digitální speciálku doufam že pejsek bude sbírat zlaťáky :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Odpovědět

Zpět na „Obecně“