KECÁRNA

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 16.12.2013, 18:24 hod.

Sááákraa, tady je to ale pěkně poetický koutek :shock: :D

(až budete mít ten vlastní Topic, bude zcela nepřehlédnutelný :D ..)

EDIT: Lemure, se stáhnutím vítězné verze Poetara si už poradíš, je to zveřejněný Full HD, takže já ze své strany to beru jako hotovou věc, myslím, ne?
EDIT2: a ještě mi to nedalo a z obrázku jsem vytáhnul nejžádanější verzi do podpisu. Dám to sem pro jistotu a rozhodněte se sami, co se vám líbí 8-)

Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 16.12.2013, 18:55 hod.

DrSma: díky, ale já sem ten 1 co hlasoval pro tu možnost bez katedrály, takže si to nechám tak, jak to je

ted sem otevřel mail a vidim: 1 nová zpráva. Tak se začínám modlit. Otevřu to a co nevidim, odesílatel: Blizzard Entertiament. Tak radostí málem lezu po zdi a pak se zjistim, že to je beta do HS :cry:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 16.12.2013, 18:59 hod.

Lemur:...no, já pořád nějak nemůžu přijít na to, co vás na tý betě tak rajcuje :shock: :?:
Je to nedodělek a navíc, možná se pletu, protože se o to moc nezajímám, je to úplně oddělený od D3, ne? Žádnej progress se z bety do RoS nepřenáší, ne?..

..ve finále budu mít tejden skluz oproti ostatním, že budu věci teprve zkoumat, to jo,..ale to mě fakt nijak netrápí..



EDIT: OK, milé Poetarum. Návrhů, myslím, bylo až až, takže dál to už nechávám jen na vás ;) :wave:
Naposledy upravil(a) DrSma dne 16.12.2013, 20:00 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 16.12.2013, 19:57 hod.

Lemure ked nechces tu betu na HS tak mi ju mozes dat :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 16.12.2013, 20:19 hod.

DrSMa:
1. chci to vyzkoušet (hlavně křižníka)
2. změny v betě a na PTR se mi ve většině případů aspoň zčásti líbí
Jojo: ok, pošlu ti to do PM
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 16.12.2013, 23:46 hod.

Tyjo wizzard je krutopřísnej expím od znovu sem 25 lvl a nemám sejmutýho ani Kinga :green: spectral blade se stackováním fire dmg a k tomu pak meteor shower to budou dardy jako prase :twisted: jinak s těma championama trochu úlet potkal jsem jich 5 s arcanama a k tomu elite pack taky s arcanama to bylo disco tohle potkat na víšším levlu třeba s frozenem a wallerem sem dead >:D počítám že se bude hodně chcípat na ostro :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 17.12.2013, 11:37 hod.

Jsem na nás zvědavý na HC... Počítám, ze půjdem rovnou expit s main charama... Myslím tedy v Ros

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: KECÁRNA

Příspěvek od KryOn » 17.12.2013, 12:23 hod.

Jojo, mam to v plánu, ani nebudu začínat crusadera, toho pojedu až nebudou na každém rohu... Zatím zvažuju taky monk/wizz. Kua už aby to bylo. Doufam ale, že se taky brzo slezem na normální farmu, už jsem coop nehrál tejden, tak se začínají projevovat abstinenční příznaky :o)...

P.S. kdo všechno brouzdáte teď PTR, lemura a hulka vim... a koukam i dawe, tak to vypadá, že rozjedeme cvičně poety na PTRku ne :o)?
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: KECÁRNA

Příspěvek od hulkxxxl » 17.12.2013, 13:54 hod.

já jsem za rozjet něco na PTR, klidně nové postavy nebo si dát farmu se starejma, zatím jsem testoval spíš na sc protože tradičně začínám hru DC, a kolikrát jsem se někam portl a pak jsem se objevil až obklopenej monstrama na portu který do mě už mlátily jak běsný :(, jinak s monkem jsem to dával docela vpohodě jen elitky jsou docela hustý s těma novejma affixama

ptr jsem hrál momentálně ze zvědavosti a taky proto že do normální hry se nešlo lognout :(
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: KECÁRNA

Příspěvek od KryOn » 17.12.2013, 14:19 hod.

Já bych měl bejt dneska hned po čtvrtý, tak se uvidíme tam nebo tam :o) a dohodneme se...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 17.12.2013, 15:03 hod.

Já plánují dnes mezi osmou a devátou dorazit. Když mi to nepřekazí přítulka;-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 17.12.2013, 19:06 hod.

KryOn: dneska se mi tvoje krátká návštěva US vyplatila! Díky za ověření odezvy. Problém byl na straně poskytovatele a s trochou měření a důrazu je vše zase OK. Jen je s tím spojená zajímavá věc.
Jak jsem si stěžoval na tlačítka klávesnice, tak jsem jí dal na reklamaci a asi budu za idiota, protože jsem přesvědčenej, že to bylo postupným zhoršováním přípoje až do dněšního téměř kolapsu, takže kláveska asi bude v pořádku. To je fakt zajímavý, protože ten přípoj se zhoršoval cca 2-3 týdny, postupně a velmi nenápadně...
To jsou teda věci. Hlavně, že mám vyřešeno. Navíc jsem si i polepšil, bo jak jsem byl nespokojenej zákazník, tak mi trochu zvedli voltáž a mám teď mikrovlnných skoro 5Mb/sec :wave:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 17.12.2013, 19:54 hod.

Já rozjel wizznu na ptr a klido tam vše promažu :green: zítra to vypadá ještě na dlouhou šichtu ale ve čt a pá už by to mělo být ok tzn nebudu chodit tak pozdě do sanctuary :green: absták mám šílenej po coopu stejně jako sem utahanej...jinak Hulku esi ceš tak pošli Drsmovi vlajku at Tě přidá pokud chceš být v klanu....křižandu nechám taky na později nebo když nikdo nebude
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 17.12.2013, 20:11 hod.

křižníka necháváte na pozdějc? a budete začínat s novejma postavama, nebo nejdřív ty stávající vyexpíte na 70?
já teda pojedu křižníka hned
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 18.12.2013, 07:47 hod.

Já pojedu se stávající bařenou a hned po startu... Chci si užít to překvapení a strach;-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 20.12.2013, 16:32 hod.

Poetarum:
Pánové, řešil jsem to s Lemurem a nebyl proti abych vám přeci jen nabídnul ještě jednu verzi Poetara. Měněním původního návrhu se z toho stalo něco, s čím nejsem zkrátka úplně spokojenej. Makal jsem v poslední době na několika "zakázkách" na forum a každej pokus byl lepší a lepší. Proto jsem se rozhodl, že chci pro Poetarum vyrobit něco opravdu mimořádného. Věnoval jsem se tomu celý týden v každé volné chvíli a podle mého vkusu vzniknulo něco prvotřídního, trochu morbidního, jak to máte rádi a s myšlenkou od samého začátku. Jestli si necháte Katedrálu je jen na vás, ale já jsem chtěl mít dobrej pocit, že jsem pro Poetarum vyrobil něco na hranici svých možností a do toho, co si vyberete vám mluvit nebudu.

Tímto Vás chci trochu navnadit a napnout a zároveň "pozvat na podvečerní odhalení" >:D
Právě se věnuju doladění posledních možností, protože toto logo chci vytasit v opravdu finální podobě.

Tak se těšte ;)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 20.12.2013, 16:46 hod.

Těššššššííííímmm!
Ooo mistře napínání... :love:
Slova morbidní a mimořádná v tomto spojení na mě fungují jako magnet! >:D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 20.12.2013, 17:11 hod.

Tak to uz ano :) tych moznosti maju chlapci vazne vela :D maju si z coho vyberat a teraz este pride dalsia moznost, tak to uz budu mat vazne tazke z vyberom :)
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 20.12.2013, 17:33 hod.

Fru - ano, výklad grafiky bude velmi temné divaldo :dead: :twisted:
Jojo - no, právě logo pro tebe mě dost nakoplo. Vyšlo suprově a trochu mě mrzelo, že by zrovna Poetarum bylo pod mými schopnostmi,..s tím jsem prostě musel něco udělat.. 8-)

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 20.12.2013, 17:43 hod.

:) moje logo kazdy uvidi az ked vyjde patch normalne do obehu inak sa to neoplati nikam davat :) a som zvedavy ze co si vymyslel noveho :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“