PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750
Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Denny » 17.12.2013, 11:52 hod.

+ nový systém obtížností
+ použitelnější legendárky
+ nephalem valory nejsou
+ možnost rozdělení bodů
+ zrušení lifestealu
+ nové affixy

- příliš vybledlý HUD
- možnost oživit se na místě ( wtf...)
- to co psal Darkness - smart drop je možná trochu přehnaný v některých věcech
- nelíbí se mi když má někdo třeba 10 postav tak že za každou má v závorce napsaný paragon.. ale to je jen detail
- okno pro výběr questu by mohlo mít větší rozměry
- zjednodušení defenzívy jen na toughness

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od manusky11 » 17.12.2013, 11:54 hod.

Vacšina tu už bola spomenutá:

- mínusy prakticky nevidím,kedže vanila bola nuda a bez AH a RMAH si bol v riti,na selfdropoch by si farmil roky....

+ wizardove skilly,nádhera nudný CM zrušený,Archon prerobený,možnosť elementárnych skillov,+%dmg na itemoch k danému skillu
+ legendárky=nádhera(fakt podla nich pojde robiť buildy)
+ Elity super,počty,romanitosť,a príde mi že ich je viacej(ale to môže byť len moj dojem)
+ dalšie veci čo budú v RoS,kedže jedno bez druhého nefuguje správne

P.S. - CM wizz síce zrušený,ale na nove sa dá runou znížiť CD ma 7,5s,pri 60% redukcii CD to budú 3sec. a videl som legendárky ktoré to majú % šancu že releasnú novu,takže celkkom sa dá na tom postaviť "mraziaci bulid"nebude to síce na úrovni TOP CM wizza,ale úprimne,kto by ho ešte chcel hrať :)
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Stanley » 17.12.2013, 12:25 hod.

Tak většina tu zde již byla řečena a víceméně souhlasím a líbí se mi změny.

Vyjma zrušení procentuálních údajů u skillů. Kdybych k té hře přišel po patchy poprvé, tak nebudu vůbec vědět kolik který a který skill udělám damage apod.

Nelíbilo se mi to u konzole a nelíbí ani tady. Tak nějak doufám, že to není definitivní.

Uživatelský avatar
Prestigo
Wraith
Příspěvky:149
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Prestigo#2306

PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Prestigo » 17.12.2013, 12:48 hod.

to tam furt je jen si to musíš zapnout v nastavení(gameplay- advanced tooltips) celkově se diablo nastavení resetovalo což mě na tom ptr trochu naštvalo, dost si všechno upravuju.


Odesláno z velice chytrého telefonu

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Alfajk » 17.12.2013, 13:21 hod.

no a jeste absence "velky" minimapy,z toho by me mrsklo,nechapu proc je pod M vyber waypointu...

VelmiVelkaVelikost
Quill Rat
Příspěvky:17

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od VelmiVelkaVelikost » 17.12.2013, 13:26 hod.

plusy si myslim prevazuji

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Gold Eagle » 17.12.2013, 13:44 hod.

Taky jsem byl eMkem rozladěn, ale stačilo kouknout do properties na rozdělení kláves a tam bylo TAB že je velká mapa. Taky to bylo někde ve hře v tooltipu.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od HELLERcz » 17.12.2013, 14:31 hod.

Jo no, taky tak :) Já odjakživa jsem naučený mačkat TAB .. takže jsem to ani nepostřehl a klávesa M je pro mě novinka a příjemná :D

Napadlo mě, jako mínus to, že nevidím hodnoty goldů na zemi. Tak nevím, zda tam jít pro to nebo ne. Jen odhaduju podle velikosti kupky zlata.
Obrázek

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od pavlas » 17.12.2013, 17:40 hod.

S těmi goldy souhlasím s HELLERem, taky mě tam chybí ty hodnoty... Člověk vidí jen zlaté "něco" a občas to i přehlédne... :)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Gold Eagle » 17.12.2013, 22:21 hod.

+++ zjednodušení defenzívy jen na toughness, ty mínusy k tomu nechápu, žádám vysvětlení! Proboha vždyť teď nemusím jak ko... zkoušet obranný skilly, který mi víc sedne tím, že buď chcípám rychleji nebo pomaleji ahledat kalkulátory na netu. Mínusy toughness asi dávají tady hlavně programátoři efektivního lajfu na jejichž stránkách se to počítá a oni tímto přijou o liz bo co?
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 17.12.2013, 22:27 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od dawemorraless » 18.12.2013, 08:42 hod.

champion packy sou výzva pokud jich je 5 ono potkat někde v cryptě frozen waller arcane+ nějaký bonusek bude masíčko :green: líbí se mi že nemusim procházet 4x všecko dokola rozexpil jsem wizze jsem na 33 lvl a nemám zabitýho ještě skeleton kinga :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od spiderer » 18.12.2013, 22:36 hod.

Ja jsem vcera expil na PTR monka 1-60 a prislo mi t takovy nejaky zmateny, levely 1-30 letely jak blazen na mastera bez jedineho problemu, to byla pohodicka, pak jsem stahnul z mastera o jeden level dolu protoze to zacalo trvat strasne dlouho a doba na kazdej level zacala rapidne narustat - rychlost zabijeni mnohem kratsi, expy skoro stejny = casove se to urcite vyplatilo. Okolo 40 levelu mi zkusil pomoct Petros to trosku potahnout jestli to pojede nejak extra divoce a svete div se - nejelo :D Kdyz jsem potom sel sam (od lvlu 44 jsem vzal expici zbrane a nejaky allres gear a mel jsem cca 15k dmg) tak to letelo prakticky stejne rychle, ne-li rychleji nez expeni s partakem na lvl 60, asi tam ma blizz nejak posefovany aby nefungovaly prutahy jako driv. Posledni 3-4 levely uz byly opruz, slo to pomalu i na hard, monstra uz mela zase vic HP a jen par eitek dokazalo trosku nalozit = na poslednich cca 5 lvlu uz to chce mit nejake lepsi expici zbrane a s dmg aspon 30k uz by to melo byt i tak v pohode. Kazdopadne doba expeni solo 1-60 byla cca 6,5-7 hodin i s nejakym postavanim ve meste, craftenim atd. Kazdopadne expeni je ted zabavnejsi, protoze: pada lepsi gear ktery cloveka boostne, da se rozumne craftit a cloveka to boostne, kampan se nechodi 3x dokola, ale staci to projit jednou, obtiznosti si clovek muze hezky korigovat tempo hry. Nebezpeci moc nehrozi, hral jsem samozrejme HC, ale mozna ty posledni levely uz by byly horsi kdyby clovek nemel allres na vecech s redukci, protoze to prakticky nepada, ja chodil od cca 45 s allres 200-280 a to stacilo, pak by samo slo vyuzit naklikani allres z paragonu. Takze expeni v PTR celkem fajn, nemel jsem cain set (jenom 2 casti) takze mi chybel dalsi exp bonus, ale pokud by se takhle expilo i v ostre verzi tak je to prijatelny, nicmene nejaka ultrafast moznost se doufam najde, aby clovek mohl pripadne nejak svizne reagovat na situace v HC svete :D

Jinak jeste co se tyce expeni v Bete, zatim jsem dal 60-66 s monkem a taky se to da, je znat ze s vyssim levelem rostou HP mobu i nejaky zakernejsi affixy elitek, ale s tim jak padaji veci vyssich ilvl tak se to celkem da a clovek roste v dmg i vydrzi, takze to nejak zvlast neboli. Zitra doklepnu monka na 70 a pak se uvidi jakej bude dalsi progress.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od dawemorraless » 18.12.2013, 23:05 hod.

záleží na tom kdo zakládá hru....jinak expení 1-30 je hodně rychlý i na experta level se dá udělat do 5 min ve dvou mi to přišlo pomalejší i kolega který byl o 15 lvl níž expil pomaleji než když sem hrál sám
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Javurek » 18.12.2013, 23:37 hod.

Dava_C píše:Vím, že tady témata už jsou, ale chtěl bych tu jedno čistě shnrující, kde se budou psát jen klady a zápory patche 2.0, pokud možno bez ztytečného flamu (každému se líbí a vyhovuje něco jiného).
Držte se prosím zadání. Diskuze promazána.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Frozen » 19.12.2013, 07:23 hod.

+ Grafika hry
+ Odlaďěnost oproti Vanile


- pouze jen na PTR >:D
Obrázek

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od zahadum » 19.12.2013, 07:40 hod.

plusy ste tu už vypísali a neostáva než súhlasiť....
teším sa na plynulú, optimalizovanú hru ktorá po technickej stránke bude už naprosto vyladená....myslím sí,že tá AH nejakým spôsobom zväzovala aj pripojenie...neviem je to len moja špekulácia.
Po hernej stránke je toho kopec....konečne mám pocit,že som to ja kto rozhoduje o osude svojej postavy a plne k tomu využíva možnosti hry ktorých je teraz dosť....od dropu a paragonu a zmene skillov až k variabilite monstier a možnosti ako si prejsť samotnú hru cez nový system obtiažnosti ktorý je nastavený tak aby si každý našiel výzvu....scaling monstier je geniálny nápad ako sa hrať na miestach ktoré sa mi páčia viacej ako iné...
Blizzard zobral proste zábavný prvok z Diabla 2 a dal ho s tonou noviniek do nového enginu a funguje to bezvadne...a to sa jedná len o PTR.
Myslím si,že bude konečne to Diablo ktoré sme chceli.

Jediná škoda,že to takto nebolo od začiatku a nech si kto chce vraví všetko zlé okolo tejto hry bolo zapríčinené Aukciou.
Za mňa jednoznačne všetko plus.....

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Alfajk » 19.12.2013, 18:05 hod.

budu se opakovat ale...co takhle jim tyhle zakladni myslenky,tedy klady a zapory,hodit na blizz foro jako shluk myslenek diablofans.cz ? ne ze bych nejak extra to foro sledoval,ale nezda se me,ze si lidi stezujou na malou monster density a to je podle me ze vsech problemu ten nejvetsi

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Patho » 19.12.2013, 18:13 hod.

co s tym mate taky problem? na officialnom fore su nejake dotazy ohladom toho, ale budeme na master obtiaznosti len chvilku a prejdeme vsetci na torment... vsetci tam chcete mat krypty a zbierat na seba nepriatelov ako teraz vo fields? som rad, ze to uz tak nebude

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Alfajk » 19.12.2013, 18:19 hod.

jasne ze chci tahat 150 nepratel a mastit jich 50 ranou,o tom diablo je,nebavi me chodit po mape,kde to musim sbirat jak drobky,aktualni podoba na ptr je uplne nevylizvoko,nikdy neni ani 10 mobu u sebe

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: PTR 2.0.1 - Co se vám líbí a co ne

Příspěvek od Patho » 19.12.2013, 18:25 hod.

o tom diablo je? tymto si sa sam pochoval, teach me master.. vacsi nezmysel ani reptile nikdy nepovedal
vidno, ze si nehral diablo II, teda urcite nie dlho... som celkovo rad za to, ze bude menej nepriatelov a zas o trosku viac elite packov v danej oblasti

Odpovědět

Zpět na „Obecně“