Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
space7
Wraith
Příspěvky:140
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nathaniela#1621
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od space7 » 14.12.2013, 09:29 hod.

Congratulations! You've been selected to participate in the Diablo III: Reaper of Souls Beta test.

juchuuu :)
Obrázek
Nekonečnost je omezena pouze velikostí Tvé fantazie. (by Nathaniela)
Profil je klikem přes obázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 14.12.2013, 09:48 hod.

Ty vole já to balim.:-D
Gz.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Reve » 15.12.2013, 08:53 hod.

dlouho sem to nesledoval, ale jak to bude teda stim PL? My smysl ted expit nebo to pak pujde rychleji nahoru ?

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Patho » 15.12.2013, 10:00 hod.

ma zmysel expit a na tormente to pojde urcite rychlejsie ;)

castor71
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:castor71#2557

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od castor71 » 16.12.2013, 10:10 hod.

Ahoj, zajímalo by mě zda má smysl šetřil goldy do ROS nebo ne. Díky za odpověď

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 16.12.2013, 10:26 hod.

Kolik goldu si predstavujes? Nejaky milionek se urco hodi ale nijak bych to moc nehrotil.

Sent from Note II
Obrázek

castor71
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:castor71#2557

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od castor71 » 16.12.2013, 10:54 hod.

Myslím jako že dokud je přístupná aukce tak směnit éčka za goldy, jestli to jako bude mít nějakou větší důležidost v datadisku, když už nebude ta aukce, třeba na craftění, a nebo naopak, abych tady neutratil třeba 40e a pak ty goldy nebudou potřeba.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od mdmT » 16.12.2013, 11:03 hod.

... to je málo, každej teď nakupuje aspoň za 200+ euro, bez goldů nepůjde v RoSu nic, právě na to Blizzadr spolíhá a je to tak schválně ... tzn. doporučil bych hned skočit na aukci a nakoupit aspon za 300 nebo 400 ... bez toho to vůbec nepůjde hrát ...

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Guru » 16.12.2013, 11:09 hod.

To abych prodal strechu nad hlavou a vymenil za goldy jestli bez nich nebudu moct farmit :roll: ...
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od HELLERcz » 16.12.2013, 11:10 hod.

Otázka, jak kdo chce hrát ... pokud chce mít všechno hned honem hrrr .. tak si d otoho ty éčka dejte .. já ale (stejně jako u vanilly) do toho nedám nic a budu hrát svým tempem :P a hru si užívat ! :)

Pokud nebudou řádit errory a servery off :D
Obrázek

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od manusky11 » 16.12.2013, 11:10 hod.

LOL,aky gold seller.Never mu ani pol slova,nekupuj nic.Bez goldov to pojde to tiez,mozno trosku pomalsie,ale nic dramaticke.Aspon si tu hru viac a dlhsie uzijes.......
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 16.12.2013, 11:12 hod.

Lol a bez Goldu hrát nepůjde?:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Projax » 16.12.2013, 11:22 hod.

je videt ze tu betu nikdo nehral s tim kdo tu rika neco o goldech - ceny za crafty / enchanty a reforge jsou primerene a nic co bys nenafarmil za par minut. navic v tormetech jsou obrovsky +gold looted.. takze to ze budes potrebovat tunu goldu je kachna, ja osobně sem se goldu zbavil už dávno, jen ted dokoupim neajky source na wizarda a to je tak vše.

Betu mi poskytl kamarad ktery ma paragon lvl 35 a 200k goldu sem lvl 67 (od 0) už sem utratil neco pres 3milony a sem furt na melounu .. takze 1-67 neco kolem 4 milionu ziksanych a na 70ce to pofrci i vic ;)


jo jedine co stoji goldy je transmogrif zlutky na vzhled legendarky =D

castor71
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:castor71#2557

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od castor71 » 16.12.2013, 11:32 hod.

Děkuji tahle odpověď je pro mě výstižná, něco takového jsem chtěl slyšet :)

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od tomisco » 16.12.2013, 11:36 hod.

"... to je málo, každej teď nakupuje aspoň za 200+ euro, bez goldů nepůjde v RoSu nic... tzn. doporučil bych hned skočit na aukci a nakoupit aspon za 300 nebo 400 ... bez toho to vůbec nepůjde hrát ..." :shock: :wave:

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Guru » 16.12.2013, 11:56 hod.

To co je ted v omezenem mnozstvi venku je tedy konecna podoba D3 RoS ... nebo porat jeste beta test kde potrebuji v co nejkratsim case otestovat mechaniky na nekolik desitek mesicu dopredu ... Sice se mi nedostalo poteseni zahrat si BETU ale pokud je to beta mohou se nektere veci zmenit ... A i kdybych si zruseni goldu a zavedeni jine meny velice pral v tuto zmenu nedoufam ...

Takze co ted s goldy kdyz jejich cena v poslednich dnech stoupla z 1.33e na 1.79e za 50M goldu?
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Projax
Gorebelly
Příspěvky:214
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Projax#2148

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Projax » 16.12.2013, 11:57 hod.

lidi sou hloupé ovce povětšinou. Takže si honem kupují aby jich měli dostatek a pak už jim jen budou přetékat a budou si říkat.. no já sem ale debil.

cílem bety je odhalit většinu bugů opravit atd. Testovat kontent, balance class balanc spellů obecně atd. Prostě pár dat do tabulek

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od pavlas » 16.12.2013, 12:01 hod.

Já nevím... Každého věc, ale není pro lepší pocit, jakožto nadšence a hráče Diabla, začít v RoSku tak, aniž bych nějaké goldy schraňoval předem? Přece nám jde o zážitek, nafarmit si, pak to dle svého uvážení utratit... :) V tom je to kouzlo... :) Jak ale píšu na začátku, neodsuzuju jakýkoliv způsob, je to na každém hráči, jak se rozhodne :)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Guru » 16.12.2013, 12:24 hod.

Tak urcite :lol: ... a pro ten uplne nejvic nejlepsi pocit smazat vsech 11 postav na 100 paraganu :D ... sry nedalo mi to ...

Abych byl uprimny otazku goldu neresim, ale velice by mne zajimalo jak to ti spekulanti udelaji ... zdrazi craft nebo neco jineho kam ty goldy proste pudou a nafarmene goldy propadnou aniz by z toho Blizz neco vytezil, nebo bude zase nejaky kolobeh (bude mozny nakup goldu do hry), ale pak nerozumim tomu proc pridavaji do hry dalsi BoA itemy ... Bluepost prosim :D
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od mdmT » 16.12.2013, 12:28 hod.

... panové něktěří by jste si měli poposkočit ( manusky ) , nic ve zlím :-)) ... měli jste mě trošku podpořit, třeba by do toho těch 100 éček nakonec vrazil ... a jo možná jsem svině, ale jako když tu někdo napíše takovou zhovadilost jako castro, tak si to lepší odpověd nezasložilo :-) ...

Odpovědět

Zpět na „Obecně“