KECÁRNA

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 15.12.2013, 13:25 hod.

Jsem se teď rozjel jak urvanej vagón :twisted: :twisted:

Vyšperkoval jsem si Avatara i podpis. Upravil Poetarum (to budou chlapci prskat že jim motám hlavu :oops: :D - ale ten poslední návrh nemohl zůstat jen u mě doma, což?) a ještě se chystám na logo pro nějakou (mě neznámou) skupinu, která vypsala výběrový řízení o 200 - 300M Goldů. Jsem se to rozhodl vyhrát a bo jsem Selffoud, tak bych utrženou částku poslal na charitu :lol: 8-)




EDIT: Lemure, jestli nejseš proti, první kolo hlasování vyhrála Katedrála. Ale já zrobil ještě dvě varianty Katedrály, čiže máme zase tři :roll: :green:
Takže bych změnil Anketu na ty tři Katedrální verze, co ty na to?..(a pak už bych do toho nevrtal 8-) )

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: KECÁRNA

Příspěvek od KryOn » 15.12.2013, 15:47 hod.

DrSma, ty jsi blázen, ale v dobrym :o). Ten vylepšenej s kryptou rozhodně, ten je super. Ještě by mi zajímalo, jak by to vypadalo bez toho ohně, šlo by to? Přijde mi tam dost rušivej v tomhle návrhu, ale třeba se pletu. Jinka už jsem tě pochopil, proč nejsi tolik nadržený z lootu 2.0 jako ostatní, nebude to už tak těžký dostat se tak daleko od nuly, jak jsi se s tím tu dobu crcal. Proto zahajuji útok na selffound, abych pokořil diabla na mp1 než nám tam ten patch pustějí :o), čiže v americe se uvídíme častěji. Zdar a sílu, přepínam a s tím svým podpisem si teda mačo :o). Ty ruce jsou stopro tvoje co?, já ti to říkal, abys to s těma barboidníma bobulema nepřeháněl...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 15.12.2013, 15:50 hod.

To jsou lopaty, co? :love:
:green: :green: :green: :green: :green:
(jasně, že moje :lol:)

EDIT: ok, tu variantu jak chceš ti sem hodím..(ty fajráky se zase pěkně hoděj do těch černejch variant, myslím..)
EDIT2: nene, já se na Loot 2.0 těším moc, ale až na finále. Jak psal Jojo a Fru, mě taky zajímá až výsledek,.. 8-)
Naposledy upravil(a) DrSma dne 15.12.2013, 16:08 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 15.12.2013, 16:02 hod.

Poetarum: NÁVRH NOVÉ ANKETY s Kryptou (však my se tam doberem :D )

1.
ObrázekObrázek

2.
ObrázekObrázek



3.
ObrázekObrázek









ps: posuzujte obrázky opět odděleně. Každej dává smysl jako kus, dohromady je to gulášek :wave:

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 15.12.2013, 16:45 hod.

Hééééééééj! Za mě s katedrálou, s pozadím a ebz ohně! To je fakt boží!
Ten oheň tomu dával takovej ten first look cool factor (tento výraz si autorsky nárokuji ;) ) ale bez něj to má fakt výšku! Nádherná práce Smíku!

Edit: aby bylo jasno volím 2.!
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 15.12.2013, 16:47 hod.

OK, tak já hned předělám i anketu, ať to vyřešíme za čerstva ;) :wave:
EDIT: anketa upravena, můžete to do ní sypat ;)

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Marast » 15.12.2013, 17:07 hod.

Pane DrSma. Nechci do tebe nijak rypat, ale ten podpis mas moc velky. Tvoje prispevky pak presahuji pravou stranu obrazovky a aspon na pohled to dost rusi. Ber to prosim jen jako upozorneni. ;) Drive nebo pozdeji by te stejne kontaktovali admini, protoze to nekoresponduje s tim, co je uvedeno v pravidlech fora..
Jinak dobra prace s temi navrhy. :wave:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 15.12.2013, 17:40 hod.

Marast: :shock:

Co mám s podpisem? Já ho vidím normálně, celej a nepřesáhnul jsem žádné pokyny při zadávání.. :?: Zmenšit to můžu, ale nemám tušení, co máš jinak. Vím, že tohle měl ZOMB, když jsem využíval dlouhý texty, ale to bylo tím, že používá D2 look fora,..

Jinak dík za pochvalu.. ;)


EDIT: můžeš mi, prosím, poslat screen do PM, jak to máš zobrazený?...

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 15.12.2013, 17:46 hod.

čmajz ;) >:D

PS: vysvětlění - juk do mého podpisu ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 15.12.2013, 17:56 hod.

Poetarum: kluci, líbí se vám ten obrázek do podpisu? Je po zmenšení trochu kostrbatej a popravdě jsem to jen v rychlosti vyráhnul z Poetara, jestli jsem pochopil Lemurka, co po mě chce, když si o něj řekl. Jestli se vám líbí, OK, ale myslím, že kdyby byl jen v tom zlatým písmu, o trochu větší a bez ničeho dalšího (max. s tím poloprůhledným podkladem) taky by vypadal o dost líp..

Kdybyste chtěli, výhledově bych zapracoval i na vhodnějším pospisu,..Pokud jste spokojení, no problemo 8-)
EDIT: koukám na to teď na druhým PC a vypadá to líp. Však to znáte, co monitor, to jiný zobrazení, tak snad dobrý..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 15.12.2013, 21:35 hod., celkem upraveno 5 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 15.12.2013, 18:14 hod.

Marast: Ať už to vypadalo jak chce, podpis jsem preventivně zúžil, nechci žádný voplejtačky. 8-) Teď už to musí být OK :wave:

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 15.12.2013, 18:36 hod.

Drsma keby niekomu z vedenia fora vadil tvoj podpis tak by sa ti urcite ozvali skor, ale kedze sa ti nikto neozval tak to nikomu nevadilo, podla mna si ho kludne mozes dat nas5
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 15.12.2013, 18:51 hod.

DrSmo, tak tohle se to povedlo, jeden návrh lepší než druhej :love:
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Marast » 15.12.2013, 19:51 hod.

Jojo WD píše:Drsma keby niekomu z vedenia fora vadil tvoj podpis tak by sa ti urcite ozvali skor, ale kedze sa ti nikto neozval tak to nikomu nevadilo, podla mna si ho kludne mozes dat nas5
Jako ja s tim nemam problem. Zeptal bych se pak Javurka, nebo Kukiho, aby to nekdo z nich zkontroloval u sebe. :P
DrSma píše:Marast: Ať už to vypadalo jak chce, podpis jsem preventivně zúžil, nechci žádný voplejtačky. 8-) Teď už to musí být OK :wave:
Je chlape :!: ;) Omlouvam se, ze jsem nezareagoval drive, ale prave vytvarim hodnoty no. :D Otazkou ale je, jestli to zas nebylo tim, ze jsem zrovna na linuxu, kde pouzivam lisku. A nez jsem to mohl omrknout treba v chromiu, IEcku, nebo az doma v chromu a IEcku, tak sis to upravil.
Jinak ted, kdyz uz to vypada dle meho lepe, zacinam mit z tech pracek vazne respekt. No nechtel bych se do nich dostat. >:D
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 15.12.2013, 19:54 hod.

tak dneska to je fakt super :ble:
nejede HS, PTR ještě není staženej a D3 s SC2 mi hážou nějakou chybu a ještě mi ukazujou že mám jen starter edici :evil:
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 15.12.2013, 20:01 hod.

Tak klany už asi fungují rozeslal sem invite nikde nikdo jdu na vanilku >:D nejdu páč to nejede kua fix :ble:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 15.12.2013, 22:37 hod.

Hmm, nic nejede...aspoň nemusím mít výčitky, že pařím Xcom;)...kurňa je to dobrý:)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 16.12.2013, 17:34 hod.

Pánové, stále to nejede? Pochopil jsem to správně? Ať se zbytečně netěším ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 16.12.2013, 17:59 hod.

nevim jak normální D3, ale PTR mi jede
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 16.12.2013, 18:06 hod.

Beztak za to může agent Wulf nemůže hrát tak to hacknul :green: :green: kua dneska se dostanu dom až tak v 10 až 11 ale mezi svátkama to snad doženu 14dní volna muhehe >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“