Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356
Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 11.12.2013, 11:49 hod.

No já doufám, že to Antabusovi bude chybět a k této challenge se vrátí. Vždyť ty jsi takovej její patron :-). Tak jak by řekl Bolek Polívka "nedělej krávu Vlastičko a pojd zase hrát" :-D
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 12.12.2013, 13:05 hod.

Po obrovsem magoření, riskování a pokusu o probehnuti skoro vseho je Gargamel z5. Uspesne se probojoval do mesta na infernu, ale holt je to suchar, SUCHAR a MEGASUCHAR. Navic to za WD moc neumim, tak jsem tam nahazel volaaky schopnosti a doufam ze me nekdo veme jako přicmrndávače do party :-)

Podekovani - me ženě za trpelivost. Na dotaz, proc to hrajes, kdyz jsi chcip ... no bavi me to :-D, ale ted to omezím, neboooj.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 14.12.2013, 00:06 hod.

Velka gratulace k Butcherovi! A velka skoda u Kuleho.

Jsem trosku vic pracovne vytizeny, tak jsem si radeji dal uplne pauzu, (a radeji ani nekoukal na forum, at me to nelaka) Tento nebo pristi vikend DarknessX zas nastoupii na scenu ;-) Ted se jdu rozehrat na PTR....
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

DonZ
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od DonZ » 18.12.2013, 20:19 hod.

Zdravím docela mně výzva chytla. HC hraji od začátku vydaní Diabla a tohle je něco nového:-)

Pokud má někdo zájem zahrát mám Monka 11 level a dal jsem Kinga dál se uvidí kam se dostanu.

Tomsusmen#2844

DonZ
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od DonZ » 22.12.2013, 18:20 hod.

Zdravím tak jsem už v NM na konci I actu a sólo hra začíná být dost problémová. Poku je na tom někdo stejně jako kolem 39 levelu ať si mně přidá. :wave:

Tomsusmen#2844

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 22.12.2013, 18:33 hod.

asi by to chtelo aktualizovat prvni stranku, je to ted trocha neprehledny

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 23.12.2013, 13:11 hod.

uz aby se nekdo poradnej na inferno pridal, skoro chcipat sam je nuda, ale kdyz obyc hra me uz moc nebere.

Gargamel VII dropl prvni lege. Nema skoro zadnou cenu (kolem 1M), ale je na wd, takze trošku bodla. jen škoda ze to je Ukhapian a ne ta druha kravovina. No + 4k dmg jsou dobry a live mi zistal skoro stejnej :-)))

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 27.12.2013, 14:19 hod.

My už na inernu řádíme s Antabusem MSstarem a Armádou a ještě je tam tuším Brawler a Míra a Sheep? tak kdyžtak napiš Moxi.

A dropy také už nějaké jsou. Antabus krásnej offhand na wize, nosí Armáda, já horší offhand na Wize /ten ještě čeká na nového majitele - MsStar?/ a Antabus si dropl i celkem good mojo na WD ale čeká na jednoručku s LS. Jo a ještě Armáda dropl mempo.
Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 29.12.2013, 01:03 hod.

Je to tak panstvo,

Opět na infernu mp1O hc noah. ;) Musím říct, že při hraní této challenge se bavím opravdu nejvíc, sto lidí, sto chutí a nelze nic zjednodušovat, ale kdo nezkusil diablo 3 v selffound/partyfound módu rozhodně nemůže tuto hru plně docenit. Má to mnohem větší smysl než klasiká hra. AH, ač mi nevadila a hojně sem ji využíval, vydělal si ingame zlato, byla opravdu nějvětší zlo pro tuhle hru. Snad se potvrdí ty spekulace předpokládající příchod nového patche až 18.3, abychom měli ješte dost času se dostat do cíle. Začátky jsou podstatně rychlejší než při našich panenských pokusech na inferno, přesto např. moje WD č. III po obleknutí starých věcí a kraftů co zbyly po předůdci šlo na třetinový dmg (3OK unbuff, 5OOK EHP) oproti WD II před ripem a ikdyž se s tím dá už hrát, jde to dost ztuha a opět jsme museli hodně elitkám utíkat (stále si vybíráme). Díky dnešnímu setkání s Mirou, posledním aktivně hrajícím přeživším našich slavnějších dní, jsme se opět posunuli výrazně vpřed, protože se s námi ochotně podělil o poklady ze své truhly a v mém případě dva kusy zuni setu a manajuna kudla znamenaly obrovský boost do DPS a rázem je veseleji (54K unbuff 470K EHP)

Napadalo celkem dost zajímavých věcí, např mempo nebo IK chest :), mám nějaká videa, dnešní den jsme zakončili ve třech, Msstar, Armada a já, soubojem se SK, který po 12 minutách bitvy ulehnul do věčných lovišť.

padaly tady jisté hecovačky, že cesta k crypt runum je volná :lol: nevím no ! :)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 29.12.2013, 18:26 hod.

hoj hoj, jestli to dneska klapne tak bych se zas pridal. Diky pozustatku veci z wize jsem na tom zhruba takhle:

96k live, 43k dmg, 450all, 3,7k armor a cekam na rip, bo zas LS neni. Ale kurna kdyz se ten mul looser roztočí, tak da i za 500k pecku. Holt WD suchar.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 29.12.2013, 22:45 hod.

muhe muhe MUHEHEHE

poprve za celou hru mam LS, hraje se to najednou nejak lip

ŠMOULOVÉ TĚŠTE SE!!!

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 31.12.2013, 20:28 hod.

Tak jsem zkusil zase po dlouhy bobe solo. Bily moby kosím jak na bezicim pasu, problem je, ze jak potkam elitu, zdrham jak blesk. Neni dost many a regen many na kolotoč. SAKR!

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od neithusak » 01.01.2014, 07:47 hod.

Je tu trochu chudsia doba na prispevky tak som si povedal ze podam updejt. Vo vyzve pokracujem, inak ako MP10 self found uz nechodim. Co vsak stoji za zmienku je, ze momentalne taham len 2 postavy.
Wizardka bola pretiahnuta na 60ty level.

Barbar Macabre je level 33 na konci normal. Zatial s nim hram stylom uplneho self found, takzvany ironman challenge. Pri ktorom postava nenavsetvuje vendorov ani kovara. Pri postupe som prechadzal lokacie len raz a nevracal som sa farmit. Zatial som sa snazil preskumat aspon 99% lokacie.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 02.01.2014, 01:31 hod.

Zdravim pani.
Po nestastnom dni(10 november 2013) ked sa mi podarilo pochovat 2 postavy(57 barb a 55 monk) som si dal dlhisu pauzu. Vice mene mi to aj bodlo kedze som sa musel ucit na cisco...a kedze cisco je spravene tak som rozbehol dalsieho barbara. Momentalne level 32 act 4 normal.
Zajtra doklepnem normal po robote tkaze ak sa najde niekto kto je na zaciatku NM mozme zabojovat spolu.
JimmiSVK-2473

Inak good luck v novom roku:)

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 02.01.2014, 10:00 hod.

Na začátku NM postavu mám, tak když budu on-line mužeme dát :-)
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 02.01.2014, 22:29 hod.

dneska supr hra (Armada, Bra, Black a ja). Celkem jsme toho dost prosli a napadalo velký hhh

jinak solo koseni white mobek se oplatilo. Padla kudlička, dmg 840 a k tomu jeste manarege. Puvodne jsem nadaval, ze nema aspon 900+, ale ten manarege je proste boooozzzzzziiiiiiiii. Dost mi to pomohlo.

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 03.01.2014, 13:40 hod.

Chcel by som sa opytat ze ako to teraz vyzera s infernom v tomto challengi?
Dlsie soom tu nebol a jedine co som zachytil bola smrt pri kullem.(multiple RIP velka skoda).
Kolko postav je vlastne na inferne a v ktorom akte ste?farmite prvy akt alebo boli dalsie pokusy v druhom?

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 03.01.2014, 16:23 hod.

farmime 1a, ale jeste nejsme moc dobri, protoze elity si porad vybirame. Za vcerejsi hru 4x pasivka.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 04.01.2014, 22:53 hod.

Dalsi neuspesny pokus

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 05.01.2014, 22:07 hod.

RIP, skoda uz to bylo blizko pasivky

Jinak dnesni hra byla nejaka divna. Ani jednou pasivka??? To se mi nestava. taky ze solo bíly mobky padla setova zbroj. Bohuzel total hruza pro DH aka brim.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“