KECÁRNA

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: KECÁRNA

Příspěvek od WulFgaR77 » 12.12.2013, 11:47 hod.

Kuci, já jsem teď uplně v p***li ... konec roku v práci se opět povedl. Snad o víkndu bych se mohl dostat, ale uvidíme ... tak se držte
Návrh se mi líbí s katedrálou, ale písmo jako na těch druhejch.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 12.12.2013, 11:55 hod.

sakra hoši, pojdtě hrát, nudim se tu :roll:
HS už mě nebaví, D3 sám hrát nechci...
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 12.12.2013, 20:24 hod.

Rád bych ale v práci masox totální chaos .....budu tam smrdět i o víkendu kua at už je 20 :!:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 12.12.2013, 23:00 hod.

Já jsem taky v pr***i v práci...to se nedá, jsem stahanej jak pes. O víkendu budu na zlém netu, takže jen levling záložních postav ;)... Snad v neděli večer bych měl mít čas a volnou hlavu na hraní. Už se těším! :wave:
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 13.12.2013, 08:39 hod.

Tak sem sosnul ptr a zkusil sem expert s wd a šlo to ok mobové měli celkem dost life a nebezpeční nebyli sesvačil sem i 2pack :green: jinak sem založil Poetarum clan tak kdyby někdo chtěl testovat víte kde se můžem sejít ikdyž není o co stát neexpí to tudíž když padne 61 lvl item tak nejde nasadit :-x radči budu lítat normálně ve vanilce :green: (pokud teda se to nějak nepoladí)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA

Příspěvek od WulFgaR77 » 13.12.2013, 09:40 hod.

PTRko už (skoro) jede ? Hmmm, když to teď poladí, tak bych to taky zkusil ... na Vánoce :green:

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: KECÁRNA

Příspěvek od KryOn » 13.12.2013, 10:08 hod.

A to PTR je už RoS nebo jenom loot 2.0? Hned jak večer dojedu a zrelaxuju, tak jsem tam... teda než to sosnu, to bude ouser...

EDIT tak jsem se koukl vedle a jen vanila, ale i tak zkusim... těšim se večer, zdar a sílu
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 13.12.2013, 14:25 hod.

tak sem se dočet, že je už closed beta. Otevřu mail a vidim jeden email, začal sem se radovat a když to otevřu tak tam jen zk*rvenej spam :ble:
tak aspon že je PTR, dneska to zkusim
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA

Příspěvek od WulFgaR77 » 13.12.2013, 14:51 hod.

Škoda, že je to tak vořezaný :( resp. nedali lvl70 :{

EDIT: jo vlastně houby, 70tka je vlastně až v RoSku :lol: já už jsem z toho zblblej

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 13.12.2013, 21:25 hod.

Kua nikdo nikde ani tam ani tam :(
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 13.12.2013, 23:55 hod.

špatný net = lpaying Xcom ;)
klasika víkend
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: KECÁRNA

Příspěvek od KryOn » 14.12.2013, 09:36 hod.

Nemůžu najít ten klan?
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: KECÁRNA

Příspěvek od KryOn » 14.12.2013, 12:18 hod.

Chcete sem skupino psát nějaký postřehy co mam z bety nebo se bojíte spoilerů? Zatim teda pro mě super pocit z hraní...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 14.12.2013, 13:09 hod.

Ja si to PTR nemienim ani stahovat, ja si to vyskusam ked to bude oficialne na servery
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 14.12.2013, 13:45 hod.

Vidím to jako Jojo. Jediný důvod by byl přístup do bety ROS...

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 14.12.2013, 14:05 hod.

Jen vám doporučil se tam mrknout chvíli před koncem ptr pac 10 minut jsem tam cucel jak vyvorana mys.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 14.12.2013, 17:54 hod.

KryOn píše:Chcete sem skupino psát nějaký postřehy co mam z bety nebo se bojíte spoilerů? Zatim teda pro mě super pocit z hraní...
ty máš betu? :shock: tak to gratz
určitě sem piš
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: KECÁRNA

Příspěvek od KryOn » 14.12.2013, 18:11 hod.

Sorry za dezinformaci, jak jsem byl nadšenej, že si osaham něco nového, tak jsem to ze sebe rychle chrlil, jednalo se samozřejmě o PTR. Včera jsem u toho proseděl celej den a je to super. Sice zase bude chvíli trvat, než člověk najde rovnováhu, protože se dost změnila účinnost OP skillů a hlavně life steal bude o něčem jiném, ale pocit z toho mam výbornej. Lege jsou opravdu legendární! Začal jsem od nuly s wiznou a z dropů a z kraftů jsem si vychutnával svět sanctuary bez zaškobrtnutí. Z každého hlavního bosse (butch, bel, azmo a diablo) mi na first kill vypadla legendární lege, kterou jsem mohl ihned nasadit. Krafty se povedly napoprvé. Na hard (druhá obtížnost) jsem od nuly v prvním aktu došel až po diablo, kde jsem se dostal na lvl 40 a to jsem neměl na sobě expící předměty. Pak člověk může expit kdekoliv ho to bude bavit, ale jak jinak podzemí 2. patro v III. actu dává nejvíc. Jo a kraft potřebuje esence z bílých předmětů, takže člověk je opravdu nadšenej, když mu to padne na zem. Tak jako každej jsem se nejvíc potýkal s tím, že jsem je na zemi nejdřív neviděl, protože když se je člověk snaží ignorovat dva roky, tak je prostě nevidí :o). Co jsem zatim pochytil, tak nejvíc OP vypadá wizz, protože se dokáže zaštítovat na nehorázné hodnoty díky killům z nový pasivky, pronikne mezi potvory a pak tam bouchá, takže tank jako hovado. Taky když jsem chvíli hrál v partě, tak jsem viděl, že monk stahovák je mrtvý, protože barb točeňák to na sebe natahuje snad i z vedlejších aktů. Doufam, že pro monka najdu nový povolání :o).

Obtížnosti na nejvyšší možnou co jde zkusit MASTER jsou v klidu, pravá výzva bude určitě ten torment po 70tce, ale věřim, že díky smart dropům to půjde :o), nevím jestli brzo, ale půjde... Nejvíc mi potěšil drop prstenu, kterej dá naprostou imunitu vůči arcainu, netestoval jsem, protože byla jedna hodina ráno a už jsem u toho chrápal, ale bude to určitě mazec (zároveň léčí z toho co obdržíte). Tady na foru pak dle doporučení přestiga jsem se všema postavama nakonec farmil Rakanotha (začátek act IV jeden z uberů), kterej zaručoval first drop lege. Setovka mi nepadla žádná, pouze hovnivé lege...

Zdar a sílu, už aby to bylo :o(, a když si představim k tomu ještě RoS!!!!!
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 15.12.2013, 13:00 hod.

ObrázekObrázek



Protože jsem včera dělal další logo (dlouho do noci :green: ) a moc se povedla varianta s rámečkem a byly tu dva návrhy, že je to super s černým pozadím a Kryptou a zlatým textem, tak jsem vyrobil ještě něco. Takovej mix všeho :D

Takže pokud vyhraje Katedrála, můžete si pak ještě vybrat, jestli s podkladem (tuto), nebo bez.


.....no a nebo ještě, ať vidíte, jak mám těžký rozhodování (tohle je opravdu super :love: :) )

ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 15.12.2013, 13:21 hod.

Mno vyznamenal si sa :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“