Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od zahadum » 11.12.2013, 08:20 hod.

ale no tak :)))) .... nestačí ti SOON....alebo VERY SOON ?:D

no dnes som zvedavý na stremerov...pôjdu pekne od .... hmm dúfam,že od 60 lvl :)))

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od pavlas » 11.12.2013, 08:28 hod.

ReptileSVK píše:no pri tych tvojich 6640 elite kills by ta skor vybrali omylom. :lol: To by si im veru nic nenatestoval, v case vydania RoS by si mal level 5 :lol:
Ber to trochu s nadsázkou... :)

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 11.12.2013, 13:16 hod.

Endgame je termín do mmo, si pořád někdo plete žánry, za 40 babek chtějí lidi zábavu na dlouhé měsíce či roky.. hlavně že všichni po vydání D3 z toho chcali a desítky hodin s otevřenou hubou smažili, každej tomu pálil 10/10 a hra roku, jen se podívejte na vlákna založená po vydání hry i tady na foru to je, ejhle po stovkách hodin nastane nuda, berem vidle a pochodně a jdem na blizz jak si tohle může nám fanouškům dovolit udělat, tolik peněz a my nemáme po stovkách hodin hraní co dělat! Víc dej nám víc, a zadarmo nebo za pakatel, jestli si naúčtují vic než 20babek, tak se jim na to vykašlem! Na tohle jsme tvrdě nepracovali/nežebrali u rodičů. A šup do hospody utratit 20babek za večer. Divné, číšníkovy nikdo nenadá, že z jeho produktu se těšil jen jeden večer a druhý den mu bylo zle. Ale co, na diablo budu třepat hnůj i měsíce po tom co mě omrzelo. I když mě před tím pár týdnů neskonale bavilo a seděl jsem u toho od rána do večera. Amen.

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od TeS » 11.12.2013, 13:41 hod.

naprosto souhlasim s Drakkari

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od mdmT » 11.12.2013, 13:55 hod.

... jj taky bych s ním souhlasil ... jenže bohužel on je kam vítr tam plášť :-) ... pár stránek zpět je přesně jeden z těch co tady popsal :-)) ....

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 11.12.2013, 13:59 hod.

Ale tohle vystihl přesně.
Kde jsou k**va ty propareny večery?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 11.12.2013, 14:14 hod.

Drakkari píše:Endgame je termín do mmo, si pořád někdo plete žánry, za 40 babek chtějí lidi zábavu na dlouhé měsíce či roky.. hlavně že všichni po vydání D3 z toho chcali a desítky hodin s otevřenou hubou smažili, každej tomu pálil 10/10 a hra roku, jen se podívejte na vlákna založená po vydání hry i tady na foru to je, ejhle po stovkách hodin nastane nuda, berem vidle a pochodně a jdem na blizz jak si tohle může nám fanouškům dovolit udělat, tolik peněz a my nemáme po stovkách hodin hraní co dělat! Víc dej nám víc, a zadarmo nebo za pakatel, jestli si naúčtují vic než 20babek, tak se jim na to vykašlem! Na tohle jsme tvrdě nepracovali/nežebrali u rodičů. A šup do hospody utratit 20babek za večer. Divné, číšníkovy nikdo nenadá, že z jeho produktu se těšil jen jeden večer a druhý den mu bylo zle. Ale co, na diablo budu třepat hnůj i měsíce po tom co mě omrzelo. I když mě před tím pár týdnů neskonale bavilo a seděl jsem u toho od rána do večera. Amen.
Nemohu souhlasit. Kdyby Blizz jasně řekl, že další end game nebude a prostě se na to vybodl a neřešil další patche a vylepšení, tak by komunita tak neprskala. Prostě by se D3 dohrálo a zmizelo v propadlišti dějin (jako spousta RPG předtím). Blizz ale má snahu tu hru protahovat a vylepšovat, udržovat hratelnost, jako to bylo u D2 a komunita se jen snaží Blizzu pomoci a dává feedback. Samozřejmě je tu otázka, jak agresivně ten feedback dává, ale podle mě je naprosto v pořádku si říct, co blizz dělá správně a co ne (je to každého názor). Blizz navíc tuto diskusi podporuje a otevřeně říká, ať hráči dávají i negativní feedback.

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od marian_r » 11.12.2013, 14:57 hod.

Drakkari píše:...
hlavně že všichni po vydání D3 z toho chcali a desítky hodin s otevřenou hubou smažili, každej tomu pálil 10/10 a hra roku
...
Ja neviem či si nehral iné D3 než ja.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od maja » 11.12.2013, 15:10 hod.

Drakkari píše:Endgame je termín do mmo, si pořád někdo plete žánry, za 40 babek chtějí lidi zábavu na dlouhé měsíce či roky.. hlavně že všichni po vydání D3 z toho chcali a desítky hodin s otevřenou hubou smažili, každej tomu pálil 10/10 a hra roku, jen se podívejte na vlákna založená po vydání hry i tady na foru to je, ejhle po stovkách hodin nastane nuda, berem vidle a pochodně a jdem na blizz jak si tohle může nám fanouškům dovolit udělat, tolik peněz a my nemáme po stovkách hodin hraní co dělat! Víc dej nám víc, a zadarmo nebo za pakatel, jestli si naúčtují vic než 20babek, tak se jim na to vykašlem! Na tohle jsme tvrdě nepracovali/nežebrali u rodičů. A šup do hospody utratit 20babek za večer. Divné, číšníkovy nikdo nenadá, že z jeho produktu se těšil jen jeden večer a druhý den mu bylo zle. Ale co, na diablo budu třepat hnůj i měsíce po tom co mě omrzelo. I když mě před tím pár týdnů neskonale bavilo a seděl jsem u toho od rána do večera. Amen.

není třeba se tomu tak poddávat a do té hospody určitě zajdi, nebo si dej panáka, obojí pomůže :!: , tahle tvorba "mysli a srdce" nestojí za potlesk, natož zvednutí ruky, ať je d3 jaké je, na odreagování je postačující a každý si v něm najde to své i když není dokonalé, ostatně stejně jako lidé :wave:

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Alfajk » 11.12.2013, 15:16 hod.

marian_r píše:
Drakkari píše:...
hlavně že všichni po vydání D3 z toho chcali a desítky hodin s otevřenou hubou smažili, každej tomu pálil 10/10 a hra roku
...
Ja neviem či si nehral iné D3 než ja.
taky me pripada,ze je rec o jiny hre,pokud dobre vim,tak naprosta vetsina prska od uplnyho zactku az do ted...

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od pns » 11.12.2013, 15:29 hod.

drakkariii ten tomu zase dal, ten musi pro blizz snad pracovat jinak to neni mozne, ikdyz takovych je tady podle ruznych prispevku asi vice :D prej 10/10 :lol: :lol:

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 12.12.2013, 02:38 hod.

ale ne, jen vše co se týká blizzu je násobeno deseti, hry má 10x kvalitnější než ostatní firmy, a pokud tomu tak náhodou není tak je zase 10x větší zklamání.. nevadí extempore se stane u téhle firmy jen jednou za čtvrt století, u d3 to prostě není dokonalost, ale ubohý nadprůměr, na druhou stranu nás teď čeká krásných 25 let dokonalých her :)
btw zitra prokleté truhly, to bude žrádlo, kvalitní featura na obzoru

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od zahadum » 12.12.2013, 08:10 hod.

Vyzerá to tak,že začína prvá vlna CLOSED BETA ROS

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/10788879737

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od pns » 12.12.2013, 08:16 hod.

Drakkari píše:ale ne, jen vše co se týká blizzu je násobeno deseti, hry má 10x kvalitnější než ostatní firmy, a pokud tomu tak náhodou není tak je zase 10x větší zklamání.. nevadí extempore se stane u téhle firmy jen jednou za čtvrt století, u d3 to prostě není dokonalost, ale ubohý nadprůměr, na druhou stranu nás teď čeká krásných 25 let dokonalých her :)
btw zitra prokleté truhly, to bude žrádlo, kvalitní featura na obzoru
jses vtipalek, ale proste u blizz se ceka ze u novych videoher se kterymi prichazeji, bude neco co bude stat za zminku, ale opravdu ne jako napr toto : http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... =44&t=9921 , titan zrejme po prichodu wilsona uplne zastavili a zavadi ah... mala vlastovka se zavanem noveho smeru tak znovu neprichazi od blizz... uvidime...

Uživatelský avatar
antik
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:antik#2993

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od antik » 12.12.2013, 09:41 hod.

Má vůbec někdo z normálních hráčů z Česka přístup do Bety?
Mi to tak příjde, že to tady snad nikdo nemá :)

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od zahadum » 12.12.2013, 09:52 hod.

malá ukážka ako bude vyzerať systém Klanov v RoS:

http://www.youtube.com/watch?v=yDiMy51q4Z4

elinn83
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od elinn83 » 12.12.2013, 10:09 hod.

Dneska jsem se dozvěděl oficiální datum spuštění/vydání Elders Scrolls Online (4.4.2014). Což jsem si říkal, že cca v tý době by RoS mohlo vyjít (čistě můj tip). Nevzpomínáte, jestli v minulosti Blizz strategicky "upravoval" datum vydání svých her, aby se nepotkali s jiným AAA titulem? Nebo tohle neřeší?

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od zahadum » 12.12.2013, 10:15 hod.

Ale rieši...ono stret dvoch AAA titulov v jeden časový úsek je vždy strata pre obe firmy takže takticky sa vyhýbajú takýmto dátumom.....nedávno dokonca oddialili premiéru filmu Warcaft kvoli tomu aby sa vyhli premiere Star Wars.

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami
2.12.2013

A celkově z přecpaného roku 2015. Původně měla být výpravná fantasy v režii Duncana Jonese uvedena už 18. prosince 2015. Jenomže pak studio Disney posunulo na předvánoční čas Abramsovu Star Wars: Epizodu VII. Warcraft proto vyklízí pozice a jeho premiéru studio Universal určilo na 11. březen 2016

zdroj www.csfd.cz

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 12.12.2013, 11:17 hod.

Jak do me nenarazi vlna, tak to vidim na parbu OmD2. Nejak me to s brachou chytlo :-D

Sent from Note II
Obrázek

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od vavik » 12.12.2013, 18:04 hod.

Drakkari boduješ 8-) :lol:

@ klany: tak měly vypadat kanály už dávno, kolik už jsem viděl parádních návrhů od fandů na zlepšení sociální stránky hry, jaj :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“