Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
msstar
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:msstar#2928
Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od msstar » 07.12.2013, 14:31 hod.

Moxe je opravdu škoda. Za Wize mu to v tomhle challenge opravdu šlo, já jsem jen koukal kolik hodin už s ním dokázal nahrát. Já z toho mám trochu obavy.

Jak tu ale bylo zmíněno expím nového barbara protože mě příjde do této chalenge jako dobrej support a bavilo mě to za něj hrát a tak nějak alespoň v mých očích podporovat ostatní. Takže pokud se chce někdo přidat budu jen rád. Protože jak bylo psáno jít sám je nuda a o dost těžší. Jsem na Normalu třetí act . level kolem 30
Obrázek

Uživatelský avatar
msstar
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:msstar#2928

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od msstar » 08.12.2013, 17:30 hod.

Tak můj věrný spolubojovník Armada padl v druhem patře sklepa :(

Obrázek

To s Mirou je věc opravdu náhodná. Ale umí to vystihnout to jo.


Achich ouvej. A já už to viděl na infernu.


Tak asi 10minut po tom co mě Armada opustil a já vypnul hru tu u mě doma přerušili na 2minuty dodávku proudu. Takže i svou smrtí mě zachránil.
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 08.12.2013, 19:05 hod.

RIP, škoda, uz to bylo blizko. Predpokladam, že řádil taliban.

Stery11
Fallen Shaman
Příspěvky:83

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Stery11 » 08.12.2013, 19:41 hod.

RIP, škoda toho,příště už raději nic psat nebudu :D

Já bych si tipnul že to byl arcane ! :))

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od neithusak » 09.12.2013, 01:00 hod.

Taliban to nebol. Mira to trafil.. bol to mnou oblubeny arcane. Zatial som na HC pochoval 3/4 barbarov na arcane, wizardky radsej nepocitam.

Situacia sa vyvinula nasledovne:
Rozbil som dvere a nabehol na rare skupinku lucisnikov (arcane, desecrator, horde). Tak hovorim si ze ich trochu nacneme kym zacne diskoteka co bola hned prva chyba. S takou skupinkou, u ktorej je jasne ze sa to za chvilu bude hemzit kadejakym sajrajtom, je neslobodno bojovat v uzavertom priestranstve.
Najvacsia chyba ktoru som ale spravil bola, ze ked som sa rozhodol zaradit spiatocku tak som skakal cez dvere s leapom s runou "Call of Arreat". Ak by niekto nevedel tak tato runa je takzvany skok pritahovak, kde pri dopade pritiahne nepriatelov na miesto dopadu. Samozrejma som to skocil zle a ocitol sa zasprajcovany v dverach prave vdaka tejto rune.
V ten moment som vedel ze je zle a uz som len hlasil Msstarovi ze to asi neustojim a padnem tam.
Cakal som peklo a dockal som sa, arkany nemilosrdne lietali do vsetkych stran. Msstar pomahal ako to len slo a vdaka jeho totemu na regeneraciu spolu s ignore pain som tam vydrzal neuveritelnych 12 sekund a s cca 1-2 percentami zivota som sa mohol pokusit o dalsi skok. Bohuzial som to so skokom v tom uhle nezariskoval a z obavy aby som nezmrsil dalsi skok som skocil priamo do dalsieho fialoveho svinstva.

Osobne som sa teda natvrdo poducil ako moze runa "Call of Arreat" v kombinacii s nesikovnostou stat barbara jeho zivot.

Prikladam este screenshot kde je vidiet to peklo.
http://img571.imageshack.us/img571/2909/jw0l.jpg

:dead: Macabre (Barbar lvl60) :dead:
Naposledy upravil(a) neithusak dne 09.12.2013, 01:07 hod., celkem upraveno 1 x.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 09.12.2013, 01:06 hod.

Armado RIP :cry:

Popáté slavím dobytí inferna, můj druhý monk dorazil na inferno společně s WD od MS. Moje cesta si vzala 35hodin. Hned však musím zdůraznit, že to vše díky Msstarovi, bez něj bych asi 3-4krát umřel- NDE mi procla dneska tuším 2krát nebo 3krát, ještě že se mi ho povedlo přemluvit ke hře (asi budu tvrdit, že sem hrál schválně tak špatně, aby se bál odejít :D ). Ten monk je nějakej moc smrtelnej, snad s ním něco odehraju.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Javurek » 09.12.2013, 12:00 hod.

Tak jsem si z nudy vytvořil Mnišku a jedu na HC MP10 :)

Máte nějaké rady? na co si dát obecně na HC MP 10 bacha, kde se často umírá atd?.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 09.12.2013, 13:06 hod.

Paráda, no obecně se dá poradit snad jenom to, že je fakt výhodný spojit síly s nějakým parťákem, všechno jde pak lépe. Využívat obchodníky, krafty, hlavně ty zbraně, ty pomužou nejvíce, na ty se vyplatí si suroviny dopředu našetřit. Pokud chceš hrát solo, jde to taky, ale bude to místy dost tuhý a pro jistý průchod se nevyhneš nějakýmu opětovnýmu farmení.

Uživatelský avatar
Kalis
Wraith
Příspěvky:197
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalisovanoha#2618

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Kalis » 09.12.2013, 13:37 hod.

Ahoj, monk 50, jdu tuhle vyzvu (az na cca 1hod) sam a celkem pohoda. Doporucuju styl life per spirit+zvon a 8 sek. okno(serenity+blind) a mantra of healing+sustenance... To neplati pro hell / inferno, tam jsem jeste poradne nehral / nebyl.. Chce to i trosku stesti na craft a drop, ale zatim jsem se nikam nevracel a nefarmil, abych byl silnejsi.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Javurek » 09.12.2013, 16:11 hod.

První zkušenosti jsou takové že je důležité mít co nejrychlejší útok a knockback :) Jde o to schytat co nejmíň zásahů., zatím level 9 :)

EDIT: Můžete mi prosím přes Pm nebo věřejně(jak chcete) napsat vaše battle tagy, pokud teda máte zájem někdy zahrát? Ať mám ty aktivní lidi přidané :)

Uživatelský avatar
msstar
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:msstar#2928

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od msstar » 09.12.2013, 19:16 hod.

Tady je video jak jsme dostávali těsně před Infernem u Diabla čočku.

https://www.youtube.com/watch?v=8XwM-R0tHAQ
Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 09.12.2013, 19:25 hod.

edit: už ok. Dobrý video. Bohužel monk č.2 monka č.1 v hodinách na infernu nepřekonal :lol: směšný to teda vlastně moc není, šlo nám to v mirou a bennym řekl bych výborně, nějakou elitu jsme sundali snad za 20sekund, použival jsem exploding palm a s ní to padalo fakt efektně rychle - bohužel tahle radost mě pak i úžasně trapně zabila v úplným bezpečí přes reflect 8-) Další rip na neznalost.

Stery11
Fallen Shaman
Příspěvky:83

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Stery11 » 09.12.2013, 23:32 hod.

Anta RIP... todle byla smrt na strašnou blbost nezavinenou tvoji chybou ... stál si strašně daleko od elitky a prostě palma ti dala IK i přes to že si měl pasivku.. achjo je to škoda,šlo to fakt krásně ! :/

Zidy
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zidy#2293

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zidy » 10.12.2013, 10:29 hod.

Jenom k tomu videuu - udělali jste si to těžký sami, ten monk neměl ideální skillbuild. Když sem tam byl já s DH, beny a míra s monkama tak sme tam neměli nejmenší problém, a to sme ani zdaleka neměli tolik hp co vy. Ale hlavně, že jste t o přežili ;)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 10.12.2013, 11:20 hod.

tak nevím co konkretně myslíš, že by se mi na klony hodila cyklona to jo, ale jinak je na diabla uplně uselless. Nicméně jit ve třech je opět o třetinu lehčí, dva monkové jsou dvě mantry, dva flashe, dvě serenity a hlavně mira měl tu fistu s 50% stunem, to je krapet jiný kafe pak ;-) jelikož sem se učastnil oné monk party se 4 monkama na nm(pravě zesnulý propanolol z videa byl u toho) tak vím, jak jednoduchý bylo diabla(jakkýhokoliv bosse) zabit.

Zidy
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zidy#2293

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zidy » 10.12.2013, 15:31 hod.

Myslím, že míra tam ani tu fistu neměl, na diabla je cyclon nepotřebnej tj pravda, ale u diabla jde predevším přežít to s těma klonama a tam se cyclon zatraceně hodí, myslím, že víc uselless je mít seven kick. Ale říkám nechci rejpat, jen si myslím, že jste si dost zavařili sami.

Uživatelský avatar
msstar
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:msstar#2928

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od msstar » 10.12.2013, 16:24 hod.

Zidy má třeba pravdu, i já sám za sebe tam mám prodlevy mezi vyvoláním bubáka (Gargantuan), když je mrtvej a zbytečně tam flušu ty šipky když už jsem dávno mohl smažit netopírama. Alespon u mě je vidět že to za Wd neumím. Byl to opravdu mazec. Moc nám oboum k ripu nechybělo. Respektive kdyby umřel jeden ten druhej to má asi také jasný.
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 10.12.2013, 16:57 hod.

Gargamel se prevtelil z wize na wd. Zatim je na zacatku hellu, kde uz me to aspon trochu bavi, elity i neco umi a necekaj jen na smrt :-)

Mnam mnam šmoláci, Gargamel VII

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 10.12.2013, 21:39 hod.

zidy: mira ju má pořad v ruce i ted na monkovi, nevím, proč by ji tam, kde se nejvíc hodí, sundával. Ten uselless seven kick je třeba zastunoval na 7sekund, kdyz mel MS pasivku a potřebovali jsme pred nima utyct, navic narozdil od cyklony dava i dobrej dmg. Ale nejsem žadný rozený monk,takže jenom pišu jak sem to viděl já, za svým buildem si zkrátka stojím.

No každopádně pánové, těším se na vaše výkony, je to na vás "mladé krvi" v challenge předvést svoje umění a celou tuhle šilenost dohrát, já už na to peču. Cesty máte prošlapané a naše chyby černé na bílém, tak se jich vyvarujte a překonejte všecko ve zdraví. Dohrát se to fakt dá. GL
Naposledy upravil(a) Antabus dne 10.12.2013, 23:25 hod., celkem upraveno 1 x.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 10.12.2013, 23:02 hod.

aaa tak to je skoda. Dalsi veteran se na to vybodl a doufam ze ho to prejde stejne jako me (ale uz na to taky dost prdim). Nejdriv to zabalil Zaljan aka TEN PRVNÍ a ted tohle.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“