Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Casus
Gorebelly
Příspěvky:276
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 08.12.2013, 13:34 hod.

Gold Eagle píše:Na reenchant bude potřebovat spoustu miliónů i kdyby jste se tady vztekly, že goldy budou just a just na prdlačku. Tak díky cenám enchantu nebudou. :ble: :D

Tak pokud budes honit 586 statu misto 548 a cpat do toho miliony, aby se to povedlo, tak potrebovat miliony nebudu, neb to fakt nema pomer cena/vykon a rad se toho vzdam. Ale libi se mi to tvoje nalhavani si jak se nekdo porad vzteka kvuli imaginarnimu "goldu". Navic v p2w hre, kde si jeste ted muzu za par susnu koupit goldu kolik chci. To dava smysl. :lol:

Btw, schvalne... jakou maj hodnotu ty goldy, co ti tak strasne zavidime? 5 Euro, 50 Euro? ;)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 08.12.2013, 14:06 hod.

Ty si v ROs budeš moct koupit goldů koliík chceš??, Ty jsi vývojář Blizzardu? Mluvíme tu o přenosu goldů ze současné verze do ROS datadisku. Goldy budou BoA. Proto nechápu. Jo ateď mluvíme o mých goldech jen asi ve 120 € kdybych je prodal. Jsou šílenci co mají 10x a vícekrát víc. Ale ani tu Ah už nějak nehraju jen 15 min denně a sem tam si něco vylepším, spíš to mám bokem k pravým burzám, když se nehejbou. :D
Na EU se goldy nejhúře vydělávají na Asii a v US mám zaparkovanej účet od léta a tam je goldů asi za 150-200€ na každým. Nědal jsem do toho nic z real money, jen co jsem při hře občas protočil v aukci. To nějak do těch miliard naskákalo. Jeden z nás tady má na sobě gear za desítky miliard v goldech, Teď nevím kdo, ale má přes 800k dps, ten bude zpočátku starej gear enchantovat než mu padne něco lepšího na 70. levelu. Na to se hodí nějaká ta 100vka milionů a a hromádka brimstonů pro 60. level stačí asi 100 kusů.
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 08.12.2013, 14:11 hod., celkem upraveno 1 x.

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 08.12.2013, 14:07 hod.

Ted bezi RoS a proto si ted nemuzu koupit goldu kolik chci? Proc bych mel byt vyvojar Blizzardu?

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 08.12.2013, 14:16 hod.

Protože jen ten si může, když se dohodnou, naklikat v ROS goldů kolik chce.

Koukám nějak frčí trifekta do ROS si koupit a schovat. Asi si pak na něm rollnou 500 základní stat i na 60 levelu což je dost do začátku boostne.Včera jsem takovej nějakej amulet koupil asi za 900 mil goldů a dneska prodal za 1520 mil. goldů. Ty lidi jsou blázni. :D

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 08.12.2013, 14:21 hod.

Absolutne nechapu proc do toho motas RoS, ktery bude za 5 mesicu a fakt, ze si ted muzu koupit kolik goldu chci nijak neovlivnuje. Nebo mi neco unika a ted si nemuzu koupit goldu kolik chci?
Vzdyt to celou pointu naprosto degraduje, navic kdyz nafarmeni urcite sumy goldu mi zabere 1000x vic casu nez vydelat prachy na jeho koupeni. Takze cela ta myslenka "ja mam neco a nekdo mi to zavidi" mi prijde trochu mimo, kdyz to neco je par euro.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 08.12.2013, 14:26 hod.

ˇNoteď budešš mít třeba 6 milard golců. Jasný a svojí cenu těch 6 miliard bude mít i v ROS po převodu věcí a postav do ROS. Enchantem legendárek, klidně za týden vyžbrbláš i 500 miliónů. A protože budeš mít zásobu, tak nebudeš muset dělat gold famru, jak se teď dělá v ROS betě. A nyní si buď snadno můžeš za chvilku času vydělat goldy v AH nebo koupit v RMAH. Což v RoS nepůjde. To je celé. I když goldy budopu BoA, tak stále budou mít na ecnchant a opakovaný rolly svojí platnost a když je máš za lehko získaný teď tak je potom využiješ na vyšperkování postav a budeš se moc soustředit na itemy a esence a ne furt brečet, že potřebuješ goldy na enchant.

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 08.12.2013, 14:37 hod.

Mno, to je presne to co jsem rikal od zacatku, ale neni to v rozporu s tim, ze si ted muzu koupit goldy a nijak v tom nevidim, proc tvrzeni ze gold spadne z ultimatni meny na craft material je brecenim, ze potrebuju goldy.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 08.12.2013, 15:04 hod.

Paneboze co byste furt kupovali... To je radost ze hry jak pojdme nekam. Mi to pripomina ty udelatka do kuchyne. Vsechno zjednodusene a clovek nemusi pomalu nic delat a nema ani radost z vykonane prace. Ale asi je holt jina doba :-)

Sent from Note II
Obrázek

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 08.12.2013, 16:19 hod.

A zase :shock: Precti si prosim poradne o cem mluvim, mluvim o tom jak tu Gold Eagle cpe ze nekdo zavidi neco co ma hodnotu par euro. Nemluvim o tom ze si budu neco kupovat, uz chapes?

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 08.12.2013, 19:19 hod.

Ty jsi se u tý závisti nějak zaklínil. ze zkušenosti z práce s lidma pozor na to. Lidi, kteří takhle jsou k něčemu upjati, tak to je krásné vnější zrcadlení. U tebe např. ta závist skrytá je, rozumově si ji něpřipouštíš, ale rezonuje se skrytou v tvém podvědomí a sere tě to a vímáš to, zatímco ostatní na to nereagují - nerezonuje to s nimi.

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 08.12.2013, 19:24 hod.

Ja jsem upjaty k zavisti, protoze ty si vymyslis ze ti neco zavidim? To nedava smysl, ne? Byl jsem ja kdo to tu vytahl? Asi taky ne, ze? Jeste k tomu zavist virtualniho cisla, ktery si muzu nakoupit za par susnu, vic zabavy nikomu neprinese a je ve hre co ma hodnoceni 3,8/10... Ty mas neco s hlavou? :lol:

e Javurek: Tak ja nevim co na to mam rict, tahle logika mi proste vzdycky unikala. Tak asi jo, ja jsem na neco upjaty, protoze to Gold Eagl vytahl prvni a ja se ptam proc by to mela byt pravda... :roll:
Naposledy upravil(a) Casus dne 08.12.2013, 19:41 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 08.12.2013, 19:39 hod.

Jestli chce vést nějakou filozofickou diskuzi a bavit se o psychologii, založte si na to svoje téma :D

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 08.12.2013, 20:12 hod.

Casus píše:...ve hre co ma hodnoceni 3,8/10...
namátkou zahraniční herní weby
http://www.gamespot.com/diablo-iii/summary/ 8/10
http://www.polygon.com/2012/10/5/345516 ... and-demons 10/10
http://www.ign.com/articles/2012/05/14/ ... n-progress 9,5/10

a nějaké české:
http://games.tiscali.cz/recenze/diablo- ... enze-59489 8/10
http://www.hrej.cz/recenze/diablo-iii-4052/ 4/5
http://www.zing.cz/recenze/824/diablo-3 ... rni-navrat 8/10

to že to nolifery neba po 400h hraní je jejich problém hra není mmo, ale na nějakých 20-50h zábavy nic lepšího na trhu neexistuje, takže nelžete prosím, lhaní je špatné :-)

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Patho » 08.12.2013, 20:39 hod.


Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 08.12.2013, 20:51 hod.

Drakkari: Herni weby me absolutne nezajimaji a uz vubec ne ty, kteri napr. CoDu davaji 8-9/10, stejne tak BF4 s nepouzitelnym netcodem. Nehlede na to, ze jestli se hra libi redaktorovi, kterej ji hraje kvuli rychlosti vydani recenze par hodin max par desitek, je naprosto nerelevantni. Hodnoceni 3,8 je z metacritic, kde hru hodnoti sami hraci.

PS: tvoje tvrzeni, ze neni nic lepsiho je tvuj nazor. Takze bych te varoval pred vydavanim jej za obecnou pravdu, lhani je pry spatne. :wave:

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Quetak » 08.12.2013, 20:58 hod.

Patho píše:...
tak nějak dle očekávání, teď jen aby dali pro ladder aspoň +50% exp gain aby na něj nalákali hráče.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Alfajk » 08.12.2013, 21:20 hod.

to by se ale potom prvni ladder vyplatil vsem,kdyz by byl takovej mega bonus,to urcite nebude

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 08.12.2013, 21:30 hod.

Tak nějakým hodnocením bych se fakt nezabýval. Pamatuju že třeba Fallout 3 měl snad taky 9/10 přitom všichni víme jak to Bethesda podělala. Diablo je prostě koncipované na dlouhodobé hraní a v tomhle celkem zklamalo.

A to že se to pár Casual hráčům líbí neznamená, že to je skvělá hra.

Ladder se nehraje kvuli nějakému bonusu, lidi ho hrajou z jiných důvodu, takže bonus je nesmysl.

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Quetak » 08.12.2013, 21:52 hod.

takže v D2 se leader nehrál pro ladder only itemy? Já ho teda hrál vždy jen kvuli nim. Na nějakej žebříček, kde jsou na prvních místech boti, nemělo smysl koukat.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 08.12.2013, 21:57 hod.

O to ani tak nešlo, spíš o ten pocit začít znovu od nuly, než se člověk nějak vypracuje zase na dobré itemy. Že se dali věci zase dobře prodávat, atd. Sice tam bylo pár věcí ladder only, ale lidi by to hráli i bez toho.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“