Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
RezZ3t
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:RezZ3t#2871
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od RezZ3t » 07.12.2013, 11:15 hod.

a k čemu budou goldy po datadisku ? :D já bych si tak nevěřil
unit:zealot

Uživatelský avatar
Jurman
Fallen Shaman
Příspěvky:74
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Jurman » 07.12.2013, 11:21 hod.

RezZ3t píše:a k čemu budou goldy po datadisku ? :D já bych si tak nevěřil
Tipuju ze enchanting legendarek bude docela nakladna vecicka. Nejen ze budes potrebovat tu legendary essenci ale k tomu i kotel goldu. A nez treba dosahnes maximalniho mozneho rollu daneho statu tak te to muze prijit draho
Obrázek

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 07.12.2013, 11:41 hod.

firdecek píše:
Drakkari píše:V kuloárech se šušká, že možná padne omezení BoA na legendárky v RoS :)
Pokud bude pořád platit omezení tradingu na 2h a pouze v rámci party, tak zrušení BoA až tak velký úspěch pro AH fanoušky nepřinese :)
a pak si jednu nedej... :D

edit: jde o vyjádření, že BoA je jednou z věcí o kterých nejsou úplně rozhodnuti a můžou s tím ještě hýbat, jako se vším v rané betaverzi.. bude záležet hodně na odezvách betatesterů a komunity. Jinak bez BoA není ani žádné omezení s 2h okny to dá rozum přeci..

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 07.12.2013, 15:26 hod.

V ROS betě se farmej goldy - tedy ti co utratili na enchant nebo si nepřenesli do bety velkej balík nebo začali zcela od nuly. Bez ohledu jestli budou BoA. Takže poznámku "K čemu budou po betě goldy." beru jako poznámku někoho kdo i teď má prd a doufá že potom budou mít prd i ostatní. Zcela v duchu řčení "Chcípla mi koza, tak ať chcípne i sousedovi.". :ble:

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Patho » 07.12.2013, 15:30 hod.

goldy sa nakupovali, nakupuju a do konca AH sa nakupovat budu, takze do RoS k niecomu budu :wave:

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 07.12.2013, 16:52 hod.

Gold Eagle: jestli budou ty veci acc bound, budou mit prd vsichni at chces ci ne. Btw, zalezi hodne na tom co blizzard v RoS udela, ale zatim to vypada ze kopiruji Datadisc taktiku z wowka, a tam pri prichodu datace opravdu chcipe koza vsem. To ale prakticky pro zavistivce nic neznamena, schopny clovek (lucker, farmer, exploiter, wallet warrior) bude mit dobry gear hodne rychle a zavistivec muze prasknout znova. Ale v tomhle pripade to neni tak o zavisti, ale o tom, ze gold se opravdu z absolutni a jedine meny stane "pouhym" craft materialem. Cili oproti dnesnimu stavu bude opravdu "na nic".

Patho: mam pocit, ze jestli neco je k necemu pouzitelny, zalezi na tom, jestli to jde pouzit. Ne jestli to nekdo kupuje nebo nekupuje. :lol:

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 07.12.2013, 16:56 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:37 hod., celkem upraveno 1 x.

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 07.12.2013, 17:08 hod.

Jakej je pomer nakupni ceny a prodejni? Jestli je to jak ted cca 3:1 tak prijdes o 2/3 tech goldu. Na nejaky maly boost spoluhracum do zacatku by to slo, ale na vazny transakce ne. Pokud to v RoS neni jinak.

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 07.12.2013, 17:11 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:37 hod., celkem upraveno 1 x.

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 07.12.2013, 17:21 hod.

Ok, sypu si popel na hlavu. :oops: Nicemene jako exploit pro transfer goldu porad legitimni. :lol:

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 07.12.2013, 17:23 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:37 hod., celkem upraveno 1 x.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 07.12.2013, 21:35 hod.

Casus: To je furt dokola. Ať jsou goldy account bount . Mě je to fuk. Já si je převedu a budu je mít na vlastní enchant. To dá každýmu kdo je bude mít do začátku výhodu. Odměny v goldech za bount už snížili, takže se budou goldy farmit pomaleji. Cena goldů v RMAH je stabilní kolem 34 € za miliardu.

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 07.12.2013, 23:25 hod.

Ja ti rozumim, jen rikam ze muj nazor je taky podobny tomu "gold bude useless" respektive gold nebude co byval. A duvodem vubec neni to ze zavidim a chci aby vsichni meli prd jak ja. Ja chci aby hra byla zabavna pro co nejvic lidi to je vse. Kdybych mel nekomu zavidet virtualni cislo, musel bych irl prasknout zavisti.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 08.12.2013, 02:50 hod.

Zlato je dobré, minimálně může plnit paragonu podobnou roli. Čím víc, tím větší frajer.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Alfajk » 08.12.2013, 02:59 hod.

cenu enchantu museji predelat,pokud se budou drzet cistejch dat,ktery ziskali z family bety,tak na tom ostrouhaji vsichni,protoze 95% lidi nehraje jako ty streameri...idealni bybylo,kdyby se drzeli dat z aktualniho D3, vsadim se,ze ten achievment za 100M goldu nasbirano lootem nema ani 5% hracu,takze kdyz napalej cenu za reenchant necku 25M,jsou hodne mimo bezny meritka

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Quetak » 08.12.2013, 03:20 hod.

když děláš už po třicátý reenchant stejnýho itemu tak proč by to nemohlo stát těch 25m? Mně to příde naprosto v pořádku, kdyby to stálo pořád 200k tak by to bylo o ničem.

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od vavik » 08.12.2013, 08:37 hod.

Quetak +1

chceš se pokusit o dokonalý předmět? snaž se, zasluš si to, zaplať si! nevím, kolik by měla být ta "správná" částka za reenchant, ale tohle braní ohledu na casual hráče nefungovalo dříve, bude to zabiják i teď, diablo (aspoň do vydání d3) nikdy nebylo pro všechny, tak to mělo zůstat

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 08.12.2013, 10:21 hod.

Na reenchant bude potřebovat spoustu miliónů i kdyby jste se tady vztekly, že goldy budou just a just na prdlačku. Tak díky cenám enchantu nebudou. :ble: :D

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Fru-fru » 08.12.2013, 10:39 hod.

Víte co, tohle není braní ohledů na casualy. Já jsem taky casual a naprosto souhlasím s tím, že jako casual player nikdy nemohu mít top výbavu, a když ano, tak je za x-násobek času co tomu věnoval běžný player a nolifer....
Naopak tohle mě motivuje víc, než kdybych věděl že i přes 10 herních hodin týdně jsem schopen mít top item (i se smolnýma rollama které musím vylepšovat) třeba za 1-2 týdny...No to bych asi blinkal a nehrál bych tu hru rok, ale asi tak 2 měsíce :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 08.12.2013, 12:03 hod.

Právě pro tohle jsou dobré ladder sezóny, casualové jsou spokojení na nonladder a nolifeři jedou ladder :D

Odpovědět

Zpět na „Obecně“