The Countess

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: The Countess

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.01.2013, 09:22 hod.

petanmrtvolak: Slovo Delirium jsem už hodně dlouho neslyšel. Co se týče helmy, tak bych asi volil jinou variantu. Třeba nějakej rare/magic Circlet +3 Summon Skills. Předpokládám, že jedeš Necra Summonera. A proč někomu jeden run trvá tak krátko? Nejlepší je Countess běhat s Light Sosou...nikdo jinej se jí rychlostí nevyrovná. Runy jako Um a Ist by neměl být problém dropnout...jen to chce trpělivost...může se totiž jednat i stovky nájezdů, ale může to popadat za půl hodiny...to je prostě Diablo :). Co se týče Vex, tak na tu bych ve Forgotten Tower moc nespoléhal. Radši bych si pro ňu zašel do Lower Kurastu (3.akt).

A že tvoje kostry nic nezastaví? Jestli v 5.aktu v nějaké z ledových jeskyní narazíš na nasranej Extra Strong + Extra Fast bosspack Blood Lordů nebo velké hejno Sirén, které ti hodí na vše Amplifu, a pak na tebe vyšlou salvu Red stárů, tak nebudeš vědět, která bije :D

Ještě jedna otázka...SC nebo HC ? A jakej patch?
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 18.01.2013, 09:43 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: The Countess

Příspěvek od raisen » 18.01.2013, 09:25 hod.

petanmrtvolak: Nejrychleji se k ní dostaneš buď kouzelnicí (a nejrychleji ji zabije Lightning sorc), nebo barbarem s teleportem. Popřípadě s kýmkoliv s teleportem, ale ti už budou pomalejší.

Edit: Dark_Deamon byl rychlejší :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
petanmrtvolak
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: The Countess

Příspěvek od petanmrtvolak » 18.01.2013, 10:36 hod.

Díky za odpovědi.
JJ, jedu Summon Necra level 78, SC,patch 1.13 .
Jiná postava u mě nemá smysl (není čas ani na Necra) tj. pojedu dál, dokud to kostry budou dávat. Je mi jasný, že ve 4-5 aktu bude hůř, ale
právě o to jde, těším se na to. Jak to jde hladce, je to nuda. A snad jim do té doby dám pár bodů navíc. LK chesty jsem jel na NM, určitě je zkusím na Hell.
Ten circlet je dobrej nápad, zkusím pohledat...
Komtesu budu mlátit dál, snad nějakou Um hodí.....

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: The Countess

Příspěvek od Attia » 18.01.2013, 11:30 hod.

já teda nevím ale pokud ti padlo shako, tak helmu bych neměnil ani za zlatý prase. vždyť co víc si od helmy můžeš přát? life/mana, +2 all skill, a kotel mf...socketnou můžeš ruby na life, safir na manu, topaz na mf atd atd tad...helmu bych 100% nechal shako, a ten +1 skill kterej ti přidá circlet +3 summon ti za to 100% nestojí.

spíš bych buď tebou zašel do 1 aktu na normal a běhal za akarou a našel si hůlku +3 raise skelleton, +3 skellet mastery aby byla 2 socket nebo čistá bez socketů (u larzuka udělat díry). tam poskládej rw White. dá ti +4 skellet mastery což je úžasná věc. Pokud bys měl hůlku +3 mastery tak máš hned +7 skellet mastery jen z hůlky což ti zvedne výdrž koster rapidně nahoru. navíc +3 bone skill ti zvedne radius u CE což se taky hodí. jinak u tý hůlky bych preferoval skeleton mastery místo raise skelleton. (můj názor)

Uživatelský avatar
petanmrtvolak
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: The Countess

Příspěvek od petanmrtvolak » 18.01.2013, 11:55 hod.

Já to blbě nazval, ne shako, ale Peasant Crown (+1to all skills)+ další. Takže tam by to stálo za to. Jinak Akaru a Drognana mám oběhaný celkem dost (ale na Hell), zatím jsem měl hůlky +2 to Necro skill level a něco k tomu, teď chodím s +3 Summ skills,+1Revive,+1 Summ Resist. Mrknu do tabulky, jestli je to tak jak píšeš s tím skeleton mastery. Hůlku White jsem měl ale vyhodil jsem ji,
zdálo se mi to slabý, bylo to z obyč hůlky s dírama :-)Ale tak jak píšeš je to super nápad, díky za něj, vyzkouším. Nevěděl jsem, že se tam dá koupit normální hůlka.

Uživatelský avatar
Kisuvka
Burning Soul
Příspěvky:644
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: The Countess

Příspěvek od Kisuvka » 18.01.2013, 15:04 hod.

Mia píše:Tak já hraju Diablo teprv měsíc, převčírem jsem šla poprvý na hell na Komtesu a hned mi dropla Ist :-D
Myslel jsem, že ji zabiju, když jsem to viděl... :D

Jinak - máte někdo kompletní statistiku? Všechny runy, počet runů, případně supergear...
Lvl 99 challenge No vitality melee challenge
Diablo II od 30.11.2003 8:55, 7500+ h
Unikáty: 100% 8-)
Setovky: 100% 8-)
Runy: 100% 8-)
Slova: 95,2% (-4) 1x Sur, 6x Jah
Celkem: 99,4% (-4)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: The Countess

Příspěvek od Attia » 18.01.2013, 15:16 hod.

petanmrtvolak píše:Já to blbě nazval, ne shako, ale Peasant Crown (+1to all skills)+ další. Takže tam by to stálo za to. Jinak Akaru a Drognana mám oběhaný celkem dost (ale na Hell), zatím jsem měl hůlky +2 to Necro skill level a něco k tomu, teď chodím s +3 Summ skills,+1Revive,+1 Summ Resist. Mrknu do tabulky, jestli je to tak jak píšeš s tím skeleton mastery. Hůlku White jsem měl ale vyhodil jsem ji,
zdálo se mi to slabý, bylo to z obyč hůlky s dírama :-)Ale tak jak píšeš je to super nápad, díky za něj, vyzkouším. Nevěděl jsem, že se tam dá koupit normální hůlka.
ona ta White není nejlepší na summonera. Pokud máš povolený ladder RW tak bych asi spíš nosil Spirit meč. Ale tu hůlku bych určitě nosil na switchi a vyvolával z nich kostry...

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: The Countess

Příspěvek od DeathHero » 05.11.2013, 18:16 hod.

Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Countess

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.11.2013, 18:44 hod.

Pěkná haluz s tou Vex :)

Uživatelský avatar
Bemik
Minion of Destruction
Příspěvky:917
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Dark Wood

Re: The Countess

Příspěvek od Bemik » 05.11.2013, 20:36 hod.

Vex je extrémní haluz... má snad menší šanci, než akt bossové.
Ty ostatní runy se dají naběhat za den. Když sem běhal countess, tak byla jedna Ist minimum, co sem naběhal za 2 hodiny.
"Do what you fear and the death of fear is certain."

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: The Countess

Příspěvek od DeathHero » 05.11.2013, 22:12 hod.

Tak tu VEXku droply obrankyně Countess nevim jakou maximální runu mohou dropnout jinak teď se du pořádně zhulit.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Countess

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.11.2013, 22:55 hod.

Tuším, že 4. a 5. patro Forgotten Tower může nabídnout max Ber.

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: The Countess

Příspěvek od Ferek » 06.11.2013, 16:02 hod.

Dark_Deamon: Toto písal Homer_cz ja by som mu v tomto veril pozeral som aj do drop kalkulátora.
Ta Zodka tam padnout může, nemůže padnout z hraběnky(Lo) ani z normálních monster(Cham) ale ostatní ji dát můžou.

Podľa kalkulátora môže z ochranky Countess padnúť až ZOD.


Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Countess

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.12.2013, 12:27 hod.

Pěkné úlovky :) Jinak jak ses jinde ptal, jestli ti půjde složit Grief do té sup PB, tak půjde :)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: The Countess

Příspěvek od DeathHero » 07.12.2013, 13:10 hod.

@Dark_Deamon jasný díky pokud bude countess rozumná seskladam grief už mám skoro půlku hotovou :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL


Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Countess

Příspěvek od Dark_Deamon » 09.12.2013, 23:02 hod.

Pěknej flawed gem :D I když já ty Gul zrovna nemusím.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: The Countess

Příspěvek od DeathHero » 10.12.2013, 06:16 hod.

Dark_Deamon potřeboval jsem zprznit všechny falky a lemky. To je mi jasný že Tobě GULka nevoní :green:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Ferek
Wraith
Příspěvky:140

Re: The Countess

Příspěvek od Ferek » 10.12.2013, 07:24 hod.

Ahojte, tak pridávam aj ja dropy a štatistiku (na konci albumu) behom 1000x Countess runs, akurát myslím, že nemám odfotenú 1 UM.
Len taká zaujímavosť prvá MAL mi padla až niekedy okolo 880 runu a to spolu s tou IST, VEX dropla z ochranky Countess.
Album: https://picasaweb.google.com/1019252682 ... ooyl66iFTw

Odpovědět

Zpět na „Předměty“