Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 03.12.2013, 19:13 hod.

Takže obchodní styk hráč vs hráč už není moderní že to skoro znemožnili a musí to být anonymní přes aukci?

Já nechci žádné historické věci, jen systémy které se ověřili roky hraní a fungovali a fungují stále místo jejich nových výmyslů, které teď předělávají. Asi ty tvoje novinky z moderní doby moc nezafungovali.

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od killerek » 03.12.2013, 19:58 hod.

Javurek: Souhlasim, ze největší zlo je v D3 drop a ne aukce. Aukci sem spokojene vyuzival v Lineage, WoWku a Neverwinteru. Zbavil jsem se na ni věci, o které jsem nestal a za vydelek nakoupil, co sem shanel. Ale v kazde tehle hre jsem mel za urcity cas farmeni skoro jasne, ze dropnu určitou vybavu. Stacilo hrat pravidelne. Hlavne pouzita věc byla okamzite bindla na postavu, takze zmizela z obehu. Za vydelek se nemusel kupovat equip, ale klidne takove blbosti jako mounti, peti, doplňky ...

Další hra s posahanym dropem byly GW2 a také bych to nesvadel na aukci, protože tam sem si mohl nej equip vycraftit. Chodit tam dungy pro drop se vůbec nevyplatilo, protože za obtiznost tech dungu odmena nestala. Jednodussi bylo nafarmit materiál na craft nebo mit stesti na odmenu při eventu.

Třeba minuly vikend jsem v D3 mel "stesti na drop". Witching hour ma tak mizerne staty, ze se hodi jen tomu papirovemu SC wizzardovi. Lacuny sem hodil v public hre na zem zacatecnikovi, jakej to byl odpad. Mempo sem rovnou rozbil na materiál. A to mam na SC postavy, které nemaji zadnou vysokou damage, ale stejne upgrade nepada. To uz spis něco vycraftim nez dropnu. Uz ani nevim kdy jsem se naposled radoval z nejakeho dropu. Wizzard hat a Spirit stone mi pada snad nejčastěji. Legendarni zbrane jsou odpad. Dalo by se pokacovat, ale uz me to nebavi.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 03.12.2013, 20:09 hod.

Právě v d2 si měl třeba shako a když padlo byla to vždy radost :D

Nebo třeba Death Fathom, i nejhorší měl cenu a dal se dobře prodat, pak už jsi jen řešil % do perfektních 30% a cena se úměrně zvyšovala :)

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od vavik » 03.12.2013, 20:12 hod.

Drakkari píše:Systém dropu byl úžasný, a doposud je dobrý pokud se hraje bez aukce.
ve fl najdu lidi nepoužívající AH, rychle by tě s takovým výrokem poslali někam (nepočítám ty, kteří dávno znechuceně odešli :( ) drop je nesmyslný a demotivující; jak těď ovlivníš šanci na dobrý drop? mf? skillem? zabitím silného protivníka? hrou na nejvyšší obtížnosti? nic z toho nefunguje! čekáš, až budeš mít štěstí a server rozhodne

/// edit ///

@ Javurek: rád na tohle vzpomínám; mě se na d2 líbila ta možnost postupu, přes trade předmětů z dropu, gemy, nižší runy postupně k top výbavě; pro mě krásný pocit složit první cta, hoto, co teprve dostat se k enigmě, infinity? všechno tohle šlo dosáhnout hrou, když si věděl, kam chodit

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Denny » 03.12.2013, 20:24 hod.

Ve wowku ale nemůžeš prodávat epic výbavu ( ekvivalent diablo legendárkám, kdo neví ) takže tam tě ta aukce tak moc nezvýhodní. Navíc ve wowku je spousta dalšího end game.. v diablu je v podstatě end game akorát tak loot. A o tom to je, nejprv sem si myslel že zrušení trade je úplná blbost ale teď si říkám že je to ASI správně. Dokud můžeš sedět na ř*ti a jen skupovat věci tak si ta hra ubíjí svou základní podstatu.

Je to jen můj skromný názor tak mě hned nelynčujte kdo se mnou nesouhlasí :wave:

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od killerek » 03.12.2013, 20:52 hod.

Denny: V tom WoWKu bylo par epicu z dropu a craftu tradovatelnych, ale nepodstatne množství.

Javurek: Shako sem mel většinou nafarmene celkem rychle :-) Na nej jsem byl luker :D Pote Q na diru do predmetu a hura mf sutr :D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od skyrim1988 » 03.12.2013, 21:16 hod.

Zdar kluci-gentlemani-pařmeňi,

Apeluji na ten drop a možná i AH.Drop je samozřejmě crazy na nic.Ze začátku jsem byl šťastný z každé LG co padla a hned ji postoval Dennymu :D On ví.Asi do 50PL jsem jel jen z toho co mi kdo koupil nebo dal i tak jsem měl na mále,s tím,že jsem chtěl skončit uplně s D3.Goldy jsem neměl a na AH jsem neuměl kšeftovat.AH a ten na nic drop,ze mě udělalo to,že jsem nevydržel a poprvé do hry nacpal peníze a tím ukojil vášeň z věcí,které bych těžko dropem získal.Chvilku mi bylo z toho zle a cítíl jsem se uboze.Po čase to přešlo.A mám už jen radost z toho,že dorazím na ten PL 100.Tudíž se nemůžu dočkat,těch ůprav co nás čekají,ať už jsou jakékoliv.

Je to asi mimo mísu,ale nějak jsem měl potřebu to napsat...A berme to tak,je to jen hra přece.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Stanley » 03.12.2013, 23:03 hod.

Zajímavá debata/hádka :). Nicméně bez ohledu na to, jak to bude ve finále s AH/Loot 2.0/RoS mě zajímá ten tzv. PTR. Jestli jsem pochopil dobře z jednoho dnešního příspěvku, tak je to open beta test Lootu a Paragonu 2.0 (patch 2 něco), který by snad měl být spuštěn do konce roku a dostupný pro všechny vlastníky Diabla, kteří mají nainstalovanýho Battle.net APP clienta, je to tak? Pokud tomu tak je, budu to moci hrát a vše co tam získám si ponechat?

BTW (offtopic): už jsem to tu viděl několikrát, jak se něktěří k Diablu obrací zkratkou D3V, co to prosím znamená, google neví :D

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Denny » 03.12.2013, 23:12 hod.

Stanley: ty si uděláš kopii svojí postavy s tou půjdeš do toho PTR. A až testování skončí tak se všechny ty postavy smažou a zůstanou zase jen ty nedotčené originály.

btw: http://www.diablowiki.net/D3V <= původní hra bez datadisku

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od HELLERcz » 03.12.2013, 23:43 hod.

Trochu OT, ale musím se o to podělit ...

Konečně ! jsem totiž "asi" "doufám" přišel na to, jak přehrávat Twitch streamy BEZ zasekávání a trhání a loadingu atd ... prostě super přehrávání i na úroveň source.
Teď půl hodiny na pozadí koukám sem tam na Kongora a je to paráda.

Pomohlo mi toto - odkaz na forum, návod

:wave:

Btw. Kongor opět bude mít plný inventář bags ... tak bude brzy otevírat :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Frozen » 04.12.2013, 07:21 hod.

D3V = Diablo 3 Vanilla
D3C = Diablo 3 Classic

obojí je označení pro diablo 3 bez datadisku.

Ps. Drakkari by asi potřeboval naplácat, aby začal mít trošku normální vyjadřování a trošku i úcty a respektu k ostatním. Ale on tě život po škole naučí :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Stanley » 04.12.2013, 07:27 hod.

Denny píše:Stanley: ty si uděláš kopii svojí postavy s tou půjdeš do toho PTR. A až testování skončí tak se všechny ty postavy smažou a zůstanou zase jen ty nedotčené originály.

btw: http://www.diablowiki.net/D3V <= původní hra bez datadisku

Tak to už se mi to tolik nelíbí :)

BTW: díky za info ;)

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ReptileSVK » 04.12.2013, 11:08 hod.

inak AH stale zije. Predvcerom som predal ring s cd=50, cc=6 strenght = 141 a all resistom 43 za 536 000 000 v cistom. Skoda, keby mal este attack speed pojde za minimalne 2 mld. Predal sa behom pol hodiny. Tym chcem povedat, ze top itemy sa predavaju stale.

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od zahadum » 04.12.2013, 11:17 hod.

AH bude stále živé ... až do posledného dňa a idem sa aj ja zbavovať celého gearu..nie je to v žiadnom prípade nič extra ale pár milionov to hodí a potom zmažem barbara ako takú zlú spomienku :)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Frozen » 04.12.2013, 11:27 hod.

Asi jsem jinej... mě hra baví, rozhodně nic prodávat nebudu. Jediné co se u mě změnilo od oznámení RoS a vypnutí AH, tak si výborné kousky nechávám na postavách a neprodávám je, aby se mi lépe hrálo nyní. Hraju s partou lidí a hraju to pro zábavu a relax, nikoli pro honění paragonů nebo hledání věcí na AH. Jediné co chci před RoS udělat, tak je mít 10x LVL 60, abych mohl vesele ripovat v RoS :-D
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Fru-fru » 04.12.2013, 11:30 hod.

Hehe, vidím to podobně jako Frozen. Všechno prodávat by mi bylo líto a těch pár šupů stejně nebude mít moc hodnotu...

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ReptileSVK » 04.12.2013, 11:55 hod.

myslim, ze predat gear sa oplati. Treba predat a kupit lacny, aby sa dalo RoS prejst na MP0 az MP1, tam aj tak napadaju kvalitne veci. Samozrejme predat za goldy a potom goldy strelit za eura.

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od zahadum » 04.12.2013, 11:58 hod.

teraz som predal všetky gemy ktoré som mal a trvalo to 6 - 7 minút a cca 250 000 000 gold je doma :) pozerám jedno video kde hovorí chlapík o príprave na RoS....celkom užitočné video...tie ceny gemov sú brutus aj keď nie sú finálne...
btw. má pekný look na crusaderovi :)

tu je to video: http://www.youtube.com/watch?v=AUUXfQTRRtw#t=208

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 04.12.2013, 12:05 hod.

myslim, ze tech par korun za goldy nevim nevim, kongor v RoS behem tydne rozprasil 2 miliardy jak nic, myslim ze kvuli craftu a enchantingu by bylo lepsi si par stovek milionu nechat, nez to prodavat

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od WulFgaR77 » 04.12.2013, 12:24 hod.

Problémy nastávaj opakovanym enchantem, tam ta cena roste snad exponenciálně.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“