Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Antabus » 03.12.2013, 15:05 hod.

drakkari : sklízíš jenom co si zasel. Pravdu? Ty tam sedíš s Joshem ? Proč si se nepochlubil. Pravdu tu nevíme nikdo, vedem diskuzi založenou na spekulaích a názory se logicky různí, četl sem tu zajímavý komenty jak pro tak proti, jen ty jedinej tu máš pocit, že máš pravdu, že si tak strašně vyjimečný a chytrý, že jen tvoje uvažování je spravné. Ale nejsi drzý, nejsi arogatrní, pouze jen ti, co mají jiný nazor, jsou totiž hňupi, ostatní, ve své božské existenci toleruješ. Občas vypni to diablo a jdi se projít taky mezi lidi. 4M lifetime kills či kolik máš asi fakt už je hodně nezdravá mez.

jo a už hodinu odsud odcházíš...!


firdecek: nenazval sem ho idiotem, pouze že se tak chová- at si to každý zhodnotí sám, já vím, že sem si to mohl odpustit.
Naposledy upravil(a) Antabus dne 03.12.2013, 15:08 hod., celkem upraveno 1 x.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od mdmT » 03.12.2013, 15:07 hod.

to Alfajk ... a teď je jen otázka jak moc před a jestli to bude v době kdy už bude AH down nebo ne :-) ... a tady se úplně neshodneme, ale to je v pohodě :-))) ...

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 03.12.2013, 15:41 hod.

antabus: nechci tě urazit ale jsi hloupý a hraješ si na inteligentního a rozumného.
Pravda je daná a jasná, ať už odvozená z bluepostů či faktů ohledně datadisku, beta testů a PTR. Výjimečný je každý člověk to je pravda, chytrý jen někdo, to ty nebudeš, oproti mě určitě ne, drzý a arogantní jsi ty se svýma urážkama. Neříkám že každý kdo má jiný názor je hlupák. Pouze ten, co věří nelogickým nesmyslům, které odporují základním principům oznámeným samotnými vývojáři hry. Je to jako by člověk věřil že 1+1 je 3. A to je prostě nesmysl a logicky uvažující a chytrý člověk by to ani nevzal v potaz. Teď hraješ na to abys byl na nějaké morální výši, ale přitom se mě snažíš srazit a vyvolat smýšlení ostatních, že jsem ten nejhorší a zatvrzelý nejhloupější závislák. To je sobecké a morálně pokleslé. Nejsi o nic lepší než já, ba co víc horší, protože doufáš že ti moderátoři dají za pravdu mým potrestáním. Nemá to význam. A ano znám se s lidmi(vývojáři) z Blizzardu a nejsou to žádní honiči za dolary a pár tisícovek z aukce fakt nebude důvodem pro zničení systému na kterém se rok pracuje. Zvlášt u firmy, která má miliardové dolarové příjmy.
Ano odešel jsem a byl jsem hodinu pryč co to s tím má společného?
Naposledy upravil(a) Drakkari dne 03.12.2013, 15:52 hod., celkem upraveno 1 x.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od mdmT » 03.12.2013, 15:51 hod.

... při vší úctě, ale debata s Tebou je vážně ztráta času ... názorově je to tu zhruba 50/50 a každá strana má nějaké argumenty ... nicméně od Tebe tu padají jen urážky, napsal jsi asi 7 příspěvků k této debatě a jen v jednom z nich jsi nikoho neurážel ... a ano Antabus si mohl odpustit to co napsal, ale to nic nemění na tom, že se rozhodně projevuje daleko inteligentněji a vyspěleji než ty a debata s ním má smysl a to ať s ním souhlasím nebo ne ( stejně jako s Alfajkem, Ksinbadem ) ... souhlasit s někým můžu nebo nemusím, ale používat argumentaci, že každý kdo se mnou nesouhlasí je hlupák, hňup, nerozumí psanému textu a pod. - co to proboha je, to se bavím s 13ti lettým dítětem? ...

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 03.12.2013, 15:55 hod.

nemáte žádný argument pro AH s lootem 2.0 proboha, jen dohady a předpoklady, nic potvrzeného, ukaž mi jediný příspěvek kde to něco potvrdí, jediný!!!! nelži!

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od killerek » 03.12.2013, 15:56 hod.

Drakkari "Pouze ten, co věří nelogickým nesmyslům, které odporují základním principům oznámeným samotnými vývojáři hry."

Tak tohle bych chtel opravdu vysvetlit, protoze to pouzivas strasne rad:

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od killerek » 03.12.2013, 15:58 hod.

Jinak uz sem minimalne ja psal, proc by mohl byt Loot 2.0 i s AH. Ty se jen ohanis svym nazorem, jak zasekly gramofon. Hlavne, ze ty mas vsechno potvrzene a nevaris z vody jako my.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 03.12.2013, 16:03 hod.

Jasně proč by mohl. To je ale dohad a nic potvrzeného, to není argument ale výcuc z prstu. Zbožné přání, možnost, která není daná. Zato RoS a Loot 2.0 má blizzardem daná a stanovená kriteria. To je fakt. Jde o základní princip hry založen na selfound, kompletní změna herního systému na získávání odměn hraním a ne obchodováním potažmo aukcí, u které se blizzard ji rozhodl odstranit ze hry a předem oznámil její odsranění před RoS!!!

Za hňupa se omlouvám, ale to byla spíše menší ironická reakce na nějaký vyšší post, žert, který si tu někteří vzali jako útok. Navíc nebyl mířen přímo na osobu/y. Už to prosím nevytahujte, jede to jak kolovrátek :D

co je logického na tom věřit tomu, že nechají aukci zapnutou v systému lootu 2.0, já v tom vidím jen rozpor a protiklad, který nenastane, tečka.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ReptileSVK » 03.12.2013, 16:51 hod.

a co je na loote 2.0 take bezvadne ze AH by vadil? Nic, proste ti to padne alebo si to kupis, a budu item level 63 takze na RoS nepouzitelne.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od mdmT » 03.12.2013, 17:05 hod.

... Drakkari - ano máš pravdu, nic nevíme, nikde to přesně nebylo popsáno ... ale naprosto stejně nic nevíš ty, protože to co ty tu popisuješ jako fakt, také nebylo nikde popsáno a nevyplývá to z žádné informace, která by byla potvrzená ... a ano někdo víc věří tomu, někdo onomu a to je v pořádku ... já v dočasné koexistenci loot 2.0 a AH žádný rozpor a protiklad nevidím, tečka :-) ...

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 03.12.2013, 17:14 hod.

tak to se šeredně pleteš, to co píšu já je potvrzeno oficiálně, nebo snad zrušní aukce je výmysl? vlastnosti lootu 2.0 jsou nesmysl? to že plán vydání patche a ros je v rozmezí týdnů? A že patch 2.0 bude obsahovat komplet vše co ros kromě aktu 5 a křižáka? co by tam jako dělala aukce, to mi vysvětli. panebože..

a proč by vadila aukce lootu 2.0? ááááá aukce vadila i lootu 1.0 šmankote :D a to tak že blizz aukci na tvrdo ruší, hra bude ve verzi 2.0 - nový řád

jste do morku kosti prolezlí morem aukce a jako narkomani ji tam chcete za každou cenu, představujete si jak se napakujete goldama z lootu 2.0 ale ne ne ne, pánové z blizzu vám tu radost neudělají, vemou vám hračku, dávku, haha to je vtipné, to je vtipné :D


oznámení o zrušní aukce, základní prohlášení:
http://us.battle.net/d3/en/blog/10974978/

ze kterého vypíchnu:
We feel that this move along with the Loot 2.0 system being developed concurrently with Reaper of Souls™ will result in a much more rewarding game experience for our players.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ReptileSVK » 03.12.2013, 17:34 hod.

no vidis a ja hram diablo denne stale AJ koli aukcii ty si ho nezapol isto uz mesiace. takto to u teba dopadne aj u ros. a s prichodom RoS budu nove itemy pre level 70 + mystic + act + crusader atd...

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 03.12.2013, 17:54 hod.

Na ja. Jasně Ah + loot 2 patch. :D Po patchi vám zmizí klikátko na vstup do AH, tak nevím nevím k čemu vám pak AH bude. Blizzard mluví o vypnutí Ah, nikoli o datu možnosti vstupu do AH. ;)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Seton » 03.12.2013, 17:59 hod.

No tak sem to teď celý přečetl :D :D. Zhruba od 33 stránky se úplně ztratila chuť diskutovat,spekulovat....je to jen hádka.
Já osobně se nechám překvapit a je mi jedno, jestli LOOT 2.0 bude s aukcí nebo bez....takže já budu vesele pobíhat a killovat vše co se mi připlete do cesty, včetně barelů :D. A....uvidím :)....nějak to bude... tak či tak se těším. A můj osobní názor k této "hádce"? Myslím, a je to jen můj názor,nikomu ho necpu ;-) že LOOT 2.0 příjde společně se zrušením AH a né před tím, ale na druhou stranu...Blizz mne už několikrát mile/nemile překvapil, takže čekám neočekávané :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od killerek » 03.12.2013, 18:00 hod.

Drakkari: Řekl bych, ze si nenapsal nic a uz vůbec ne nejaky argument, krome urážek, proc by nemohla byt nejaky cas aukce a Loot 2.0 spolu, když soucasti lootu 2.0 je account bound na snad všechno.

Oznameni o zruseni aukce není vůbec nic nového a pravdepodobne reaguje na novy zákon. To kvůli tomu budou susit patch do pulky brezna, když na konci prosince chteji spustit PTR? Pokud jim jde vyvoj dobře, tak mají sponovat uz tak nastvanou zakladnu ubývajících hracu ještě dele?

V bluepostu je vydani datadisku 2 tydny az 2 mesice (8 tydnu) po patchi, coz je hodne velke rozmezi.

Dle me jsou mozne obe varianty, coz pripoustim. Je mi i jedno, která varianta nastane, ale rad bych videl patch co nejdříve. Ty nejsi ochoten pripustit, ze ma někdo jiny názor nez ty.

Loot 2.0 beru jako restart hry. Aukce D3 nepodělala, podelal to systém dropu, systém rollu statu na vecech a boteri. Aukce spokojene funguji v hodne onlinovkach jen je tam drop podstatne méně o nahode a je tam zaveden Bind on Equip a u neceho třeba rovnou Bind on Pickup.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 03.12.2013, 18:32 hod.

Já bych se vůbec nedivil kdyby nakonec byl LOOT 2.0 až přímo s RoS. Je to Blizzard, proboha, oni všechno tisíckrát zkoušej a předělávaj. A to že maj konzole lepší drop už teď? No a co? S RoS je spousta nových změn, takže to s tím zas tak moc nesouvisí.

Určitě budou porovnávat zkušenosti hráčů z Closed bety s Loot 2.0 vs Test realm bez RoS s 2.0, protože lidi co budou mít Ros přece budou moci hrát s lidma z RoS ne? Takže to nebude žádnej rychlej testík.

Mě je to fuk jestli to daj dřív nebo ne, zkusím si betu nebo PTR realm s loot 2.0 a pak čekám na RoS , do té doby to pro mě nemá smysl hrát. Dělat jak blázen stovky paragonu, když bude nejspíš ladder systém, ne díky :D . Věci bude taky na 2 věci. To radši začnu od nuly znovu s dropem kterej měl bejt už dávno.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 03.12.2013, 18:38 hod.

Killerek: Řekl bys špatně :D
já si zas myslím, že aukce podělala vše co je na D3 špatně. Systém dropu byl úžasný, a doposud je dobrý pokud se hraje bez aukce. Botteři jsou tu převážně kvůli aukci a hlavně kvůli volnému obchodu.

Dle mě není absolutně možná varianta lootu 2.0 s aukcí, protože tento systém je postaven na selfound a smart dropech. 6x vyšší drop s dokonalýmy staty a aukce je holý nesmysl.

3 měsíce testů není pro Blizz absolutně žádná doba. Ty jo, klidně to může být i půl roku než vydají třeba jen patch 2.0.1. Děláš jako bys neznal Blizzardy a jejich rychlost.

A mýlíš se, loot 2.0 rozhodně není acount bound na všechno. Dobře rollnutý rare item může být dosti lepší než legendárka až na to že nebude change builder ale v kombinaci se smart dropem bude hodně použitelná.

A nakonec, když jsem si stoprocentě jist svým názorem(nyní loot2.0 a aukce) tak mě nic a nikdo nikdy nepřesvědčí o opaku, protože jsem strašně inteligentní a chytrý. A za celý svůj život sem se nikdy nezmýlil na ničem o čem jsem si byl stoprocentně jist. Prostě to tak bude. Tečka :D (to se netýká tvrzení o tom co bylo špatně na D3, tím si jist nejsem ale z valné části tomu tak bylo)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 03.12.2013, 18:46 hod.

Systém dropu je momentálně úžasný tak možná ve snu(noční můře). Drop je přímo příšernej. každej rozumnej člověk co alespoň nějak hrál d2 na úrovni tohle musí vidět. Nemyslím pouze přímo padání věcí ale vše kolem věcí. A aukce? Spousta lidí furt poukazuje jaká je aukce zlo. Aukce je jen prostředek, už to proboha někteří pochopte. Přímo AH za nic nemůže, systém goldů, dropů je špatný, to jestli někdo prodává věc na aukci nebo ve hře je úplně jedno.

Není špatné že zavedli aukci, je špatné že maximálně ztížili přímý prodej hráč vs hráč. Atd.

Drakkari k tobě jen jednu věc. Děláš to často, že píšeš tak, že vyvoláváš konflikty a hádky. Možná to děláš nevědomky a prostě se tak vyjadřuješ. Já jsem ale přesvědčenej o tom že to děláš vědomě a schválně chceš vyvolávat flame a hádky. Doufám že si mýlím ale každopádně ti doporučuju s tím přestat.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 03.12.2013, 18:50 hod.

To se uvidí, až brzy vyjde PTR, můžem si tam zkusit jak se hraje bez aukce :-) A porovnat jestli to bylo zlo nebo ne. Btw tam se ukáže kdo měl pravdu..

s těma hádkama se mýlíš jako ostatně s většinou věcí ohledně diabla 3, protože mýcháš nesmysly z diabla 2 vůbec jsi sto let za opicema a chtěl bys techniky v moderní hře která si prostě 13 let starý nesmysly nemůže dovolit no.

Jsou to názory, a když se mnou někdo nesouhlasí tak se se mnou hádat nemusí, já jen projevuji svoje názory, nejsem tupá ovce co se přikloní ke stádu. A když tu chcete mít jen ovce bez rozmanitosti tak budiž pane červený písmeno.
Naposledy upravil(a) Drakkari dne 03.12.2013, 19:01 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od zahadum » 03.12.2013, 18:55 hod.

Javurek, súhlas..ten drop je niečo čo človeka demotivuje..predsa len hrať stovky hodín a nemať aspoň takú malú radosť,že som tu strávil kopec času ...hráč RPG chce byť predsa odmeňovaný ..... hrám cca 800 hodín a je to katastrofa.....a keď už ten magický lúč svetla zasvieti tak...totálne blbo náhodne hlava nehlava nahodené nemastné nesladné staty....je to pošpinenie slova LEGENDARNY.....keď už padne legendárka tak musím buliť oči a radovať sa ako malé decko :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“