Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 03.12.2013, 14:09 hod.

Tak jeden důvod by mohl být třeba: V PTR verzi bude adventure mod, změny obtížností na RoS styl. Kompletní předělání grafiky a hlavního menu, které už v zájkladu s AH nepočítá. Navíc v 2.0.1 vyjde kratičko před datadiskem, a ten jak víme AH mít nebude. Tyhle věci jsou potvrzeny blue posty no a myslím že to je daný. A důvodů mám víc, jen se mi nechce to tu zbytečně vypisovat, přijde mi to zbytečný, protože mi to připadne strašne nesmyslný aby to bylo naopak.

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od killerek » 03.12.2013, 14:13 hod.

Drakkari: O datadisku bluposty rekli, ze bude mesic az dva po patchi 2.0 na ostrych serverch, kdyz vemes mesic testovani na PTR, tak ses uz v dubnu s datadiskem. Jinak grafika AH je jen spusteni tlacitka, myslis, ze je slozite ho nasledne z Menu (ESC) vypustit?

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Frozen » 03.12.2013, 14:16 hod.

Dříve jsem si myslel, že loot 2 nebude před zrušením aukce. Ale nyní když to vezmu z pohledu blizzardu... vypustíme jej před vánoci, lidé začnou opět hrát, možná nalákáme někoho nového, sice peněz z RMAH tolik zase nebude, ale hlavně....

za tři měsíce zjistíme co se stane když bude loot2.0 v provozu třeba 3 roky (ve hře bez AH) a pak jej kdyžtak upravíme ještě před vydáním datadisku RoS.

Co to melu? jaký tři roky? tři měsíce? mno jednoduše, AH je katalyzátor jako prase, proto takový skok. Možná to bude hlavní důvod proč to zkusí již před AH. Hru tím neohrozí, protože s datadiskem přijdou nové itemy, které původní nahradí. To, že ohrozí hru těm, který zůstanou? a co má být? bude se někde v recenzích objevovat ještě D3, když už bude RoS? ne. Budou nám hráči bez RoS něco platit? ne. Tak proč by nás měli zajímat? pokud chtějí lepší hru, tak ať si koupí RoS a mají hru lépe odladěnou.

Takový krok bych pochopil a i vítal, radši ať zkouší loot2.0 před datadiskem, než aby ho ladili v něm a snažili se napravit, něco co mohli udělat už teď.
Obrázek

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od zahadum » 03.12.2013, 14:19 hod.

Frozen

správne chlape :))) triezvy pohľad na vec....ale fakt som zvedavý akou formou nám tie € z balance dajú....hmmm ?

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od killerek » 03.12.2013, 14:20 hod.

Koupis si datadisk, pripadne WoWko :D

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Ksinbad » 03.12.2013, 14:21 hod.

Taky nevěřím, že by LOOT 2,0 byl dříve než zruší AH. Bylo by to proti zájmu Blizzardu, který chce AH zrušit z důvodu, že se mu už nevyplácí (AH je na fungování a údržbu servrů docela velká zátěž). Určitě tedy nebude podporovat obchodování s LOOTEM 2,0 - hráči by mohlí dospět k nebezpečnému názoru, že chtějí AH zachovat. Pokud by to udělali, tak bude daleko více lidí, kteří budou naštvaní ze zrušení AH.

Smysl LOOTU 2,0 (jak ho Blizzard propagoval) je nahradit AH a ne s ním koexistovat!!! Nikde jsem zatím nečetl, že by tento záměr změnili. Pokud má někdo nové informace, tak sem dejte nějaký odkaz.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Antabus » 03.12.2013, 14:21 hod.

Drakkari at maš pravdu nebo ne, chovaš se jako slabomyslný a rozhodně ne jako dospělý člověk. (omlouvám se,ale jinak to popsat nelze)

i s lootem 2.0 ve D3V nemůže přece padnout nic lepšího co už dávno ty hordy hráčů a hlavně hordy botů nenašli. To, že by mělo být mnohem snadnější ty top itemy najít i pro normální lidí přece nic neohrožuje. Nevím co blizz planuje udelat s D3V, já bych stejně vše komplet zresetoval od nuly, ale tady začnou okamžitě nářky lidí, že je blizz okradl o "jejich" úsílí a peníze.
Naposledy upravil(a) Antabus dne 03.12.2013, 15:15 hod., celkem upraveno 1 x.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od mdmT » 03.12.2013, 14:24 hod.

to Ksinbad ... ale o tom není řeči, AH bude definivně zrušena 18.3 2014 ... tečka, to je jasně daný ... ale o tom, že by loot 2.0 nemohl třeba 2 měsíce koexistovat s AH jsem nikde nic napsanýho neviděl :-) ... a popravdě i informaci, že se AH nevyplácí a proto se ruší vidím poprvé ( tím neříkám, že to není možný, ale jak sleduju fóra poměrně pravidelně, tak toto čtu poprvé :-) ...
Naposledy upravil(a) mdmT dne 03.12.2013, 14:25 hod., celkem upraveno 1 x.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 03.12.2013, 14:25 hod.

Drakkari píše:Tak jeden důvod by mohl být třeba: V PTR verzi bude adventure mod, změny obtížností na RoS styl. Kompletní předělání grafiky a hlavního menu, které už v zájkladu s AH nepočítá. Navíc v 2.0.1 vyjde kratičko před datadiskem, a ten jak víme AH mít nebude. Tyhle věci jsou potvrzeny blue posty no a myslím že to je daný. A důvodů mám víc, jen se mi nechce to tu zbytečně vypisovat, přijde mi to zbytečný, protože mi to připadne strašne nesmyslný aby to bylo naopak.
Takže jen popořadě:
1. adventure mód ani nové obtížnosti nijak nevadí ani nekolidují s AH
2. Změna grafiky: jedno tlačítko s AH se tam určitě vejde
3. kde je psáno, že Loot 2.0 do D3V má vyjít kratičko přes RoS?? na toto bych prosil asi blue odkaz, protože čtu všechno, co napíšou a toto si nepamatuju.
4. Mě to nepřijde nesmyslné, ale možná se pletu. Navíc omezení tradingu na 2h a pouze v rámci party, je až v RoS, takže když se nasadí Loot 2.0, tak půjde vesele obchodovat i bez AH v trade okně, což asi taky není ono :)

Hlavně mi opravdu připadá nesmyslné mít tady PTR na 3 měsíce a čekat, než se uzavře AH. Navíc AH neuzavírají kvůli nákladům, ale kvůli zákonům.

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od killerek » 03.12.2013, 14:28 hod.

Zruiseni RMAH spis souvisi s tim zakonem v Americe.

Jinak Loot 2.0 neni vubec v rozporu s AH. Naopak po Lootu 2.0 by AH mela jit cenove do haje, protoze bude padat "vsechno vsem" a navic hodne veci bude Account bound.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 03.12.2013, 14:29 hod.

A to vážně věříte tomu, že takové změny, jako loot 2.0, adventure mod, kompletní revamp obtížností, level scaling mobů, revamp class skillů budou testovat jen měsíc? To vše bude zdarma v D3V. A já pochybuji, že to vydají v lednu, jak si tu někteří bláhově myslí. Ten test začne koncem prosince, potrvá nejméně dva měsíce a i potom budem čekat pár týdnů než to nahodí. Na aukci zapomeňte. S lootem 2.0 tuplem.

Jo jsem idiot ale idiot co má jako vždy pravdu.. však uvidíte takže jděte do háje, pokud si myslíte že nechají aukci s novými systémy, tak jste fakt **** a nechám vás při tom. Nebudu tady přesvědčovat **** o logických věcech proboha. Na tohle nemám nervy. ***** Sbohem
Naposledy upravil(a) Drakkari dne 03.12.2013, 15:06 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
zahadum
Doom Knight
Příspěvky:483
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zahadum#2966

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od zahadum » 03.12.2013, 14:34 hod.

firdecek


na tvoj tretí dotaz je tu odpoved:

http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/10423312295#17

čítaj v diskusii prvý blue post

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 03.12.2013, 14:40 hod.

To Drakkari: No vzhledem k tomu, že paralelně s PTR poběží Closed Beta na RoS (koncem roku se má spustit), tak proč ne? proč by to měli testovat tak dlouho, když to mohou vesele nasadit po 1 měsíci a ladit pak jen RoS? Podle mě mít 2 testovací verze rozběhnuté paralelně po dobu 3 měsíců by mohl nechat běžet jen hňup :)

To Zahadum: tento comment jsem samozřejmě četl dávno, ale není z toho nic jasného: píše, že typicky to jsou 2 týdný až 2 měsíce před, ale to neznamená, že to nemusí být 3 měsíce u D3...stačí číst mezi řádky, že to úplně na 100% tak, jak píše, být nemusí :)

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od killerek » 03.12.2013, 14:42 hod.

Drakkari: Jdi si urazet nekam jinam.

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 03.12.2013, 14:49 hod.

Taky pujdu protoze tady me akorat zacali urazet ostatni, ja jen napsal prvne jedno jedine slovo hnup v podminovacim zpusobu smerem na nazor a ne na osobu. Sklidim za to pridomky idiota primo k me osobe, za co, za pravdu, za logicke uvazovani? No way, this community sux.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 03.12.2013, 14:56 hod.

Ty zase odsuzuješ celou komunitu vůči jednomu člověku, který tě nazval idiotem..Nikdo jiný z kluků tady tě tak nenazval. To také je poměrně nespravedlivé přece :) Já jsem tě neurazil ani v jedné reakci.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Alfajk » 03.12.2013, 14:56 hod.

kdyz pouziju lehkou matematiku a podivam se,jak dlouho se testoval na PTR patch 1.0.8,tak i kdyz nasadeji PTR ROS ted,tak to do uzavreni aukce nemuzou stihnout,protoze je tam asi 100x vic veci,nez bylo v 1.0.8 ===> loot az po uzavreni AH

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od mdmT » 03.12.2013, 14:59 hod.

Alfajku - to je možná lehký nepochopení debaty ( možná z mé strany ) - ale tady není řeč o nasazení ROS s otevřenou AH !!!! ... tady je řeč o nasazení loot 2.0 s AH a to že loot 2.0 bude nasazen před ROS avizoval Blizzard už dávno - viz i ten zmiňovaný blue post výše ...

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 03.12.2013, 15:03 hod.

firdecek píše:Ty zase odsuzuješ celou komunitu vůči jednomu člověku, který tě nazval idiotem..Nikdo jiný z kluků tady tě tak nenazval. To také je poměrně nespravedlivé přece :) Já jsem tě neurazil ani v jedné reakci.
to je pravda, omlouvám se všem co nejsou *****, upravil jsem sve prispevky aby nevzbuzovaly dojem pohorseni a urazlivosti :D
Naposledy upravil(a) Drakkari dne 03.12.2013, 15:08 hod., celkem upraveno 2 x.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Alfajk » 03.12.2013, 15:03 hod.

jasny jasny,ja vim o cem presne je rec,ale loot 2.0 je primo svazanej s RoS,zkartka jen pusunou horni hranici max statu a levelu na itemu,ale mechanika bude porad stejna,i kdyz kazdy vydaji samozrejme v jinou dobu(loot 2.0 driv,jak sam pises)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“