Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Dava_C » 02.12.2013, 11:55 hod.

Vše by mělo být acc bound a všem by za určitý čas mělo padnout vše, spravedlivě a ten časový úsek by neměl být nějak moc dlouhý. Ono pokud se nebude přidávat content, tak to vždy pro určitou skupinu bude po čase nuda. Já osobně už se 3/4 roku nemám šanci někam moc posouvat, přesto nahraju cca 90 hodin měsíčně jen huntěním paragonů, takže mě stereotyp problém nedělá, i když bych byl rád, kdyby bylo každý čtvrt rok něco nového. Je to možná dáno tím, že to beru jako odreagování po práci, mimo D3 mám i jiné zájmy, takže nemám nemoc z noliferství u D3.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 02.12.2013, 11:59 hod.

No taky se bojím toho, že to bude stereotip. Javurek to říká dobře, já bych přidal, že třeba by ten enchanting nemusel být tak jednoduchý a závislý pouze na crafting materiálech, ale třeba by mohly být nějaké tomes na enchanting strength, tomes na enchanting intelligence apod. a hráč by je musel postupně nacházet..takto je to zase v podstatě o náhodě a o tom, jak dlouho člověk chodí rifty, což rychle omrzí.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 02.12.2013, 12:19 hod.

Mě v jistých situacích stereotyp taky nevadí. Rád jsem prostě do zblbnutí hledal v d2 unikáty abych je pak prodával lidem a hromadil bohatství v podobě run například. Ale když ty věci nebude komu prodávat, tak nevím nevím.

Jde o to že v d2 člověk musel už něco lepšího najít aby si koupil kvalitnější věc, jasně že časem ztrácejí věci na ceně jak je jich víc, ale goldy jsou až hrozně jednoduchý sehnat.

Nyní je to tak, že když si chci koupit něco opravdu super a mám kvalitní věci, jen mi chybí goldy mám smůlu. Nějakej item stojí třeba 30 mega, což nemám přitom bych mohl tomu člověka naoplátku nabídnout nějaké jiné věci, které třeba i on shání. Jenže nejde ani vytvořit hra kde bych napsal co sháním nebo nabízím. A když prodam věci za goldy, už tam ten item třeba nebude. Tohle je zatím od blizzu hroznej Fail, čekal jsem od battle netu 2 trošku víc. proč si sakra nemlžu pojmenovat hru to nechápu, když to šlo v xx let starší hře.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Dava_C » 02.12.2013, 12:39 hod.

Já teď nedokážu posoudit, jaký RoS bude, jak mě bude bavit atd. Jedno vím jistě, budu se opakovat, ale moje nálada z RoS je na bodě mrazu, tudíž mě nemůže zklamat. Další věc, kterou nyní vidím jako zásadní a bez které si nedokážu představit dlouhodobější hraní D3 je vidina, že za svůj odehraný čas (např. 500 hodin) budu mít End-Game gear a budu v té hře opravdu OP. Představa, že taková vidina nebude a že se budu trápit s mediocre gearem v buildu, který mě nebude bavit, protože mi nepadly dva itemy potřebné k buildu, který chci hrát, je pro mě prostě GAME OVEROVÁ. Že to ještě furt hraju (hlavně v době, kdy bylo hraní zbytečné, protože se nehuntily ani paragony), můžu z velké části děkovat mému gearu a tomu, že jsem si z toho udělal endgamovou záležitost.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 02.12.2013, 14:19 hod.

Hm to musí být dobří hackeři aby si koupili za eura věc vázanou na účet :D Ty jo, tomu se musim smat s tim dropem všude. Druhej den by mel čínan stránku s rozpisem, kde co padá. A každý by si podle goodlu kempil bosse na svuj vysněný item. Nesmysl!! Je nová doba, internet, informace a tak, D2 je 13 let zpět...

jinak sniž si obtížnost a budeš OP hned.. taky blbost pořád se snažit se s někým měřit, hra je o zábavě i kdyby to nešlo(najít specifickou věc) po 500 hodinách, no a co(diablo je o dlouhém hledání nej věcí)!! legendárek budou stovky druhů, nebudeš čekat na jednu se specifickým buildem, budeš hrát s tím co dostaneš a věřím, že možností bude dost a jinak za pár babek je 500h docela úspěch, a nebojím se že za rok/500h ta hra bude s kontentem zas někde jinde takže to s tou nudou nevidím tak zle

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Fru-fru » 02.12.2013, 14:49 hod.

Hej, chlape (myslím drakariho), mě vždycky Tvůj optimismus směrem k ROS tak nakopne. Myslím to vážně, hned se pak těším mnohem víc na datadisk. Dík

PS: já vím, že to zní jako ironie, ale fakt není:cool:

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 02.12.2013, 14:50 hod.

Drakkari, naprostý souhlas. Proč by ti mělo padnout všechno do 500h. A i když ti padnou všechny legendy, nezaručí ti nikdo, že budou mít potřebné staty přece :) Je to Diablo, to je o náhodě, randomu a všem, co k tomu patří. Myslím, doufám, že právě nebudou dva buildy, jako teď, které všichni pojedou. Ale že jich bude třeba 10, i víc a prostě u každého to bude jinak, dle dropu a znalostí hráče.
EDIT: Spelling.
Naposledy upravil(a) firdecek dne 02.12.2013, 15:03 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 02.12.2013, 14:59 hod.

Drakkari, v době d2 před pár lety nebyl žádnej středověk, kdo chtěl mohl infoomace mít. Jde o to, že přesné informace o dropu nemělo tolik lidí. Spousta se o to nezajímala, něktří si mysleli že je mají a přitom měli špatné atd :) Jde o to že různě padaly různé věci, což bylo lepší než všude vše. Prostě když mě přestalo bavit huntění run a chtěl jsem třeba shako, vyrazil jsem na andy nebo mephisto runy. Nebo jiné lokace zase na charmy, atd.

Jo a hraní PC v MP bylo vždy o tom kdo má větší e-penis, nebo to aspoň zajímá většinu lidí :D

Já moc optimistickej nejsem, radši se nechám příjemně překvapit než že se zase zklamu natěšenej.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ReptileSVK » 02.12.2013, 15:05 hod.

Tak obmedzit obchod na 2 hodiny a iba hracom z party je riadna blbost !!! Aky bude zmysel hry? Prejdem ju za 2 dni a mat lepsi gear bude takpovediac nanič, kedze progress nebudem potrebovat, pretoze som hru uz presiel. Ze budem silnejsi? A naco? Ze budem farmit rychlejsie? A naco? Co z toho? Ked mi aj tak nieco padne tak to mozem rovno zahodit do kosa, kedze sa mi to napriklad nehodi. Tie dve hodiny si mohli odpustit, ked niekto chce cosi predat za eura nech si preda co ich do toho. No neviem ja to vidim tak na mesiac zabavy a nebude co robit, kedze budu padat same horsie veci ako budem na sebe a predat nic nepojde. Ah mohli nechat, ale znizit max sumu z 2 mld. na 50 milion a z 250 eur na 50. Dalej zaviest, ze pokial sa item nepreda, proste prepadne - strati sa. NO ale blizz to takto vymyslel koli detom, tak to tak bude. Nejaky milionar co nakupil gear to ani hrat nebude, prejde to a vymaze...

V diablo 2 mi za 2-3 roky hrania ani raz nepadla rua ZOD. Tak sa dala zohnat inac ! v diable 3 pojde o co? runy ziadne, gemy budu zachvilu v kazdom slote, zlato bude na smiech. A ako vravim lepsie itemy detto!

A padalo by z dropov maximalne 60 goldov a nie ako teraz aj vyse 4 000.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ReptileSVK » 02.12.2013, 15:20 hod.

a ked sme pri tom ma snad kazdy hrac dnes mempo s 6% cc ? the withing hour s 45% cd all resistom a prim statom? Asi nie, tie veci su stale drahe a nie kazdy ich bude mat. Dokonca ani ja nemam mempo s 6% cc a to som vyborny hrac a obchodnik.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ZOMB » 02.12.2013, 15:37 hod.

Počkat... to si vážně myslíte, že se s příchodem datadisku něco změní? :D
To se asi každý díváme na jiné screeny a streamy :D :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Dava_C » 02.12.2013, 15:39 hod.

Jasně Diablo je randomu a že právě díky dnešnímu RNG všichni utekli :). Jistě, že si ho chci měřit, protože jinak bych neměl motivaci hrát, A5 projdu za dvě hodiny a proč budu chodit bounties a rifty a farmit další itemy, když už jsem to dohrál? :) Já taky chci mít 20 stejně dobrých buildů a střídat je podle nálady (k tomu ovšem nikdy nedojde, vždy bude jeden/dva hrané) a chci mít šanci mít top gear, né že budu hrát tisíce hodin a budu na tom hůř než lucker se 100 hodinama. Když si koupím 3D střílečku, tak jí dohraju za 8 hodin, RPG za 20 hodin, pokud u hry strávím 500+ hodin, tak musím být bůh...
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Relic » 02.12.2013, 16:00 hod.

Ludia kedy by mali vydat novy patch a co vsetko tam bude ?

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 02.12.2013, 17:10 hod.

ReptileSVK píše:Tak obmedzit obchod na 2 hodiny a iba hracom z party je riadna blbost !!! Aky bude zmysel hry? Prejdem ju za 2 dni a mat lepsi gear bude takpovediac nanič, kedze progress nebudem potrebovat, pretoze som hru uz presiel. Ze budem silnejsi? A naco? Ze budem farmit rychlejsie? A naco? Co z toho?
No pokud ty hraješ D3 jen, aby sis vydělal na svačinu, tak je mi tě opravdu líto. Jaký bude smysl hry? No jednoduše - hrát s kamarádama, zabíjet monstra a zkoušet, kdo to dál dotáhne na vyšší obtížnost. Pokud tě to nebaví a raději obchoduješ, tak jak jsem psal-jsou tu jiné hry na simulaci ekonomiky a obchodování :) Je to stejné jako starcraft například - někdo ho dohraje po příběhové stránce a končí, a někdo naopak bouchá strategii, studuje detaily jednotek a pak jde a bojuje proti ostatním hráčům. D3 je na tom podobně: prostě někdo si dohraje příběh a skončí. A někdo prostě bude vyšperkovávat postavu. Jediné, co se mění, je způsob, jak si postavu oblečeš: už ne přes eura a AH, ale přes dropy, což tak mělo být vždycky :)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Quetak » 02.12.2013, 17:26 hod.

Já souhalsím ve všem s firdecekem.
AH mě baví, ostatně je to téměř jediná věc, z který může mít člověk radost v současným stavu hry, když dobře prodá item(y) a pak si může koupit boost pro svůj char.
Pokud mi blizz v RoS dá možnost si ten boost najít tak si na ah ani nevzpomenu, teď jen doufat aby to bylo opravdu tak jak si představuju. I kdybych ten top item měl hledat 2k hodin, tak motivaci neztratím. Těším se na to až budu odměněn silnou postavou za čas, který budu hře věnovat. Teď moji nej postavu převálcuje děcko co dostalo 50e k narozeninám.

Stereotypu se nebojím, horší než jít 500x stejnou trasu v A1 při expení paragonů snad nehrozí. Diablo byl grind vždycky, a o tom to je :)

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Patho » 02.12.2013, 18:08 hod.

naco je vidno komu aky leg. item v klane dropol? mohlo by sa obchodovat, kvoli tomuto s clenmi klanu...

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od vavik » 02.12.2013, 18:33 hod.

hráči s real money i po zrušení obchodu o výhodu nepřijdou, pořád půjde někomu propůjčit účet a nechat je, ať dosáhnou určitého cíle (lvly, předměty, achievementy, cokoliv vás napadne) a že nepůjde obejít změna ip adresy/autentifikátor, si nedělám iluze

diablo bez trade je pro mě velký odklon od jeho kořenů, proto se mi to moc nelíbí, jak už bylo řečeno, nebýt dupování/botů, díky ladderu by ekonomika d2 fungovala pěkně i dnes

pěkně řečeno, d3 by e-penis slušel :)

Drakkari
Burning Soul
Příspěvky:698
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Drakkari » 02.12.2013, 18:42 hod.

hm člověk, který si koupí za prachy cizí účet s již odehranou a namaxovanou hrou/postavou musí být řádný idiot, tohle už je za hranicemi normálnosti a většina hráčů se tak fakt nechová :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 02.12.2013, 18:42 hod.

Když si chce někdo takhle kur.... hru tak prosím.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 02.12.2013, 18:52 hod.

Myslíš datadiskem ? :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“